IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime Fest, first impressions, Pirmā diena, pirmie iespadi!
bypass
post Oct 28 2004, 23:02
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Vienā teikumā: dabūjo to, pēc kā biju atnācis.

Bija kvalitatīvs dubs krievu valodā, ja kādam bija nepieciešams, kā jau tika solīts, varēja izmantot ausis live-dub latviski. Jāpiezīmē, ka operātors sākumā nedaudz stomstījās, bet ar laiku lasīšana rita raitāk un korektāk. Kaut gan, galu galā, es reto redzēju šo iespēju izmantojam. wink.gif
Kaut kas arī, šķiet, nebija kārtībā ar atklāšanas ceremonijas (kospleja?) organizatorisko pusi... ok, labi, tā nav mana darīšana. biggrin.gif

Par pašu animi, kuru pirms tam nebiju redzējis, varu teikt - burvīga prezenentācija, cg, akšn' un sci-fi storijs ar saviem trūkumiem. Manuprāt, labākais gabals, ko rādīt cilvēkam, kurš neko nav redzējsi no plašā animes repertuāra.

Drop in some words, dude!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Oct 28 2004, 23:08
Post #2


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




nu jā, tāpēc arī šodien negāju, bija redzēts. par filmu īpaši nestāsti, pastāsti vairāk kas tad tur bija ar to kospleju? ko vēl redzēji? kauko vairāk no tā kas bija ap ekrānu, nevis ekrānā smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 28 2004, 23:24
Post #3


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Diemzheel iespaidu nekaadu, jo universitaate apeeda manu laiku.
Tiesa biju loti patiikami iepriecinaats kameer staaveeju pie saraxta un peetiiju .... teeeks uz sho ieshu uz sho neishu, par sho veel jaapadomaaa..... tajaa laikaa kaada sieviete ar 2 beerniem iepirka biletes un nejau uz 1 animi tiesa nepiefikseeju uz kuraam vini tur ies bet biletes bij viennoziimiigi vairaak kaa uz 1. biggrin.gif
Uzreiz ienaaca prata raxts un smaids paveeraas liidz ausiim ne visi lasa to zviizi or lasa bet nenem veraa. hihiihi


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 28 2004, 23:29
Post #4


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Gljuki ar bildeem, ko sabildeeju shodien sad.gif

Te dazhas:

Yume, Zaķpēdiņa un meitene X (nezinu ne niku ne vārdu):
image

Zāle pirms atklāšanas:
image

Natālija, aiz viņas festivāla organizatori, aiz tiem fonā animācijas filmu plakātu izstāde:
image

Dīdžejs - cosplay spēlē j-rock smile.gif
image

Festivāla aizkulisēs gatavojas atklāšanas uzvedumam:
image

Nebija jau iisti tie cosplay un citas aktivitaates shodien, aklaashana, kuraa saakumaa bija visai skaists uzvedums pa austrumu teemu un peec tam strupa runa krievu un latvieshu valodaas. Peec tam Wonderful Days - skatiitaaji neuztveera paaraak veetraini, tomeer bija jaushams ka filma patikusies smile.gif

Veel vairaak droshi vien Yume varees pateikt, vinja ilgaak palika.

BTW, esmot bijushi diezgan daudzi no shejienes kaa izraadaas. Es gan tikai aprunaajos ar Yumi, Za4peedinju, un viss laikam, paareejos nemaz neredzeeju.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 29 2004, 08:23
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




heh, nu ko lai saku... man jau bija jautri. Bet Aloas dzērienu laikam uz ilgu laiku pietiks, tāpat kā plūmju vīna... knapi izrāos šodien no gultas.
Njā, es biju ļoti izbrīnīta kad redzēju samērā pieaugušus cilvēkus, ap 35-40 gadiem, vīrs ar sievu, čāpojot iekšā balkonā un ar rieku gaidot seansu. Heh... man bija āda sajūta ka anime nav tomēr kādas ierobežotas cilvēku grupas interese..
Starp citu, zīmējumu izstāde būs šodien un līdz svētdienai, bet fanarta konkurss uz vietas būs sestdien. Visi laipni lūgti aplūkot. happy.gif
Hmmmm.. nu kas vēl tāds labs vakar bija? neatceros, visi skraidīja apkārt, un visi rosījās...
āaaa, runājot par cospley'u,tas būs šodien ap 1800 un laikam turpmakās dienas, tas ir atkarīgs no igauņiem.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 29 2004, 09:28
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Es ... IENĪSTU ... LU!!!!!!!
Nu kāpēc, kāpēc tieši man... tieši šo sestdien ir eksāmens optimizācijā!!!!! mad.gif
Life stinks! sad.gif
Varbūt vēl kaut ko jauku parādīs sestdien vakarpusē unsure.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 29 2004, 10:52
Post #7


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Okej es tagad par lameri izlikosho bet luudz nesmiet biggrin.gif un ar pirkstu gluzhi neraadiit biggrin.gif ... kuraa ielaa un zem kaada nummura atrodas k "Riiga" es kaa jelgavnieks neorienteejos, tanii rigas mudzheklii, jo ielas necenshos iegaumeet. Es noteikti esmu gaajius vinjam garaam bet ielu neatceros. Varbuut aizieshu paskatiities uz cosplay aktivitaateem.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 29 2004, 10:55
Post #8


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Elizabetes ielaa starp Briiviibas un Teerbatas ielaam. Reaali tiekam liidz Saktai, tad griezham uz Briiviibas gar Ministru Kabinetu un naakoshaa ielaa pa labi. Ielas preteejaa pusee ir k/t Riiga. Garam paiet gruuti, ja uzmaniigi skataas apkaart smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Oct 29 2004, 11:09
Post #9


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




sapratru ka elizabetes ielaa, un kaads ciipars?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Oct 29 2004, 11:46
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




Vieglaak atrast k/t Riiga ejot no Reval Hotel Latvija, Garam Elkor veikalam nu un buus jums k/t Riiga.

Taka neesi viens, es arii nevaru apmakleet, vismaz dienas seansus un arii zimeeshanas konkursu. [censored with love] ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 29 2004, 16:17
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Kopumā paliku apmierināts. Jā, jā, perfomance nebija gluži labi izdevusies, taču cik noprotu neviens no tiem ļaužiem nebija ne aktieris, ne plastisko deju dejotājs un tml. Tāpēc par centību 10, bet par izpildījumu 5+. (man būtu pieticis arī ar daudz maz veiksmīgu runu pirms seansa, bet ok.).
Tālāk pie pasākuma organizācijas. MJā, mjā, te būtu jāmet liels akmens kāda dārziņā. Ar zālē laišanu un austiņu izdalīšanu daudz maz darbs vedās, taču vēlāk netika pateikts kur un kā austiņas ir jāsprauž (es ta to zināju, taču vai visi varēja aizdomāties, ka štekers ir jāsprauž kaut kur aiz roku balsta?). Beidzoties seansam liela daļa neizpratnē grozīja galvas, ko darīt ar austiņām? Daži atstāja uz beņķiem, daži jau iznesās laukā ar visām austiņām uz ielas (kaste austiņu nolikšanai, cik manīju, bija tikai pie vienām durvīm), taču tad attapās un atnāca atpakaļ. Principā ja kāds gribēja varēja viegli viņas nofenderēt, taču cik es manīju publika šajā ziņā bija godprātīga un neko nezaga. varēja vismaz cilvēkus pie izejas durvīm nolikt, lai skatītāji zin, kas un kā. Tas tā, ieteikums uz priekšdienām. pieredze nāk ar praksi smile.gif
Par publiku un tās uzvedību arī sūdzēties nevarēja, nedzirdēja ne popkornistus un kokakolistus, kas mani parasti ved no pacietības laukā visiem labi zināmajā kino multipleksā. Vairums zināja uz ko nāk, daudz bija ģimeņu ar bērniem (no 5.g. uz augšu).
Krieviskais tulkojums bija salīdzinoši labs, vienīgi šur tur nebija labi sinhronizēts, un dažreiz arī fona skaņas bija skaļākas par dublāžu, bet tie ir sīkumi. Par latvisko ieskaņojumu neko prātīgu nepateikšu jo jau pēc pāris minūtēm izvēlējos austiņas nelietot.

NU ko, mans jums ieteikums: ejiet un atbalstiet anime, un lai mūsu comunity aug no dienas jo lielāka smile.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 29 2004, 16:28
Post #12


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Paldies par ieteikumiem nemshu veeraa, jo es jau arii vareetu aizvilk savas aizmaashiibas deel, mosh tik naakamaajaa dienaa atnetu atpakal tongue.gif moshka biggrin.gif
Bet nu savas atsauksmes mmmm raxtiishu kados 3 naktii kad paarradiishos maajaas.

UPD: Uhhhh kaads nemiers valda iekshaas ....... veel pavisam mazbikiit jaapastraadaa ........ un tad ...... rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Oct 29 2004, 18:43
Post #13


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Mo6 kaads preciizi zin cikos 6dien tas kosplejs ir??? 18.00?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Oct 29 2004, 20:06
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Pirmais, ko vispār apmeklēju, bija Ah! My Goddess šodien. Principā, ļoti patika (galvenais, ka originālā japāņu valodā). Tikai man pašam šī anime ir labākā kvalitātē.
Sākumā skaņa likās mazliet par klusu, bet pēc tam bija daudz-maz normāla.

Nu, bet par spīti visam, vispār bija super. Gribētos vēl apskatīties kinoteātrī kādu anime komēdiju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ito no Kazuki
post Oct 29 2004, 21:06
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 10-October 04
From: Girl Next Door




Woot, es nu beidzot esmu laimīgi mājās ^__^ Anywhoo, iespaidi visnotaļ pozitīvi, bija jautri visu dienu tusēties pa kino Rīga kā melnajai Chii, nepārtraukti uzmanot, vai kāds neuzkāps uz garajiem svārkiem, neizraisot neparedzētu striptīzu ^^ Šodien spontāni noskatījos tikai vienu mūviju - "Windaria", nebiju gluži stāvā sajūsmā, bet - respect for oldschool anime wink.gif Un visi tie smukie kabatas kalendāriņi - hweeee!!! Lielum lielais paldies arī Yumei un Yuki, kuras sastādīja foršu kompāniju ^^ Škrobīgi vienīgi, ka igauņu cosplayerus tā arī nesagaidījām >< Ar nepacietību gaidu rītdienu, kad turpināsies cosplay, kad redzēšu "Wonderful Days" un varēšu pavadīt dienu to pašu jauko cilvēku kompānijā...CHIIII!!! ^^


--------------------
image


Boundless Love
These falling dreams
One life one flower for the frail reality
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 21:27