IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Wolf`s rain, coments?
standby
post Apr 20 2004, 11:46
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




unsure.gif Plz, pastastiet ko vairak par Wolfs rain. Sizhets, kada formata, uc?

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Apr 20 2004, 20:16
Post #2


Unregistered









viens no projektiem kas nenotureja lidzi savam ambicijam :(
pirmas epizodes ir lieliskas, daudzsolosas, svaigas
animacija ir laba, tacu efektu izboja detalizacijas trukums - sakuma es kaut ka neieveroju, bet vismaz uz beigam - biezi deguni vienkarsi iezimeti ka "trissturaini keksi" (ta neveikli sanaca ;))
ar storiju lidzigi ka ar animaciju - neordinara fantasy/scifi, tacu virspuseja :(

potencials bija baigais, bet ta sacit - nepavilka.

bet pat pec visa sita - es so anime atstaju sev kolekcija - tomer ta pietiekami izcelas uz pedeja gada anime fona

kas man personigi simpatizeja, un kas uz kopeja anime fona paradas salidzinosi reti - lielaka dala varonu ir jauniesi/ pieaugusie - nevis berni vai tini

Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Apr 20 2004, 21:03
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE (Guest @ Apr 20 2004, 07:16 PM)
viens no projektiem kas nenotureja lidzi savam ambicijam sad.gif
pirmas epizodes ir lieliskas, daudzsolosas, svaigas
animacija ir laba, tacu efektu izboja detalizacijas trukums - sakuma es kaut ka neieveroju, bet vismaz uz beigam - biezi deguni vienkarsi iezimeti ka "trissturaini keksi" (ta neveikli sanaca wink.gif)
ar storiju lidzigi ka ar animaciju - neordinara fantasy/scifi, tacu virspuseja sad.gif

potencials bija baigais, bet ta sacit - nepavilka.

bet pat pec visa sita - es so anime atstaju sev kolekcija - tomer ta pietiekami izcelas uz pedeja gada anime fona

kas man personigi simpatizeja, un kas uz kopeja anime fona paradas salidzinosi reti - lielaka dala varonu ir jauniesi/ pieaugusie - nevis berni vai tini

vismaz triis seerijas viduu peec kaartas bija tikai ieprieksheejo atstaastijums. sad.gif
Peedeejaas no 27 liidz 30-tajai veelaak iznaaca, taas bija iistais nobeigums. 0_0 Deguni gan tieshaam dazhos rakursos izskatijaas triistuuraini, seviskji kad no vinjiem krita eena. blink.gif
Bet vispaar vinju ir veerts noskatiities.
Interesanti, movie vinji domaa ziimeet?


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 20 2004, 21:10
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Hideki> vinji OVU taisiijaas taisiit, bet es nezinu vai vinji tikai taisiijaas vai arii dara kautko. Tagad top manga.

Un runaajot par Wolf's Rain vispaar, saku godiigi, man patika, pat ljoti. bet nu, veselai chupai cilveeku bija domas tieshi preteejas manaam.. so, shkiet varu ieteikt tikai noskatiities karam pasham.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Apr 21 2004, 12:24
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Tnx.

P.S. Skanju celinsh ir labs. Vismaz cik ir gadijies dzirdet no roze.lv wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 21 2004, 22:46
Post #6


Unregistered









Tieši tagad skatos šo labo seriālu. Guest kaut ko teica par virspusējību? Nu, žēl. Man gan šis seriāls liekas arī interesants šajā ziņā. Atkal katrs varam meklēt sev to tuvāko. Animācija ir līmenī. Soundtreks - burvīgs! Yoko Kano prot to lietu.

Varu teikt tā. Mans mīļākais seriāls ir GITS: SAC. Tad otrajā vietā es pilnīgā mierā varu likt Wolf's Rain.
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Apr 22 2004, 08:55
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Naz naz nu anupraat te atkal nepelniiti nopelj tieshaam ljoti labi seriaalu man vismaz ljoti patikaas nav piemineets tas ka vinjam soundtrack ir vienkaarshi super par animaaciju triistuuraini deguni iipashi nepieveersu uzmaniibu bet nu kaa vilki saziimeeti bija nu vienkaarshi super manupraat ideaalaakais skats bija vilks sniegaa cool.gif
saturs arii tiiri ok intresants nez nu varbuut tikai taas peedeejaas epas mosh ar nemaz nevajadzeeja bet tas nu ir mans viedoklis
vispaar es seriaalam dodu kaartiigu 8/10


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 22 2004, 21:21
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




kaarleen > nu par taam peedeejaam seerijam, zini man atkal liekaas ka vajadzeeja gan.. vinji vismaz paskaidro kas un kaa..
Bet nu takal katram savs.. vai ne?
Bet vilki, jaa, vinji tieshaam tur bija dikti smuki. Atlaushos pat bildiiti ielikt. Ceru nevienam nemaisiis.
Veel divi vaardi par mangu, ko pashlaik tapina Bones studija, es izlasiiju pirmos 3 chapter'us, nee, seriaalam liidzi nevelk pat tuvu, taa.. palasiit, vienkaarhi lai buutu,var.. bet sorry, taa viduveeja.


Attached image(s)
Attached Image

--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest
post Apr 23 2004, 18:34
Post #9


Unregistered









jus mani gauzam aplam esat parpratusi - man sis serials loti patika - skiet, ka teksta mineju, ka tas izcelas pedeja gada laika redzeto jauno serialu vidu, ka patik "varonu vecums", un ka es to saglabaju sev kolekcija.

tie visi "negativie" komentari bija drizak tada ka zelosanas - par lidz galam nerealizeto potencialu - galvenokart par nolaidibu animacija, kas man nelauj teikt ka ta ir perfekta (ko ir ipasi zel, jo ta gribetos), ka ari par telu virspusibu.
tada sajuta, ka gribejusi pakert parak daudz. man palika tada sajuta, ka esmu tikai iepazistinats ar varoniem.
manuprat vispilnigak izstradati bija Blue ar veco vilku nideju - seriala gaita vinu teli attistas un mainas, ka ari tiek paradita vinu pagatne, vinu motivacija tas lauj vairak iejusties telos un tos pienemt, izprast un pardzivot lidzi.
tam preteji - galvenais varonis man ta ari palika neskaidrs - vina muzigais dzinulis pec "paradizes" un skerslu parvaresanu uz to - ir skaista metafora, tacu pats tels netiek atklats, neveidojas empatija ar to :((

gruti pateikt kura vilsanas ir nepatikamaka - kad vienkarsi "mmm big time", vai ka saja gadijuma...
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Apr 28 2004, 08:35
Post #10


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE (Yume @ Apr 22 2004, 08:21 PM)
kaarleen > nu par taam peedeejaam seerijam, zini man atkal liekaas ka vajadzeeja gan.. vinji vismaz paskaidro kas un kaa..

ja vispaa tev taisniiba.
pashas beigas bija cool iisteniibaa STRAY STRAY aaauuuu
kaa man patiik shitaa dziesma


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Apr 28 2004, 10:56
Post #11


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Nu par Yoko Kanno un Mayas Sakamoto speejaam manupraat jau sen visiem buutu jaabuut paarlieciibai smile.gif (protams ja taada tipa muuzika iet pie sirds)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 1 2004, 07:49
Post #12


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Es dabuuju redzeet tikai pirmaas 14 seerijas, jo mans braalis noskatiijaas visu, teica ka beigas galiigi beediigas un izdzeesa jo man nevajadzeetu labaak skatiities o_O;;;

Bet par soundtracku runaajot, es vinju klausos vienmeer tad kad seezhu pie datora (itsevishki tad kad ragnarok speeleeju smile.gif, laba atmosfeera uzreiz biggrin.gif)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Jul 14 2004, 15:09
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




ehh... gomen par vecas tēmas augšām celšanu bet gribēju zināt kurš tad fansubs būtu pilnībā līdz galam nosubojis visas 30 epizodes?
ANBU & Anime-Keep laikam tākā tikai lidz 19 epizodei būtu tikuši ( un tālāk nemaz netaisās... ? ) bet Live-eviL līdz 22 epizodei hmm... seriāls cik zināms tad laikam ir licenzēts bet būtu taču jābūt arī kādam fansubam kas būtu visas 30 epizodes nosubojis?


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bbad
post Jul 14 2004, 15:51
Post #14


Unregistered









man jau apnikushi shitie visi jautaajumi. vai tad ir gruuti ieiet www.anidb.net un apskatiities?????????
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Jul 14 2004, 17:00
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




nu paldies par to pašu...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 15:44