IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Darbs ar lapu.
Cilveeks
post Sep 16 2006, 16:22
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




nezinu vai shitaa ir pareizaa vieta kur shito baazt, bet... ph34r.gif

un ko pastaastat ar ko ziimeejat, uz kaa ziimeejat, kaadus instrumentus izmantojat, cik ilgi ziimeejat un veel kko nezin ko....

es piemeeram ziimeejo izmantoju cirkuli, lineaalu, 3 parastos ziimuljus(3B,5H + izspiezhmais ziimulis(0.5))...
vienu darbu ziimeeju apmeeram 3-4 stundas uz A4 lapas....


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Sep 16 2006, 17:37
Post #2


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




lol zimeju ar visparastako zimuli, uz visparastakaa papiira un dzeesu, ja vajaga, ar visvis parastako dzeesgumiju....
un zimeju 30-60min dienaa.... nevairaak.... X)))))))


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 16 2006, 18:01
Post #3


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




ja kādam interesē tad;

zīmēju ar pildspalvu, zīmuli(kas var arī nebūt parastais) un visu pārējo; ja esmu mājās zīmēju datorā; ja skolā, starpbrīžu laikā un stundu laikā mācību burtnīcās;
ziimeeju samērā daudz, dienā kādas 2/3 h; bet neko nopietnu tāpat nezīmēju visu laiku ķēzos;



--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Sep 16 2006, 20:09
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




pastaastat ar ko ziimeejat, uz kaa ziimeejat, kaadus instrumentus izmantojat, cik ilgi ziimeejat un veel kko nezin ko....

es piemeeram ziimeejo izmantoju cirkuli, lineaalu, 3 parastos ziimuljus(3B,5H + izspiezhmais ziimulis(0.5))...
vienu darbu ziimeeju apmeeram 3-4 stundas uz A4 lapas....

ziimeeju ar jebkaada veida rakstaamajiem, no kuriesm var izspiest kaadu kraasu vai kas smeeree... uz kaa... buutiibaa taapat... bet ja es taa nopietni kjeros pie kaada darba, tad parasti izmantoju vienu parasto ziimuli (jebkaada veida, bet ne cietaaku par F un ne miikstaaku par 3B), dzeeshgumija un peedeejaa laikaa biezhi izmantoju kraasainaas tushas pildspalvas (punktoshanai vislabaakaas).

laiks, ko pavadu pie darbiem ir ljoti dazhaads, bet parasti ne ilgaak par 2 h, videeji 30-40 min.. peedeejaa laika punktoshana gan aiznjem vairaak laika kaa parasti, bet tas ir vairaak vai mazaak mehaanisks darbs... patiik darbus pabeigt aatri, lai nepazaudeetu idejas, kas rodas to taisot...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 17 2006, 09:51
Post #5


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Hmm. Atkarīgs no tā, ko es zīmēju.
Kladēs ar pildspalvu, uz papīra ar 2B zīmuli un dzēšgumiju. Ja vajag krāsot - akvareļzīmuļi.
Dienā zīmēju uh... Maz. Brīvdienās gandrīz nekad, darbadienās - parasti tikai tik daudz, cik kladēs stundu laikā.

Uz papīra zīmējuma, ja viņu nekrāsoju, parasti aiziet 30-60 minutes. Ja krāsoju (ar zīmuļiem), tad 1-3h, atkarībā no papīra izmēra un tā, vai es kaut ko daru paralēli.

This post has been edited by Kikyou: Sep 17 2006, 09:52
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 17 2006, 11:22
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




es aatri vnk nevaru nevienu darbu uzziimeet.... man pusstunda paiet kameer izdodas uzziimeet normaalu roku... biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Sep 25 2006, 18:10
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




es dienaa atkariibaa no taa kaads man garastaavoklis ziimeeju 1h liidz h.30!
ziimeeju ar to kas pirmais pagadaas skolaa,ja maajaas tad ar ziimuli vai pildspalvu un arii shat tad ar to kas pagadaas pa rokai!
Ar jebkuru parasto ziimuli,ar jebkuriem kraasainajiem ziimuljiem,jebkuraam pildspalvaam un jebkuraas dzeeshgumijaam!! laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Sep 25 2006, 19:47
Post #8


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Mīļākais rīks - melnais CD marķieris (0,3 mm), bet parasti sanāk zīmēt ar parastajiem zīmuļiem (H, HB, B) un retāk (pamatā tehniskajā grafikā) ar jauko, melno japāņu mehānisko zīmuli (0,5 mm, HB).

This post has been edited by Niks: Sep 25 2006, 21:45
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 25 2006, 20:10
Post #9


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Es parasti zīmēju, izmantojot 0,5mm grafīta (mehanisko.. or whatever it`s called) zīmuli ar 2B grafītu. Kaut kur dzirdēju, ka `īstie un patiesie` izvairās no šādu zīmuļu lietošanas un izmanto tikai parastos, asināmos.. Nez, kas viņos īsti labāks skaitas.. Varbūt kāds no šejieniešiem mani varētu apgaismot? tongue.gif Man tomēr labāk patīk mehaniskie, ar konstantu grafīta izmēru.. nav jāasina, nav jāuztraucas, ka ar laiku līnijas paliek resnākas..
Dzēšgumiju, kas pēc iespējas mazāk ierīvē grafītu papīrā. Nez, kā īsti klasificē dzēšgumijas, manā gadījumā, izmantoju mēģinājumu metodi: pamēģināju - nepatika, next please.
Un papīrs, visparastākais rakstāmpapīrs, ko pārdod pakās pa 500. Kādreiz speciāli meklēju gludāku papīru, bet tad secināju, ka tam nav nozīmes, galvenais, lai ir balts, nevis iedzeltens.

Bet vispār, var zīmēt ar gandrīz jebko uz gandrīz jebkā. Lekcijās bieži uz klades maliņām ar to pašu pildspalvu kaut kas ātri uzzīmējas. Uz tāfeles ar krītu gan pagrūti, jo jāzīmē ar baltu uz melna, nevis otrādi. Ēnošanai (vai arī matu spīduma attēlošanai) rodas gaužām amizants rezultāts smile.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Sep 25 2006, 21:20
Post #10


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Ak jā, par dzēšgumijām, iesaku pēc iespējas dārgāku polimēru dzēšgumiju, jo nekas labāks pagaidām nav redzēts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Sep 27 2006, 19:44
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(xikes @ Sep 25 2006, 20:10) *

Es parasti zīmēju, izmantojot 0,5mm grafīta (mehanisko.. or whatever it`s called) zīmuli ar 2B grafītu. Kaut kur dzirdēju, ka `īstie un patiesie` izvairās no šādu zīmuļu lietošanas un izmanto tikai parastos, asināmos.. Nez, kas viņos īsti labāks skaitas.. Varbūt kāds no šejieniešiem mani varētu apgaismot? tongue.gif


mehaanisko ziimuli parasti izmanto tehniskiem ziimeejumiem, jo tas ir preciizs. parastos asinaamos izmanto, jo ar to var labi ziimeet ziimuli turot sliipi (rodas taadas "miikstas" liinijas) - ljoti nepiecieshams akadeemiskajaa ziimeshanaa


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 27 2006, 20:29
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(zeloco @ Sep 27 2006, 19:44) *

QUOTE(xikes @ Sep 25 2006, 20:10) *

Es parasti zīmēju, izmantojot 0,5mm grafīta (mehanisko.. or whatever it`s called) zīmuli ar 2B grafītu. Kaut kur dzirdēju, ka `īstie un patiesie` izvairās no šādu zīmuļu lietošanas un izmanto tikai parastos, asināmos.. Nez, kas viņos īsti labāks skaitas.. Varbūt kāds no šejieniešiem mani varētu apgaismot? tongue.gif


mehaanisko ziimuli parasti izmanto tehniskiem ziimeejumiem, jo tas ir preciizs. parastos asinaamos izmanto, jo ar to var labi ziimeet ziimuli turot sliipi (rodas taadas "miikstas" liinijas) - ljoti nepiecieshams akadeemiskajaa ziimeshanaa


labaak ir lietot abus....


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Sep 29 2006, 22:47
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




domaaju viss ir atkariigs no cilveeka ziimeeshanas stila. Es tik izskaidroju "kaa tas paredzeets" (es nesaku, pa pati taa daru).


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Sep 29 2006, 22:53
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(zeloco @ Sep 29 2006, 22:47) *

domaaju viss ir atkariigs no cilveeka ziimeeshanas stila. Es tik izskaidroju "kaa tas paredzeets" (es nesaku, pa pati taa daru).


to es saprotu... bet mana doma bij taada ka ar mehaanisko ziimuli vispirms var ievilkt galvenaas kontuuras bet ar parasto(nemehaanisko) var papildinaat kontuuras...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Oct 3 2006, 19:02
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu, tā kā man ir divi zīmēšanas stili, tad attiecīgi tiek pielietoti dažādi atribūti.
1. tas ko sauc par ķēpām jeb mani uz-animes-pusi-tendētie zīmējumi tiek zīmēti vai nu ar zīmuli un ir ārkārtīgi kārtīgi, vai ar pildspalvu, ārkārtīgi nesmuki, un kā pirmās idejas - usually komiksiņi, rēcīgas situācijas, u.c.
2. tas kas laikam skaitās akadēmiskā zīmēšana - kapiteļi, tējkannas, elipses, a da viss iespējamais. tas tiek zīmēts ar priekš manis dārgu un krutu zīmuļu komplektu ala faber castle graphic komplekts - dievīgz.

pašreiz esmu aizrāvusies ar dzēšgumiju/plastalīnu. spaidāma, uzņem daudz grafīta, padara sašvīkāto par apmēram pustoni gaišāku, bez tieksmēm bojāt pārējo štrihojumu. maksā ap puslatu.


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 15:44