IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> kā to lietu sāk, ....
Tenma
post Jan 18 2007, 13:36
Post #16


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




ja gribētu zīmēt mangu, sižets man būtu jau sen, cilvēkus zīmēju samērā Ok, bet ne manga tipa zīmējumus... sad.gif tomēr fons un dažādas pozas galīgi neiet... arī atkārtoti vienu cilvēku uzzīmēt īpaši nesanāk un apģērbs sagādā problēmas. Tātad, ko nu?


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 20 2007, 01:57
Post #17


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tas ir taapat kaa basketbolaa ar bumbas meshanu grozaa. Tu vari maaciities padomus, kaa tureet bumbu rokaas, kaa izmest, bet galu galaa visu nosaka treneeshanaas un neatlaidiiba.

Apgjeerba ziimeeshanai vari iechekot manu liithacksorzo topiku. Apgjeerbu ir vieglaak ziimeet, ja to ziimee uz kjermenja. Taapat kaa kjermeni ir vieglaak ziimeet, ja to ziimee uz skeleta.

Fons... izbaudi un apbriino:
IPB Image
Ja ir probleemas ar 3D, vari lietot paliigliinijas!

Ja nevari izdomaat, ko ziimeet fonaa, neziimee neko! Var taisiit kvadraatus tik lielus, ka galva un ap galvu aprakstiitaas lietas aiznjem gandriiz visu kvadraatu. Taa mangaas meedz slinkie, maitas, artisti dariit.
IPB Image

Otra probleema, kas tev vareetu buut, ir tas, ka fons no priekshplaana iisti neatshkjiras, un bilde izskataas haotiski. Var fonaa neko neziimeet vai uzziimeet vienu, divas lietinjas, un visu smuki viscaur izeenot. Visu fonaa. Taa kaa fona lietas nebuus tik pamatiigi saeenotas, izcelsies. Btw, centies arii nepaarspiileet un nesataisiit taadu fonu, ka uz taa priekshplaans izskataas peec 2D!
IPB Image
Tur jau dazhkur vairs nevar iisti redzeet, bet ne tikai meitene, bet arii skapis, teejkanna, gleznas saakumaa bija primitiivi objekti (kluchi, aplji u.t.t.). Tas paliidz!

EDIT: Pozaam skeleti ljoti noder. Piemeeram:
IPB Image
Peh, shito ziimeejot, skelets ne tikai nepaliidzeeja, bet galarezultaats ir arii smagi nost no taa skeleta. Es esmu loop-modify-until-is-good ziimeetaajs. Neprotu beigaas ieguut to, ko gribeeju saakumaa. Bet protu ieguut to, kas taapat dailjumaa staro.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Jan 20 2007, 21:20
Post #18


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Edg, you rock.
Pamācības ir tiešām labas, zīmējumi, kas tās paskaidro- interesanti un ne tik ļoti izstrādāti, tomēr,prot parādīt galveno.
Viskrutāk tavos tuotriālos ir tas, ka tu paskaidro teoriju, un ļauj cilvēkam saprast, ko tam nepieciešams darīt. ^.^
Ja sākšu zīmēt mangu, njemšu vērā.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
janix_lv
post Jan 24 2007, 21:50
Post #19


Unregistered









Liels, paldies, tas man ļoti noderēs! Tuti vnk super, viss nepieciešamais lai saprastu visu, kas jāsaprot, lai sāktu zīmēt mangu! sleep.gif

This post has been edited by janix_lv: Jan 24 2007, 22:02
Go to the top of the page
+Quote Post
Osis
post Mar 15 2007, 16:48
Post #20


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 14-March 07




izcila pamaaciiba biggrin.gif Nopietni! Ljoti pamaacosha, lai gan iisa, bet tomeer.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 12:15