IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Morning musume
mms61
post Aug 10 2006, 12:42
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 15-December 05
From: Look behind you...




Japaanaa shis ir diezgan populaars projekts. Tachu Sastaavs peec manaaanm domaam mainaas paaraak biezi.
IPB Image


--------------------
IPB Image
Kon!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Aug 10 2006, 16:23
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Kkad labu labu laiku atpakalj meginaaju klausiities.... tad man tas likaas DAUDZ PAR DAUDZ popsiigi, varbuut tagad tas liktos bik cieshamaak nezinu blink.gif ... Bet kopumaa SMAGS POP ph34r.gif
(Aljauju jums mani nesist bet tas ir tikai mans iespaids un viedoklis, kas tika ieguts pasen tongue.gif )


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 10 2006, 19:05
Post #3


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Piekrītu Shinyai. Salds (pārāk salds) pops. Kādu laiku atpakaļ klausījos. Teikšu godīgi: nav palikusi atmiņā neviena pati dziesma. Ja nepaliek atmiņā, tad tiešām nav tā vērts. Varbūt, ka saldā popa faniem varētu patikt... ph34r.gif


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 10 2006, 19:12
Post #4


Unregistered









varbut tas bus tads sautīgs lūgums bet taisot topiku par kadu grupu varetu nedaudz konkrētak izteikties nevis iemest nosaukumu un milziga formata bildi. GM roka astūritis ir diezgan veiksmigi paradīts ka vajadzētu izskatities atsauksmei par kadu grupu, var but ne jau tada limeni bet visamz pastastīt kautko vairak par to.
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 12 2006, 00:28
Post #5


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
GM roka astūritis ir diezgan veiksmigi paradīts ka vajadzētu izskatities atsauksmei par kadu grupu, var but ne jau tada limeni bet visamz pastastīt kautko vairak par to.


Awww, how cute. smile.gif

QUOTE
Tachu Sastaavs peec manaaanm domaam mainaas paaraak biezi.


Apzinoties to, ka grupā ir 12 meitieši, kuri pie tam izskatās puslīdz identiski biežas sastāva maiņas ir mazākais ko pamanīs klausītājs un par ko viņām jāuztraucas. Par cik mūzika, visticamāk, ir analoģiska amerikāņu, eiropiešu, whatever... kreatīvi impotentajai popsai, talants - lūk lieta, ko vajag ar lupu meklēt.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Aug 12 2006, 18:06
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(GameMaster @ Aug 12 2006, 00:28) *

Par cik mūzika, visticamāk, ir analoģiska amerikāņu, eiropiešu, whatever... kreatīvi impotentajai popsai, talants - lūk lieta, ko vajag ar lupu meklēt.

Japāņu pops atšķiras no Eiropas populārās mūzikas. Paklausoties Eiropas Hītu Radio topus, visas dziesmas ir draņķīgas (vispār bez mūzikas, kaut kādas randomizētas/sinhronizētas skaņas). Bet Japānā daudzām dziesmām sacer ļoti labu mūziku. Japānā ir ļoti labi komponisti, kas prot sacerēt jaunas, skanīgas melodijas.

Paklausījos šīs grupas dažas dziesmas. Dziesmas normālas, bet īpaši nepievilka.
Izrādās šī grupa izpilda Orphen ending dziesmu "Last Kiss". To es nezināju. Bet vispār ir dzirdētas labākas dziesmas citām grupām.

This post has been edited by Hikaru: Aug 12 2006, 18:29
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neptuuns
post Sep 13 2006, 22:11
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 24-March 06
From: Tev aiz muguras




Vai es gan nezinu, man liekas eiropieshu pops ir RIEBIIGS, japaanju IMO nav labaaks. Es jau klausos jociigaas kombinaacijaas muuziku (ska+modern rock/metal). Popu es labpraat izniicinaatu pavisam. Bet nu ja notiktu neticamais un kaukas popiigs buutu labs tad es (peec nopietnas apdomaashanaas par faktu ka Dievs tieshaam pastaav un ka briinumi notiek) to arii klausiitos, bet nu jaa, shii posta ideja bija, ka japaanju pops man galiigi neiet pie sirds( patinu uz priekshu OSTus animem parasti, tik ljoti)


--------------------
How many Ichigo's does it take to screw in a lightbulb?

One, but it takes ten episodes.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 08:11