IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gothic Lolita pasaaciens, divas dienas
zeloco
post Jun 29 2006, 02:36
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Taatad, es jau draugos sho pasaakumu censhos popularizeet, bet tad iedomaajos, ka sheit arii vareetu buut interesenti. Taatad pasaakums notiktu riigaa, stabu ielas rajonaa, divas dienas 3. - 9. juulija nedeeljas robezhaas. Datums tiks precizeets liidz buus vairaak interesentu.

Pasaakuma galvenaa doma - ierasties Lolita teerpos (vai kaadaas variaacjaa par teemu (veelams, cilveeki, kas uz sho pasaakumu domaa naakt, tikai lai pasmietos var uzreiz nenaakt - tas nav jauki sad.gif )), notiks fotografeeshanaas, izieshana ielaas (lai it kaa vizuaali iepaziistinaatu ar sho stilu riidziniekus), varees padaliities pieredzee/domaas par Lolita teerpiem. Pasaakumaa buus pirts (gan mazinja, bet visi uz reiz cerams, nedomaas iet).

Maksaat visticamaak neko nevajadzees, vieniigi jaaizdomaa par paartiku (vai nu juus to nesat pashi, vai arii k-kaa pa visiem sametas un iepeerk nepiecieshamo). Guleeshana visticamaak buus guljammaisos, jo tajaas telpaas nav gultu.. vispaar pagaidaam tur nav meebelju, domaajams, ka uz pasaakumu norises laiku tur buus kreesli un galdi..

Interesentus (fotograafus, fanus, pashas lolitas vai loli wannabees) zinjot kuras dienas shajaa nedeeljaa vinjiem buutu vispiemeerotaakaas.

Paldies par uzmaniibu un ceru uz atsauciibu ^^


EDIT 1:

taa, jaunais datums ir 18., 19. juulijs.

pasaakuma skelets galvenajos vilcienos:
visi ierodas peecpusdienaa, saakas puceeshanaas.
vakaraa ne iipashi veelu izejam pastaigaa.
naakam atpakalj, skataamies paaris video par loli (tie gan ir japaanju valodaa >_>;;;), pirts.
pret riitu visi izkliist




EDIT 2:
14.00 tiekamies pie stacijas pulkstenja (30 min gaidam liidz visi ierodas)
15.00 puceeshanaas, focheeshanaas
18.00 izejam pastaigaa
21.00 atgriezhamies
22.00 pirts

naakoshajaa dienaa viss notiek friistailaa (atkariibaa vai kaads k-ko gribees dariit)

liidzi njemt:
> labu noskanjojumu
> santiimus paikai
> peldlietas pirtij
> fotoaparaatu, ja ir
> k-kaadu muuziku vai citu k-ko interesantu.


jautaajumi, vai varbuut kaads tiek veelaak - zvana man - 9252547


This post has been edited by zeloco: Jul 17 2006, 22:02


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Jun 29 2006, 07:40
Post #2


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




Tā gribētos aiziet...sprāgsti kaut vai nost...jāiet dīrāt kkādi aizskari jāuzšuj sev kleita ph34r.gif Bet sakiet kāpēc, kāpēc es tanī laikā esmu Ungārijā...sazvērestība...
nu novēlu jums labu izdošanos šim pasākumam. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Jun 29 2006, 23:24
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Erm...izpaudiishu savu skeptisko attieksmi pret shito...diezvai kas taads ir vajadziigs un diezvai kas labs no taa tieshaam sanaaks...un, hmh, panjemt gothic dziivestilu, iegrozhot to lolita raamjos un pectam veel iet ielaas un izraadiit to cilveekiem kaa modi - nedaudz nesavienojami neliekas? Vai es kautko paarprotu?

Kas attiecas uz manu subjektiivo viedokli: man pret gothic lolitaam ir taada pati attieksme, kaada bija vienam otram japaanim pret geishas atminjaam - filma esot uznjemta par prostituuteem ^.^

Shitam nevajadzetu but pie offtopic? ar anime vai japaanu tak sakara nav


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Jun 29 2006, 23:31
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




jau uz reiz ziņoju, ka pasākumā neesmu ieinteresēts, bet manu ziņkārību urda - kādi ir lolitas tērpi? cik zinu, tad lolitas ir jaunas meitenes (pareizāk sarunvalodā tā ir tieksme uz mazām meitenēm, bet tas laikam te ir nevietā smile.gif ). tad sanāk jaunu meiteņu tērpos (vēl pie tam gothic O_o )? zeloco, vai kāds cits zinātājs - varētu lūdzu padalīties ar grafiskiem piemēriem? būtu par to pateicīgs, jo neziņā dzīvot nav patīkami smile.gif



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jun 29 2006, 23:32
Post #5


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




QUOTE(Psycholog @ Jun 29 2006, 23:24)
Shitam nevajadzetu but pie offtopic? ar anime vai japaanu tak sakara nav
*


Jā un zebrai nav nekāda sakara ar svītrām.

Vispār liekas diezgan interesants pasaciens, bet tērpu taisīšana... Labāk no malas paskatīties. Tās mašīnas jau aknās sēž.

EDIT: Lūdzu....
image

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Jun 29 2006, 23:34


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Jun 30 2006, 00:57
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Informaacija par gothic lolita
Argh, ljoti atvainojos, nezinaaju, ka gothic lolita ir vairaak kaa loli produkts, nevis gotu subkultuuras :|
Taatad esmu dumaaks nekaa domaaju smile.gif Muuzhu dziivo, muuzhu maacies.

Vienalga mana attieksme pret to visu no taa nemainaas..hmh..


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jun 30 2006, 10:03
Post #7


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Ir taads pamatiigs shkjeerslis tam visam juusu pasaacienam.
175-185cm sievieshkji galiigi neizsaktiisies loli liidziigi.
Taalaak pats galvenais ir makup paarspiileejums. Tanii foto shpatkelja ir vairaak nekaa nepiecieshams.
Vienmeer esmu ieniidis, ka taam progotiskjiem indiviideem shpakelja ir vairaak nekaa sajeegas. Taadeejaadi izraisot tikai dabisku pretiigumu. Ja grib veiskmiigu GothLoli, tad manupraat, jaabuut dabiski smukai sejai ar veel dabiskaak tumshiem matiem un pashai par sevi ar iisu augumu.
Visveiksmiigaak iesaaceejaam ar GothLoli stilu vajadzeetu iemeegjinaat sevi klasiskajaa balti melnajaa Maid uniformaa. Otrs miilziigais shkjeerslis, lai juus vispaar kaadam iepatiktos, ir sevis ieksheejaas pasaules pasnieghshana uz aaru. Ciniski nosminkjots feiss, izraisiis tikai vienaldziibu un sarkasmu jebkuram.
Man personiigi visi liidz shim tie GothLoli iemiesojumi ar paarspiileeto kosmeetiku izraisiijushi pretiigumu. Tieshaam patiikams ir taads, kas paliek atminjaa ar gandriiz bez jebkaadas kosmeetikas sejas, ar naturaalu smaidu.
Ja grib veiksmiigi sevi pasniegt, tad jaabuut peec iespeejas dabiigaakai. Jebkursh piercing uz sejas, vai vispaar dzelzis GothLoli, padara to visu sameeraa pretiigu.
Viens no veiksmiigaajiem GothLoli iemiesojumiem ieksh Anime kaa piemeers kaadai jaabuut aristokraatiski noskanjotai GothLoli ir Shinku no 'Rozen Maiden', jamaa gan vairaak pavelk uz Classic Lolita. Bet veel viens GothLoli iemiesojums ar savu uzvediibu ir Tsukuyomi MOON PHASE. Taadai aptuveni jaabuut GothLoli ar savu uzvediibu. Paradise Kiss ar skaitaas ar GothLoli saistiita anime, gan neesmu redzeejis.

EDIT: atcereejos, veel viens GothLoli lielisks iemiesojums bija Le Portrait de Petit Cossette. Chobits gan bija paaraak maz no vinjas, lai speetu vinju taa pa iistam idealizeet.

This post has been edited by Shinobi-sama: Jun 30 2006, 10:20


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Jun 30 2006, 13:14
Post #8


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Tur jau tā lieta, ka tajā attēlā ir nevis sievietes, bet vīrieši! Ja kāds nezināja, tad tas ir Mana un Kozi (ja nemaldos) no Malice Mizer (grupa, kas nu jau vairs neeksistē).


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jun 30 2006, 13:32
Post #9


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Psycholog - šī sadaļa kā saucās? Pasākumi. PASĀKUMI. Zemāk arī paskaidrojums - "Sanāksmes, tikšanās utt", citiem vārdiem, nav jābūt saistībai ar anime/japānu.

Skatīties visdrīzāk nebraukšu, par cik Jūlija sākumā es esmu prom. Cerams netā pēc tam būs fotogrāfijas no pasākuma?
A ko jūs ar tērpiem darīsiet? Savām rociņām vai kā? o.o
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jun 30 2006, 13:52
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Psycholog @ Jun 29 2006, 22:24)
Shitam nevajadzetu but pie offtopic? ar anime vai japaanu tak sakara nav
*




elegant gothic lolita ir JAPAANJU modes virziens, domaaju, tas ir pietiekosh iemesls, lai to neliktu pie offtopic.

luudzu nevajag


QUOTE(Dzonis @ Jun 29 2006, 22:31)
jau uz reiz ziņoju, ka pasākumā neesmu ieinteresēts, bet manu ziņkārību urda - kādi ir lolitas tērpi?  zeloco, vai kāds cits zinātājs - varētu lūdzu padalīties ar grafiskiem piemēriem? būtu par to pateicīgs, jo neziņā dzīvot nav patīkami smile.gif
*



http://www.trashqueen.it/gothiclolita/htm/bible8.htm

dazhi loli piemeeri


QUOTE(Shinobi-sama @ Jun 30 2006, 09:03)
Ir taads pamatiigs shkjeerslis tam visam juusu pasaacienam.
175-185cm sievieshkji galiigi neizsaktiisies loli liidziigi.

Taalaak pats galvenais ir makup paarspiileejums. Tanii foto shpatkelja ir vairaak nekaa nepiecieshams.
*



mani neuztrauc tas, ka gari cilveeki vareetu slikti izskatiities loli teerpos. Pats loli radiitaajs - Mana - ir ap 1,80 m un vinjsh, manupraat, izskataas lieliski. Gan, jau gara auguma loli maacees sevi pasniegt.

ir vairaaku veidu loli un ir veel vairaak cilveeku gaumes. Un, luudzu, nesaac izteikt kaut kaadus spriedumus pirms esi k-ko redzeejis. Tad, kad tur buus daudz loli ar shpakteli uz sejas, tad es arii uzklausiishu tavu nepatiku par taam.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Jun 30 2006, 17:45
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




zeloco, lasi citigak, es velaakajaa postaa atvainojos jau...es vnk no saakuma nezinaaju, ka gothic lolita ir japaanas, nevis eiropas veikums...biju redzeejis tikai eiropietes paarsvaraa..

Kikyou, tad es ar saakshu mest te info par visiem pasaakumiem peec kaartas, uz kuriem doshos. Vispar mainiisim shim forumam novirzienu no anime/japan/asian uz Pasaacieni.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi

Shinobi, tev gan atljaushos galiigi nepiekrist. Par gaumi vienkaarshi nestriidaas. Ja tas viss, ko tu uzskaitiiji, tev viebj, tad tas nenoziimee, ka tas taa buus visiem.

Katraa gadiijumaa, laigan uz pasaakumu es nekada gadijuma neietu, bet nu tomer, varbuut, ja jums nav gruuti un nav slinkums, un arii nekaadu aizspriedumu nebuus, varbuut velak iemetiet te kaadu linku uz fotoalbuumu? smile.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Jul 1 2006, 22:33
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Bildee ir Mana Un Klaha (atljaujos palabot).
Bet nu nezinu vai shii bilde ir more loli than goth (not the best piemers), vai ar es kljuudos? nu ja...
Es jau labprat ierastos, bet vairak vai mazak uz staigajamo dalju, jo no rita man laika visdrizak nebus un pa nakti palikt ar negribas jo nakamaja diena atkal jabut "svaigai kaa skabetam gurkjiitim", njaa, bet vel jau ir tada lieta ka piemeram tika mineta shi fotografesanas- lidzi tip stiep cik var panest loli stuff, bet nu ar stiept pa rigu drebju skapi butu bezjedzigi.....


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jul 7 2006, 17:14
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Psycholog @ Jun 30 2006, 16:45)

Katraa gadiijumaa, laigan uz pasaakumu es nekada gadijuma neietu, bet nu tomer, varbuut, ja jums nav gruuti un nav slinkums, un arii nekaadu aizspriedumu nebuus, varbuut velak iemetiet te kaadu linku uz fotoalbuumu? smile.gif
*



ljoti iespeejams, ja sho topiku neaitaisiis, tad beigaas pievienoshu paaris bildes vai linku uz taam ^^


QUOTE(Shinya @ Jul 1 2006, 21:33)

Es jau labprat ierastos, bet vairak vai mazak uz staigajamo dalju, jo no rita man laika visdrizak nebus un pa nakti palikt ar negribas jo nakamaja diena atkal jabut "svaigai kaa skabetam gurkjiitim", njaa, bet vel jau ir tada lieta ka piemeram tika mineta shi fotografesanas- lidzi tip stiep cik var panest loli stuff, bet nu ar stiept pa rigu drebju skapi butu bezjedzigi.....
*



var jau sarunaat, ka dreebes "pa vienai" nes pirms tam. Tur var droshi atstaat un peec pasaakuma "pa vienai" aiznest. ja tomeer nee, tad var "izfiltreet un kaadus vismaz 3 atnest ^^


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jul 8 2006, 13:59
Post #14


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Psycholog @ Jun 30 2006, 16:45)
Kikyou, tad es ar saakshu mest te info par visiem pasaakumiem peec kaartas, uz kuriem doshos.
*



Ja neesi pamanījis, te cilvēki taisa nevis topikus par pasākumiem, kas ir bijuši, bet gan par pasākumiem, kas vēl tikai būs un uz kuriem viņi girb ņemt līdzi otaku tautu. Tā lūk.

Nu ko, jācer, ka neviens šito topiku neaizklapēs. ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Jul 8 2006, 19:32
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




QUOTE(zeloco @ Jul 7 2006, 16:14)
var jau sarunaat, ka dreebes "pa vienai" nes pirms tam. Tur var droshi atstaat un peec pasaakuma "pa vienai" aiznest. ja tomeer nee, tad var "izfiltreet un kaadus vismaz 3 atnest ^^
*



Tad patiesiibaa es paliktu bez savaam labakajam drebem ja visu "pa vienai" kkur aizstieptu tongue.gif , jo most of my stuff ir ar kkaadu loli piesitienu (ok vismaz my fave stuff) ... not quite a good idea cool.gif
Nu ja vajadzees buus vien labak uzreiz jastiepj, ja maz sanaks tam pasakumam laika- sobrid daudz laika aiznem macibas (do not ask..)....


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 17:20