IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Hellsing lovers haters...
Shinobi-sama
post Sep 8 2004, 13:42
Post #1


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




taax nu es te lasu ka dazhi te ir baigaa sajuusmaa par hellsing.. personiigi manas domas ir ka tas ir shausmiigi vaajsh anime...... sizhets ir kaa izrauta minuute no muuzhiiigaas vampiira dziives bez jebkaadiem paskaidrojiem.... tas ir sizhets staav uz vietas ... un var teikt ka gandriiz absoluuti..... vieniigais karakters kas nestaav uz vietas tas ir Pati Integra laigan arii atiistiibu var izklaastiit VIENAA rindkopaa...... taalaak tur vis ir paarspiileets liidz nelabumam... patieshaams jaukaa Cellas Victora tur staaveeja uz vietas .. lai gan vareja patiesham jauku sizhetu izrullleet..... nesaprotu ko cilveeki saskata hellsingaa... manupraat taadaa pashaa stillaa vareetu paarcept dazhas garlaiciigas anime kur skatiitaaju panjem paaris specefekti
aa un veel piebildiishu... Furi Kuri ... nav tik lieliska anime kaa dazhi izsakaas.... esmu redzeejis kaadas 4 seerijas ar jap un eng subtitriem.. un taa vareetu teikt ir kaarteejaa anime kur balsis nesakriit ar ziimeeto stilu.... taadeelj nosit jebkuru veelmi blenzt taalaak jo tie yoki ko vinji izsaka ir ar paseklu intonaaciju.... rezultataa rodas jeels humors

nu ja jau piemineeju humora anime tad pagadaam lieliskaakaa anime shjaa jomaa ir FMP Fumoffu... ne velti vinja ir ieguvusi Award ieksh www.anidb.net... drausmiigi zheel ka tikai 13 epizodes ir "aired" esmu izvazaajaies pa vairaak forumiem bet neviens nemaak teikt vai existee arii paareejaas epizodes tad vai kaac nepateiktu ja ko zin vairaak par sho anime


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 19:20