IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Vai foruma moderaatori spiedienam nepadodas..., ...paaraak viegli???
aivvv
post Aug 4 2006, 19:19
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




mana sarakste ar biedru sipps dry.gif


QUOTE
QUOTE
QUOTE
atkal izklaidejies smile.gif


da nee tu ko huh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

un kaapeec ne 66666666??? lol



man viekarsi slinkums rakstit tos Message Title, un man ir ipašas sēpajas šaja foruma nogalināŧ topikus. un šoreiz pat nebija jasaudz EDG vienkarši es radu sadu spama vilni ka administratori saprot ka jaslēdz šī bodīte ciet smile.gif



--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 4 2006, 19:21
Post #2


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




UN? Kas man te buutu jaaraxta?!
Close, please happy.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 19:25
Post #3


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




nu varbuut par to ka moderatori tomeer varbuut vareetu nnemt un izdzeest maaksliigi radiitu spamu nevis vienkaarssi aizsleegti visu kas uz pirmo acu uzmetienu sskkiet apsoluuti bezjeedziigs un pakllauties dazzu biedru neggeeliigai velmei manipuleet ar vinniem peec saviem ieskatiem.....


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 4 2006, 19:28
Post #4


Unregistered









vari nepūleties tiksi pie bana un bez rakstīšanas iespējam uz tuvako pusgadu. un ko tu centies ar to panaākt? lai kads tevī ieklaušās un saprot tavu sāpi? liecies tačū mierā. un un tas ka tu ”ļausties un meklē patiesību diez vai atradis dzirdīgas ausis, un izmantot personīgo saraksti lai panāktu kautkada veida ieklausīšānos tevi teiktaja, par labu tev nenāks

This post has been edited by sipps: Aug 4 2006, 19:41
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 4 2006, 19:29
Post #5


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




QUOTE
nu varbuut par to ka moderatori tomeer varbuut vareetu nnemt un izdzeest maaksliigi radiitu spamu

Tu domaa taadu kaa shis?

Un vispar, kursh noteiks, kas ir bezjeedziigs, kas nee. Shaubos, ka tu.
Ta kaa nav absoluuta viedokla par to, kas ir bezjeedziigs, veeraa tiek nemts videejais. Un shiis vietas videejais viedoklis attieciibaa pret taviem peekshnaijiem topikiem, shkiet, tev pasham ir labi sajuutams.
So.. neciinies ar veejdzirnavaam happy.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 19:37
Post #6


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




vai ta noziimeetu ka ssajaa forumaa nedriikst atrasties cilveeki ar preteeju viedokli biedra sipps viedoklim??? ohmy.gif



biedra sipps izteiktais apgalvojums veestulee man peec biedrenes xikes posta ssajaa pavedienaa kuraa vinnss noraada ka redz vinnam ssit ir vara... wink.gif
QUOTE
šajā forum tev nav varas tas nu ir pilnīgī skaidrs ph34r.gif


This post has been edited by aivvv: Aug 4 2006, 19:38


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 4 2006, 19:46
Post #7


Unregistered









varu pat likt kedu ķīla ka šīs topks vairs rita gaismu nepiedzīvos, jo ir pilnīgi bezēdzīgs tu ar agrāk esi meģīņājīs gūŧ atbalstu bet diezka nav sanācis.

un par VARU es izteicos apstrakti un ta nav nekada taisnošanas nez ka priekšā.

This post has been edited by sipps: Aug 4 2006, 19:47
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 4 2006, 19:47
Post #8


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




nezinu, man gan liekas, ka ja jau daudziem tas topics tik ljoti netiik, ka shie gatavi riskeet ar warna dabuushanu, tad varbuut arii tie topici ir jaasleedz ciet sleep.gif

''biedrenes xikes''

un man likaas, ka xikes ir zeens...(vismaz vinja pashportretaa bija redzams zeens) blink.gif



--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 4 2006, 19:54
Post #9


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Es ar izmantoshu iespeeju iespamot.

Par kaadu spiedienu gan tiek runaats? Man tiiri iet pie sirds shii foruma moderaatoru pashpuciskums (ar iznjeemumiem, lastguru meedz stipri paarcensties :/ ) un bezjeedziigiem topikiem ir tikai viens lietderiigs izmantoshanas veids- iespamot kautko tikpat nejeedziigi offtopisku kaa sho postu. Priekaa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 19:58
Post #10


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




lloti atvainojos biedram xikes par vinna nosaukssanu par biedreni... sleep.gif
un iespeejams ka juus vareetu meigginaat neskatiities uz sso visu cauri personisko antipatiju kaleideskopam kas ir veersts pret mani smile.gif

ak un jaa dazzi to vien speej kaa tikai iemest acis kautkur un taa teikt ""tiiri speekam"" iespamot vai tik tas nav tas kas jums nepatiik tik lloti lielaakajaa dallaa manu pavedienu redz tas esot spams nu es jau nezinu bet man sskkiet ka peec taisniibas biedram sigfa vajadzeetu sannemt warnu.....

This post has been edited by aivvv: Aug 4 2006, 20:00


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 4 2006, 20:00
Post #11


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




You`re right, Tigra2..
cik man pasham zinaams, esmu zeens.
Biedra xikes.

Un pat ja arii tas tev bija zinaams,Aivvv, varu vien teikt:
Think what you must.

Aivvv, kopsh kura briizha, spipps viedoklis uzkastaams par absoluuto patiesiibu? Un kopsh kur briizha par taadu uzskataams taveejais?
Vara te nav ne man ne tev.. bet, kaa jau teicu, videejam viedoklim.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 4 2006, 20:03
Post #12


Unregistered









QUOTE(aivvv @ Aug 4 2006, 18:37) *

nez man tas sskiet pastuulbi es esmu izbanots jau ccetras reizes par visu ko un man seko katram ssolim un katru postu dzeess kaa tik nepatiik vienalga kaa es rakstiitu taccu t/m (gods un cienna) kas ir latviessu spama karalis un kas par jums vienkaarssi nnirgaajas uz ko es visu laiku noraadu teiksim nosaucot vinnu par dievu (arii ssis posts protams tika izdzeests lai arii es jums jau kuro reizi centos pateikt ka par jums nnirgaajas) dziivo sveiks un vesels
vai juus tiessaam ir jaanosauc kautkaados rupjos vaardos lai juus to saprastu vai kaa??


un tev vienmer ir bijusi specigi topiki ka šis

This post has been edited by sipps: Aug 4 2006, 20:04
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 20:06
Post #13


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




luudzu paarlasi veelreiz es iztaicu jautaajumu nevis apgalvoju wink.gif

un es lloti ceru ka vara ir videejam viedoklim wink.gif


sipps kaa tevis citeetais posts vai arii noraadiitais pavediens ir saistiiti ar sso gadiijumu manupraat tie tikai izcelld azzas atsevisskkas nianses kaa pirmajaa gadiijumaa ka es visnotall naaku paliigaa foruma vadiibai un otrajaa gadiijumaa tas tiessi izcell ssii pavediena aktualitaati jo moderaatori joprojaam lloti ssvaki speej ppielietiot citas vinniem dotaas iespeejas forumaa kaa vien pavedienu sleegssanu it sevisskki saistiibaa ar mani huh.gif

This post has been edited by aivvv: Aug 4 2006, 20:09


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 4 2006, 20:08
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04





QUOTE(aivvv @ Aug 4 2006, 18:37) *

nez man tas sskiet pastuulbi es esmu izbanots jau ccetras reizes par visu ko un man seko katram ssolim un katru postu dzeess kaa tik nepatiik vienalga kaa es rakstiitu taccu t/m (gods un cienna) kas ir latviessu spama karalis un kas par jums vienkaarssi nnirgaajas uz ko es visu laiku noraadu teiksim nosaucot vinnu par dievu (arii ssis posts protams tika izdzeests lai arii es jums jau kuro reizi centos pateikt ka par jums nnirgaajas) dziivo sveiks un vesels
vai juus tiessaam ir jaanosauc kautkaados rupjos vaardos lai juus to saprastu vai kaa??

Nee, vienkaarshi tad visiem, kuriem veelies pazinot sho baiso foruma nosleepumu, atsuuti PM. Un lieta dariita. Visi zinaas, un nebuus jaabaidaas, ka kaads vareetu izdzeest.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 4 2006, 20:50
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Mani uzskati:

1. Topiku aizklapēšanai ir jānotiek tikai ļoti retos izņēmuma gadījumos, kad tiešām redzams, ka temats ir izsmelts (nevis adminim pēkšņi iešāvies prātā, ka tas tā varētu būt, vai vienkārši paužot savas personiskās antipātijas). Atminos, ka agrāk slēgts topiks bija kaut kas ārkārtējs, tagad tā ir kļuvusi par normu un tas man nepatīk.
2. Spams ir jādzēš un to kas ir spams noska foruma noteikumi. Protams, ir gadījumi kad uz to var skatīties caur pirkstiem, jo pavedienā veidojas normāla diskusija, tad kāpēc dzēst, taču arī te ir jābūt robežām (un modiem šis robežas ir organiski jāizjūt).
3. Diemžēl šajā forumā maz praktizēta, taču nepieciešama lieta ir topiku dzēšana. Kretinē kaudze ar vienkārši aizslēgtiem divpostu, trīspostu offt. pavedieniem, kuri nesatur vispār nekādu noderīgu infu. Kam viņi vajadzīgi? Metode darbojas arī kā labs profilaktisks līdzeklis pret bezjēdzīgu topiku dzemdinātājiem.
4. Iespējams, šī nav īstā vieta kur par to pukstēt, taču ja reiz esmu ieskrējies tad lai iet. Kāpēc tik piekasīga attieksme pret nekaitīgām rupjībām? Kāpēc jācenzē, piemēram, tādi nevainīgi vārdi kā dibens un kaka (šur tur esmu manījis, laikam lastguru darbs)? Katrs ierobežojums nogalina daļu no foruma, tāpēc katram ierobežojumam ir jābūt pārdomātam un izsvērtam, nevis balstītam uz mirkļa iegribām un subjektīvo izpratni par to kādam vajadzētu izskatīties forumam.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 17:11