IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Anime: Made in latvia?, Pašreizējais projektu stāvoklis
Church
post Sep 8 2009, 10:31
Post #61


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




eku no blakuslielzemes gaidaama darba teasers [RNM] I Love You... - English teaser [1080p,XviD,PCM] Russian anime.
Un joprojaam esmu paarliecinaats, ka shejienieshu animaatoru wannabies netiks taalaak par latvieshu literaaro klasikju parodiju flash animaacijaam vai verbaalu ljurkaashanos shurp-turp-atpakalj par "buutu labi ja"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
observer_forever
post Sep 21 2009, 16:38
Post #62


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 20-September 09




kur tad ir ievietoti jauni anime ziimeejumi?vai arii kur tos var ievietot?es neesmu nekaads ziimeetaajs bet...
var jau kaads uzziimeet ,bet es uztaisiit kaa gif anime!:)protams free
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Sep 21 2009, 17:42
Post #63


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




IPB Image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Sep 21 2009, 18:46
Post #64


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Mēs jau te gadiem gaidam, kad tas mistiskais Kāds sazīmēs mums animes, bet nu kā nav, tā nav.

This post has been edited by anti: Sep 22 2009, 07:53


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
shinigami666
post Sep 28 2009, 02:05
Post #65


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 29-July 08




Animes jau veido tikai japaanji. (veel var buut sadarbiibaa ar citu valstu studijaam) Un taa kaa muusu valstii ir vaaja anmaacijas industrija, par riktiigi labu animaacijas filmu var tikai sapnjot pagaidaam. XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Sep 28 2009, 09:52
Post #66


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(shinigami666 @ Sep 28 2009, 02:05) *

Animes jau veido tikai japaanji. (veel var buut sadarbiibaa ar citu valstu studijaam) Un taa kaa muusu valstii ir vaaja anmaacijas industrija, par riktiigi labu animaacijas filmu var tikai sapnjot pagaidaam. XD


Varbūt industrija arī ir vāja. Es pat varu pastāstīt, kāpēc. BET nav tā, ka mums nav labu animācijas filmu. Vairums no tām vienkārši netiek piedāvātas plašākai sabiedrībai, jo nelielās intereses dēļ tas ir finansiāli neizdevīgi. Praktiski vienīgais veids, kā tās paskatīties, ir iegādāties DVD variantā.

Un ffs- anime jau nav nekāds kvalitātes standarts.

This post has been edited by FuschichO: Sep 28 2009, 09:52


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Nov 19 2009, 16:14
Post #67


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Myaa.. Latvijā tik tiešām nav daudz labu multiplikaciju, pārsvarā šādas te-

http://www.youtube.com/watch?v=5DsgOEqETHE

Vai kāds vispār māk un zin kā tās anime taisa? Par to kāds varētu bišku pastāstīt(vismaz kāds sākums)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 19 2009, 17:28
Post #68


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Tamashi @ Nov 19 2009, 15:14) *

Myaa.. Latvijā tik tiešām nav daudz labu multiplikaciju, pārsvarā šādas te-

http://www.youtube.com/watch?v=5DsgOEqETHE

Vai kāds vispār māk un zin kā tās anime taisa? Par to kāds varētu bišku pastāstīt(vismaz kāds sākums)


Ak, mans dievs. Latvijā IR. Viņas nav pieejamas masāmi- tas gan. Es tak teicu. Nevajag runāt par to, ko nezin. Aizej uz Dauku, paprasi, lai tev parāda kādu animāciju.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 19 2009, 22:09
Post #69


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(FuschichO @ Nov 19 2009, 16:28) *

... Aizej uz Dauku, paprasi, lai tev parāda kādu animāciju.

Cilveeks droshi vien runaa par jaunajaam. Taa kaa nav gan. Mums visas vai nu ir baigie meesli, vai high production quality very slow very serious shit. Ja normaals cilveeks grib katru nedeelju ieraudziit un pie vakarinjaam skatiities savu miiljaako kjeemu Konkulons, kas ciinaas pret zemes ienaidnieku Demaklonu, taadi razhojumi mums nav. Vismaz es neesmu uzduuries kaut kam skataamam un seriaalveidiigam kaa kaadreiz mums bija Fantadroms, tas tirlinjsh Dilli Dalli vai pat Avaarijas Brigaades. Kur ir?

Tobish, piekriitu, ka runaat par to, ka Latvijaa netaisa labas animaacijas filmas, ir savu mekleeshanas speeju apsmieshana, bet ir taada interesanta industrija, kas prot cept saliidzinoshi leetas produkcijas multfilmas, kuras biezhi vien ir pat veerts skatiities kaut kaadaas kondiicijaas un alkohola iespaidaa - Japaanji taadas pat masveidaa eksportee! Neizskataas, ka kaads Latvijaa prastu un buutu gatavs uznjemties leeti taisiit skataamu stuff. Seriaalus tachu mees saakaam filmeet, vieglaam un tizlaam multfilmaam arii buutu jaanaak, bet kad?

P.S. Nu, baac, aizmirsu pashu labaako - Peedu dzineejs Caps! Vot shitaas leljlju filmas ir visreaalistiskaak par leetu naudu, bet daudzi oponees, ka taadas neskaitaas, un vajag ziimeet vai CG. Bet tad jau arii Dienvidparks neskaitaas. Vismaz pirmaa seerija, ja kaads var pamaniit atshkjiriibu...

This post has been edited by edg: Nov 19 2009, 22:51


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 19 2009, 23:38
Post #70


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(edg @ Nov 19 2009, 21:09) *

QUOTE(FuschichO @ Nov 19 2009, 16:28) *

... Aizej uz Dauku, paprasi, lai tev parāda kādu animāciju.

Cilveeks droshi vien runaa par jaunajaam. Taa kaa nav gan. Mums visas vai nu ir baigie meesli, vai high production quality very slow very serious shit. Ja normaals cilveeks grib katru nedeelju ieraudziit un pie vakarinjaam skatiities savu miiljaako kjeemu Konkulons, kas ciinaas pret zemes ienaidnieku Demaklonu, taadi razhojumi mums nav. Vismaz es neesmu uzduuries kaut kam skataamam un seriaalveidiigam kaa kaadreiz mums bija Fantadroms, tas tirlinjsh Dilli Dalli vai pat Avaarijas Brigaades. Kur ir?

Tobish, piekriitu, ka runaat par to, ka Latvijaa netaisa labas animaacijas filmas, ir savu mekleeshanas speeju apsmieshana, bet ir taada interesanta industrija, kas prot cept saliidzinoshi leetas produkcijas multfilmas, kuras biezhi vien ir pat veerts skatiities kaut kaadaas kondiicijaas un alkohola iespaidaa - Japaanji taadas pat masveidaa eksportee! Neizskataas, ka kaads Latvijaa prastu un buutu gatavs uznjemties leeti taisiit skataamu stuff. Seriaalus tachu mees saakaam filmeet, vieglaam un tizlaam multfilmaam arii buutu jaanaak, bet kad?

P.S. Nu, baac, aizmirsu pashu labaako - Peedu dzineejs Caps! Vot shitaas leljlju filmas ir visreaalistiskaak par leetu naudu, bet daudzi oponees, ka taadas neskaitaas, un vajag ziimeet vai CG. Bet tad jau arii Dienvidparks neskaitaas. Vismaz pirmaa seerija, ja kaads var pamaniit atshkjiriibu...


Seriāli mums nav. Bet mus IR IR iR iR (RAGE) jaunas multfilmas. Tās ir eksperimentālas un vairāk velk uz studio 4c. pati vēl pagājušogad redzēju. I DID SAW IT.
IPB Image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Nov 20 2009, 00:11
Post #71


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(FuschichO @ Nov 19 2009, 22:38) *

Seriāli mums nav. Bet mus IR IR iR iR (RAGE) jaunas multfilmas. Tās ir eksperimentālas un vairāk velk uz studio 4c. pati vēl pagājušogad redzēju. I DID SAW IT.
[img]


YOU LIE! Es zinu, ka mums ir vismaz paaris nopietnas animaacijas studijas, un kaadu gadu atpakalj pat esmu kko redzeejis, bet tas bija standarta multjiks beernu riitam or smt. Nospriedu, ka latvijaa animaacija tiek lietota tikai beernu piesaistiishanai (jo beerniem tiek ieskaidrots, ka animaacija ir beerniem i tak daljshe ad infinitum), kko uz 4c pusi pat ljoti labpraat redzeetu.

link or gtfo.

This post has been edited by Sigfa: Nov 20 2009, 00:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 20 2009, 00:30
Post #72


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




buy a cd. Nav man souce.

Bija pie mums ciemos cilvēki no animācijas studijām un rādīja savus DVD un ko vēl ne, sūdzējās, ka visi slinki un negrib ieguldīt darbu. Bijām arī paši uz studijām, skatījāmies, ko taisa un protams vēsturi papētījām. Man liekas, ka Aija Zariņa, piemēram, uztaisīja īsu animācijas filmu par govi un mēnesi un vēl kaut ko. Es nezinu, kāda ir domāta mērķauditorija, bet laikam jau minēju, ka Latvijā animācija tiek uztverta vairāk kā izteiksmes līdzeklis nevis produkts, ko pārdot.

This post has been edited by FuschichO: Nov 20 2009, 00:35


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 20 2009, 01:16
Post #73


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(FuschichO @ Nov 19 2009, 22:38) *

Bet mus IR IR iR iR (RAGE) jaunas multfilmas. Tās ir eksperimentālas un vairāk velk uz...

QUOTE(FuschichO @ Nov 19 2009, 23:30) *

...vairāk kā izteiksmes līdzeklis nevis produkts, ko pārdot.


Manupraat, tieshi tas, ko es teicu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 20 2009, 01:20
Post #74


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




jā.

te ir vienas kursabiedrenes diplomdarbiņš. Viens cilvēks, divas rokas, daudz papīra. Tā, eksperiments
http://www.youtube.com/watch?v=chG5wzSTwY4

a kā šeit ievietot video vispār?

This post has been edited by FuschichO: Nov 20 2009, 01:20


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Nov 20 2009, 01:42
Post #75


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(FuschichO @ Nov 20 2009, 00:20) *

jā.

te ir vienas kursabiedrenes diplomdarbiņš. Viens cilvēks, divas rokas, daudz papīra. Tā, eksperiments
http://www.youtube.com/watch?v=chG5wzSTwY4

a kā šeit ievietot video vispār?


http://otaku.lv/index.php?showtopic=5401



EDIT: trippy.

This post has been edited by Sigfa: Nov 20 2009, 01:49
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 14:07