IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> aivvv, kaiteeklis ")
Vai vajaga pieskirt vinjam banu vai nee?
Vai vajaga pieskirt vinjam banu vai nee?
Vajag [ 14 ] ** [56.00%]
Nevajag [ 3 ] ** [12.00%]
Vienalga (vienaldziiba pazudina pasauli) [ 8 ] ** [32.00%]
Total Votes: 25
  
deleted-ray
post Jul 16 2005, 23:07
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Title explains everything.
Palūgšu opus nemuhļīt rezultātus!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jul 16 2005, 23:11
Post #2


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Kaa saciit mieriigas dziives labad un lai aiztaupiitu traumas, vajag distanceet sho probleemu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hideki
post Jul 17 2005, 00:00
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 321
Joined: 16-February 04
From: Rīga, Imanta




Varbūt viņam labāk piešķirt kādu titulu? wink.gif Kā tiek darīts dažos citos forumos.


--------------------
"And so long as the irresponsible explore unknown
lands, we need never fear..."

"Not too late?
- Everyone is still alive. Inside of you.
I might be able to do it. Another universe. A universe where everyone is still alive. I'll create it out of myself. Take me to everyone.
- Are you really sure?
I'm not alone. I'm going back to everyone.
The other universe inside me has started to move forward in time. ... beyond the time."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 17 2005, 00:36
Post #4


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




brrr... es te tikko pamodos - skatos: nava ieprieksheejais topiks bet ir jauns, taads pats. es nosapnjoju ka vienreiz jau shodien ir bijis taads topiks vai? Un tad kaada jeega sho balaganu taisiit, dzeest un veelreiz taisiit?

Katraa gadiijumaa neskatoties uz to ka piegiezaas jau tas spams, taapat kaa pagaajushoreiz nebalsoju iz principa, un vispaar taadus topikus manupraat jaaliek pie "Probleemas un ieteikumi".

Un Hideki, vinjam jau ir speciaalais status: grupa "weirdo" un teoreetiski jau katrs vinju var ielikt ieksh savas ignore listes. Protams, tad nav vinjam excuse lai spamotu...

Bet juus padomaajiet ja visi vinju ignoreetu spama shajaa forumaa buutu mazaak, savaadaak pietiek vinjam kaut ko pateikt kaa uzreiz fleims par to cik aivvv ir slikts... beernu speeliites. Varbuut pietiek, ko? Banoshana taisaas ljoti vienkaarshi un deelj taa nevajag nekaadus pollus - adminiem vajadzeeja izteikt divus briidinaajumus (kaut vai ar PM) un tad nobanot pashu speekiem.

This post has been edited by lastguru: Jul 17 2005, 00:40


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jul 17 2005, 01:05
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Tu saproti, vinjam pat nedalec tas, ka vinjsh nav veelams. Un vinjsh turpina liist augumaa, tad nu galu galaa tiek ierosinaati shie poll un debates, lai nedaudz muuzhu pagarinaatu uz izlaistaa tvaika reekjina. Ignoreet jau var. Bet tas ir tas pats, kas ignoreet to ka pie tevis ievelkas nezinaams cieminjsh un saak piegaaniit tavu, varbuut ne tik sveeto, koridoru, ielien virtuvee un izraada savu nepatiku par taviem kjirshu kompotiem jo tiem redz kaulinji nav izshkilkti, ieiet tualeetee un saak zaimot tev tik miiljaas fliizes, kur uz katras ir kaada ecchi anime beibe, iekriit vannasistabaa un izshnjauc pie reizes degunu dvielii, slauciidaams rokas, iesteberee dziivojamaa istabaa un saak histeeriski lamaaties par insektiem, pagraabdams tuvaako zhurnaalu, kursh ne bez sagadiishanaas ir jaunaakais "Berserka" chapter'is, un haotiski saak klapeeties gar meebeleem ignoreejot gliishi sakaartitaas figuurinjas (anime) plauktos. Peecaak ieveljas guljamistabaa un ar kurpeem saak leekaat pa tavu guljamo vieto, jakobi, padarot to miixtaaku saviem kauliem, jo tev redz shii cieta esot, galiiigi nepamaniidams, ka vinjsh leekaa pa futonu kursh gulj uz griidas.

Respektiivi Ignoreet jau var, bet vai sadziivot.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 17 2005, 01:31
Post #6


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(lastguru @ Jul 17 2005, 00:36)
adminiem vajadzeeja izteikt divus briidinaajumus (kaut vai ar PM) un tad nobanot pashu speekiem.
*


Damn.. cik ta viņam tos brīdinājumus var sūtīt!?!?! Un ir tāda lieta ka es vienīgais no visiem adminiem esmu par viņa izbanošanu. Varbūt citu veidoklis mainīs viņu domas uz pretējo (ļoti ceru).
Jo vienkārši ir pieriebies - aivvv kasās visur kur var, pat tur kur nevajadzētu. Kautvai tas pats kung fu hustle topiks - ok, vienreiz pateica ka viņam nepatīk tā filma, bet nu nevajag to atkārtot 5x, pēc kā seko pāris lpp gara postu virkne par to ka aivvv nav taisnība! Var tak redzēt ka viņš to dara speciāli. Un vēl ņirgājas par mums. Ta vēl ja pamanījāt bija tāds kakuccupa kura posti vienkārši bija tīrs spams un citu apdiršana. Lai nu kā, uzskatu ka tas bija aivvv, jo viņš ir vienīgais kas raksta č ar cc, ž-zz, š-ss utt... IP ar viena un tā pati bija. Un tā skaitās cieņa pret forumu?
Foruma admini - ceru ka jūs ņemsiet vēra forumiešu poola rezultātus un viedokli un mainīsiet savas negrozāmās domas par aivvv. Lai arī kādu populiritāti viņš ir ieguvis dzīvē un citos forumos, tomēr kautkādai cieņai jābūt pret šejieniešiem.
Ja viņš tiešām sevi uzskata par otakieti, ta varētu vismaz viņam atņemt postošamas iespējas, kā sacīt jāsaka - read only.

Ja nemāk uzvesties, tad lai maksā par savu rīcību.

paldies


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 17 2005, 01:44
Post #7


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




@Shinobi: ROTFL un veel joprojaam ROTFL kaa atceros sho postu (tomeer tevi shodien arii uzskatiishu par spameri... ). A varbuut ja neviens vinjam meenesi neatbildeetu, vinjam interese par sho forumu pazustu?

@JurCHiX: ak jaa, paldies ka paspeeji operatiivi uz to briinumu noreagjeet un noseivoji man troublu par to spamot adminus smile.gif. Bet vispaar jau tieshi taa arii citos forumos notiek: ja nav cienjas pret paareejiem forumieshiem, moderatoriem un pashu forumu, divi-triis briidinaajumi un tad ban bez nekaadaam diskusijaam. nav jau tas aivv nekas iipashs un privilegjeets ka mees sheit lepojamies ar to ka vinjsh sheit paraadas dazhreiz, paraada savu paaraakumu un aiziet.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 17 2005, 06:01
Post #8


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




juus man joprojaam glaimojat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

(njaa tikai es tiessaam nezinaaju ka mani arii sseit kkipa aizstaav kaukaadi admini huh.gif es pat neesmu dross kas te vispaar ir admini unsure.gif njaa bet katraa gadienaa es nevienu netaisos banot kurbijkurnee wink.gif )

This post has been edited by aivvv: Jul 17 2005, 06:25


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jul 17 2005, 09:04
Post #9


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Pēdējais aivvv posts mani pārliecināja smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 17 2005, 09:26
Post #10


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




manti peedeejais posts paarliecinaaja ka vinjsh vispaar sheir pieregjistreejas un gandriiz gadu jau spamo lai muus un muusu pacietiibu (un shii foruma adminu pacietiibu) paarbaudiit, un pollaa droshi vien pats par savu izbanoshanu nobalsoja, vai nee? wink.gif

*lastguru skataas puulkstenii* : baac nu ko es veel negulju,


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 17 2005, 09:35
Post #11


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




tu esi visnotall attapiigs last guru biggrin.gif

bet nevar taccu noliegt ka arii es sseit jau esmu savaa zinnaa diezgan pierasta paraadiiba un ienesu arii sso to interesantu tongue.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jul 17 2005, 09:56
Post #12


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(aivvv @ Jul 17 2005, 09:35)
bet nevar taccu noliegt ka arii es sseit jau esmu savaa zinnaa diezgan pierasta paraadiiba un ienesu arii sso to interesantu  :P
*



pierasta? jā, diemžēl. ienes šo to interesantu? nu te tu gan nokļūdījies. tu vienkārši visiem krīti uz nerviem.

admini - banojiet tak viņu ārā, neviens pakaļ neraudās. nau mums te tāds āksts un gaisa maitātājs vajadzīgs.

aivvv, ieteikums tev - iemācies beidzot rakstīt un lietot pieturzīmes. varbūt tas tavus nesakarīgos poustus/komentārus padarītu kaut nedaudz vairāk saprotamus. galu galā, tev jau ir 19, ja var ticēt profilā norādītajam.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jul 17 2005, 10:45
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Ja mēs viņu izbanosim, tad ko mēs sitīsim lai nebūtu garlaicīgi? blink.gif
Viņš taču ir tik aizkustinošs savā "cīņā par taisnību" biggrin.gif
Esiet tak saprotoši, bērns nebija to 70 laimīgo skaitā, kuriem Roulinga personīgi lasīja priekšā Potera 6. grāmatas pirmo nodaļu. Trauma uz mūžu laugh.gif



--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jul 17 2005, 11:02
Post #14


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Ņemot vērā to, ka es pazīstu aivvv offline, es nevaru bļaustīties "metiet vinu ārā, metiet viņu ārā!", jo esmu visnotaļ pieradusi pie viņa dīvainībām, jo pati neemsu labāka. So - es domāju, ka vajag vienkārši ignorēt to, kas nepatīk. Miers un bērziņš. Un ignore.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 17 2005, 11:13
Post #15


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(+Chibi+ @ Jul 17 2005, 11:02)
Ņemot vērā to, ka es pazīstu aivvv offline, es nevaru bļaustīties "metiet vinu ārā, metiet viņu ārā!", jo esmu visnotaļ pieradusi pie viņa dīvainībām, jo pati neemsu labāka. So - es domāju, ka vajag vienkārši ignorēt to, kas nepatīk. Miers un bērziņš. Un ignore.
*


Ignorēt? Par ignorēšanu labu piemēru izteica Shinobi-sama - http://otaku.lv/index.php?showtopic=1671&v...indpost&p=45892


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 23:38