IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pāri naktīm..., Jā, jā esmu slinka
Tigra2
post Aug 27 2005, 23:30
Post #31


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Vau, cik inteesanti. Ar nepacietību gaidu turpinājumu.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 28 2005, 23:43
Post #32


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




nu?!?? NU?!?? NU?!?? NU?!??????

tālāk,I beg u now,man vajaga zināt,kas tālāk būs!es nevaru naktīs mierīgi 4u4ēt,kad nezinu turpinājumu!!! sad.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 29 2005, 01:48
Post #33


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Here we go=>


-Labi, labi! Mazliet pacietiibu!- Tajs maigi aizraadiija, tachu vinja aciis zaigoja uguntinjas.
Kendiina paklausiigi pakratiija galvu.
-Taatad Peec shiim briesmiigajaam dienaam jutos briivs, tachu ljoti skumiigs, iigns un pat nevareeju iziet uz ielas. Saaku blandiities apkaart pa ciematinju. Vienreiz es satiku Klanji. Sapratu, ka vinju nepiekjeera! Jutos sashutis un veel dusmiigaaks. Vinjsh man draudeeja, ka ja es kaut ko pateikshu policijai, man dziive galaa! Vinjsh man arii iemauca pa kaaju! Uz nedeelju paliku klibs. Daudz domaaju par to visu. Liidz beidzot aviizee virsralsts: ''Atklaats veel viens cilveeks baleriinas lietaa''. Vinju kaads bija nodevis. Klanji ielika cietumaa, tachu vinjsh izbeega. Visu laiku klainjoja, maskeejaas. Vinjsh mekleeja mani. Pat nogalinaaja veel kaadus 2 zeenus, liidziigus man. Vinjsh atkal izbeega. Nesaprotu to cilveeku.

Tajs apklusa, tachu pamaniija, ka Kendiina veelas dzirdeet turpinaajumu.
-Labi, es turpinaashu.- Tajs iedvesa -Vakar mani savainoja Klanji. Es ciitiigi ciinijos, tachu es cietu vairaak. Vinjsh atkal aizbeega.
-Kaa tas TIESHI notika?- Kendiina apeesdama cepumu, ar pilnu muti iejautaajaas.
-Vakar klejoju pa visu Kjiinieshu ciematu. Tad es apmaldiijos. Nonaacu kaadaa pilseetaa. Iegaaju kaadaa shkjeersielinjaa, kur pammaniiju melnu kakji, kas skrubinaaja asaku. Atradu uz asfalta kaadu atsleegu. Pieliecos, lai to apluukotu, liidz sajutu stipru sitienu pa galvu. Es nogjiibu, tachu aatri atguvu samanju. Tur staaveeja Klanji. Vinjam rokaa bija kaut kaada pistole. Es nobijos, tachu centos to neizraadiit. Ar pistoli vinjsh vienreiz izshaava, tachu man netraapiija. Vinjsh traapiija galiigi garaam man, tieshi virsuu kakjim, tachu kakjis to, ljoti briinumainaa kaartaa, iztureeju. Klanji man veelreiz iedunkaaja pa galvu liidz es centos izsteeloties beigtu. Zinaaju, ka tas nenostraadaas, tachu vinjsh jau bija prom. Jutos ljoti paarsteigts un arii vaargs. Taa pat varbuut bija pirmaa reize.

Kendiina shinii mirklii pasmaidiija ar smaidu ''Jaa, kaatad''

-Es runaaju nopietni. Taatad... Es griiljojamies pieceelos. Panjeemu izdziivojusho kakji un gaaju prom. Nezinaaju, kur dodos. Tachu kaa briinums, man priekshaa paraadiijaas maaja ar uzrakstu ''Veterinaaraa kliinika''. Daudz nedomaadams ienesu kakji iekshaa un par peedeejo LIELO naudu, kas man bija, samaksaaju par to operaaciju. Visi aarsti neko neteica par manu asinjaino galvu. Man vienalga, ka vinji domaa. Taa es maldiijos pa tumsu, mekleejot kaadu cilveeku, kas vareetu vismaz aizdot telefonu, vai izsaukt to aatro paliidziibu manaa vietaa. Gaaju, gaaju gar parku. Saredzeeju kaadu cilveeku guljam.
-Taa biju es!- Kendiina jautri iesaucaas.
-Jaa, tu man paliidzeeji. Es zinu tikai to, ka Klanji ir nokjerts un pagalam.
-Bet, kaa tu to vari zinaat?
-Zinu, bet nezinu, kaa lai to paskaidro.- Tajs domiigi novilka.
Cepumi bija izeesti. Tos visus izeeda Kendiina, kas veel jo projaam izskatiijaas izsalkusi. Tajs piedaavaaja Kendiinai naktsmiitni, jo bija jau diezgan veels. Kendiina bez baileem piekrita, kaut arii Taju iipashi taa kaa nepazina.
-Riit jaaiet pakalj kakjim uz kliiniku, bet es nezinu kaa lai atrod atkal to vietu.- Tajs skaidri izteicaas.
-Naaksies jau zvaniit. Kaut kaa to telefonnumuru jau dabuusim.
Shinii vakaraa vinji vairs daudz nerunaaja. Kendiinai tika ieraadiita miiksta guljvieta skaistaa istabaa. Vinja aatri aizmiga. Un sapnjoja...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 29 2005, 13:22
Post #34


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




more pinksakura neeeeddds more!!!!!


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 29 2005, 14:37
Post #35


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




*bites own fingernails alot*


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zuzix
post Aug 30 2005, 09:59
Post #36


mitsukai kogun
******

Group: Chuunin
Posts: 610
Joined: 8-April 05
From: vietā, kur sapņi piepildās




Ljoti interesants darbinjsh... atziishos - mani ieintereseeja happy.gif
Gaidu turpinaajumu


--------------------
*http://im-games.lv/
*ja nepieciešamas telpas pasākumiem vai/un pasākumu vadītāji - dodiet ziņu ;]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 31 2005, 13:35
Post #37


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




wub.gif smile.gif smile.gif Turpinaajums seko!


Kendiina pamodaas no spilgtaas gaismas, kas iespiideeja istabaa. Tajs bija ienaacis un atveeris aizskarus. Saules siltie un spozjie stari sasildiija izstabu.
Tajs izskatiijaas prieciigs. Vinjsh nesa pie Kendiinas paplaati ar brokastiim.
-Es dabuuju adresi!- Vinjsh teica, pienaakdams pie gultas.
-Super! Kaa?- Kendiina bija prieciigi paarsteigta.
-Pazvaniiju savam pazinjai. Vinjsh ir vecs, labs vechuks.- Tajs iemineejaas -Visi uzzinju un izzinju dienesti neko par taadu nezinaaja. Bet ShanGuru, taa sauc vechuku, zinaaja!
-Un tagad mums ir adrese! Varam klejot pakalj savainotajai radiibinjai!- Kendiina smaidot teica.
Kendiina paeeda. Vinja uz doto momentu bija pilniigi aizmirsusi par maajaam un visu paareejo, kas nomaaca meitenes praatu. Vinjai Tajs patieshaam bija iepaticies. Varbuut pat vairaak...
-Bet vispirms,- Iesaaka Tajs -tev noteikti ir jaapaargjeerbjas!- Teica Tajs veerojot pasha asiniim klaataas dreebes.
-Bet man nav nekas cits. Protams, es tevi saprotu!
-Nekas, nopirksim. Nauda man ir. Tepat netaalu ir labs veikals, kur es parasti iepeerku dreebes!
-Nu labi! Ceru, ka taa arii ir!
Tajs Kendiinai iedeva vienu no saviem krekliem, lai veikalaa vinja paaraak neizceltos un nepiesaistiitu apkaarteejo uzmaniibu.
Veikala nosaukums bija ''Check goodies''. Tas lika Kendiinai pasmaidiit!
-Nu, vari izveeleeties!- Tajs teica Kendiinai, ievesdams vinju veikalaa.
Nez kaapeec Kendiina atcereejaas par savu mammu un saapes, ko Kendiina sanjeema no vinjas.
Vinja piegaaja pie melna kreklinja ar uzrakstu ''Take back the pain''.
Tajs mazliet samulsa, tachu neko neteica. Vinja panjeema to un piegaaja pie Taja.
-Shis derees?- Vinja nedroshi vaicaaja.
-Manis peec, bet vareeja jau kaut ko mieriigaaku.
Kendiina nolika atpakalj un panjeema taadas pashas kraasas kreklinju ar uzrakstu ''Chill''.
-Labi, taa jau labaak!- Tajs pasmeejaas!
Dzjinsa bikses, kas vinjai bija uzvilktas, nebija netiiras. Vinja nopriecaajaas to ieveerojot, jo Kendiinai patika neesaat savas sapleestaas dzjinseniites!
Vinji nopirka Kendiinas izveeleeto kreklinju, ko vinja bija jau uzvilkusi.
Taa nu vinji saaka celju...


rolleyes.gif How was it?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 31 2005, 14:43
Post #38


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, ĻOTI INTERESANTI!
Ar nepacietību gaidu turpinājumu.........(fui, tie nagi nu gan ir negaršīgi) wink.gif


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Aug 31 2005, 15:41
Post #39


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




tāa...labi..... *nervozi dzer kafiju un visu laiku krata vienu kāju* *viena acs raustās* *nagu vairs naf*


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 31 2005, 20:55
Post #40


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Tāāā...... paliek interesanti *attaisa kartējo riekstu paciņu* Labaki par nagiem.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Aug 31 2005, 21:09
Post #41


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




(pārstāj graust nagus un sāk smaidīt)fantastiski!gaidu vēl...


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Aug 31 2005, 21:21
Post #42


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Nu taa taalaak.....(saak stresot un triiceet!).....nezinu....shausmuugi interesanti! biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Sep 1 2005, 12:39
Post #43


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




*neizstur stresa spriedzi un saak kliekt vicinaadama kaajas un rokas*
DOD NAAKAMO PORCIJU!!! rolleyes.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 1 2005, 23:41
Post #44


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




biggrin.gif smile.gif Heheheh! Next chapter!


Vinji gaaja garaam daudzaam maajaam, kuraam jau bija gaajushi garaam. Jaa, vinji gaaja pa to pashu celju, pa kuru naaca uz Taja maajaam. Ieprieksh Kendiina nebija ieveerojusi dazjaadas skaistas, tachu pamestas maajas. Taas bija sen kraasotas un vecas, tachu netiirumiem un ''laika zobam'' cauri reegojaas agraak dizjciltiigas, interesantas un skaistas maajas.
Vinji pa celjam runaajaas par pilniigi parastaam lietaam. Par muuziku, kino, maakslu, jaunaam zinjaam un arii to pashu operu.


Luuudzu piedodiet, ka tikai 2 mazas rindkopinjas. Es apsolu, ka riit pabeigshu! Mani vienkaarshi dzen prom, bet negribeesies sho riit rakstiit pa jaunam! sad.gif smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 2 2005, 07:58
Post #45


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Nju laikam piebiedrojos tavu fanu pulkam... Izlasiiju visu darbu no pasha saakuma. Manupraat vieniigais miinusinjsh ir vienkaarsha , viegli sagremojama valoda, bet nu pati intriga ir - cepuri nost... Gaidu naakamo porciju lol

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

16 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 12:55