IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Trinity Blood, Gothic vampire anime...
Sigfa
post May 16 2005, 21:23
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Nee, tas nav Matrix sequels.

Sen neesmu rakstijis recenziju biggrin.gif Nu, pirmās trīs sērijas ir laistas klajā un ir interesanti apskatīties kā var savienot Chrno Crusade ar Trigun. Tur pat vairs nav daudz ko piebilst. Gabaliņš ir neslikts par zaļi apžļembāto 'Vampiirs vs. Cilveeks deathmatch' plotu. Jaasaka, ka animaacija ir neslikta un nav tie nozheelojamie 24 fps kaa, piemeeram, Otogizoushi otrajaa sezonaa. Viss ir skaisti gluds. Haltuuras ir, bet taas pamana tikai ja to arii meklee. Veel piebildiishu, ka datorgrafika ir skaisti sapludinaata ar ziimeeto maakslu, kas briizhiem dod taadu episkuma efektu sceenaam smile.gif Muuzika lielaakoties briinishkji industriaala un elektriska. Dod 'noskanju'. Vairaak gan uzpumpee midihloriaanus (I am your father Luke!) kjermenii.
Cik zinu, viedots meec mangas, bet sheit Zeno noteikti apstaastiis siikaak tongue.gif
Iesaku tiem kas redzeejushi vismaz Trigun.

Un luuk screencaps ko veidoju tieshi prieksh shiis nelielaas recenzijas(peec shii gan nespriediet par visu shovu, es jau teicu- trigun):
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post May 23 2005, 09:19
Post #2


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Sekoju 4rom date of release ^^ ir okej ... arii te ir piemetushi klaat cyborgus ... es teiktu, ka enviroment un char Art ir no triguna izrauts, bet nu kads gan jau teiks, ka nu gandriiz kopija .. anyway animaacija laba, gaidu ostu un next epas.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 29 2005, 20:58
Post #3


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Nespeeju saprast skatiities vai nee no vienas puses shausmiigi liidziigs helsingam un man diezgan kretinee aaraa charu animaacija it sevishkji vatikaana chari, bet no 2 puses 3 un 4 seerijaa paraadaas sizheta liinija kas vareetu mani aizraut nu naz noskatiihos vairaak epas un tad pateikshu vais shis ir suuds vai nav .
P.S. openings atstaaj leetuma iespaiduma skljepiits no seriaala momentiem bezjeegaa dziesminja ir ok bet klips iesuukaa, lai gan Speed Grapherim ar taa pasha vaina. Endings gan ir labs


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post May 29 2005, 21:56
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




*allaž tiki estētiski scrrencapi ^__^*

Nez, nez, man iepatikās - Hellsingu nespēju paskatīties, bet TB, pieciešot šādus tādus mīnusus, skatos i esmu apmierināta. Animācija ok (par daudz 3d dažviet). Diezgan liels pluss ir Abela Nightroada tēls (šķiet gan baigi līdzīgs kaut kam)...Nebūtu šī tēla, nez, nez. Vatikāna kompānija man arī nepatīk,. bet nu ko tur daudz...Gaidam turpinājumu.


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jun 1 2005, 22:34
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Emm, pirmais ko atcerējos- tur ir drausmīga parodija uz Integru no Hellsinga. Tas bija pirmais kas metās acīs. Taču pectam, pēc 4 redzētām sērijām nolēmu ka pasaule ir samerā pārdomāta, chari, kas pagaidām parādījās ir samerā labi, un vispār, lieta skatāma. Taču vampīru sižets pas par sevi jau ir nodrāzts, tāpēc skatās viņa kā vidusmēra anime.
Taču Shimp..em, svētā tēva sejas izteksmes biggrin.gif ir vienreizējas.
image
image
image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 3 2005, 01:19
Post #6


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Piekritiishu Yumei happy.gif .... tiesa kautkaa baigi neticaas, ka aiz tik nevainiigas sejas un filosofiska dziives gudruma sleepjaas .. hmmm Vampiirs kas patiek no vampiiriem, iisti nemaku formuleet kaa tasizklausiitos vienaa vardaa, ja kads zin palabojat mani. Tieshaam main chars ir taads kaa aizmaashiigs, sapnains un bezatbildiigs - tajaa pashaa laikaa, kad lieta ir nopietna, kluust par citu cilveeku speeciigs, nelokaams taktisks un speej rast risinaajumu uzreiz .. es taa peec pirmo seeriju faktiem tik spriezhu. Arii 5 serija saak nedaudz paleenam paradit kapeec un kaa tas vis saakas [shoreiz mani flashbaki interesee], jo paraadaas jau Rozenkreuc organizaacija un galu gala no kurienes ta shios pats ir izliidis. nav jau nekads Blade, kas dzimis mirstot maaminai no kodiena =)


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jun 3 2005, 07:32
Post #7


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




itkā biju domājusi skatīties, bet nu, palasot atsauksmes, sāku pārdomāt. laigan, intereses pēc, iespējams, ka iečekošu.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Jun 4 2005, 22:20
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




QUOTE(Yume @ Jun 1 2005, 22:34)
Emm, pirmais ko atcerējos- tur ir drausmīga parodija uz Integru no Hellsinga. Tas bija pirmais kas metās acīs.


*slaps forehead* OF COURSE!!! tongue.gif Nāāā, bet viņš tiešām ir jupiii - tēli ar dubultām, kontrastējošām personībām allaž ir vilinoši...Bet pie stāvus uzšautās Kruzņika frizūras vēl tā kā negribas pierast - it IS a bit too stiff x_x


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jun 6 2005, 14:42
Post #9


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




image
Hehe, nē chari tur ir forši, tiešam labi, bet nu pārāk standarta standarta avriants, tas ir dubutlā personība biggrin.gif pārāk labi cuarskatāma un viegli uzmināmi nākamie žest.
Un, jā, mani arī fascinē tie mati, es vienmer brīnos kā tur vesela aste sāvc gaisā, un galvenais nepārtraukti. laikam viņa sāk dzīvot ar savu dzīvi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Jun 8 2005, 13:19
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Nu man patika Trinty Blood.......ļoti interesants....tāds seriāls(sorry naw anime)kā Bafija pret vanpīriem pat nestāv tuvu šim!!! biggrin.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jun 9 2005, 09:26
Post #11


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Winry @ Jun 8 2005, 12:19)
Nu man patika Trinty Blood.......ļoti interesants....tāds seriāls(sorry naw anime)kā Bafija pret vanpīriem pat nestāv tuvu šim!!! biggrin.gif
*


ja bet shis netuvu nestaav piemeeram Shingetsutan Tsukihime
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1015


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Jun 9 2005, 14:13
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




QUOTE(kaarleens @ Jun 9 2005, 09:26)
ja bet shis netuvu nestaav piemeeram Shingetsutan Tsukihime
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1015
*



Wīīī, Tsukihimi tā arī nespēju ieskatīties...Pirmo reizi ieraudzīju, uzduroties AMV (smuks, ar Orfa "O, fortuna"). It kā mistika bija, nez. Demo varbūt vēlāk paliek interesantāks, dunno happy.gif


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fausts
post Oct 18 2005, 22:50
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 32
Joined: 14-October 05




Kāds ir redzējis? Interesants sižets, labs soundtrack, aizraujošas fight sceens un smieklīgs galvenais varonis biggrin.gif Tīri labs anime par vampīru tēmu... laugh.gif

....DOWNLOAD AND SEE IT!!!!!!!!!

image image
image image

Opinions????
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ramiel
post Oct 19 2005, 14:57
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 167
Joined: 9-September 04




cik shitam epas ir/buus ? Dros ka buus japaluur, ziimeets arii nav slikti :>


--------------------
Don't suffer from insanity,enjoy every minute of it...
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
(> <) to help him achieve world domination.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Oct 19 2005, 15:15
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




QUOTE(Ramiel @ Oct 19 2005, 13:57)
cik shitam epas ir/buus ? Dros ka buus japaluur, ziimeets arii nav slikti :>
*



Pagaidām ir zināms, ka ir 24sērijas, bet redzēt tagad var tikai 20(ar subiem).

image
image
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 09:20