IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Creepy tales., Izdomājiet,apkopojiet,stāstiet!!
Arts
post Apr 2 2007, 23:47
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Man it kā vairāk patīk amerikāņu stāsti....es vienu pastāstīšu.

Darbība notika 19.gs beigās.Bija dzelzceļš,sāka lietot elektrību un viss strauji attīstījās.Tas notika kaut kādā pilsētiņā,kaut kādā štatā(es stāstu no atmiņas).
Bija tumšs vakars ar biezu miglu.Stacijā dežūrēja viens čuvaks(sauksim viņu par Tomu),viņš apkārt vazājās ar lukturīti un bija labi noguris.Toms negribēja vairāk vazāties,jo viņš gribēja viskiju un gultu.
Agrāk pie pasta vilcieniem bija āķi,lai uzreiz braucot cauri stacijai,saķertu sūtījumu.Tā nu Toms staigāja gar sliediem un miglā neko nemanīja.Uz sliediēm joņoja vilciens un nemitīgi taurēja....Toms atskatījās un vairāk neskatijās-viņs palika bez galvas.

Tagad viņa gars klīst miglainās naktīs un ar lukturīti meklē galvu...Lai viņš ietu pie miera,ir jātnes 100 gadus vecs viskijs un matracis,tad ir jātkāpjas 10m,jo vecais Toms dzērumā mēdz kauties...

Topiks var būt labi bērnišķīgs,bet what'da heck.Šausmu stāstu vēl nav bijis(izņemot vampīrus).


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Apr 3 2007, 21:19
Post #2


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE
Lai viņš ietu pie miera,ir jātnes 100 gadus vecs viskijs un matracis,tad ir jātkāpjas 10m,jo vecais Toms dzērumā mēdz kauties...

lolololol. Parastais viskijs nederēs? :DDD
Rēcīgs.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 4 2007, 00:18
Post #3


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Oks iemetiishu vienu no manas pusiites. Ne mazaak sviestainu...

''Man patīk tavi mati, tie ir tik maigi un zīdaini. Man patīk tavas acis, tās ir tik dzirdras kā debesis vasarā. Man tu patīc''
~pēc dienas~
''Man patīk tavas rokas, tās ir tik mazas un baltas. Un tavas lūpas - mazas gaišas, tik graciozas, līdzīgas putna siletam, kad tas rudenī lido tālumā''
~pēc dienas~
''Man patīk tas, ka tu klusē un mani vienmēr uzklausi. Man patīk tavs skatiens, kad tu skaties uz mani, tās acis, kas nekad nenovēršas''
~pēc dienas~
''Man patīk, ka tu nekad nenovērsies, kad vēlos tev pieskarties. Man patīk tas, ka tu man neko neprasi.''
~pēc dienas~
''Man patīk viss, kas tu esi. Man patīk tava seja, tavs ķermenis, tava būtība. Man patīk tev pieskarties, man patīk tevi apskaut, man patīk, ka tu esi man blakus, man patīk, ka tu nekad neaiziesi.''
~pēc dienas~
''Vai tā ir mīlestība?''
~pēc dienas~
''Kaut tu spētu atbildēt...''

Un vairāk viņš neko nepateica. Viņa seja mūžam palika tās acīs, kuru viņš iemīlēja, un no šīm acīm viņs nespēs izlauzties.
Dažkārt cilvēki baidās no lelles skatiena. Lelles skatiens ieslēdz sevī tā seju, kas viņas vēlas sasniegt un nekad nelaiž vaļā. Tos, kurus pievelk tās mūžam skaistā seja, viņa projām nelaidīs.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Apr 4 2007, 16:48
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




QUOTE(Tigra2 @ Apr 4 2007, 00:18) *

Oks iemetiishu vienu no manas pusiites. Ne mazaak sviestainu...

''Man patīk tavi mati, tie ir tik maigi un zīdaini. Man patīk tavas acis, tās ir tik dzirdras kā debesis vasarā. Man tu patīc''
~pēc dienas~
''Man patīk tavas rokas, tās ir tik mazas un baltas. Un tavas lūpas - mazas gaišas, tik graciozas, līdzīgas putna siletam, kad tas rudenī lido tālumā''
~pēc dienas~
''Man patīk tas, ka tu klusē un mani vienmēr uzklausi. Man patīk tavs skatiens, kad tu skaties uz mani, tās acis, kas nekad nenovēršas''
~pēc dienas~
''Man patīk, ka tu nekad nenovērsies, kad vēlos tev pieskarties. Man patīk tas, ka tu man neko neprasi.''
~pēc dienas~
''Man patīk viss, kas tu esi. Man patīk tava seja, tavs ķermenis, tava būtība. Man patīk tev pieskarties, man patīk tevi apskaut, man patīk, ka tu esi man blakus, man patīk, ka tu nekad neaiziesi.''
~pēc dienas~
''Vai tā ir mīlestība?''
~pēc dienas~
''Kaut tu spētu atbildēt...''

Un vairāk viņš neko nepateica. Viņa seja mūžam palika tās acīs, kuru viņš iemīlēja, un no šīm acīm viņs nespēs izlauzties.
Dažkārt cilvēki baidās no lelles skatiena. Lelles skatiens ieslēdz sevī tā seju, kas viņas vēlas sasniegt un nekad nelaiž vaļā. Tos, kurus pievelk tās mūžam skaistā seja, viņa projām nelaidīs.


Man patīk. Tik... es pat nezinu. Bet vienīgais šausmene tā nav :}


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Storm
post Apr 4 2007, 18:00
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 290
Joined: 12-April 06
From: nya




Gan jau ka ir, nevar zinaat kaa tas beidzaas XD


--------------------
skills of a snail
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Apr 17 2007, 01:57
Post #6


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Vai ir reāls,vai nav...nezinu.
Edgerly / Starks - Big Woods Cemetery - There is a small pass that connects two graveyards: Antioch and Big Woods. There used to be a gate at the connection of these two graveyards. Now there is a sign that states, “beware of Children…or children at play” The legend is that if you see a shadow pass in front of the gate when there is no scientific explanation for a shadow passing there, Then that is a serious warning that you should not be passing there. Some who have passed through the crossing after the sighting of the gatekeeper have never come back. Numerous Ghost hunting societies have lost Compact Flash cards and Hi8 video tapes from the electromagnetic interference out there. Numerous photos of orbs and ectoplasm have been taken here. SWLA Ghost Society has written documentation that this place is in FACT haunted. People have been chased by a truck that seemed to have no driver. Cars and trucks come from the cemeteries, drive to the woods and just disappear.

Sorry,ka neiztulkoju,tikai tagad atradu internetā......spoku mašīnas 0_o


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 08:22