IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Īsa pārdoma par atiešanu no anime, Tā kā spams, tā kā ne...
NOLF
post Feb 21 2005, 23:50
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Sanāca pamanīt, ka šodien ir apkārt mēnesis, kopš neko animētu neesmu skatījies. Noskatījos Gungrave, iesāku Gundam Wing, pēc pāris sērijām pārtraucu un likos mierā.

Atšķirībā no citiem othodņakiem, kad pāris nedēļas neko nav gribēts redzēt, šoreiz īpaši arī neko skatīties nekārojas un pēkšņi galīgi vairs nesatrauc, kas notiek ar trakeriem un ED2K serveriem.

Šobrīd, senas apņemšanās dēļ velku Genshiken, taču ja pēc tam neparaus kāds traks skatīšanās drudzis, tad laikam ka būs oficiāli jāmet šis vaļasprieks pie malas un jāsāk darīt kas cits.

Gadījumā, ja nu es pilnīgi iznīkstu un forumā vairs nepiestaigāju, vēlu veiksmi turpmākajā darbībā smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Feb 22 2005, 00:28
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Ai, tas periodiski uznaak un paariet. . .gan jau atgrieziisies.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 22 2005, 00:43
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Piekriitu Duarh. Gadaas noskatiities kaadu labu AMV vai kaadas anime 1. seeriju un, aareche, jau vajadzees atkal visu seariaalu noskatiities. smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-nDigo-
post Feb 22 2005, 00:50
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 197
Joined: 29-August 04
From: home




Nevaru nepiekrist tiem cilveekiem, kas bija postojushi pirms manis.
Man arii ir gadiijushies taadi "athodnjiki", vienreiz ilga kaadus dazhus meeneshus... ph34r.gif

Pat tagad man ir daudz nokachaats, staav un nav veeleeshanaas skatiities to visu..

*un forumaa nebiju kaadus 3 meeneshus, kad bija tas par ko runa iet


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Feb 22 2005, 09:39
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




Nekad nesaki "nekad"...

P.S. Man tepat ir labi... pagaidaam... sleep.gif


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Feb 22 2005, 10:43
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




Tā notiek, kad pārāk daudz skatās animes. smile.gif Nevajag spiest sevi skatīties animi tikai tāpēc, ka tik daudz ir atvilkts un viņas tagad VISAS NOTEIKTI JĀNOSKATĀS. Kā jau jebkuršs piespiedu pasākums, tas neraisīs nekādas labās emocijas. smile.gif
Varbūt paskatīties kādus citus animes veidus, kas agrāk nav likušies interesanti.
Ja vairāk skatīti faitingi, paskatīties kādu romance, ja skatītas skolas komēdijas - paskatīties kādu mecha. smile.gif
Un varbūt nevajag turpināt skatīties tos seriālus, kas iesākti, bet galīgi neiet pie sirds? rolleyes.gif Vel viens moments - ir seriāli, kurus nevar skatīties daudz sēriju uzreiz, Ne velti Japānā viņus rāda pa 1 sērijai nedēļā. tongue.gif


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Feb 22 2005, 11:29
Post #7


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nu pagaidām nav bijis tāds ilgāks neskatīšanās periods, bet gaume kļuvusi izsmalcinātāka un pats prasīgāks.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Feb 22 2005, 11:37
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Es gan nevaretu no ANIMEshkas skirties... biggrin.gif biggrin.gif Es ari neesmu skatijusies tas 2 nedeljas pa TV, bet kompi skatijos rolleyes.gif Apnik anime tikai tapec, jo neko jaunu nerada... ANIME atkartojas... Bet ir takchu tadi ANIME kuri nekad neapnik... Un tos vien ir verts skatities... But maybe... Cilveks ir kluvis parak pieaudzis un atmet multenju skatishanos... blink.gif *pufff*


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Feb 22 2005, 13:15
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




He nu man tads neliels gadijums. karteja neguleta nakts, tiko novilktas 2 serijas Gundam SEED, domaju noskatisos un izslegsu datoru , nakamas serijas vilksu pec paris dienam. pedeja serija gadijas tik aizkustinosa ka miegs uzreiz pargaja, un nevaru vien sagaidit kad iekopesies nakamas. biggrin.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 22 2005, 17:03
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Anime mainstream tieshaam atkaartojas. Taapeec jau ir netipiskie anime gabali, piem, tas pats Genshiken. Elfen Lied, lai arii netipiska, piemeeram man, likaas augstaakaa meera parodija, un atkaartojaas tur viskaukas. Neatkaartojas, piem, Ghibli meistardarbi un vispaar viengabala (neseerijiskie) anime. GTO, man shkjiet, ir unikaals. Nee, ir daudz kas taads, kuraa nav viss nodrilleeti pierasts un uzminams. Vajag tikai zinaat!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Feb 22 2005, 18:07
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nū ja, nū ja... edg Ghibli jau sāk atkārtoties... skaisti jau viņi ir, bet pēdējie (Spirited Away un Mononoke, Howlu neesmu redzējis) jau vairs nekādas jaunas idejas nepiedāvā. Tas nenozīmē ka viņi būtu nebaudāmāki.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 22 2005, 18:22
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Hmm, ko, piemeeram, atkaarto Spirited Away?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 22 2005, 18:57
Post #13


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Heh, man arī citreiz ir tā, ka kādu laiku vispār anime neskatos (un pat nav liela vēlēšanās)... Bet tāpēc jau nav uzreiz jāsviež nost! Pēc manām domām, tas tak nav nemaz tavs PIENĀKUMS skatīties anime. Dari ko gribi, kad gribi un kāpēc gribi.... :3
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Feb 22 2005, 19:34
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(edg @ Feb 22 2005, 17:22)
Hmm, ko, piemeeram, atkaarto Spirited Away?
*



Strādāsi-visu-panāksi-dzīvo-saskaņā-ar-dabu
Šie divi vadmotīvi iet cauri praktiski visām Mijadzaki filmām, nu tāds metram jājamzirdziņš...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Feb 22 2005, 19:39
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Ir tikai mazas niansites, kas dazhos ANIME atkartojas, un ir taisniba ne visas ANIME ir paredzamas... Ka piem. Metropolis... Tur bija samera maz vietas kuras vareju patiekt kas notiks...
Pagaidam vel viss ir forshi - skatities ir ko... vel kaut kas jauns paradas... Bet ko darit, kad vairs neka jauna nevares izdomat? Krukjis visu no sakuma? ? ? blink.gif Pat daudzas filmas jau balstas uz 1 un ta pasha pamata tikai personas un vietas citas... Bet doma tad ir ta pati!!!
Tomer... es par to vel tik loti neuztraucos rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 14:58