IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> FullMetal Alchemist Manga, Review
bladez
post Feb 9 2006, 10:55
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Kurš no jums ir lasijis šito?? Es pats tikai biški, bet iepatikās. Mangā daudzkas ĻOTI, ĻOTI atšķirās no Anime sērijām.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Pats interesnatākais ir tas, ka Winrijas vecākus nenogalināja Mustangs, bet Scars.

Vienā no interesantākajām epizdoēm (47tajā) Ed's nezinot ka Winrija ir blakus, Scaram jautāja par Rockbelliem. Winrya izdzirdējusi, ka vainīgais ir Skars, paņem no ielas policista ieroci (līdzīgs deaglam), un nomērķē uz Scaru. Bet viņa newar izšaut, un tā arī neizšāva.

Žēl......Būtu daudz interesantāk, ja Winrya tomēr izšautu un smagi ievainotu Scaru, un tad meklētu visu laiku atriebību. Tas būtu daudz foršāk....Kā jūs domājat???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Feb 9 2006, 16:18
Post #2


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE(bladez @ Feb 9 2006, 11:55)
Kurš no jums ir lasijis šito?? Es pats tikai biški, bet iepatikās. Mangā daudzkas ĻOTI, ĻOTI atšķirās no Anime sērijām. Pats interesnatākais ir tas, ka Winrijas vecākus nenogalināja Mustangs, bet Scars.

Vienā no interesantākajām epizdoēm (47tajā) Ed's nezinot ka Winrija ir blakus, Scaram jautāja par Rockbelliem. Winrya izdzirdējusi, ka vainīgais ir Skars, paņem no ielas policista ieroci (līdzīgs deaglam), un nomērķē uz Scaru. Bet viņa newar izšaut, un tā arī neizšāva.

Žēl......Būtu daudz interesantāk, ja Winrya tomēr izšautu un smagi ievainotu Scaru, un tad meklētu visu laiku atriebību. Tas būtu daudz foršāk....Kā jūs domājat???
*


Varēji tu to tā nespoilerot dry.gif Man tas visu intresantumu nolaupīja. mad.gif
Anywaiz, kāds zin kur mangu vispār novilkt?


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 9 2006, 16:26
Post #3


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Varbuut tas ir baigais jaunums, bet forumaa darbojas
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
spoileru kodi!


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Feb 9 2006, 18:31
Post #4


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Ayumi @ Feb 9 2006, 16:18)
Varēji tu to tā nespoilerot dry.gif Man tas visu intresantumu nolaupīja. mad.gif 
Anywaiz, kāds zin kur mangu vispār novilkt?
*


lol vinjsh jau neko nespoiloja, bet tu kopeejot vinja tekstu visiem devi iespeeju izlasiit visu vinja postu, taadeejaadi visu izspoilojot tongue.gif lol
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 9 2006, 18:52
Post #5


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




vinja kvoteejums, ja kas, ir origjinaalais posts, kuram peec tam tikai tika pielikts spoilera tegs. Ja uzskati ka esi pietiekoshi gudrs, lai brauku virsuu citiem, tad padomaa veel.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Feb 9 2006, 19:54
Post #6


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




saku ko redzu, redzeeju, ka viss bija aizklaats ar to spoil hujnju, so savaldies dzekinj, lai cik kruts es nebuutu ( lol ), neesmu gaishregjis or smthn like that... tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Feb 9 2006, 19:59
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Es tikai uzklausīju padomu un izpildīju. Anyway šeit ir aizgājis offtopiks. Tākā, ja jums naw ko teikt sakarā ar šo Mangu, tad klusējiet.

Neviens tiešām naw lasījis???

Ja kas tad mangu var atrast http://groups.msn.com/FullMetalAlchemist/f...emistmanga.msnw [Angļu valodā].
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Feb 9 2006, 20:07
Post #8


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




esmu lasiijis, patika, pat ljoti, skaista grafika, interesanti joki, teikshu, ka patika pat vairaak nekaa seriaals, so iesaku lasiit sho mangu smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Feb 9 2006, 21:35
Post #9


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Nu, ja jums tas vēl nav zināms, tad 20-o sēriju vidū, sākot ar Wrath parādīšanos, FMA animē sākas absolūti cita sižetiskā līnija. So better check out the manga. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Feb 11 2006, 01:49
Post #10


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




ehh, visur kur atrodu mangu, vinja ir uzreiz skataama, nevis direct download vai torentos. tas man baigi besii. vai kaads zin kur torentus vai direct download var novilkt?


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Feb 11 2006, 11:51
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




QUOTE(Ghoul @ Feb 9 2006, 19:07)
esmu lasiijis, patika, pat ljoti, skaista grafika, interesanti joki, teikshu, ka patika pat vairaak nekaa seriaals, so iesaku lasiit sho mangu smile.gif
*




Nu, es teiktu ka Seriālam un Mangai ir savu - un +.
Piemēram, skatoties seriālu, jokus un citas lietas varēja parādīt kustībā, tāpēc ir labāk (it īpaši, kad Edu nosauc par super-ultra-mega-mazu).
Bet atkal sižets ir mainīts un tas seriālam ir mīnuss.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Feb 12 2006, 12:21
Post #12


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




tas ir anime vieniigais + kustiiba ( nu veel skanja un taadas lietas ), manga to paarspeej:P kaa arii melnbalti ziimeejumi ir baudaamaaki smile.gif

to Ayumi sheit
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Feb 12 2006, 17:05
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Mangu lasu, lasu, bet taa arii netieku taalaak par 1. nodalju! tongue.gif Nju lab, man taa manga baigi patiik.. man drausmiigi patika tas, kad Als teica - He's thinking to do something evil.. biggrin.gif
Ehh.. es jau arii taada evil esmu.. aplipinaaju draudzeni ar FMA.. atnaak pie manis maajaas, un jau sleedz iekshaa manu datoru (vai pareizaak sakot, mana teeta) un jau skataas FMA.. rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
svekris
post Mar 9 2006, 14:02
Post #14


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 9-March 06
From: Cesis




tiesam butu loti jau ki , ja mkads IEDodtu vietu kur vispar vietu kur var nokachat alchemistu , es uzdūros 1rmajām 4 sērijām(ares), bet talak netieku. image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Mar 9 2006, 17:26
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




DC++ dry.gif


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 21:46