IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Ben-to, Crazy
zenofex
post Jan 16 2012, 12:56
Post #1


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Skatos pašlaik Ben-to no 2011. rudens sezonas. Seriālā vienkāršas lētās studentu vakariņas ir pārvērstas par sīvām cīņām uz dzīvību un nāvi, tur ir gan komandas, gan leģendāri indivīdi, kas ne vienu reizi vien izcīnijuši smagas cīņas pie veikala letes. Veikala darbiniekus, kuri izliek paiku, sauc par Dieviem.

Viss tiek parādīts no kāda jauna studenta skatu punkta, kurš sākumā pāris reizes tiek K.O.ed, pēc tam iestājas skolas klubā, kurš speciāli veltīts nocenotās paikas cīņām veikalos. Ir tur vēl viena čikse, kas raksta noveli un vazājas līdzi visiem lai ķertu iedvesmu un sižeta iespējas savam darbam...

Vakar mani nošokēja kadrs no animes, kurā kamera bija nūdeļu traukā "ievietota" un tika "filmēts" no turienes caur nūdeļu mežu kā tur galvenais čars runājas. Like, what? biggrin.gif Tas bija uzjautrinoši.

Man šķiet tik traku komēdiju sen nebiju skatījies - tagad līdz 4. sērijai esmu ticis un ceru ka tā nepievils mani.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jan 16 2012, 20:39
Post #2


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Mani nepievīla, lai gan es vienalga palieku pie tā, ka Kyoukaisen-jou no Horizon (jeb Kyoukai Senjou no Horizon) ir īstā iepriekšējās sezonas manta. Kā arī Fate/0, kas paņēma pātraukumu līdz pavasarim, un varbūt Guilty Crown, kas patlaban atkārto NGE un vēl kaut kā varoņdarbus. No otras puses, Ben-to manā sarakstā sanāk 4. labākā rudens sezonas anime, tiesa, bez kaut kāda dziļuma - vienkārši anime, kas pārāk nopietni uztver labu nocenoto pārtiku.
BTW, principā lielākā daļa Ben-to personāžu ir skolnieki.

This post has been edited by Niks: Jan 16 2012, 20:40
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Jan 17 2012, 00:19
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Kas zin', varbūt pāragri nodropoju, bet redzētais savulaik galīgi neieinteresēja gaidīt nākamās sērijas iznākam, tā kā... meh. (Un arī neizjūtu, ka būtu kas palaists garām kas īpašs.) tongue.gif


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 17 2012, 02:21
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE

Guilty Crown, kas patlaban atkārto NGE un vēl kaut kā varoņdarbus.

Sounds relevant to my interests.
Iespējams, šis arī būs jāievērtē.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jan 18 2012, 02:31
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Uz neko pārāk daudz gan neceri, vienkārši atgādināja NGE īpaši jau EoE.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 19 2012, 01:05
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Pabeidzu jamo lūrēt.

Yep. Bent-to ir labs komēdijseriāls, ne reti daudzas ainas ir kārtīgi pārspīlētas, bet tas tikai dod svaigumu un papildus humora devu visam tam, kas notiek. Divi mazi mīnusi - viens ir tāds, ka kaut kur par vidu viss tā biki sabremzējas un pārāk daudz jaunu paikas gribētāju kaušļu sarodas, un tas sāk atgādināt kādu tur Digimonu. Bet tad atkal notikumi sāk risināties citādi un atkal ir interese. Otrs mīnusiņš, kas man nedaudz krita uz nerviem bija nekas cits kā vecais labais fanserviss. Nedaudz tāpēc ka bija labi ielikts kopējā sižetā.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Viņš bija paslēpts un tā, bet 1)galvenā varoņa fantāzijas 2) Oshiroi novele - gan no vienas puses Oshiroi noveles rakstīšana bija viena no lietām par kuru es kritu no krēsla, smejoties, un 3) Divdomīgās situācijas starp čariem (piemēram, Ume+Oshiroi, Shaga+Oshiroi) bija par daudz.

Kopumā stabils 8 - neesmu neko citu pagaidām no rudens sezonas redzējis... ļoti pat pieļauju, ka kaut kas tur ir arī labāks.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jan 19 2012, 18:05
Post #7


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Par daudz? David Production studija ir Gonzo atliekas, tā kā priekš viņiem ir normāls fanservice līmenis. Jā, es arī iedevu 8.00. Neatceros gan neko servisīgu tajā romānā - viņa taču rakstīja kārtīgu BL!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
austere
post Jan 20 2012, 10:54
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 5-July 09




Ume bija jautrākais personāžs: iespēr pa žokli un prasa "may i kick you" - riktīgi smieklīgi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 03:05