IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kretiinisms, ...un absoluuta diskriminaacija
aivvv
post Nov 14 2005, 21:07
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




paraadiet man ellee rataa cik no ssitaam speeleem te ir saistiitas ar anime ko praktiski neiviena tad kaada vella peec mu atkal ir aiztaisiits un taadell ka es piemineeju tiessi nwn arii taas ir ciet kas galiigi nebija mans noluuks tad tagad varbuut noraadiit uz naakamo kaads pie velna teken sakars ar animi ????
vai pajautaat arii par paareejaam

varbuut nodefineejiet kaadi tiessi sseit ir tie ssovinistiskie noteikumi peec kuriem driikst te likt speeles ...peec taa via adminam vinnas patiik ?????? mad.gif mad.gif mad.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 14 2005, 21:27
Post #2


Unregistered









vai tas tiesam ir tik svarigi? ja jacel dada breka par kautkadu tur speliti? vienkarsakir uzjautat tam modam kurs aizsledza kapec vins to izdarija? un atbilde tev butu roka.bet ne ir jacel tracis.
nu tekens kaut ari loti attali tomer lidzinas ANIME
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Nov 14 2005, 21:39
Post #3


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




tas jau nenotik pirmo reizi un mu anime liidzinaas veel vairaak kaa tekens


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Nov 14 2005, 21:43
Post #4


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Konkrēti Anime & Japanese Games. Tekken ir konami razojums. Tak što trāpa iekš šīs sadaļas.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Nov 14 2005, 21:52
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Šis topiks gan jau nu pareizajā sadaļā ielikts...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Nov 14 2005, 23:25
Post #6


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




tad kaads luudzu wow un lineage sakars ar animi tie ir taadi passi morpg kaa mu


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 15 2005, 09:27
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vienkārši - to dara tāpēc lai aivvv'am būtu par ko parunāt smile.gif

Ja MU ir MMORPG tad es esmu kurbijkurnes supermoderators...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 15 2005, 11:56
Post #8


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Game sadaļa ir domāta spēlēm kas ir saistīta ar Anime un Japānu. Protams var būt arī pāris izņēmumi - pārsvarā otakiešu rindās iemīļotas un interesantas spēles.
MU topic tika slēgts, jo daudzi uzskata ka MU ir spēli bez sižeta, un spēļu topos tas ir ļoti zemā līmenī.
Ja gribi runāt MU, apmeklē gamez.lv forumu vai kādu citu no n-tajiem forumiem kur tiek apspriesta šī spēle.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Nov 15 2005, 12:48
Post #9


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




labi labi mu ir mopg ja veelies bet tas taa


pannemsim detalizeeti sseit ir taa saucamaas apspriestaas speeles....

Ultima online - anime ja kuraa vietaa blink.gif

Ragnarok Online - nju var jau buut....

Grandia 2 - jaa pavedienaa ir tiessaam izsmelloss speeles apraksts peec kura var secinaat hmm neko un taa sskkiet lloti lloti populaara otaku vidu nu bet labi var jau buut ka tur ir kaukas ar animi saprast jau nevar wink.gif

Pristontale - vienkaarssi citeessu pavediena pirmo rindkopu ""Shi spele ari ir no korejieshu spelju taisitajiem. "" (ui mu arii ir korejiessu.... rolleyes.gif )

Earth Special Forces ( Hal-Life mode ) - pavedienaa visi tiessaam paardziivo ka zzeel ka ssito neviens nespeelee sad.gif ak nabadzinni...

King of Fighters - nemaz neizteikssos

Vagrant Story - var jau buut...

Shogo: Mobile Armor Division - nu tik populaara un tik saistiita ar animi ka nu es nezinu laugh.gif

Okami - nju ieejiet topikaa un passi apskatieies cik tas ir noderiigs....

Divi-Dead - sigfam kaukas vinnaa negaaja tapee vinnss iemeta pavedienu dabuuj aatbildi un viss taccu protams ka ssii speele jaapieliek pie taam ko juus apspriezzat.... mad.gif

Freedom Force - veel viens citaats ""es te laikam nepavisam pa teemu, bet tomeer te kaads ir speeleejis 6o reaalaako speeli?""

Septerra Core, Legacy of the Creator - ieejat un apskatat skreenssuutu

Golden Sun 2 - kaarteejais sviesta pavediens...

Magic: The gathering (MTG) - izlasiet taccu nosaukumu

Superdudes - ak jel jo taalaka jo druumaak....

Guilty Gear X - pavediena taisiitaaji svispaar nav domaajussi iepaziistinaat ar speeli nu kkipa mekleejiet google vane ph34r.gif

Naruto: Gekitou Ninja Taisen 3 - labi te es laikam nepiesiessos sitam jau taa kaa vajadzeetu buut...

World of Warcraft - pats ssito speeleeju nossaujiet mani ja tas ir anime dry.gif

Chaos Legion - labi ssitas laikam ir

Mount&Blade - kaa tad anime ko ????

Final Fantasy VII -labi ssitas ir ok

Martial Heros - nju ko veel viens citaats ""mees te esam taadi japaanas piekriteeji, bet tur vairaak atspoguljota Ķīnas kultuura vai driizaak Korejas... ""

Lineage 2 - arii pats speeleeju tikpat lloti anime kaa mu mad.gif


nju ko ir divas iespeejas vai nu sleegt sadallu bezjeedziibas deell vai arii llaut cilveekiem mieriigi dziivot cik atceros pagaajusso reizi mu pavedienam bija savas lapas astonnas tressaa dalla sso speelu nevar lepoties ar astonniem postiem....

vai tiessaam es cellu breeku ne par ko ???????? huh.gif

This post has been edited by aivvv: Nov 15 2005, 13:01


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Nov 15 2005, 13:45
Post #10


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Ja neesi pat googlee atteelus par shiim speekeem pamekleejis(kur nu veel speeleejis), tad mosh negvelz mulkiibas kaa piemeeram "nju var jau buut....". Un kursh visuvarenais pazinoja, ka anime-related stuff obligaati jaabuut razotam Japaanaa?
Piekriitu, ka dazas no speeleem, kaa piemeeram Ultima, maz saistaas ar anime, bet nu, ja reiz taas ir tik iecieniitas.. Saliidzinoshi ar MU ( un KUR TUR ir anime?!) , tur(Ultima) vismaz pasaule ir `nedaudz` interaktiivaaka un iespeejas nedaudz plashaakas..
Kaa ariii citas, varbuut..., bet to topiki netiek sleegti taapeec, ka par shii ne-anime speeleem neizveershas bezjeedziigs 10 lappushu spams. Ja aizietu bezjeedziigs bezsatura spams par kaut vai WOW 20lpp garumaa, tad arii shis topiks visticamaak tiktu sleegts.
UN neaiztiec Grandiu.

QUOTE
nju ko ir divas iespeejas vai nu sleegt sadallu bezjeedziibas deell vai arii llaut cilveekiem mieriigi dziivot cik atceros pagaajusso reizi mu pavedienam bija savas lapas astonnas tressaa dalla sso speelu nevar lepoties ar astonniem postiem....

Kopsh kura laika esi iecelts par padomdeveeju otaku.lv modiem?

QUOTE
vai tiessaam es cellu breeku ne par ko ???????? huh.gif

taa izskataas..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Nov 15 2005, 14:02
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Vispār, šis pārvēršas par plāšu sarunu "telpu", kurā var parunāt par ko vien vēlas. Nav jau tā, ka spēles, kuras nav saistītas ar anime, VAI Japānu būtu vienīgā lieta. Parādās arī pavisam ne-anime topiki... Kā piem. tās filozofiskās pārrunas par drošību, atkarību un nez ko vēl...
Man nekas nav pretī, ka cilvēkiem patīk parunāt par visu ko, jo nevar jau par vienu anime vien runāt, bet kāpēc tad nevar būt sadaļa, kur ir par MU, bet par citām var? Es jau sen vairs to nespēlēju, bet man tas vienalga šiet netaisni, jo tajā topikā vienalgi tikai kādi 3-4 cilvēki kaut ko raxtīja...


QUOTE(Taka @ Nov 15 2005, 09:27)
Ja MU ir MMORPG tad es esmu kurbijkurnes supermoderators...
*


Taisnība. MU nav MMORPG, bet gan 3D RPG...


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Nov 15 2005, 14:31
Post #12


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




bet velns es neesmu vieniigiais kam tas interesee taapat arii es visnotall esmu gatavs likt un arii dariiju gan jaunaako infu gan vispaariigas lietas par speeli ko gandriiz nevienaa topikaa to neviens nedara
es jau noraadiiju ka tressaa dalla no taam speeleem izraisa nezin cik reizzu mazaaku interesi

aa un tur kur biju pierakstiijis ""var jau buut"" es tiessi domaaju ka ssitas der vienkaarssi taads izteikssanaas stils un es lloti ciitiigi izlasiiju pilniigi visus pavedienus un apskatiijos skreenus cik nu bija iespeejams pat maajaslapas apmekleeju

un tad jau arii visas paareejaas da jebkaadas speeles var doties apspriest uz gamez.lv vai kur citur tad varubuut vienkaarssi netaisiet ssaadu sadallu tiessi to es domaaju ar rindinnaam par kuraam xikes man uzbrauc

kaa arii varbuut pati paskaites screenus tad varbuut redzeesi ka teiksim mu ir 15 reizzu tuvaak animei kaa wows mad.gif

This post has been edited by aivvv: Nov 15 2005, 14:37


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
soirvakt
post Nov 15 2005, 14:35
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 4-March 05
From: Savā rozā istabā, ieracies spilvenos...




Edited by JurCHiX: izvēlies vārdus ar kādiem runā!

This post has been edited by JurCHiX: Nov 15 2005, 14:42


--------------------
[size=7]Man garšo čipsi un ļoti patīk tusiņi, kur mēs ar puikām varam mīļi parunāt par visu, kas mums uz sirsniņas sakrājies lol
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Nov 15 2005, 14:37
Post #14


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




soirvakt ir atsaldeets idiots un luudzu nennemt vinnu veeraa

taccu jaatziist ka nedaudz taisniiba vinnam ir jo tur ir rakstiits games anime japanise and other...


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 15 2005, 14:38
Post #15


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




aivvv, tu šajā forumā esi tikai spēļu dēļ? Palūgšu nekasīties, bet samierināties ar to informāciju kas tur ir atrodama. Un primārā foruma tēma ir anime nevis spēles.

aivvv`am tiek atņemtas rakstīšanas iespējas par sliktu uzvedību, adminu darba necienīšanu un cita lietotājkonta ļaunprātīgu izmantošanu.

This post has been edited by JurCHiX: Nov 15 2005, 15:02


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 21:37