IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pie baltas lapas apseezhos..., "Klokjvaarpsta Begins"
Klokjvaarpsta
post Apr 23 2007, 23:39
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Sheit es saaku jaunu dziivi ar savu topiku zem sava vaarda un ar saviem svaigaakajiem darbiem (vecos sastapsiet sheit)

Meiteniite ar aiznjemtaam rokaam un izteiktu noslieci uz kakjiem
IPB Image

Nevareeju iisti izlemt kaa apaljaam aciim izskataas labaak - atspiidums pa visu acs augshu vai taads mazinjsh
IPB Image

Shis man ritigi dranjkjiigi sanaaca, bet koncepts vareetu nostraadaat
IPB Image

Shie divi tapa slimniicaa gaidot rindaa uz rentgenu. Pirmajaa meitene izskataas izpluudusi, bet sejinja smuka, toties otraa bilde vienkaarshi ir nepareiza
IPB Image
IPB Image

Nevaru saprast, kas ar to pakalju nav ritiigi, bet skaidrs, ka kautkas nav ritiigi
IPB Image

No lielpilseetas atbraukusii lielkungu meita (ziimeets Riigas autoostas uzgaidaamajaa telpaa)
IPB Image

Ilgi nevareeju izdomnaat kaadu emociju esmu uzziimeejis liidz sapratu, ka taa ir liidzjutiba (ziimeets Riigas autoostas uzgaidaamajaa telpaa)
IPB Image

Vinja ilgojas peec aizbrauceeja
IPB Image

Un shis ziimeejums ir mans miljaakais - buutiibaa tika ziimeeta meitene, kas izjutusi enjgjelja miilestiibu
IPB Image

This post has been edited by Klokjvaarpsta: Apr 23 2007, 23:44


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Apr 24 2007, 08:13
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




O jauki, jauki pastrādāji man patīk visi tavi taptie darbi, tikai paskaties uz pirmo zīmējumu ta meitenei ir parāk lielas pēdas....Bet, ta ļoti labi darbi arī proporcijas ir labi.... biggrin.gif:D:D:D:D


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 24 2007, 16:54
Post #3


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Priekšpēdējais ļoti feins.
Par tiem atspīdumiem, pati esmu gājusi tam cauri un sapratusi, ka ar nelielu atspīdumu tomēr izskatās labāk.
Ā un tai vienā zīmējumā ar pakaļu laikam ir tas, ka kājai vairāk pa kreisi (no mūsu puses skatoties) jābūt. Citādāk izskatās, ka viņa kāda cita cilvēka kāju tur. Tā man liekās.

Vēljoprojām patīk tas, ka tavos zīmējumos pozas ir dabīgas un neuzspīlētas... Pie tā es ar' strādāju, bet ja tā godīgi, bieži nemaz neienāk prātā, ka var kaut ko tik parastu kā trauku nešanu zīmēt. Laikam būšu idiots. ¦D Bet ir labi, ja ir kaut kas, kas par to atgādina.

This post has been edited by Kikyou: Apr 24 2007, 16:58
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Apr 24 2007, 17:06
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




QUOTE(Alexa De Šarlote @ Apr 24 2007, 08:13) *

tikai paskaties uz pirmo zīmējumu ta meitenei ir parāk lielas pēdas....


kas tev ir pret mazaam meiteniiteem ar 43 peedas izmeeru? biggrin.gif

priekshpeedeejais un meitene ar shkjiivjiem mani fav, lai gan zakjim ir lielas izredzes kljuut par kko ljoti labu, ja piestraadaasi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Apr 24 2007, 17:15
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




QUOTE(Kikyou @ Apr 24 2007, 16:54) *

Priekšpēdējais ļoti feins.
Par tiem atspīdumiem, pati esmu gājusi tam cauri un sapratusi, ka ar nelielu atspīdumu tomēr izskatās labāk.
Ā un tai vienā zīmējumā ar pakaļu laikam ir tas, ka kājai vairāk pa kreisi (no mūsu puses skatoties) jābūt. Citādāk izskatās, ka viņa kāda cita cilvēka kāju tur. Tā man liekās.

Vēljoprojām patīk tas, ka tavos zīmējumos pozas ir dabīgas un neuzspīlētas... Pie tā es ar' strādāju, bet ja tā godīgi, bieži nemaz neienāk prātā, ka var kaut ko tik parastu kā trauku nešanu zīmēt. Laikam būšu idiots. ¦D Bet ir labi, ja ir kaut kas, kas par to atgādina.


Tavu komentaaru gaidiiju visvairaak, jo manii veel arvien seezh klusa ceriiba, ka tev iepatiksies veel kaads mans darbs un tu vinju izkraasosi rolleyes.gif

Interesanti par to atspiidumu, jo es vairaak nosliecos uz to lielaako - kaa redzi liels atspiidums ir lielaakajaa daljaa manu ziimeejumu

Pasha ziimeetaas pozas man biezhi liekas tizlas, bet, ja jau tu saki, ka dabiigas... Domaajot pozu, parasti iedomaajos reaalu cilveeku un aptuveno loceklju novietojumu, bet taa kaa esmu kritisks pret tizlaam izdariibaam un pozaam shkjiet sanaak pat nedaudz par maz uzspiestas. Kaa redzi manos ziimeejumos nav nekaada dizhaa kustiibu dazhaadiiba, turos pie vienkaarshaam formaam. Es neprastu uzziimeet iesliipi pret sienu atspiedushos meiteni, kas ar rokaam apkjeerusi celjgalus (apakshstilbi A formaa) un atguulusies ar deninjiem uz celjgaliem. Tas viss protams 30 graadu lenjkjii pret sienu, 55 graadu lenjkjii pret zemi un nedaudz iesliipaa skataa. Vienkaarshi nemaaceetu

Priekshpeedeejo droshi vien atsevishkji izceeli, jo tas ir vieniigais ar kaut nelielu un neveiklu, tomeer fonu. Kaa reiz spriedu- fons ir viens no noteicoshajiem veerteejot ziimeejumu, un kas to butu domaajis, es fonu ziimeet neprotu

P.S. he, skatos, ka tajaa priekshpeedeejaa, fona horizonts ir par zemu, neatbilst perspektiivai. Ja sashkjiebtu celju pa labi un pazinjotu, ka maaja nav paraleela celjam, viss butu kaartiibaa, tikai man slinkums kautko dariit

This post has been edited by Klokjvaarpsta: Apr 24 2007, 17:20


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Apr 24 2007, 17:20
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




QUOTE
kas tev ir pret mazaam meiteniiteem ar 43 peedas izmeeru?



Man nav iebildumu bet, iedamājies apmēram meiteni 160 cm garumā ar 43 izmēru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 24 2007, 17:55
Post #7


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Mm, ne jau fons ir tā lieta priekšpēdējā. Vienkārši tā noskaņa - kaut kur tālumā kaut kāds gaismeklis un viegli pūš vējš... Atgādina vasaru.
Ja gribi, lai kaut ko izkrāsoju, tikai bļauj. Pēdējā laikā tik un tā esmu aizņemta ar "kāpēc es vispār zīmēju" veida jautājumiem tā kā reti iznāk kas tāds, kas pašai patīk, tāpēc nav ko krāsot... Ja ilgi nekrāso, tad spējas ierūsē, un to jau arī nevar atļaut.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Holy
post Apr 24 2007, 20:43
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 15-April 07




Man ar to zaķi patīk un pats pēdējais. Pārējie, protams, arī labi, bet tie abi man ļoti patika smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 26 2007, 13:30
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ziimeejums "Meitene ar kakji" mani iedvesmoja:
IPB Image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Apr 26 2007, 13:58
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Sveetaas shausmas, nebiedee prom cilveekus! Un vispaar uzziimeejis arii kautkaadu sadistu, kas dauza kakji, kas pietam veel mazohists un par to priecaajas. Shis tev viens no sliktaakajiem darbiem, jo pat liiniju vairs taisni nemaaki novilkt - pee!

Par sodu te bus tavs garadarbs - edg ziimeeja batmanu + improvizeeja:

IPB Image


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Apr 26 2007, 14:04
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




kas tas par čuvaku tur aizmugurē ar bārdu un arī tas kas viņam ir priekšā.....?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Apr 26 2007, 14:54
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Vinjsh tur kjipa teroristu ziimeeja tongue.gif


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Apr 26 2007, 18:58
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(Klokjvaarpsta @ Apr 26 2007, 14:54) *

Vinjsh tur kjipa teroristu ziimeeja tongue.gif

tu esi ļauns... biggrin.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 27 2007, 17:58
Post #14


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




IPB Image< - izskataas, ka edg fanklubam buus ko drukat uz kreklinjiem.... XD

Nu labs, tā, bikinj gan nesaprotu kaapeec saakt jaunu topicu, nekas jau tik ljoti radikaali nav mainiijies, ka buutu jaasaak jauna dziive, tomeer uzlabojumi ir manaami. Meichinja ar burkaanu ownz... ^.^ Mans fav.

līdzjūtība nedaudz atgādina miegainiibu XD

slimniicaa tapushajam pirmajam, nju tam zakjim,meitenei, lidz roku beigam viss cool, varbuut nedaudz rokas, bet taa vispaar sejinja uubercuute. >..<

Par enjelja miilestiibu izjutušo...
vinja
IPB Image


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinkpanther
post Apr 29 2007, 16:00
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 81
Joined: 11-December 06
From: ja samekleesi manu eenu, samekleesi arii mani




taa zakjmeitene man ljoti patiik, taa vien gribaas redzeet izkraasotu variantu... tikai vinjai laikam paaraak resnas potiites, vai neizteikts papeedis, nevar saprast... starp citu, tam engjelim ir paaraak gigantiskas peedas biggrin.gif meitenei uz klints raga ir vai nu par lielu galva, vai viss rumpis par mazu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 03:58