IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Finncon/Animecon 2004(edit: /2006), Braukshana uz Somiju
Duarh
post Apr 9 2004, 10:29
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Sveiki visiem

Gribeeju tikai noraadiit uz iespeeju aizbraukt uz animeconu tuvu Latvijai, shovasar Somijaa. . .guest of honor buus Jonathan Clemens - mees ar zenofexu pagaajushogad klausiijaamies, baigi jautrais onkulis, daudz ko tulkojis & sarakstiijis 'the anime encyclopedia' - un yoshitoshi abe (no finncon/animecon saita - "He's known as a character designer in anime series like Serial Experiments Lain, Niea_7 and Haibane Renmei."). Vieniigaa nelaime, ka animekons somiski - Clements, protams, runaas angliski, bet Abe buus tikai japaaniski un somiski. smile.gif man jau nekas pretii, bet dazhiem var radiit gruutiibas.

Bet taapat domaaju, ka veerts aizbraukt. Pagaajushogad bija baigi labi ieraudziit, cik daudz pie vinjiem anime fanu - nejuuties vairs kaa viens no mazas grupinjas smile.gif. Pagaashreiz bija arii anime karaoke, cosplay contesti utml. lietas - gan jau buus arii shoreiz.

Liels pluss veel tas, ka shitas viss kopaa ar Finncon - Sci-fi & fantasy convention - kas buutiibaa ir galvenais, uz ko braukshu es. Starp GoHiem ir Robin Hobb, baigi labaa fantasy autore, pasham ir visas vinjas graamatas, iznjemot peedeejo. Buus veerieniigs pasaakums - parasti ap paaris tuukst. cilveekiem ierodas. Pamataa somiski, bet diezgan daudz notikshot arii angliski.

Datumi - 10., 11. juulijs. Nav biedra maksa un leeti aizbraukt - praamis zem 40ls turp atpakalj, tad veel ar vilcienu.

www.finncon.org (angliski info par SFF konu, bet notiek kopaa ar Animeconu, kas ar bishki piemineets)

Zenofex, tu brauksi? Varbuut atkal varam kaut ko kopaa organizeet. Shogad gan es braukshu jau laikam 8. juulijaa un atpakalj kaadaa 13. - jaapaskataas rinkjii vairaak utt. smile.gif.

Taa kaa visiem ieintereseetajiem - uz Somiju. . .Jonathan Clements jau vien ir pietiekami interesants cilveeks, ka es to pats ne par ko nelaidiishu garaam. . .kaadus tik vinsh mums staastinjus par GiTS tulkoshanu un finanseem nestaastija biggrin.gif.

This post has been edited by Duarh: Jul 23 2006, 14:41


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 9 2004, 10:33
Post #2


Unregistered









Lūk, par šo var padomāt. Loģiski, ja es aizbraukšu, tu man live translation taisīsi, hihi tongue.gif Īstenībā jau ir tā, ka gribētu aizbraukt. Kaut vai tikai tāpēc, lai nedaudz redzētu Somiju.
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 9 2004, 10:34
Post #3


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




A driikst jautaajumu, cik jums tas izmaksaaja pagaishgad kopaar viss, nu tiksim ar dziivoshanu un vilcienu, celju utt? Es biju somijaa paaris gadus atpakal, man 4 dienu diivoshana izgaaja 20latos.. vai tik, te nesanaak tas pats?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Apr 9 2004, 10:36
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




smile.gif hehe, man jau full brain power buutu izmantots, censhoties pasham saprast, ko vinsh saka - somu tulks jau buus, taa kaa shim nebuus iemesla runaat v_i_e_n_k_a_r_s_h_i un skaidri smile.gif. Bet var visaadi meegjinaat. Jaa, jaa, vajag braukt Somiju apskatiit - taa kaa saac laiciigi plaanot biggrin.gif.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Apr 9 2004, 10:47
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




To Yume: Par $$:

Pasha celja izmaksas. . .domaaju, ka kopumaa noteikti var ar 60-70 Ls iztikt. sjcb.lv uzraada diezgan zemas praamja cenas (no galvas neatceros & dumjais kompis saitu nevelk - arteck, iepostosi?), tad veel autobuss liidz tallinai un atpakalj un vilciens turp atpakalj somijaa. Neatceros, cik tas, bet somijas transports nekad nav leets - arii internetaa jaapskataas.

Eeshana - nu, taapat kaa sheit ASV, kaadi 10-15 eiro dienaa, atshkiriibaa no taa, cik daudz eed, buutu jaaiereekjina. taa kaa, teiksim, uz 3 dienaam braucot ap 40 eiro vai 25 Ls.

Naktsmiitne - pagaajushogad muus uz griidas izmitinaaja par nominaalu samaksu - 5 eiro pa nakti vai, neatceros iisti. Shogad kaut ko liidziigu sola, jaaskataas, kad vinji beidzot to lapaa uzpostos. Taa kaa domaaju, ka vajadzeetu buut zem 20 eiro.

Sumaa: 100-110 Ls droshi vien. smile.gif protams, kaardinaajums pirkt visu ko citu, taa kaa pagaajushogad izteereeju vairaak - graamatas & kreklinju i ko veel nopirku - bet, ja zina, ka vairaak naudas nav, tad ar to vajadzeetu pietikt.

Starp citu, vai tas avatars gadiijumaa ir no karekano? Baigi skaistais anime. . .

Edit: (Aa, un starp citu, par Clementsu tas veel ir neoficiaali - saitaa veel nav ielikts - bet es pa fanu hotline no Somijas uzzinaaju biggrin.gif. )


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 9 2004, 10:52
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




blink.gif ui ui, nu i summa sanaak... kur tad vasaras saakumaa taadu var sagrabinaat nabaga students...
Hmm... jaasaak mekleet darbu... jo aizbraukt tomeer gribetos..
'K, TNX par infu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 9 2004, 10:56
Post #7


Unregistered









Par biļetēm:

Autobuss - TALLINA

Turp Ls 7-8.50
Turp / atpakaļ Ls 14-17

Prāmis - TALLINA – HELSINKI / HELSINKI - TALLINA

Cenas braucienam vienā virzienā (bez kajītes) Cenas atšķiras ātrgaitas prāmjiem* un parastajiem**, kā arī pēc izvēlētā brauciena laika - rīts vai vakars.

*Autoexpress
No 13 - 20 LVL

*Nordic Jet
No 13 - 25 LVL

*Romantika
No 13 LVL

**Meloodia
No 8 - 13 LVL

**GTS Finnjet
No 14 LVL

**Nordlandia
No 10 LVL
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Apr 9 2004, 11:00
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Tas tiesa, ka pavisam leeti nesanaak. smile.gif nav jau gan pats vasaras saakums - juulijs, galu galaa. Pagaajushogad es veel, kaa skolnieks aizbraucu - shogad beidzot studeejot pie straadaashanas esmu kjeeries; jaagaida honoraars par tulkoshanu un tad. . .hehe.

Vienkaarshi fakts, ka veel tuvaak un leetaak kaut ko atrast gruuti. Varbuut ir kaut kaadi pasaakumi tuvu aiz Krievijas robezhas vai.

Sheit gan veelreiz ielikshu disclaimeru, lai nesanaak taa, ka kaads izteeree naudu, balstoties uz manu ieteikumu, par kaut ko savaadaaku, nekaa gaidiits: pamataa Animecons, taa pat, kaa Finncons, buus somiski. Somi angliski runaa, bet lielaakaa tiesa pasaakumu notiks vinju valodaa. Jaagaida, kad saitaa paraadiisies info par Clementsu, tad varees droshi zinaat, ka vismaz vinsh angliski pljaapaas. Savaadaak lielaakaa atrakcija ir satikt citus fanus, pljaapaat, veidot kontaktus, piedaliities cosplay contestaa (un, ja buus, karaoke - smile.gif es, shkiet, kaadus 4 gabalus pagaajushogad noraavu - totoro, kodomo no omocha, hack//sign un veel kaut ko. . .) un vispaar ieraudziit kaiminju anime staavokli.


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Apr 9 2004, 12:12
Post #9


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Ech, nezinu vai aizbraukshu sad.gif No daudz kaa cita atkariigs, bet vismaz no naudas shoreiz nee smile.gif

He, Duarh, jauki ka pierakstiijies forumaa, jaunas asinis un domas te ir vajadziigas!

Bet katraa gadiijumaa, jaa, leetaak par Somijas braucienu reti kas buus. Un, starp citu, kuraa pilseetaa tas shoreiz notiks? Ja tas buus Turku, kaa pagaajusho reiz, bus daargaak, jo vilciena vai autobusa izmaksas jaapieskaita. Bet citaadi, manupraat kopeejaas izmaksas no piektdienas liidz pirmdienai man nu nekaadi nebija lielaakas par 130 Ls. Protams, neskaitot sapirktaas graamatas un mangu tongue.gif

Taa kaa brauciet, brauciet, tas ir ko veerts.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 9 2004, 22:18
Post #10


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Runaajot par citiem pasaakumiem, mums netaalu..
Ir ir, Varonezh'aa (Krievija) ir, vieniigais ka Aprilii, shkiiet ka aprila beigaas bija. Tur sanaaca ap 60ls viss kopaa, ar braucienu un dziivoshanu, bet vieniigaa probleema ir taada, ka tas viss ir maaciibu procesa laikaa...
So, jaameegina tomer tikt uz Somiju..
Man kontakts ar dziiviem somiem tik par labu naaktu, vinjiem zviedru valoda otraa valsts valoda... par taadu izdeviibu zviedru valodu piesliipeet buutu tikai priex.. tongue.gif
Hm... nee, tagad tieshaam jaasaak mekleet darbu... un jaakraaj nauda... nevar jau seedeet Latvijaa un gaidiit briinumu..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Apr 9 2004, 23:27
Post #11


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Pasaakums notiks Jyvaskylaa. Tagad skatos internetaa, ka vilciens aarpraatiigi daargs - 40 eiro vienaa virzienaa. Uz Turku gan bija leetaak. Aizrakstiishu somiem, apjautaashos, vai nav labaaki varianti/vai nevar ar kaadiem vieteejiem faniem no Helsinkiem kratiities.

Par zviedru val.: ne tikai somi maacees labi zviedriski, noteikti ciemos, kaa vienmeer, buus arii barinsh zviedru - vairaak gan uz SF/F konu, ne animekonu (abi pasaakumi gan praktiski notiek neatdaliiti).


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Apr 10 2004, 00:19
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Var ari letak tikt lidz somijai biggrin.gif Varam sevi iepakot lielas pakas (Ieksa skabekla balons un vel dazi sikumi bez pasiem) tikai tad naksies celot lidmasinas kravas nodalijuma + vel jasaruna ar kadu kurs otra gala penems pakas ar mums. biggrin.gif
Nu tas ta nenopietni bet USA viens ta izdarija. Lidz majas durvim vinu aizveda un tikai tad pastnieks pamanija ka paka ir cilveks.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 10 2004, 11:05
Post #13


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Naa, man ir cits variants, es tikai nezinu cik izdeviigaak tas sanaak uz Somiju, mees uz Vaciju braucaam taa ka savaacaas barinsh cilveeku, noiiree businju ( mikrinja izmeeros) visisametaas benziinam un tik brauc, sanaaca riktiigi leetaak par autobusa zimaksaam. Bet ar Somiju taa neies cauri droshi vien, praamis taa vai taa jaaizmanto, apkaartcelsh pa garu.. dry.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Apr 12 2004, 16:40
Post #14


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




jaa, businjs taadam pasaakumam buutu labi...tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Guest_Duarh
post Jun 16 2004, 21:44
Post #15


Unregistered









Labs i, pasaakums notiek, es braukshu, arii veel viens cits cilveeks - vai veel kaads no shejienes taisaas? Vairaak jau tas buus Scifi/Fantasy, ne anime, konvents, bet buus Jonathan Clements & Yoshitoshi Abe. Vieniigaa nelaime ka ar Abi intervija tikai japaaniski un somiski - jautaajumus uzdot un sanjemt atbildes gan vareeshot arii angliski. ceru, ka pats kaut ko vareeshu saprast, bet lielajai tiesai aarzemnieku droshi vien diezgan bezceriigi. Bet domaajiet, ja kaads grib braukt, buus jautrs pasaakums.
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 01:34