IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Smiekliigaakie atgadiijumi skolaa! :D, Kaa izvest uchukus...Iesakiet!:DDD
Usagi
post May 30 2005, 12:10
Post #1


Unregistered









Man ir kaads atgadiijums ar veestures skolotaaju(proteezi). Kaarteejaa garlaiciigajaa veestures stundaa, mums bija jaaizlasa texts (3 A4 formaata lapas). Protams tas texts bija galiigaakais murgs, jo no vinja neko nevareeja saprast. Man apriebaas lasiit un uzliku proteezei uz kreesla kozleni(es seezhu 1 solaa). Protams, vinja bija tik stulba, ka nepaskatiijaas, kur seezhas un ieseedaas biggrin.gif laugh.gif. Tad vinja 3 minuutes miiciijaas uz taa kreesla un neko nenojauta(es no smiekliem gandriiz apraudaajos). Tad vinja saaka psihot un nolasiija mums lekciju 10 min. garumaa! Vareeja paarnjirgties!!! biggrin.gif Un tad vinja man prasiija:"Tu seedi 1. solaa, kaa Tu nevareeji redzeet, kas uzmeta kozleni?" Mana "godiigaa" atbilde:" Man nebija laika skatiities uz JUUSU kreeslu, es iedziljinaajos JUUSU dotajaa texstaa!" laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post May 30 2005, 12:35
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




nju,tas warbuut naw weic,kaa izwest skolotaaju,bet smiekliigs atgadiijums,manliekas..tikko 7taas klases saakumaa,wisiem skola weel nepaziistama,taapat arii stundu saraxc un telpu sadaliijums. angljuwal. gadriiz wisa grupa ienaak kabinetaa,kuraa stunda bija ieprieksheejaa dienaa,apseezhaas un saak laimiigi pljaapaat un aspriest shakiras plakaatu,beigaas nonaakot liidz teletuubijiem..wiss jaw buutu labi,tikaj skolotaaja kaa neparaadaas,taa neparaadaas.. arii dazhi citi skoleeni 'naw ieradushies uz stundu'.. kad bija pagaajis krietns lajcinsh,saaka rasties kaadas ajzdomas,shaubas.. tad nju kaac ieskatiijaas stundu saraxtaa,kur,kaa izraadaas - noraadiic pawisam cits kabinec! taa nju mees bijaam apmeeram pusi no maaciibstundas noseedeejushi sweshaa kabinetaa apspriezhot teletuubijus un paarrunaajot redzeeto seeriju notikumus..


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 30 2005, 12:41
Post #3


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Savaa laikaa es skolaa veestures kabinetaa sanaaca 2 sasist stiklus un vienreiz sapleest vaazi bija pat paskaidrojums jaanes ar vecaaku parakstu smile.gif
Par taadu siikumu kaa slapjas kriitlupatas uzmeshanu skolotaajai nemaz nerunaasim.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post May 30 2005, 15:17
Post #4


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




jaa, Usagi, atceros taadu gadiijumu ar kozljeni. mums bija veel viens gadiijums, viens cilveeks stundas laikaa, lai neviens neredz, fizikas uchenei uz durviim ar melno markeri bija uzrakstiijis "podlaiža", bet par nelaimi uzrakstu ljoti aatri kaads nodzeesa sad.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Usagi
post May 30 2005, 15:19
Post #5


Unregistered









Jaa, jaa bij taads gadiijums. biggrin.gif

Ierosiniet veel kautko!!! smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post May 30 2005, 15:50
Post #6


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




viens smieklīgs atgadijums gadijās kārtēja latviešu valodas stundā. kad kaitinot vienu klases biedreni aiju dalijām viņas somas saturu pa klasi. (zinu tas ir nežēlīgi bet tāda tā skola ir). vārd sakot gad viņa mēģināja man atņemt savu fizikas grāmatu precīzāk būt bijis teikt izraut no rokām. un netālu gadijās ari latviešu valodas u4ene(tik drausmīgu radijumu jūs vel redzējuši nesat). kad es roku rāvu atpakaļ un ari dzen izrāvu grāmatu aijai no rokām. gadijās trāpīt u4enei pa deniņiem biggrin.gif . visu atlikušo stundu u4ene nirni rūca un bļāva pec mazāka trokšņa. biggrin.gif pats es centos izskatīties nožēlojams lai izvairītos no nepatikšanām. kautgan knapi spēju aturēties no zviekšanas un vārtišdanās pa zemi.

p.s es izdariju to ko visa klase jau sen bij girbējusi smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Usagi
post May 30 2005, 15:59
Post #7


Unregistered









Njaa, njirdziiigs atgadiijums. biggrin.gif
P.S. ja tu domaa ka juusu latenes uchene ir drausmiiga tu nezini kaada ir muusu fizikas uchene(taadu radiijumu tieshaam neviens nav redzeejis). biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post May 30 2005, 16:22
Post #8


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




nu mūsu skolā jau ir pilns komplekts

tādi radijumi ko neviens nav redzējis:latviešu valodas u4ene (apinātors)
:fizikas u4ene (nav iesaukas)
:matenes u4ene (karse) nākusi pa taisno no pazemes.
:mūzikas u4ene
:dir4iks (aridzen mēsls)
:un vel ekonomikas u4ene (dir4ika sieva)

p.s un tie vel nav visi tikai paši šausmīgākie
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post May 30 2005, 16:31
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




nu jaa, zinu, ka daudziem patīk joki ar piršanu, tad parasti ātri pamet uz krēsla kaut kādu pūsli, uz kuru uzspiežot, nāk ārā interesantas skaņas. nu taa kaa pūsli ātri var pamanīt, bija viens atnesis aparātu, kas izdveš tikai vienu skaņu, proti, pirdienu. joks tāds, ka tā manta strādā ar pulti no attāluma. pielīmējām to zem skolotāja galda un stundā sākām ''strādāt''. no pirmā ''pirdiena'' skolotājs pat apmulsa un pateica ''es ļoti atvainojos...''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post May 30 2005, 16:43
Post #10


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




gandriiz apraudaajos no smiekliem biggrin.gif

muusu skolas uchukiem ir dazaadas iesaukas:
latenes - shampinjons
vaacu. val. - kjertaa
biologija - klukste
gjeograafija - mineraalmeesls
veesture - proteeze, vaavere
ekonomika - kalosha
fizika - podlaizja
kjiimija - gurkje, lauztaa roka
muuzika - burbulis
vizuaalaa m. - kurlaa vecene
sports - hot dogs

ljoti netradicionaalas iesaukas prieksh uchukiem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Usagi
post May 30 2005, 16:52
Post #11


Unregistered









Man ir veel viens njirdziigs gadiijums... 0.stunda, kjiimijas kontrikjis... es gandriiz neko nezinaaju, taapec zem galda pabaazu kladi un spikoju, kameer uchene neredz. Vinja pamaniija un prasiija:" Kas tev zem galda?", es teicu:"Nekas" vinja neko. Man bija iesnas un es pieschaudiiju pilnu salveti un noliku blakus uz kreesla. Spikoju taalaak, atkal vinja pamaniija. Pienaaca man klaat un teica, lai raadu, kas zem galda. Es pasleepu kladi zem galda un izvilku punkjaino salveti. Vinja biski apstulba un teica:" Vai, es ljoti atvainojos!"...Taada reeka!!! biggrin.gif Uchene domaa, ka es spikoju, bet es tieshaam arii spikoju!!! HA Ha HA HA!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post May 30 2005, 17:12
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




nu ko tik primitīvas iesaukas, ko? vai kāds uchuks ir nosaukts kādas slavenības vārdā, kā piem., mēs bioloģijas/ķīmijas skolotāju saukājam par Asheru?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 30 2005, 17:25
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Mums fizikas skolotaajam kljuchka ir Hitmans biggrin.gif viirs jau cieniijamos gados ar kailu galvvidu. Vinjsh maaca tik raami un mieriigi, ka pilniigi bailiigi metaas, taada sajuuta, ka ja vienreiz katls buus pilns vinjsh izraus desert eagle .50 un izshkjaidiis muus pa sienaam... Citaadi laipns un patiikams cilveeks ar humora izjuutu.

Nevaru nepastaastiit par muusu briinishkjiigo kjiimijas skolotaaju. Vinja mums visu pagaajusho gadu krita uz nerviem ar savu nicinosho attieksmi, tad nu vienu dienu es tieku izsaukts pie taafeles un man nu tagad jaaraksta kautkaads baigais uzdevums. Rakstu rakstu, uzrakstu visu nepareizi (neesmu nekaads kjiimikjis). Shii man uzreiz virsuu kaa izsalcis vilks: "tas ir NEPAREIZI! Kas tu par viirieti, ka nevari tik mazinju un vieglu uzdevumu atrisinaat!" Es nu vairs nevareeju tureeties peec shitaa teksta, es pazinjoju: "Piedodiet man skolotaaj, man veel augt liidz taadam iistam viirietim kaa juus!" Shii nu baigi apvainojaas un gadaa izlika 2, bet tas bij to veerts, peec shii atgadiijuma visa skola vinju sauc par iistu viirieti biggrin.gif

Cheers!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post May 30 2005, 17:38
Post #14


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




QUOTE(Yanka_ronin @ May 30 2005, 17:12)
nu ko tik primitīvas iesaukas, ko? vai kāds uchuks ir nosaukts kādas slavenības vārdā, kā piem., mēs bioloģijas/ķīmijas skolotāju saukājam par Asheru?
*



taas ir tikai pamata iesaukas, bet taa mees uchukus saukaajam visaadi. visvairaak iesauku ir fizikas un veestures ucheneem.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Usagi
post May 30 2005, 17:42
Post #15


Unregistered









QUOTE(Sigfa @ May 30 2005, 17:25)
..Shii nu baigi apvainojaas un gadaa izlika 2, bet tas bij to veerts, peec shii atgadiijuma visa skola vinju sauc par iistu viirieti biggrin.gif

*



Ja jau vinja ir iists viirietis, tad jau laikam iet viirieshu tualetee! biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 12:04