IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Animefest 3, 23.novembris
Nuin
post Sep 21 2005, 07:53
Post #1


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




A: Kad notiks festivāls?
B: No 23 līdz 27 novembrim.

A: Kur tiks rīkots festivāls?
B: K/T Rīga.

Programma
23.11.2005
19:00 - Festa atklāšana (Howls moving castle)

25.11.2005
15:30 - Darkside
17:00 - Armitage III
20:00 - Grave of the fireflies

26.11.2005
14:00 - Shin Angyo Onshi
16:00 - Hellsing (1-7)
19:00 - Armitage III: Dubult matrica
21:00 - Nākotnes police

27.11.2005
14:00 - Hammerboy
15:00 - Mākslinieku konkurss
15:30 - Hellsing (8-13)
18:30 - Tūkstošgades aktrise
20:30 - Festa noslēgšana (Ghost in the shell 2: innocence )

Komentāri un ieteikumi tiek laipni gaidīti. JA kāds gribēs palīdzēt ar festa rīkošnu
mēs dosim tādu iespēju.

Festivālā - kosplejs, konkursi, koncerts un DVD, mangas, plakātu un suvenīru pārdošana.

Subtitri kā vienmēr RUS valodā, austiņās LV valodas tulkojums.

Biļetes cena: 2.50 Ls, izņemot:
Hellsing - 3 Lati, ja iesiet tikai uz daļu no divdaļīgās demonstrācijas, 2.50 - ja uz abām daļām;
Ghost in the Shell 2: 3 Ls;
Howl's Moving Castle - 3 Ls.
Iespējams, ka festivāla laikā cenas par biļetem paaugstināsies.

Biļetes sāks pārdot k/t Rīga kasēs no 15. novembra. Pirmajiem 50 pircējiem bonusā kalendārīši ar anime tēmām. Pieejami abonementi (cena - Ls 20), kuriem bonusā paredzēts papildus seanss un suvenīrs. Par abonementiem interesēties pie Ha-sana Ja būsiet nopirkuši abonementus, tad seanss jums izmaksās tikai 1.80 Ls (ja iesiet uz visiem seansiem). Vēl pieejami 4 abonementi!

Majas lapa www.animefest.lv


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 21 2005, 08:35
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Opā... jau 3 animefests. Un es domāju ka viņš notiek 1x gadā. Patīkami tomēr kaa biežāk.
Novēlēšu organizātoriem šoreiz izvēlēties, cik nu tas viņiem būs iespējams, labu programmu, jo iepriekšējā festā daudziem par iemeslu bija tieši festa programma kas lika palikt labāk mājās.
Gaidam novembri...


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 21 2005, 10:00
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




JurCHix pareizi saka - festa programmai jābūt labākai. Otrajam festam bija vājš repertuārs...
Bet jebkurā gadījumā - jau TREŠAIS! smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 21 2005, 10:05
Post #4


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Super! jau atkal! biggrin.gif
Tas priecee..
Nja, varu vien pievienoties ceriibaas, ka programma buus labaaka..



--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 21 2005, 10:11
Post #5


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Man atkal vairaakas lietas AF2 programmaa likaas baudaamas, un tieshi FF advent children, ko nesen noskatiijos, izraisiitu riebumu. Gaumes i dazhaadas .. no vienas puses var meegjinaat izdabaat vairumam, cits variants - izdabaat kaadam subsetam, cerot mainiit populaaro vairuma viedokli. Nekad nebuus visi apmierinaati / jeb kas ir labaaks par neko.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Sep 21 2005, 10:27
Post #6


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




INHO animefestaa pati galvenaa sastaavdalja bija nevis programma, bet gan atmosfeera kas valdiija sameeraa plashaa raadiusaa ap kinoteaatri. Un nav jau taa ka visa otraa festa programma nerulleeja. neviens tak nespiezh skatiities to kas nepatiik. daudzi tur vienkaarshi groziijaas apkaart, nevis gaaja uz seansiem.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 21 2005, 10:33
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Lai festivāls izdzīvotu (nestu kaut kādu peļņu, līdz ar to nākošie fest utt.) tas ir jāmērķē uz masām.
Izdabāt vienam mazam otaku subsetam pie Latvijas jau tā mazās otaku populācijas ir pašnāvība.
Tāpēc nāksies vien pieciest, ka tiks rādītas arī skaistas "vieglās" animes, ne tikai smagie brainfuck gabali.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 21 2005, 10:46
Post #8


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Taka @ Sep 21 2005, 09:33)
Lai festivāls izdzīvotu (nestu kaut kādu peļņu, līdz ar to nākošie fest utt.) tas ir jāmērķē uz masām.
Izdabāt vienam mazam otaku subsetam pie Latvijas jau tā mazās otaku populācijas ir pašnāvība.
Tāpēc nāksies vien pieciest, ka tiks rādītas arī skaistas "vieglās" animes, ne tikai smagie brainfuck gabali.
*


nenoliedzu "vieglaas"/klishejiskaas animes, kameer vinjas nau domineejoshaas programmaa. tomeer gruuti iet uz pasaakumu, ja tikai viens gabals, vai vispaar ne viens nau skataams. bet, kaa jau teicu .. visiem izdabaat - gruuti. iisto kompromisu atrast - arii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Sep 21 2005, 11:39
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




repetuāram ir jābūt noteikti labākam+ atkarīgs no cilvēka(-iem), kas to veidos, cerams, ka viņiem ir laba gaume smile.gif, bet jāaizbrauc tik un tā būs
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Sep 21 2005, 11:49
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Tikai Advent Children raadiis??? sad.gif Mees jau visi to esam redzeejushi... Nu bet PO, tas ir superiigs un var noskatities atkal, vairs nekas no programmas nav zinaams?


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kenshin
post Sep 21 2005, 12:29
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 183
Joined: 5-November 04
From: beyond the stars




YEEEEEEYYY!!!!! biggrin.gif biggrin.gif i can`t wait... i`m gonna ... i`m gonnna.... uuuuuu... es ceru ka izdziivoshu liidz 11.10.... tongue.gif tas tik buus labs^^
* es neesmu redzeejusi FF advent children blink.gif *
njaaa. programma nebija paaraak laba un varbuut vajga sataisiit taa lai kospleiyeri arii kaadreiz tiek uz filmu.... : huh: un tos gaajienus vaijga taa lai pietiekami daudz laika nevis jaamociii....^^
bet eniivei, galvenais ka BUUUS!!!!!^^ un driiiz...
btw, 3 lietas labas lietas, shis buus labaaks mosh ^^


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Sep 21 2005, 12:35
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Nju ja pagajushaja festivala bija bikit boaring no repertuara viedoklja... huh.gif
Bet no cilveku viedoklja man patika viss bija super man patika ka otakieshi izpriecajas... happy.gif
Domaju ka vajadzetu ielikt programma kadu tadu animi kuru zin visi kadu popularu un tadu kura visiem patiktu, jo ta mes varetu piesaistit vairak cilvekus, laugh.gif galu gala shada veida varetu tiesham atnakt vairak cilveku... rolleyes.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
windhover
post Sep 21 2005, 13:32
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 3-February 05
From: Silta ligzdiņa..




He he.. Anime fests jau atkal tuvojas smile.gif Varētu kāds atkal kalendārīšus padāvināt smile.gif Tie vismaz pirmajā festā bija super smile.gif Es jau ar piederu pie tiem, kas saka, ka 1. festā bija labāks, man tīkamāks repertuārs.. Bet ārā skanošais muzons bija labāks nekā 1. festā..


--------------------
image
Galu galā pirmajā vietā anime un tad viss pārējais...
Viss pārējais ir, lai varētu būt pirmais...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 21 2005, 14:23
Post #14


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




OMFG!!!!!!!! YEEEEY! 3.animefests.... biggrin.gif Vislabaakaa lieta ko sodien esmu dzirdeejusi... YAY! Just can't wait... Akdies... Cerams ka veel kosplejus dabuushu gatavu uz to laiku.


~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 21 2005, 16:19
Post #15


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




runaajot par programmu .. nezinu kaa citiem, bet man laikam komuniceeshana ar cilveekiem ar liidziigu gaumi shajos pasaacienos ir svariigaakaa dalja, nekaa iepriekshredzeetas animes skatiishanaas (aatrs siets paliidz redzeet sameeraa daudz showus ;> ) . vismaz personiigi man vislabaak patiik skatiities vienam pie piisha ar austinjaam galvaa / pelnu trauku blakus. lai cik nebuutu labaaka surround akustika / cik nebuutu lielaaks screens, nevar patiit garaam boring momentus / skatiities tikai un vieniigi vadoties peec savas gaumes / pauzeet garaaku aatri runaatu subu vai kaadu lieto skaidrojuma lasiishanai utml. pavisam cita lieta - pie alus kausa karsti striideeties par redzeeto / lasiito ;> attieciigi .. imho buutu gliiti redzeet bik palielinaatu sabiedriskaas koposhanaas dalju, kaut vai taas pashas dazhaadu anime/manga related lietu tirdznieciibu u.c. lietas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

16 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 06:25