IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

8 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> The true EMO!, Yah...
GoldLeader
post Jun 13 2007, 10:20
Post #1


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




41 EMO noteikums
(Pārtulkots no krievu valodas, un pielāgots Latvijas situācijai by GoldLeader)

1. Raudi vienmēr un visur, kur ir cilvēki. Ja raudāsi vientulībā, tad kurš gan tevi žēlos?
2. Raudi izteiksmīgi, puņķojies, kliedz, čīksti, vaidi, elso un dauzi galvu pret sienu. (Pirms tam, ieteicams ērtības labad pārliecināties, vai siena nav no dzelzsbetona)
3. Nosēdies ceļos, un vaidi: «Neviens mani nesaprot...» «Neviens mani nemīl...» «Jums jau tikai paņirgāties..» Darot šo, novēro apkārtējo reakciju.
4. Atbildi ar izteiktu raudēšanu uz katru kritiku, kas vērsta tavā virzienā.
5. Rūpīgi klausies visā, ko tev saka un labi to iegaumē, lai pēc tam varētu to izmainīt tā, lai tu atkal varētu visiem čīkstēt, kā tevi apbižo.
6. Klausies «Tokio Hotel» - viņi (it īpaši Bils) ir nenormāli kruti.
7. Tu vēl neesi izlasījis Viktora Igo «Nožēlojamos»? Tas taču ir tik EMO!
8. Un vispār, Viktors Igo ir EMO kustības pamatlicējs. Lasi to kārtīgi.
9. Uz visiem apkārtējo mēģinājumiem uzlabot tavu garīgo, atbildi: “Kāpēc..”
10. “Kāpēc...” vispār ir tava vienīgā atbilde uz visu. (Skatīt arī punktu 4.)
11. Sāc histērijas ne mazāk kā reizi trīs dienās, savādāk visi aizmirsīs, ka tu esi EMO.
12. Tas, kas tevi atbalsta uzskatā, ka visa pasaule ir sūds ir tavs draugs. Visi pārējie ir ienaidnieki, nelabvēļi vai stulbeņi, un tavas uzmanīas necienīgi.
13. Don’t trust anyone.
14. Brazīliešu seriāli – pilnīgākais EMO.
15. Slapjas bikses – pilnīgs EMO!!! Piečurā bikses visos iespējamajos veidos,
15. Apdirsties – tas vairs nav EMO. Tas ir netīri un nekulturāli,
17. Nopērc sev sieviešu topiņu ar uzrakstu “Loser”
18. Sarunājoties, vienmēr atgādini, ka tu vēlies sevi nogalināt.
19. Tavs sapnis – nomirt no LSD pārdozēšanas. Ieteicamā deva – tonna LSD uz ķermeņa masas kilogramu.
20. Tev viss ir kārtībā? Tā nedrīkst būt! Tūlīt ej pie draugiem un izraudies.
21. Smiekli bez asarām – tas nav EMO.
22. Ja tev prasa “Kapēc tu tā dari?” atbildi “Tāds nu es esmu. Nepatīk – varu aiziet...”
23. Nēsā 3 izmērus mazākus apavus, lai vienmēr izskatītos nelaimīgs.
24. Sīpolloki – tas ir viss. Viņi, kā EMO – narkotiski, un izsauc asaras. Ēd daudz sīpolus.
25. Cauras zeķes – ahujenna kruta!
26. Tev garderobē jābūt vismaz vienam t-kreklam uz kura attēlotas uz pusēm pārplēstas rozā sirsniņas.
27. Cūkas ir EMO radījums. Tās ir lielas un rozā.
28 Frāzei «I hate myself and I want to die» jāklūst par tavu devīzi. Un nevienu neuztrauc, kas to ir teicis.
29. Pūties uz visiem. Bet zini mēru – a to pārsprāgsi.
30. «Mio, manu Mio», «Mazā nāriņa», «Sniega Karaliene», «Sarkangalvīte» un vispār, visas Hansa Kristiana Andersena pasakas - REAL EMO!
31. European Hit Radio – galvenā EMO radiostacija valstī.
32. Tokio Hotel klips «Der lezte tag» - tavs mīļākais video!
33. Kad tu to skaties – raudi. (Skatīt arī punktus 1 un 2)
34. Iesnas – tas ir EMO! Puņķošanās un sarkanas acis ir KRUTA!
35. «Panic! At the disco» klips «I write sins not tragedies» - arī afigenna EMO!
36. Gotiskā depresija nav EMO. Tas ir stulbi.
37. Tu saproti, ka dzīvei nav jēgas, un ka visi cilvēki ir stulbi?
38. Ja tu piedzeries, tad tu piedzeries EMO!
39. Ja tu apvainojies uz autoru tad velti. Viņš taču tev labu vēl.
40. Ja tu vēl tagad raudi par to, ka par tevi ņirgājas, tad tu esi labs EMO puisītis.
41. Ja tu smējies kaut par vienu noteikumu, tad tu vispār neesi EMO puisītis.


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 13 2007, 11:31
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Vai tad emo veel aizvien ir modee?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Jun 13 2007, 11:39
Post #3


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




OMG es smejos pa lielaaku pusi no noteikumiem... Es pats neesmu emo un nekad arii nebuušu, bet pret emo man nav nekaadu pretenziju...ja vieniigi viņi raud siikumu deļ...un tas gan tracina...


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Jun 13 2007, 12:16
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE(edg @ Jun 13 2007, 11:31) *

Vai tad emo veel aizvien ir modee?


nu izmirushi veel nav... rolleyes.gif bet domaaju ka ar taadu attieksmi ilgi nedziivos.... biggrin.gif lol..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jun 13 2007, 12:51
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Paldies par pāris mirkļiem patiesi lieliska garastāvokļa. Šo te vajadzētu poke emo izlasīt, nez, ko viņi teiktu? Īsti Emo, balstoties uz šiem pieņēmumiem, laikam nolīstu stūri un sāktu klusi šņukstēt. smile.gif

Riktīgi labi, paldies smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Jun 13 2007, 13:14
Post #6


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




galiigi jnciigi. Tādiem rakstiem ir vieta drawgiem.lv, ne otaku.lv, ai nu lab, bet ko es jeedz...

Bet tā vispār.. mani nedaudz fascinee cik aatri vaards paarvershas par lamuvaardu taa nepareizaas lietoshanas deelj.

Kautvai blondiine, agraak apiimeeja meitenes ar blondiem matiem, tagad, bet pirms vairaakiem gadiem iipashi, par taam sauca visas galiigi stulbaas kazas, kas laida ar visiem pa labi un pa kreisi, taam nebija vajadziigi pat balinaati mati. ō.o

Caca, agraak par taadaam sauca meitenes uz kuraam visi atskatiijaas, kuras bija skaistas, elegantas un brīnišķīgas. Atceros, pirms kaadiem diviem gadiem, mana maasiica teica, ka veelas, tad, kad izaugs, kljuut par cacu( tai laikaa caca bija kautkas riktiigi cool... :cool.gif
Bet tad kautkaa vaardu caca sev saaka piedeeveet visaadas aitas, kuras runaaja, vairumaa gadiijumu, par dzjekiem un kosmeetiku. Tagad visaadi shvaini staigaa apkaart un tiek deeveeti par cacaam. Nedaudz skumji sametas... piiiiiiiu

Bet taa vish i.

Agraak emo piedeeveeja, emotional hardrock punk faniem.... pirms kaada laika, tie bija the sexiest guys, kas tikai nelielaa skaitaa to hardrock punk klausiijaas (atceros, kā daudzas meitenes sapnjoja par emoboyziem :3)(turpretii dzjeki vinjus ciest nevareeja, un nesaprata, kāpēc michaam shamie patiik(tjip geyinji, memiishi or sumtin), tad vinjus dzjeki saaka saukt par memmiishiem, un centaas visiem izskalot smadzenes ar taadiem tekstiem, kaa pirmajaa postaa.(nepieversiisim uzmaniibu faktam, ka vairums nomelnotaaju ir iepriekš modē bijušie reperīši un hiphoperi XD)(arii reperiishus nomelnoja iepriekš modē bijušie, un tāda nebeidzamā ciklā ^.^)


Manuprāt, galiigi garaam, teksts man likās vienkārši apsolūti stulbs, ne smieklu, ne asaras.

Nu, ko lai saka, jauki, ka drawgu.lv kultuura celjo uz sho forumu. smile.gif
Aizieshu uzkost kabaciiti un nosvineet. wink.gif


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jun 13 2007, 14:46
Post #7


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Tigra2 @ Jun 13 2007, 13:14) *

galiigi jnciigi. Tādiem rakstiem ir vieta drawgiem.lv, ne otaku.lv, ai nu lab, bet ko es jeedz...

Bet tā vispār.. mani nedaudz fascinee cik aatri vaards paarvershas par lamuvaardu taa nepareizaas lietoshanas deelj.

Kautvai blondiine, agraak apiimeeja meitenes ar blondiem matiem, tagad, bet pirms vairaakiem gadiem iipashi, par taam sauca visas galiigi stulbaas kazas, kas laida ar visiem pa labi un pa kreisi, taam nebija vajadziigi pat balinaati mati. ō.o

Caca, agraak par taadaam sauca meitenes uz kuraam visi atskatiijaas, kuras bija skaistas, elegantas un brīnišķīgas. Atceros, pirms kaadiem diviem gadiem, mana maasiica teica, ka veelas, tad, kad izaugs, kljuut par cacu( tai laikaa caca bija kautkas riktiigi cool... :cool.gif
Bet tad kautkaa vaardu caca sev saaka piedeeveet visaadas aitas, kuras runaaja, vairumaa gadiijumu, par dzjekiem un kosmeetiku. Tagad visaadi shvaini staigaa apkaart un tiek deeveeti par cacaam. Nedaudz skumji sametas... piiiiiiiu

Bet taa vish i.

Agraak emo piedeeveeja, emotional hardrock punk faniem.... pirms kaada laika, tie bija the sexiest guys, kas tikai nelielaa skaitaa to hardrock punk klausiijaas (atceros, kā daudzas meitenes sapnjoja par emoboyziem :3)(turpretii dzjeki vinjus ciest nevareeja, un nesaprata, kāpēc michaam shamie patiik(tjip geyinji, memiishi or sumtin), tad vinjus dzjeki saaka saukt par memmiishiem, un centaas visiem izskalot smadzenes ar taadiem tekstiem, kaa pirmajaa postaa.(nepieversiisim uzmaniibu faktam, ka vairums nomelnotaaju ir iepriekš modē bijušie reperīši un hiphoperi XD)(arii reperiishus nomelnoja iepriekš modē bijušie, un tāda nebeidzamā ciklā ^.^)


Manuprāt, galiigi garaam, teksts man likās vienkārši apsolūti stulbs, ne smieklu, ne asaras.

Nu, ko lai saka, jauki, ka drawgu.lv kultuura celjo uz sho forumu. smile.gif
Aizieshu uzkost kabaciiti un nosvineet. wink.gif


lol ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jun 13 2007, 14:55
Post #8


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




QUOTE(Tigra2 @ Jun 13 2007, 13:14) *

<daudz bulljkaka>

Lieta taada, ka arii kaadreiz visi shie EMO bija gejiski memmiishi (kaa tu to pati pateici), kas palielaa sabiedzriibas daljaa netiek uzskatiits par paaraako labumu. Taa kaa tas viss saaka skjist interesants sub-13 stulbiem puisiishiem un tie meegjinaaja liidzinaaties EMO, arii shamos puisiishus pieskaitiija pie EMO kopas, kaa rezultaataa videejais tizliigums visai kopai gjeometriski pieauga.

Taapat kaa tu teici: idioti sevi par kaut ko nosauc, tad cilveeki arii visuz sem taa vaarda nolabeljo kaa idiotus.

Tieshi tas pats notiktu ja cilveeks ar pliku pakalju un apakshbikseem galvaa skraidiitu pa riigu un bljautu "anime ir forshi!", apkaarteejie uzreiz domaatu ka cilveeki kas skataas animi ir totaali friiki kas pliki skraida ar apakshbikseem galvaa.

Secinaajums: vaards nepaarveershas par lamuvaardu, to par taadu padara cilveeki kas sho vaardu pashi uz sevi attiecina.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jun 13 2007, 15:47
Post #9


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




psst.. es ne v temu , bet -

oriģinālu iedotiet? Linku!!!!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GoldLeader
post Jun 14 2007, 10:48
Post #10


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




Navaru...pie Vitālija ir!


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jun 14 2007, 15:56
Post #11


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Visā visumā jūs visi esat pelnījuši, ja ne nāvi, tad vismaz kāju senīti...


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Jun 15 2007, 13:43
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




http://www.youtube.com/watch?v=JGLv3IEL0VI
XD XD XD XD

This post has been edited by Shatako: Jun 16 2007, 11:57


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Jun 16 2007, 11:21
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




vai tad topa klips no tokio hoteļiem nav bitte spring nicht?


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jun 16 2007, 12:16
Post #14


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Es nesmeejos ne par vienu no punktiem, es esmu emo? :S
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Jun 16 2007, 13:07
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




Tokio Hotel nav emo grupa! Eiropas hitu rādio nav emo rādio stacija, Latvijā īsti emo ir varb kādi 5-3! Video kuru es iebāzu (how to be emo) ir paskaidrots kā tādam kļut un kas tas ir.. biggrin.gif


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 April 2024 - 19:13