IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Reiz sensenos laikos
kuchieris
post May 11 2004, 12:22
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 69
Joined: 30-March 04
From: Riga




Steidzami! Help! Atceros, ka kaadreiz, kad biju siiks, pa ostankinas kanaalu raadiija anime - taa vismaz liekas. Tur bija kaada saistiiba ar skorpioniem(?), meeneess aptumsumiem, galvenais teels bija kaada meitene, kura ,laikam, gaaja bojaa, lai glaabtu pasauli(?). Viss darbs bija fantastika! ... Taa apraudaajos.
Ja kaads kaut ko zina, luudzu, atbildiet!
GRIBU REDZEET VEELREIZ!!! sad.gif


--------------------
Kūko, kūko dzeguzīte,
Skaiti mirušos...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post May 11 2004, 12:47
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Jaa, bija arii taada biggrin.gif

English name: "Bosco adventure".

Created by Nippon Animation studio in 1986 year with participation Densetsu Osaka Branch Office and Yomiuri TV.

Literal translation of the name: "Wood adventures" (Bosco (It.) - a wood; to not confuse with Bosco (Fr.) - the assistant to the boatswain).

On japenese translated as "Bosuko adobenchaa".

Duration: 26 episodes for 24 minutes of 30 seconds + a pilot episode of 5 minutes of 30 seconds.

Genre: adventures, fantasy.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kuchieris
post May 11 2004, 15:22
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 69
Joined: 30-March 04
From: Riga




THX Pamekleeshu...


--------------------
Kūko, kūko dzeguzīte,
Skaiti mirušos...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post May 12 2004, 00:06
Post #4


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




QUOTE (kuchieris @ May 11 2004, 11:22 AM)
Steidzami! Help! Atceros, ka kaadreiz, kad biju siiks, pa ostankinas kanaalu raadiija anime - taa vismaz liekas. Tur bija kaada saistiiba ar skorpioniem(?), meeneess aptumsumiem, galvenais teels bija kaada meitene, kura ,laikam, gaaja bojaa, lai glaabtu pasauli(?). Viss darbs bija fantastika! ... Taa apraudaajos.
Ja kaads kaut ko zina, luudzu, atbildiet!
GRIBU REDZEET VEELREIZ!!! sad.gif

HOLY S...T! man bija preciizi tas pats. es ar gandriiz pie beigaam apraudaajos. iisteniibaa... IISTENIIBAA... taa bija pirmaa anime ko esmu skatiijies. miiljo stundinj, izraadaas kaads ar to ir skatiijies. pilniigi nostaljgjija paarnjeema. kad es veel biju mazs kjipars, eh...


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post May 12 2004, 11:55
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




QUOTE
pilniigi nostaljgjija paarnjeema. kad es veel biju mazs kjipars, eh...



O, jaaa....

BTW, varbut ari man kads var palidzet. Tai pat laika (vai nedaudz agrak) KS Video radija animi (ar to tad ari viss sakas), par kuru ljooooti gribu uzzinat ko vairak un velreiz noskatities. Tadelj jautaju un mekleju visur atkal un atkal, bet nekadi rezultati sad.gif

Sizhets:

Augsti attistita planeta bet neviena cilveka, tikai milzigi roboti. Personas: 2 izbegushi pusaudzhi un 2 bounty hunters. Visi megjina palikt dzivi un noskaidrot kas ta isti ir par planetu. Ja nemaldos beigas bijai visai fantastiskas blink.gif

Tatad, varbut kads zina???????



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post May 12 2004, 15:34
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




laikam esmu redzējis to arī. Vai roboti tur nebija divās frontēs? un vai viņi nevalkāja tādu kā apģērbu?


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post May 12 2004, 16:40
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




To Seven of Zero

..mmm.. nee. Tie roboti bija metaliski un apalji. Beigaas visi anyway aizgaja boja un pavisam beigaas izradijas ka ta ir pasaka (vai stasts) ko dzimshanas diena maate staasta savam bernam huh.gif huh.gif huh.gif pie tam kaut kada diezgan fantastiska maate diezgan fantastiskam beernam.

Kopuma njemot - ljoooti neparasta anime, taadelj arii intereseejos. cool.gif

Bet Tevis aprakstiitaa vairak velk uz Macros / Robotech
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post May 12 2004, 18:09
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




yammm
nu kad ju tad jau

es ari gribetu atklat ka saucas viena anime - tajos laikos gan ta saucas pilnmetrazas multiplikacijas filma ;))

maz ko atceros, bet palicias spilgti atmina, ka runa bija par sieviti, kas tika parversta??? par puki, puka iemiesojuma zaudeja visu cilvecisko, beigas kad pukis tika nogalets/nomira atgriezas cilveciska forma, tacu ta ka vini bija viena butne, ari sieviete nomira

nevaru pat atcereties cik vecs biju ;) pirmsskolas? pamatskolas vecuma?
tatad demonstreta kaut kad 80 sakuma.

nesu nekad atkartoti to redzejis - tapec nezinu vai seit vel kads tadu antiku lietu bus redzejis ;)


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post May 13 2004, 12:40
Post #9


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Palasu tos juusu aprakstus... izklausaas peec riktiigiem murgiem, bet ko var zinaat varbuut pats savaa laikaa esmu tos skatiijies (atminja peedeejos gados smagi pieklibo sad.gif )


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 13 2004, 12:46
Post #10


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE (skabais @ May 12 2004, 06:09 PM)
yammm
nu kad ju tad jau

es ari gribetu atklat ka saucas viena anime - tajos laikos gan ta saucas pilnmetrazas multiplikacijas filma wink.gif)

maz ko atceros, bet palicias spilgti atmina, ka runa bija par sieviti, kas tika parversta??? par puki, puka iemiesojuma zaudeja visu cilvecisko, beigas kad pukis tika nogalets/nomira atgriezas cilveciska forma, tacu ta ka vini bija viena butne, ari sieviete nomira

nevaru pat atcereties cik vecs biju wink.gif pirmsskolas? pamatskolas vecuma?
tatad demonstreta kaut kad 80 sakuma.

nesu nekad atkartoti to redzejis - tapec nezinu vai seit vel kads tadu antiku lietu bus redzejis wink.gif

jaa shito es ar esmu redzeejis bet galiigi neko neatceros un man liekas ka ta driizaak bija kjiinieshu animaacaija bet varbuut es smagi kljuudos
bija ar taada kjiinieshu animaacija par peertikji kas tur ar baigo vaali kaut kadus dievus mochiija =)
bet nu pirmaa anime man noteikti ir ghost ship
aa un bija veel viena baskaajis bens lv nosaukums laikam bija taa bija par atomspraadzienu japajaana 2 pasaules kara laikaa taa vispaa bija ljoti beediiga anime
abas vinjas CCCP laikos kino raadiija


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post May 13 2004, 12:54
Post #11


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nu Baskaaji Genu es atceros skaidri jo skaidri, pamatskolaa gaaju toreiz un anime shii mani saraudinaaja pamatiigi, bet ko dariit, CCCP jau taa bija ritiiga propoganda utt. Man peec tam veel ilgu laiku atomkari murgos raadiijaas mad.gif sad.gif


Kaa arii ilgi ilgi peec tam animi negribeeju redzeet, bet pamazaam ar Ghost Ship, Kakji - Musketieri un citaam labaam anime filmaam mani atkal pie taa pieradinaaja smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 11:11