IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Ja kādam vajag anime OST, daudz
ankhu
post Jun 6 2009, 13:26
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 16-May 08




JA kādam vajag anime ostus tad si ir īstā vieta... http://tenshi.spb.ru/anime-ost/


--------------------
No more limits, no more lies This is not what you think but Evil is what may make you feel better
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
Niks
post Jun 12 2009, 16:10
Post #2


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




IMO, 320 kbps lossy ir stulbums (gan MP3, gan modernie Vorbis enkoderi, gan LC-AAC sākot ar aptuveni 128 kbps būtībā nav atšķirami, tāpēc konkrētus kodekus izdalīt nav jēgas). Ja gribas labu lossy, kaut 192 kbps vajadzētu būt gana labam (atzīstos, ar šo tehniku un ausīm virs kādiem 160 kbps lossy ļoti reti varu atšķirt no lossless, un pie 192 kbps līdz šim nav gadījies saklausīt jebkādu atšķirību), turklāt pastāv arī uzskats, ka virs kaut kādiem 256 kbps MP2 mūziku kropļo mazāk nekā MP3.
Vēlreiz:
identisks oriģinālam - lossless (būtība saspiests oriģinālais PCM)
vidusmēra cilvēkam ausīm (un audio tehnikai) identisks oriģinālam, bet ievērojami mazāks - teju jebkurš lossy audio kodeks pie ~192 kbps
biedējoši zema kvalitāte, kas daudziem tomēr patīk/šķiet perfekta - 128 kbps (un atkal teju jebkurš lossy audio kodeks)
kaut kas tik drausmīgs, ka man trūkst vārdu, lai to aprakstītu - HE-AAC un ļoti zemi bitreiti
P.S. Lūgums par šito sviestu aizmirst un pēc desmit gadiem necelt augšā, jo tad noteikti būs jau pieejami efektīvāki algoritmi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lars
post Jun 12 2009, 17:03
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 21-June 07




QUOTE(Niks @ Jun 12 2009, 16:10) *

IMO, 320 kbps lossy ir stulbums (gan MP3, gan modernie Vorbis enkoderi, gan LC-AAC sākot ar aptuveni 128 kbps būtībā nav atšķirami, tāpēc konkrētus kodekus izdalīt nav jēgas). Ja gribas labu lossy, kaut 192 kbps vajadzētu būt gana labam (atzīstos, ar šo tehniku un ausīm virs kādiem 160 kbps lossy ļoti reti varu atšķirt no lossless, un pie 192 kbps līdz šim nav gadījies saklausīt jebkādu atšķirību), turklāt pastāv arī uzskats, ka virs kaut kādiem 256 kbps MP2 mūziku kropļo mazāk nekā MP3.
Vēlreiz:
identisks oriģinālam - lossless (būtība saspiests oriģinālais PCM)
vidusmēra cilvēkam ausīm (un audio tehnikai) identisks oriģinālam, bet ievērojami mazāks - teju jebkurš lossy audio kodeks pie ~192 kbps
biedējoši zema kvalitāte, kas daudziem tomēr patīk/šķiet perfekta - 128 kbps (un atkal teju jebkurš lossy audio kodeks)
kaut kas tik drausmīgs, ka man trūkst vārdu, lai to aprakstītu - HE-AAC un ļoti zemi bitreiti
P.S. Lūgums par šito sviestu aizmirst un pēc desmit gadiem necelt augšā, jo tad noteikti būs jau pieejami efektīvāki algoritmi.
nu gan paspiideeji biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jun 12 2009, 17:28
Post #4


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(Lars @ Jun 12 2009, 17:03) *

QUOTE(Niks @ Jun 12 2009, 16:10) *

IMO, 320 kbps lossy ir stulbums (gan MP3, gan modernie Vorbis enkoderi, gan LC-AAC sākot ar aptuveni 128 kbps būtībā nav atšķirami, tāpēc konkrētus kodekus izdalīt nav jēgas). Ja gribas labu lossy, kaut 192 kbps vajadzētu būt gana labam (atzīstos, ar šo tehniku un ausīm virs kādiem 160 kbps lossy ļoti reti varu atšķirt no lossless, un pie 192 kbps līdz šim nav gadījies saklausīt jebkādu atšķirību), turklāt pastāv arī uzskats, ka virs kaut kādiem 256 kbps MP2 mūziku kropļo mazāk nekā MP3.
Vēlreiz:
identisks oriģinālam - lossless (būtība saspiests oriģinālais PCM)
vidusmēra cilvēkam ausīm (un audio tehnikai) identisks oriģinālam, bet ievērojami mazāks - teju jebkurš lossy audio kodeks pie ~192 kbps
biedējoši zema kvalitāte, kas daudziem tomēr patīk/šķiet perfekta - 128 kbps (un atkal teju jebkurš lossy audio kodeks)
kaut kas tik drausmīgs, ka man trūkst vārdu, lai to aprakstītu - HE-AAC un ļoti zemi bitreiti
P.S. Lūgums par šito sviestu aizmirst un pēc desmit gadiem necelt augšā, jo tad noteikti būs jau pieejami efektīvāki algoritmi.
nu gan paspiideeji biggrin.gif

Paldies par nevajadzīgo sarkasmu, un, jā, arī man patīk citēt tieši virs manis esošo milzu postu, tā kā tik atšķirīgi neesam.
P.S. Ja drusku nopietnāk, tad es pat necentos izlēkt - ja es pat tik daudz nesajēgtu, nevarētu būt tas lohs, kas izveidoja EnoZ, citiem vārdiem sakot, man tas teksta blāķis bija pašsaprotams sīkums, par kuru vārīties ir tas pats, kas pateikt, ka nejēdz neko, bet pietiks te kačāt pravas - tāpat jau visi mani ienīst. Hahāāā.

This post has been edited by Niks: Jun 12 2009, 17:29
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 08:53