IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> 7 samurai, Ko varat pateikt?
baseboalbatboy
post Jul 9 2005, 02:13
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Ir tāda filma septiņi samuraji es vismaz viņu redzēju ar subtitriem angļu valodā...nu tā filma patiesībā veca kādi 1945.-1957.gadi nu melnbalta filma man patika tur viens bēdīgais ciuveeks tongue.gif viņš tāds uzjautrinošs bija...
Story.
Maz ciemats kuru nepārtraukti aplaupa laupītāji nolemj tam pielikt punktu.Viņi mēģina atrasts 7 samurajus lai vienreiz pa visām reizēm tiktu no laupītājiem vaļā.Bet tas nav viegli.Ciemats ir mazs nabadzīgs kuru aplaupa laupītāji un viņiem nau ar ko samurajiem samaksāt...Ciema vacākais nolemjiet uz pilsētu un sameklēt 7 izsalkušus samurajus jo vienīgais ar ko ciema iedzīvotāji varēja samaksāt tas bija 3 maltītes dienā. ...

Nu es visu neredzēju jo filma bija uz 2 cd un nesanāca laika(ak es nabaga aizņemtais cilvēks) bet tomēr vņa tāda komiska priekš mūsdienām! tongue.gif


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 9 2005, 08:47
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Runā tā it kā tā būtu kāda ordinary filma. Tev vārds Akira Kurosawa maz ko izsaka? Viens no izcilākajiem režisoriem, viņa darbus analizē visās daudz maz nopietnās kino skolās. 7 samurajus, gandrīz visi kritiķi, kas ir šī vārda cienīgi, iekļauj savās labāko filmu izlasēs. No tevis stastītā var padomāt, ka vienkārši kaut kāda melnbalta komiski sērīga filma kuru skatīties ir vērts tikai tāpēc, ka tajā darbojas samuraji. Nākamreiz, kad raksti par filmu, nedaudz iepazīsties ar materiālu par to.
Te būs:
http://www.imdb.com/title/tt0047478/


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PHz
post Jul 9 2005, 12:05
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 65
Joined: 20-November 04
From: the top of my dome




SEVEN SAMURAI ROCK!!!
image

Joks, protams. Pilnīgi piekrītu ShinChan, lai gan pašam vēl stāv plauktiņā un neesmu paspējis noskatīties. Viennozīmīgi klasika.


--------------------
I am a shaman, magician
The sun is purple
3D dimensions
I am for mental extensions

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Jul 9 2005, 13:57
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




QUOTE(PHz @ Jul 9 2005, 11:05)
neesmu paspējis noskatīties. Viennozīmīgi klasika.
*



Gjeniaali, vienkaarshi gjeniaali.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PHz
post Jul 9 2005, 14:58
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 65
Joined: 20-November 04
From: the top of my dome




Hm? Nepazīstu diez ko daudz cilvēku, kas būtu redzējuši visas klasiskās/kinovēsturei nozīmīgās filmas. Esmu ceļā uz mērķi par tādu kļūt, un šajā procesā esmu redzējis ļoti maz sliktu filmu. Tā kā tas, ka neesmu redzējis, nenozīmē, ka nezinu, ka tā ir vērtīga filma.


--------------------
I am a shaman, magician
The sun is purple
3D dimensions
I am for mental extensions

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Jul 30 2005, 16:02
Post #6


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




QUOTE(PHz @ Jul 9 2005, 14:58)
Hm? Nepazīstu diez ko daudz cilvēku, kas būtu redzējuši visas klasiskās/kinovēsturei nozīmīgās filmas. Esmu ceļā uz mērķi par tādu kļūt, un šajā procesā esmu redzējis ļoti maz sliktu filmu. Tā kā tas, ka neesmu redzējis, nenozīmē, ka nezinu, ka tā ir vērtīga filma.
*



gribi redzēt klasiskās filmas. iesaku sarkano tuksneša sauli vai kautkā līdzīgi.
tur varsakot stāsts pa kovboju un samuraju mežonīgajos rietumos. bandīti aplaupa vilcienu kurā arīdzen ir japānas vestnieks vai kautkas tāds kurš ved prezidentam(asv) dāvanu samuraja zobenu. to laupītāji arīdzen paņem bet viens no laupītājiem tiek n odots un tad arīdzen lai viņš izdzivotu viņam jāpalīzd vienam samurajam atgūt zobenu.
filma ļoti laba iesaku. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aardark
post Aug 22 2005, 23:57
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 30
Joined: 12-February 04




QUOTE(PHz @ Jul 9 2005, 14:58)
Hm? Nepazīstu diez ko daudz cilvēku, kas būtu redzējuši visas klasiskās/kinovēsturei nozīmīgās filmas. Esmu ceļā uz mērķi par tādu kļūt, un šajā procesā esmu redzējis ļoti maz sliktu filmu. Tā kā tas, ka neesmu redzējis, nenozīmē, ka nezinu, ka tā ir vērtīga filma.
*


Nu ir jau ok, bet pēc līdzīgas loģikas vadās cilvēki, kam mājās plauktos stāv Dostojevska un Hemingveja grāmatas, kas nekad nav lasītas, bet 'ir taču vērtīga literatūra'.


--------------------
With wealth and fame
He's still the same!
I'll bet you five you're not alive
If you don't know his name!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
PHz
post Aug 23 2005, 17:57
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 65
Joined: 20-November 04
From: the top of my dome




Labi, labi, piekrītu, nedaudz bija no sērijas "я Пастернака не читал, но мнение имею" (tulk. - "Pasternaku neesmu lasījis, bet viedoklis ir").
Btw, mājās esošas Hemingveja un Dostojevska grāmatas nekad nenāk par ļaunu, varēs draugi/bērni izlasīt. Tāpat kā interesanti, ko, piem., mani mazbērni iesāks ar manu filmu kaudzi, no kuras es pats pusi neesmu redzējis huh.gif


--------------------
I am a shaman, magician
The sun is purple
3D dimensions
I am for mental extensions

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 23 2005, 23:50
Post #9


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(PHz @ Aug 23 2005, 17:57)
Labi, labi, piekrītu, nedaudz bija no sērijas "я Пастернака не читал, но мнение имею" (tulk. - "Pasternaku neesmu lasījis, bet viedoklis ir").
Btw, mājās esošas Hemingveja un Dostojevska grāmatas nekad nenāk par ļaunu, varēs draugi/bērni izlasīt. Tāpat kā interesanti, ko, piem., mani mazbērni iesāks ar manu filmu kaudzi, no kuras es pats pusi neesmu redzējis  huh.gif

iisteniibaa tur gan bija "Я Пастернака не читал, но осуждаю" (Pasternaku neesmu lasiijis, bet nosodu). bet man gan maajaas stav daudz klasisko graamatu, un nevienu veel neesmu izlasiijis smile.gif

Jaa, un atgriezhoties pie teemas - klasiskaas filmas man vispaar patiik, un shii mav iznjeemums smile.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mapet
post Sep 4 2005, 17:17
Post #10


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 1-September 05




nuuuu seven samurai ir filmu filma - neredzeet ir greeks
ar` par kagemushu no kurosawa vareetu parunaat
interesants fakts - kurosawa kursh ir miris 1998 gadā taisās uzņemt filmu 2006 gadā (pēc imdb datiem) biggrin.gif http://www.imdb.com/name/nm0000041/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Sep 4 2005, 17:34
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Seven Samurai, es tikai 2 nedēļas atpakaļ noskatījos un jāsaka ka tiešām laba filma... Veca un laba. Beigās viņi tikai trīs palika. Mani divi mīļakie varoņi arī aizgāja bojā... sad.gif


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Sep 4 2005, 18:09
Post #12


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




"Seven Samurai" tiešām must-see no Kurasovas filmām (ko nevar teikt par režisora favorīt-aktieri Toširo Mifuni - iekš "Yojimbo" puisis labāks), taču šajā sakarā iesaku noskatīties arī amerikāņu variantu par tēmu, proti, vesternu "The Magnificent Seven". Savā ziņā tikpat ģeniāls gabals.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 4 2005, 22:15
Post #13


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(GameMaster @ Sep 4 2005, 17:09)
"Seven Samurai" tiešām must-see no Kurasovas filmām (ko nevar teikt par režisora favorīt-aktieri Toširo Mifuni - iekš "Yojimbo" puisis labāks), taču šajā sakarā iesaku noskatīties arī amerikāņu variantu par tēmu, proti, vesternu "The Magnificent Seven". Savā ziņā tikpat ģeniāls gabals.
*


Tas par Toshiro Mifune ir ļoti strīdīgs jautājums. Abas lomas nav salīdzināmas, jo ir pavisam citi uzstādījumi un akcenti. Manuprāt, aktiera spēja pārtapt no nedaudz pasista, karstagalvja (7samurai) par saltu aprēķinātāju, intrigantu, taču tādu kam nav sveša līdzcietība un godaprāts(yojimbo) ir apbrīnojama. To nosaka arī abu filmu uzņemšanas laiki 7 samurai tapis 1954, bet yojimbo 1961 gadā. Aktieris ir manāmi audzis un nobriedis. Taču daudzi kritiķi joprojām apgalvo, ka labākā Mifunes perfomance bija tieši viņa pirmajā filmā pie Kurosavas (varu kļūdīties, bet jebkurā gadījumā viena no pirmajām), proti, Rashomon'ā, kas tapis 1950 gadā kad Mifune bija zaļš gurķis, taču spīdoši notēlo slepkavu ar traumētu psihi. Ja savas karjeras sākumā viņa lomas bija vairāk ekspresīvas un prasīja lielu pašdestrukciju, tad ejot gadiem un nobriestot gan režisoram gan aktierim, mainījās arī Mifunes tēlojamie tēli. Tas ir normāli, un tāpēc nevar teikt, ka "samurajos" viņa tēlojums bija so so, bet miesassargā super. Katrai lomai savas prasības.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Oct 24 2005, 18:50
Post #14


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(K@fs @ Oct 24 2005, 17:27)
No šīs filmas sanāktu diezgan laba anime  smile.gif
*


vispaar ir anime peec 7 samurai motiiviem saucas samurai 7 smile.gif
http://otaku.lv/index.php?showtopic=304
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1542
http://www.animenfo.com/animetitle,1410,sa...,samurai_7.html
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 22:01