IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Ieteikums TV, OVA & Movies
Westy
post Feb 10 2005, 21:02
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 232
Joined: 28-February 04




Varbuut uztaisiit TV, OVA & Movies sadalai 'subforums' , kuraa buutu labaako anime seriaalu izlase un user'u ieteikumi ? Jo, kaa nekaa redzu, ka arvien vairaak jaunino sheit saak paraadiities, un taa buutu lieliska iespeeja viniem vieglaak atrast sev mekleeto.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Feb 10 2005, 23:03
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




QUOTE(Westy @ Feb 10 2005, 20:02)
Varbuut uztaisiit TV, OVA & Movies sadalai 'subforums' , kuraa buutu labaako anime seriaalu izlase un user'u ieteikumi ? Jo, kaa nekaa redzu, ka arvien vairaak jaunino sheit saak paraadiities, un taa buutu lieliska iespeeja viniem vieglaak atrast sev mekleeto.
*



Varbūt viekāršāk uzlikt augšā svarīgos topikus,tādus kā FAQ, ko parasti prasa jaunienācēji? Varētu arī vienu kur salikt linkus uz jau esošiem topikiem par katru konkrēto animi.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 10 2005, 23:04
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Westy @ Feb 10 2005, 20:02)
Varbūt uztaisīt TV, OVA & Movies sadalai 'subforums' , kurā būtu labāko anime seriālu izlase un user'u ieteikumi ? Jo, kā nekā redzu, ka arvien vairāk jaunino šeit saak parādīties, un tā būtu lieliska iespēja viniem vieglāk atrast sev mekleeto.
*


Avarbūt aizvien vairāk jauno beigtu slinkot un izmantotu tādu lietderīgu lietu kā search nevis cepinātu tik augšā jaunas sadaļjas un topikus par sen izrunātām lietām.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 11 2005, 00:47
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Feb 10 2005, 22:04)
Avarbūt aizvien vairāk jauno beigtu slinkot un izmantotu tādu lietderīgu lietu kā search nevis cepinātu tik augšā jaunas sadaļjas un topikus par sen izrunātām lietām.
*


A varbuut tieshi taapeec vajag kaut ko liidziigu FAQ, kuraa tieshi tas arii ierakstiits.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Westy
post Feb 11 2005, 01:07
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 232
Joined: 28-February 04




Es biju iedomaajies, ko liidziigu shim - http://forum.anime-reactor.net/viewtopic.php?t=4285
Ar to Search sisteemu iesaaceejiem vareetu buut probleemas, jo biezi, tur tieshaam gruuti, ko saprast.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 11 2005, 01:33
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Liels paldies par linku!
Manupraat vajag saistiito (pinned) topiku, kuraa viens no sekojoshiem:
1) brutaali nokopeets shitaa linka saturs, pielabots, papildinaats, latviskots.
2) salikti vairaaki linki uz liidziigaam vietaam, kaa arii pie viena saiti uz anidb un citaadaam liidziigaam labaam vietaam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiper
post Feb 11 2005, 02:04
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




Viss tas ir paaraak subjektiivi. Kas vienam liekas 'must see' otram buus peedeejais *beep*. Par kaau izlasi tad var runaat ?

Es kaadreiz skatiijos reviewus netaa... Ja likaas ka mana gaume ir vairaak vai mazaak liidziiga, tad saaku skatiities seriaalus, ko dotais 'kritikis' ir ieteicis.

Es vienu briidi visai intensiivi rakaajos pa http://www.themanime.org - varbuut kaadam no jums arii tas noder.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 11 2005, 14:11
Post #8


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Davaj uztaisat linku topicu kur būtu visi šeit aprakstītie seriāli es viņu pēc tam noslēgšu un cetīšos ik pa laikam atjaunot.
Nu tikai taisiet visem topiciem ka šeit ir bijis no begining saprotu ka ir čakars bet moš kāds uzņemsies ?


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 14:40