IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ergo Proxy
Winry
post Aug 2 2006, 16:34
Post #31


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Klau Rags , tu gadījumā nerunā par Black Lagoon.....jo Ergo Proxy jau sen pāri 11 & 12 sērijai....
BTW, neesmu neko rakstījusi šeit, so varu teikt ka Ergo Proxy ir skatāma lieta, esmu gan pie 10epas, bet daudz ko jau var spriest......I am looking forward for this.

This post has been edited by Winry: Aug 2 2006, 21:11


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Aug 2 2006, 19:09
Post #32


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Jap, sorry, kautkā ne tur trāpīju biggrin.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Sep 24 2006, 16:34
Post #33


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Mjā, Ergo Proxy paliek arvien sviestaināks...
Biju gaidījis no šis anime ko vairāk nekā murgainu sižetu kuru ne īpaši var saprast.


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 24 2006, 16:42
Post #34


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




ja komentaari par nesaprotam sizhetu ir peec pirmo paaris epu redzeeshanas, tad bik priekshlaiciigi. noskaties 6-10 epas, pamazaam vairaak atklaasies/noskaidrosies.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Sep 24 2006, 17:22
Post #35


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




tikko nokačāju 21. ceru, būs kas jauns. dažas sērijas bija pat ļoti random. kkāda spēle, smaidīgā zeme... diezgan garlaicīgi. sižets neizceļas ar neko īpašu, bet ļoti skatāms. piekrītu, ka anime zīmēta ļoti rūpīgi.
par mūziku - endings ar chicken voices in my head ir vnk dievīgs, jau klausos no dc++.
nezināju, ka viņus taisa samurai chaploo autori... kruta!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Sep 25 2006, 07:01
Post #36


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




QUOTE(Church @ Sep 24 2006, 16:42) *

ja komentaari par nesaprotam sizhetu ir peec pirmo paaris epu redzeeshanas, tad bik priekshlaiciigi. noskaties 6-10 epas, pamazaam vairaak atklaasies/noskaidrosies.

Pēc 21 epas noskatīšanās dry.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Jan 16 2007, 12:10
Post #37


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




es savas ierobezotas intelektualas kapacitates dzits biju spiests meklet kadu apgaismotaku lautinu interpretaciju timekla plasumos.
pec vairaku Google rezultatu lpp izsijasanas uzgaju sekojoso blogu ar atbildem uz daudziem jautajumiem. protams ka bloga autors nav Raditajs un neatklaj visas nozimes, jegu un simbolismu kas caurvijas Ergo Proxy, tacu vismaz "sasuj bildi" sizetam.

autors pat spekule par iespejamu turpinajumu!!

pats es vel neesmu noskatijies pedejo ep - gaidu A-Kraze HD relizi

http://anikimeiski.blogspot.com/search/lab...#12471;ー

edit: nu noskatijos es pedejo ep. kartejo reizi japabrinas par autoriem.. soreiz - ka samajiem izdevies noturet spriedzi un misteriju lidz pedejai epizodei, tikai pasas beigas atbildod uz butiskiem jautajumiem, kas vajajusi drosi vien lielako dalu skatitaju sova gaita.

un ja ta padoma, tad si misterija un neskaidriba ir ka pamatakmens sai anime, "gabals" nebutu skatams ja visa informacija butu atklata no sakta gala. galu gala kur? un kad? tikai kalpoja par dekoracijam un centrala tema bija galvena varona izaugsme caur pasaules/realitates iepazisanu.

si tematika ir diezgan populara ieks mecha zanra, tacu tiek pasniegta savadaka merce, domajams ka jaunakas merkauditorijas piesaistisanas noluka. piemera pec varetu vilkt paraleles ar nupar ka noskatito Eureka 7, kura varonim lidziga veida ka Ergo Proxy nacas doties pasaule un staties aci pret aci ar realitati.

man prieks ka reizi pa reizei pie apvarsna paradas sadi sovi ka Ergo Proxy. godam varu pievienot samo viena kategorija ar Serial Experiment LAIN.

un kada divaina sakritiba - intro anivideo no abiem soviem ir arkartigi tikami mani gaumei wink.gif

p.s. beigu gala man palika tomer viens butisks jautajums. kada vella pec Pirmajai Cilvecei (kas pameta planetu un radija Ergo Proxy) bija nepieciesams radit sapratigas butnes kas apzinas savu eksistenci tik ta iemesla pec lai attiritu planetu? pilnigi noteikti tas butu pa spekam kadai ieprogrammetai automatizetai sistemai..

Un kada loma planetas attirisana bija Pseidocilvecei un Androidiem? Cik sapratu vini ari ietilpa Pirmas Cilveces planos. Vini tacu tik dzivoja savas Patversmes un nekad pie pilna saprata tas nepameta. Lil Mayer un Vincents bija iznemumi, kuriem izdevas izrauties arpuse, bet ne vini ne padzito lauzu grupas arpus Patversmes neveica nekadas merktiecigas darbibas planetas attirisana?

This post has been edited by skabais: Jan 23 2007, 17:34


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post May 8 2007, 20:50
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




Viena no iepspaidigakajam anime, ko pedeja laika esmu skatijusies- attela zina izcili! un muzika!!! kas vel man loti piesaistija- bija daudz interesanti filozofiski fakti, par ko aizdomaties- kaut vai piemeram coigito viruss! (no coigito, ergo sum)
lidz sim man miljaka epizode ir ta, kur vincents apmaldas migla un ieet gramatu veikala, kur uzzina daudz vairak par savu isto butibu.
varbut reizem ir gruti izprast sizhetu, bet ir verts censties.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bullmatari
post May 9 2007, 10:08
Post #39


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 29-March 07




labaakaa episode bija laikam kur
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Vincents ir Real praataa un Real taa psihologe saka nogalini Vincentu)
taa samurgots psc)

This post has been edited by jurc: May 9 2007, 11:40
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 9 2007, 12:40
Post #40


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Ūū, jā šis bija labais. Noskatījos jau diezgan pasen, bet tik un tā. Tā bija vien no retajām anime, kas spēja "paķert" jau ar pirmo sēriju (laikam, pateicoties unikālajai atmosfērai) un (kā jau tika minēts) noturēt interesi līdz pat beigām. Tā nu ar sanāca, ka noskatījos non-stopā, ko nebiju darījis jau diezgan sen.
Jap, labs bija. Man patika.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dead Star
post May 11 2007, 19:43
Post #41


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 394
Joined: 23-October 05
From: the other side of the Gate




Mhm,pilnībā piekrītu xikes par to atmosfēru,specifiska. Un patikt ar patika kopumā anime. Un kur nu vēl Radiohead nobeigumā, Ok Computer albums uzreiz ieguva citu noskaņu tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Candyhunter
post Jan 30 2008, 09:31
Post #42


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 21-November 06
From: Magrathea




Saņēmos un beidzot sāku skatīties (saņemšanās bija vajadzīga, jo man nav default tieksmes pēc sci-fi) un sākot ar pašu pirmo sēriju aizrāvos pamatīgi. Ievelkošākais, protams, ir neziņa un jautājumi, kuri rodas sēriju skatīšanās gaitā, bet neaprakstāmi labi bija arī baudīt atmosfēru un vizuālo izpildījumu (ja neskaita kaut kur iepriekš šajā pavedienā minēto Lil'as sejas šķobīšanos vietām). Par nesaprašanu, sviestu un mīklainumu, kas brīžiem mulsina, nesūdzos. Jo mīklaināka mīkla, jo lielāku gandarījumu sniedz atrisnājums.

Katrā ziņā noteikti skatīšos vēlreiz. Un vienmēr atcerēšos. 10 no 10.


--------------------
QUICK! Hide all the chocolate in my mouth!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Aug 6 2008, 22:04
Post #43


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




mmmm... kaut kas neticami jauks. fantastisks opening. noteikti jānoskatās vēlreiz.

dažas no pēdējām sērijām gan likās bik sviestainas, bet, ja padomā kārtīgāk, to notikumi bija samērā svarīgi tēlu attīstībā... vienīgais, kas pa īstam krita uz nerva bija tie "sašķobītie" ģīmji vietām.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
labākais happyends, ko jelkad esmu redzējusi. vispār biju cerējusi, ka beigas būs krietni traģiskākas un ka jebkāds happyends totāli, pilnīgi un galīgi sadirstu avenes, bet... tagad man liekas būs enerģijas lādiņš uz vismaz nedēļu no šitā.
nejūtos cienīga kaut ko vairāk komentēt. 9/10


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ankhu
post Aug 6 2008, 22:16
Post #44


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




vot intro dziesmu izpilda grupa-Jesu..dziesma dead eyes bet es noka4aju vinu albumu-silver ar to dziesmu..bet.neka tada tur nebija..tad kads zin isto dziesmas nosaukumu?? vi grupu... sad.gif


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tramvajs
post Aug 6 2008, 22:31
Post #45


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 138
Joined: 25-June 06
From: 5. tramvaju depo Brīvības ielā 191




MONORAL- kiri
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 April 2024 - 03:23