IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime skatiishanaas pasaakums, Vajadzeetu noorganizeet
Duarh
post Jun 8 2004, 15:22
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Nu luuk. Vajadzeetu noorganizeet privaatu anime skatiishanaas pasaakumu forum memberiem (privaatu taadeelj, ka tad buutu DVD home use princips un nevajadzeetu nekaadus permissionus). Buutu interesanti gan satikties (ja buutu veeleshanaas, vareetu arii apvienot ar anime filmas meetingu pirms skatiishanaas), gan normaalaa kvalitaatee paskatiities anime. Gan jau visaadiem memberiem ir visaadi DVD - vajadzeetu tikai ar kaadu sarunaat vai nu projektoru un ekraanu, vai arii taadu lielaaku TV. It kaa jau kaadas pazinjas ar projektoriem man ir; varbuut citi forumieshi arii zina iespeejas; gan jau kaut ko vareetu sarunaat. Interese buutu?

DVD zinjaa pats piedaavaaju Crest of the Stars (visas 13 epizodes) + pirmaas 9 epizodes no Banner of the Stars (peedeejais disks veel man nava). Crest of the Stars ir viens no labaakajiem sci-fi anime (bez mechaam, bet ar politiku & character developmentu), ko vispaar esmu redzejis, taa kaa domaaju, ka visiem, kas nav skatiijushies, buutu veerts. Veel man ir arii Metropolis DVD, kas gan bija redzams gan Arsenaalaa, gan nopeerkams arii Latvijaa, taa kaa tas varbuut nebuutu tik interesanti.

Labaakais laiks jau droshi vien buutu kaada nedeeljas nogale. Domas, ieteikumi?


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jun 8 2004, 16:20
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Ideja pat ljoti laba, bet ne prieksj manis. Esmu vientuljaaa luureetaaja tips, publika man traucee, un ja es veel pamanu, ka kaads neseko liidzi uz ekraana notiekosjajam tad knapi turu sevi rokaas. Bet tas esmu viens es laugh.gif Sjaada kopistiska skatiisjanaas tiesjaam ir veertiiga, jo neba jau nu visi normaali dabuu redzeet to, ko var redzeet sjaadaa pasaakumaa, nemaz nerunaajot par projektora un labas skanju aparatuuras piedaavaatajaam iespejaam. Ir veerts sjo ideju attiistiit.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jun 8 2004, 16:21
Post #3


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Tas, protams, buutu interesanti, tikai nezinu, kur to vareetu noorganizeet. Un veel - hm, vai Tev, Duarh, nebija arii kaadas Ghibli filmas uz DVD?


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 8 2004, 17:02
Post #4


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Es domaaju, ka varetu izveersties tiiri interesants pasaakums, tikai man dvd nava man ir tik ieksh divx un xvid formaata .......


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jun 8 2004, 19:26
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




uu, es pat LJOTI labpraat satiktos lai skatiitos animi. Shito jau gribeeja dariit lffb, bet tur atkal bija tas chakaris ar tiem permissioniem. nu, izklasuaas labi. Ja salasiitos cilveeki...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Jun 8 2004, 20:49
Post #6


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




jaa, lai buutu taads pasaakums:)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest_Duarh
post Jun 8 2004, 23:41
Post #7


Unregistered









Ghibli DVD man vairs nav, jo, izraadaas, bija piraatiskie - aizsuutiiju atpakalj, nolamaaju un sanjeemu refundu. Pa to pashu teemu - moraalu apsveerumu deelj arii nepiedaliitos divx/kachaato filmu skatiishanaas pasaakumaa.

Bet nedomaaju, ka pietruuks DVD, ko bishki paskatiities. Papeetiishu, kaa ar visu projektora organizeeshanu utt. . .
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jun 9 2004, 00:29
Post #8


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nu nu, tas ka kachaats jau veel nenoziime, ka nelegaals! kaa tad ar visiem fansubiem?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jun 9 2004, 10:45
Post #9


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




hi hi taga dvd nav probleema novilkt rolleyes.gif daudziem mums jau ir dvd rakstiitaaji ideja ar projektoru ierulz bet seriaalu skatiities pa garu jaaskataas mowis es domaaju veel nepieciesham ir labs pastuuzis subis tumbas un patuksha paliela telpa ta pasaakums ierulzo nekad lai gan nav sanacis taa animi skatiities tik mowies un kocertus krutaakais laikam bija ramstein koncerts bija 2 subji 2 lielaas pioner tumbas un vel chupa ar mazajaam radiotehnikas tumbinjaam nu ko lai saka bija labais biggrin.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 9 2004, 18:55
Post #10


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Liidziigaa stilaa jau ir daudzas filmas skatiitas, tik ..... nejau vienmeer ir tie subi un spiikeriishi ......
Man jau vairak rodaas jautaajums KUR????


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest_Duarh
post Jun 9 2004, 19:12
Post #11


Unregistered









>nu nu, tas ka kachaats jau veel nenoziime, ka nelegaals! kaa tad ar visiem >fansubiem?

biggrin.gif es domaaju par moralitaati, ne legalitaati (lai gan fansubi arii, strictly speaking, nav legaali). nedomaaju, ka var moraali attaisnot fansubu skatiishanos tikai taadeelj, ka noteiktie seriaali veel nav iznaakushi citur, ja tu taapat to seriaalu nenopirksi arii tad, kad iznaaks. taa ir vienkaarshi paraziteeshana uz sisteemas reekjina.

wink.gif pie tam tad, kad beidzot anime skatiishanai uzrodas nopietns materiaals opportunity costs, paraadaas daudz vairaak laika dariit praatiigas, produktiivas lietas.

Par telpaam jautaajums, protams, labs. Vispirms vajadzeetu zinaat cik cilveeki vareetu ierasties. . .

apjautaashos tuviem cilveekiem, kas straadaa skolaas/universitaatees, vai kaadu klases telpu pa kluso nevar izmantot smile.gif.
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jun 9 2004, 20:23
Post #12


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




ja skolaa, tad kaa tad paliek ar aparatuuru?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Jun 9 2004, 20:38
Post #13


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




hmmmm nu es vareetu but viens no tiem, kas ierastos .....
Telpas taa ir saapiiga teema man nav nevienas zinaamas vietas .....


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jun 9 2004, 22:53
Post #14


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




es arii noteikti ierastos, ja buus taada iespeeja... hmm, telpas.... varbuut kaads buutu tik miiljsh un uzaicinaatu pie sevis?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jun 10 2004, 00:20
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Guest_Duarh @ Jun 9 2004, 06:12 PM)
apjautaashos tuviem cilveekiem, kas straadaa skolaas/universitaatees, vai kaadu klases telpu pa kluso nevar izmantot smile.gif.

Ko tur pa kluso, dabuu uzreiz aktu vai sporta zaali un sariiko educational anime watching visiem skatiities gribeetaajiem. Mijazaki un vinja Ghibli team izstraadaajumi sjim meerkjim buutu vispiemeerotaakie. Veel tikai kaada anime speca prieksjlasiijumi buutu vajadziigi. Un taa vareetu braukaat apkaart pa Latvijas skolaam smile.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 09:23