IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> I's (aizu), just love story...
Saiko
post Mar 26 2004, 15:18
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




I's ir stāsts par zēnu Ichitaka ( 16 ) kurš ir neprātīgi iemīlejies savā klasesbiedrenē Iori - skolas populārākajā meitenē kas piedalās teātra klubā un vēlas kļūt par aktrisi... lai gan viņi mācās vienā klasē tomēr nekas vairāk viņus par šo faktu nesaista līdz brīdim kad viņi abi izlozes kārtā nonāk vienā komandā lai sagatavotu priekšnesumu ikgadējajam skolas pasākumam... Ichitaka sākumā spēlē "misteru atturīgo" baidoties atklāt savas patiesās jūtas brīžiem būdams pat rupš un aizskarošs pret Iori tomēr sižetam lēnām attīstoties viss sāk mainīties...
kā jau droši vien varētu šķist tad darbība norisinās skolā tomēr tas tā ir tikai sākumā... vēl atsevišķi no abiem galvenajiem varoņiem ir daudz citu nemazāk svarīgu personāžu kā piemēram Ichitaka's labākais draugs Teratani kurš ir pilnībā apsēsts ar meitenēm un... nu jā smile.gif tāpat arī Ichitaka's bērnības draudzene Itsuki un daudzi citi...

artwork manuprāt ir lābakais kādu es esmu jebkad redzējis un iespējams redzēšu brīžiem ir grūti atšķirt vai tas ir zīmēts vai fotogrāfēts - Katsura Masakazu ir tiešām paveicis apbrīnojamu darbu...

ja nu kādam I's izraisīja asociācijas ar Love Hina tad brīdinu ka šeit nav lidojošo bruņurupuču vai kā cita tikpat dīvaina smile.gif jāsaka ka I's ir visreālākais divu cilvēku attiecību atspoguļojums kādu man ir jebkad nācies redzēt neviens cits darbs ( manga / anime / movie ) mani nav tā aizkustinājis kā to izdarīja I's

I's sastāv no 143 chapter'iem + 1 alternate ending... cik esmu ievērojis tad šeit ir paradums dot savu novērtējumu nu tad 10/10 nav daudz darbu par kuriem es tā varētu teikt bet I's to ir pelnījis pilnībā jo priekš manis I's ir netikai mīļākā manga bet arī kas vairāk...

ceru ka patiks arī jums smile.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pikis
post Mar 28 2004, 23:02
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 263
Joined: 9-March 04




Noraadi adresi kur vareetu so mangu noskatiities
Luuudzu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Mar 29 2004, 01:18
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




diemžēl nāksies izmantot p2p tīklus ( except BT i guess ) jo mangaproject.cjb.net ir noņēmuši I's no BT trackera... tāpat arī pārējos man zināmajos saitos nav iespējams dabūt pilnīgi visus chapterus un reti kurā saitā var dabūt kaut ko vispār sad.gif
ja nu vienīgi zem mangaproject.ru var dabūt full manga tomēr tikai krievu valodā... nu bet varbūt kādam noderēs...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 29 2004, 01:51
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Taa kaa shitais ir Video Girl AI autors, tad me lasiis 100%
Un taa pasha iemesla deelj ticu, ka beigas buus tieshaam labas! Par to liecina arii alternate ending eksistence! smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 09:27