IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Starship Operators, a bit LoGH/Seikai no Monshou|Senki alike
Church
post Feb 14 2006, 17:00
Post #1


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2745
http://boxtorrents.com/download.php/128894...s.01-13.torrent
http://www.designchronicle.com/memento/arc...tors_ep1_2.html
image
Gribeetu ieteikt arii citiem. Sizhets - ambiciozaa/militaaristiskaa Karaliste uzbruuk Kiba planeetu apvieniibai, kuras pacifistiskaa valdiiba aatri padodas. + nesen uzbuuveetais apmaaciibas karakugjis ar kadetu komandu. Apkalpe nolemj neordinaaru leemumu ieguut sponsoru kugja iegaadei/apkalposhanai galaktiskaas tv zinju kompaanijas izskataa paardodot ciinju transleejuma tiesiibas apmainjaa pret finanseejumu. Ciinjas pamataa ir ar imho ljoti baudaamu strateegjiju/taktiku space ship vs space ship vai nelielu flotilju meerogaa. Ne iisti lielskaita flotilju meerogaa kaa mineeto Seikai no Monshou, Seikai no Senki un Legend of Galactic Heroes, bet above mere mecha fights, intelektuaali izmantojot kugju parametru atshkjiriibu ciinjas taktikaa. Nedaudz atshkjaidiita ar vairaakaam imho mazizdevushaam otraa plaana romantiskaam draamaam galveno varonju motivaacijai.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
vairaakas reizes gadiijies motiivs - vai nu pirms kaada otraa puse ir mirusi Karalistes uzbrukumaa/atriebiiba, vai nu kaads no shiis kadetu apkalpes, piem. Engineering Chief, taktikjes Kouzuki Shinon's 'miila', tiek nogalinaats, utml.

tolereejami lietots CG, OP/ED iipashi uzmaniibu nepieveersu.

Jaa. Un beigas. 13taa epa that is. Dazhi negaidiiti sizheta paveersieni. Gribeetos saliidzinaat Henrietas galaktikas mazvalstinjas kaa Afganistaanas/Japaanas alike .. un ja Karaliste - PSRS, tad Earth Federation - amiishi. Amerikas teelojumu/raksturojumu/attieksmi pret to laikam daudzi ir redzeejushi arii vairaakaas citaas filmaas/animees ;>
Overall dodu 7-7.5/10. ne 8.5-9.5, cik dotu pashaam savaam miiljaakajaam animeem, bet arii ne 5-6.5, kas average shoviem. Prieksh manis main selling points: paardomaataa taktika un vispaariigaa shova draamiskuma noskanja. Not yet another too cheesy happy-go movie by you know whom. ;> Citi varbuut veertees zemaak / vairaak pamaniis miinusus / mazaak tuvi buus plusi.
imageimage
imageimage
imageimage
imageimage
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 14 2006, 18:25
Post #2


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Noskatiijos shim gabalam pirmaas 5 epizodes, un noleemu taalaak netrakot vinju. Sizhets man likaas kaut kaa garlaiciigs, fighti neitresanti. Shausmiigi daudz galveno varonju saakuma nespeeju iebraukt kur ir kursh, un laikam taapeec ka man patiik galveno uzmaniibu pieveerst chariem nevis masveidiigaam ciinjaam man shis gabals nepatika.
Nezinu iistam sci fi fanatam shis mosh patiks, bet nu ne man.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 14 2006, 18:36
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(kaarleens @ Feb 14 2006, 17:25)
Noskatiijos shim gabalam pirmaas 5 epizodes, un noleemu taalaak netrakot vinju. Sizhets man likaas kaut kaa garlaiciigs, fighti neitresanti. Shausmiigi daudz galveno varonju saakuma nespeeju iebraukt kur ir kursh, un laikam taapeec ka man patiik galveno uzmaniibu pieveerst chariem nevis masveidiigaam ciinjaam man shis gabals nepatika.
...
*


chari ir sekundaari / mazizdevushies / ar maz development, jaa. vairumaa gadiijumu viss notiekaas/rotee ap ideju gjeneraatori-taktikji Kouzuki Shinon. bet vareeji iztureet liidz beigaam. tieshi peedeejaas 2 battles imho interesantaakaas + politikas momenti.
ah .. un runaajot par fightiem .. man labaak patiik paardomaats teamplay, nevis berserk type suicidal attacks while screaming in lone mecha/fighter one beating all ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Feb 16 2006, 14:25
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Zhentarim beidzis subot subj. - atliek tikai novilkt un noskatīties smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 11:15