IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Daži jautājumi zīmētājiem, šoreiz runa ir par zīmēšanu ar roku.
Isabel Carmin fon Edelhain
post Nov 30 2007, 21:29
Post #16


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




QUOTE(Tigra2 @ Nov 30 2007, 14:58) *

vnk aizej uz Faber Castell veikaliņu pie Rīgas kinoteātra un izvēlies nepiciešamos zīmuļus, viņi tiek tirgoti gabalā. Tā kā problēmu nebūs. :3

Ja vien nav žēl ap 23 ls par visu komplektu - 60 zīmuļiem, - bet vienmēr jau ir iespēja neņemt visus.... Vienalga, kaut ar nekrāsoju pagaidām vēl var iztikt, vajadzības gadījumā, ar pamatīgu kaudzi dažādu firmu un krāsu zīmuļiem vēl no pamatsskolas laikiem no kuriem daļa ir tiešam neslikti.
Pamatā gan tiek izmantots HB grafīts mehāniskajam zīmulim. Pēc pieredzes H jau ir par cietu, lai skanējot saglabātu kvalitāti un visas detaļas.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mai
post Nov 15 2008, 16:53
Post #17


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 12
Joined: 7-January 08




_shii gan ir bezgala veca diskusija, bet es nevareeju nepakluseet..._es gan negribeetu piekrist, ka mangu nevar labi uzziimeet ar roku..._ja ir pacietiiba_visu var. Esmu pati ziimeejusi, vajag tikai pareizaas & iistaas kraasas samekleet un prast izkraasot un tad jau viss ir ok.
_par ziimuljiem runaajot, jaasaka, ka mani favoriiti ir & paliek Maped firmas ziimulji, kaa naakamos liktu arii Kohinoor un arii Fabercastel [vai kaa nu to visu pareizi raxta ;D]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Jan 27 2009, 00:05
Post #18


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




mangas vispār parasti zīmē ar tinti un toņplēvēm biggrin.gif bet tās ir jāpasūta un LV man liekas netirgo nekur.
man personīgi favorīti ir jebkāda ražojuma 0.2mm permanent markeri biggrin.gif netek kā tinte, un nesmērējas krāsojot ar krāsām vai dzēšot ar dzēšgumiju ārā palīglīnijas..


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 13:49