IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> atkariibu probleema, muusu dziivee
aivvv
post Nov 11 2005, 05:31
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




ak jel mani miillie otakiessi juus taccu ir tik viegli izsist no sliedeem rolleyes.gif
palasiiju kautkaada mudaka uztaisiito pavedienu (jaatziist ka mudakam bija stils laugh.gif ) par atkariibaam var jau buut ka mudaks arii bija veeleejies braukt jums virsuu taccu ja nemaniijaat pavediens bija visnotall jeedziigs un arii passi juus visnotall jeedziigi izteicaat savas domas taadeell varbuut turpinaam smile.gif

...mana lielaakaa atkariiba ir draugi zem taas kaartojas arii visas paareejas un vistiessaak internets un alkahols taapat arii darbs zem kura kaartojas nepieciessamiiba smeekkeet jo taa visnotall padara darba procesu vieglaak panesamu....


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 11 2005, 07:43
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vislielākā mūsdienu atkarība ir nauda...
No tās neviens vēl nav izbēdzis


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Nov 11 2005, 07:56
Post #3


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




nu jaa nu labi tad jau teiksim taapat var besiities par hmmm ....to ka vajag ccuraat tongue.gif
nevajag jau tik abstrakti taa ir vienkaarssi veertiibu mainnu sisteem ako mees izmantojam var jau protams pievilkt ka arii taa savaa zinnaa ir atkariiba taccu es vairaak domaaju taas apsssas parastaas alhahols cigaretes narkotikas nets....


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Nov 11 2005, 19:23
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




*kasa tuksho pauri*Nu nez man baigaa atkariiba no Otaku.lv nu takaa...


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Nov 11 2005, 21:04
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Jaasaka paldies, ka man nav atkariibas, kas buutu biistama veseliibai vai dziiviibai. Vieniigaa mana atkariiba man ir...DFX!!! Ir viens taads briinums, kaa mans draugs. Vot no vinna es tocc esmu atkariiga!!! smile.gif Labaa noziimee, protams! smile.gif
Veel man nelaaga atkariiba ir no saldeejuma. Iipassi taada, ko ikdiena gluzzi nedabuusi... biggrin.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Nov 11 2005, 21:32
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Nju domaju ka manas atkariibas ir,:
DRAUGI
INTERNETS
ALKOHOLS

Bet tomer ja to visu lieto sameriigos daudzumos tad tas dziivei netraucee... happy.gif Kaut vai draugus es nevaru lietot sameerigi... huh.gif tapec no draugiem esmu nereali atkariiga... nju un ka rada manz postu skaits tad ari no otaku.lv esmu atkariiga blush.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Nov 11 2005, 21:45
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




NU atkarības man nav, ja nu vienīgi no i-neta un Flasha.
Nekādas apreibinošas vielas, nekādi kaitīgi ieradumi.
tīrs kā piens.
:)


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Nov 15 2005, 11:51
Post #8


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




mmmja.. un tagad, kad atkal ir jauns topiks, turpināsim visi vaļsirdīgi atdzīties, ka smēķējam, lietojam tādas vai citādas vielas.. Tik pat labi varēja pool uztasīt (par smēķēšanu un alkoholu jau, šķiet, reiz bija)..
Galvenais ir gribasspēks un jebkuru atkarību var likvidēt. Jautājums, vai cilvēks arī patiesi grib tik vaļā no kārtejās `atkarības`. Vai tikai vēlas to darīt zināmu citiem, mēģinot, varbūt, iegūt kādu līdzjūtības kripatu vai tieši otrādi - paspīdēt citu acīs. Ja paši neko nedarīsim, tad arī nekas nemainīsies. Bet, ja nekas netraucē, tad kādēļ kaut ko mainīt?

Vidusmēra melno masu sabiedrības loceklis manī varētu saskatīt sekojošās atkarības:
Atkarība(s) no:
-anime
-datora
-spēlēm
-interneta (intersanti, ka man vēlaizvien nav neta mājās)
-japāņu mūzikas
-zīmēšanas
-vientulības
-telpām
-kolas
(varbūt vēl kas.. nevru īsti iedomāties visu, ko par mani varētu padomāt average sabiedrības komponents..)

Vislielākā atkarība vispār?! Dzīve. Visi cilvēki dzīvo.. Tāda šausmīga slimība, ar kuru visi slimo, un ir tik neiespējami izārstēties.
(manas domas)


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
windhover
post Nov 15 2005, 13:54
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 3-February 05
From: Silta ligzdiņa..




Starp citu, ja jau ierunājāmies par uzturā lietojamām lietām, tad man bija pamatīga atkarība no biezpiena bulciņām, bet tad vienā jaukā dienā tam pieliku punktu. Šodien ēdu biezpiena bulciņas vietā pankūkas.. Par ko iet runa? protams par skolas ēdnīcu <- nu nav taču nopietni 2 gadus pēc kārtas skolā ēst vienu un to pašu smile.gif Citu atkarību ar kurām izcelties citu vidū man nav.. Nav jau vērts raxtīt standarta sarxtu par datoru, anime.. utt utjp


--------------------
image
Galu galā pirmajā vietā anime un tad viss pārējais...
Viss pārējais ir, lai varētu būt pirmais...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Nov 15 2005, 17:26
Post #10


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Atkariibas
miegs (parasti pa maz)
nets un maajas pc (komandeejumos ljoti pietruukst)
nu citreiz gribaas arii iedzert (peedeejaa laikaa, lai gan retaak)


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 15 2005, 17:32
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Manas atkariibas-
i-nets (it iipashi otaku)
miegs (it iipashi no riita)
un kaa mans klasesbiedrs teica: māte, kas dod piķi
smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOAR
post Dec 13 2005, 14:56
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 87
Joined: 22-November 05
From: Latvia




Nopietna atkariiba no interneta (ka vienreiz netiku veselu dienu klaat, gandriiz nojuudzos). Minimaala no anime (driizaak atsevisskkas seerijas nekaa kopumaa), bet te arii, ja uz dienu buus mazaak kaa viena, tad arii juugssos nost. Vientuliiba - ja pavadiissu ilgaak par divaam dienaam sabiedriibaa, saakssu visus apkait (cerams vismaz ka vieninieku kameraa peec taa tikssu).
Jau atradinaajies no alkahola, cigareteem, datorspeeleem (vietaa naaca internets) un kaut kaadaam rozaa tabletiiteem (tija vieglaak kaa vareetu iedomaaties).


--------------------
(\__/)-( \_/ )--(\_/)
(O.o )-(^_~)--(o o)
(> < )-(>..<)<( ' *)>join the bunny army
Copy bunnys into your signature to help them on ther way to galaxie domination!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 13 2005, 15:26
Post #13


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(NOAR @ Dec 13 2005, 13:56)
Nopietna atkariiba no interneta (ka vienreiz netiku veselu dienu klaat, gandriiz nojuudzos). Minimaala no anime (driizaak atsevisskkas seerijas nekaa kopumaa), bet te arii, ja uz dienu buus mazaak kaa viena, tad arii juugssos nost. Vientuliiba - ja pavadiissu ilgaak par divaam dienaam sabiedriibaa, saakssu visus apkait (cerams vismaz ka vieninieku kameraa peec taa tikssu).
Jau atradinaajies no alkahola, cigareteem, datorspeeleem (vietaa naaca internets) un kaut kaadaam rozaa tabletiiteem (tija vieglaak kaa vareetu iedomaaties).
*


Ar mani diezgan līdzīgi, atskaitot to, ka jūgties gan nejūdzos nost, taču zināms diskomforts ir. Smēķējis nekad neesmu un neplānoju to darīt. Zāle mani īpaši "neņem" tā pat, kā pretsāpju līdzekļi in general (parasti ar standartdevu par maz). Alkohols - kā pagadās, varu gan tā gan šā, nav jau tā, ka siekala tek kaut ko spirtotu ieraugot.
Ja tā pakasa pauri, tad īstas atkarības sev pat nespēju atrast. Ja nu vienīgi bieži vien nepiepildāmās alkas, pēc mierīga, vientulīga vakara baudot labu kino vai mūziku.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Dec 13 2005, 16:05
Post #14


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




es peedeejaa laikaa nokonstateeju ka no visaam manaam atkariibaam vieniigaa nopietnaa ir atkariiba no miega. ja miega nav, nav neka cita arii (tas nav momentaans efekts, bet ar laiku paraadaas). varat nepiekrist, bet bez miega pazudiis arii viss paareejais, saakot jau ar naudu.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Dec 18 2005, 20:08
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Nolēmu ļoti pamatīgi izvērtēt visas savas atkarības un nonācu pie secinājuma, ka man ir tikai viena nopietna atkarība, bet pārējās visas ir teiksim tā novācamas. Piemēram atkarība no cigaretēm...No tās var atbrīvoties, tas pieprasītu laiku, bet vienalga varētu atbrīvoties. Tieši tā pat var atbrīvoties no visām pārējām atkarībām, bet mana atkarība ir mani draugi. Lūk no šīs atkarības nav iespējams atbrīvoties, jo nevar pierast pie vientulības, kad blakus nav cilvēku ar kuriem kopā esot ir silti un labi...


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 08:40