IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Gakuen Heaven, warning-shounen ai
Candyhunter
post Dec 25 2006, 02:19
Post #16


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 21-November 06
From: Magrathea




Palasot komentārus šeit, secinājums ir viens:
es. esmu. izvēlīga.

No Gakuen Heaven noskatījos pusotru sēriju un jau dauzīju galvu pret klaviatūru, domājot: ko es vispār daru?! Tas bija kaut kas smagi, dziļi un pašos pamatos nebaudāms. Nē, man patīk shounen-ai, ļoti pat patīk bet šis... lētais produkts bija šausmas iedvesošs. Varbūt es vienkārši esmu aprobežota, jo nav vēl gadījies aizklīst kaut kāda nopietna shounen-ai žanra pārstāvju meklējumos, bet tā vien šķiet, ka redzētie Sukisyo, Loveless un kaudze ar doujinshi mani ir izlutinājuši. Bet manas prasības pret jebkādu anime, lai es varētu veikt jebkādus secinājumus, ir diezgan vienkāršas: sižets, atmosfēra un vizuālais izpildījums, un Gakuen Heaven visos trijos kritērijos saņēma nesekmīgus vērtējumus.


--------------------
QUICK! Hide all the chocolate in my mouth!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 25 2006, 04:45
Post #17


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE

Palasot komentārus šeit, secinājums ir viens:
es. esmu. izvēlīga.

No Gakuen Heaven noskatījos pusotru sēriju un jau dauzīju galvu pret klaviatūru, domājot: ko es vispār daru?! Tas bija kaut kas smagi, dziļi un pašos pamatos nebaudāms. Nē, man patīk shounen-ai, ļoti pat patīk bet šis... lētais produkts bija šausmas iedvesošs. Varbūt es vienkārši esmu aprobežota, jo nav vēl gadījies aizklīst kaut kāda nopietna shounen-ai žanra pārstāvju meklējumos, bet tā vien šķiet, ka redzētie Sukisyo, Loveless un kaudze ar doujinshi mani ir izlutinājuši. Bet manas prasības pret jebkādu anime, lai es varētu veikt jebkādus secinājumus, ir diezgan vienkāršas: sižets, atmosfēra un vizuālais izpildījums, un Gakuen Heaven visos trijos kritērijos saņēma nesekmīgus vērtējumus.


mWahahahahahhah.. protams, ka Gakuen Heaven nav nekāds masterpiece!! arī esmu izvēlīga (un kurš gan tāds nav??) protams, ka ir redzētas labākas anime.. bet ir redzētas arī štruntīgākas..
but still- ja piemiedz acis uz viduvējo sižetu un ārkārtīgi kretinējošo lāča fišku.. I quite liked it. (bet nepievērsiet uzmanību, ko es- kā šādu innocent rabu-rabu first-timer stāstu baudītājs- runāju.. jau iepriekš lasījāt- vairākums ir teicis savu vārdu, ka GH sako- tad tā laikam ir tongue.gif )
kopumā: sižets neliekas tas aizraujošākais, bet atmosfēra ir normāla un vizuālais izpildījums- lai gan arī nekas īpašs- ir labs..
-but again- It's just my opinion- you may think whatever you want. laugh.gif

-btw- man Sukishyo sižeta vērtīguma ziņā likās līdzvērtīgs..

This post has been edited by Ginta: Feb 19 2007, 20:36


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Candyhunter
post Dec 25 2006, 18:33
Post #18


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 21-November 06
From: Magrathea




QUOTE(Ginta @ Dec 25 2006, 05:45) *

-btw- man Sukishyo sižeta vērtīguma ziņā likās līdzvērtīgs.. un Loveless nav shounen-ai!!

Ja piemiedz acis tieši tik daudz, lai vispār neko nevarētu redzēt, tad varbūt var arī skatīties, es nemēģinu apgalvot pretējo biggrin.gif

Oki doki, par Loveless es neko nezinu, tā ir tikai pa ausu galam sagrābstīta klasifikācija. Bet noskatoties vismaz bija sakarīga doma par to.
Sukisyo (agdies, kā to vispār pareizi raksta? nav ne jausmas) manās acīs bija salīdzinoši diezgan baudāms.


--------------------
QUICK! Hide all the chocolate in my mouth!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Dec 26 2006, 19:16
Post #19


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Okei... pagaajis gan labs laicinjsh kopsh viss Gakuen Heaven noluureets.
Un teikshu taa:
Thats...*sniff* *sniff* a crap.... T_T ...sižeta ziņā...
Toties: Kawaiigi puiši; ham-ham heaven...(I luv hamsters); Zavigznītes; Tā balss, kas teica '' honney''... murr, murrr...

Kopumā: 6/10 .. ja nemaldos, vissliktaakais veerteejums, ko jebkad esmu kaadai animei iedevusi, ja veerteejums zemaaks pa 6 izveelos nemaz nelikt...^^

Un sukisyo < - sižeta ziņā arī crapiigs bija daudzkārt kawaiigaks; lai gan.. sukisyo... sižets bija vnk sviestains, ne tik daudz crapiigs...

sviests ir labaaks kaa crap... ne?


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 26 2006, 21:50
Post #20


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




nope. ēdot pārāk daudz sviesta pats aptaukosies, toties crap-u Tu vienkārši neēdīsi, bet ja tomēr pamēģināsi- visticamāk paliks slikti un gūsi mācību to neatkārtot.. tongue.gif

QUOTE(ragana)
Saprotu, ka visu noskatījās, bet kāpēc pēc pirmās sērijas neviens vairs nekomentēja? Bija taču vērts kaut vai spoileri iepostot pēc pēdējās sērijas..
There you have it- vienkārši lielai daļai šī anime nelikās komentēšanas vērta.. laugh.gif

This post has been edited by Ginta: Dec 26 2006, 21:51


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 13:36