IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

20 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Kaigan, anime fanklubs
Yume
post Nov 3 2004, 00:50
Post #1


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Tātad,
cienijamie forumieši, mums tiek veidots oceciāls fanklubs. Tas būs igauņu anime fankluba filiāle, taču darbosies kā patstāvīgas fanklubs, ar to plusu ka tā kā tai būs māsas klubs igaunijā būs iespējama plaša sadarbība.
Nu tā, viss ir tapšanas stadijā pašlaik, bet dažas lietas varu teikt uzreiz.
Zinot ka es esmu pa tiešo iesaistīta organizācijā ( ļoti tieši , tiešāk nav kur.. biggrin.gif ) un tas ka es esmu gaužām sabiedrisks cilvēks, tad :

*noteikti būs tikšanās, kur varēs aprunāties ar sev līdzīgiem, saprast ka nēesi viens tāds freek's kas skatas anime un to neviens nesaprot.

*visnotaļ pārliecināta ka būs tāda lieta ka anim eapmaiņa, tas ir, biedri vares vieglāk dabūt kādu sev vēlamo animi, negaidot kamer viņa visa ielādēsies, vienkārši pārrakstot to no kāda cita.

*cospley's un karaoke. Gomen ja kādam ir pretenzija pret vienu vai otru, bet pēc pieredzes zinu cik tas ir jautri, tāpēc tas nebūs piespiedu kārtā, bet noteikti būs fanklubā tada lieta ka tikšanās šiem nolūkiem.

*varēs kādu reizi aizšmakt pie iegauņiem vai vini pie mums- t.i. kultūras apmaiņas programma garanteta. happy.gif

*Ja taradīsim telpu ( un tas ir tikai laika jautajums ) tad noteikti būs tada lieta ka anime skatīšanās barā ( ka saka : kopā jautrāk ! )


Tā, nu man ir jāatgriežas pie sava referāta rakstīšanas, bet es ļoti gaidīšu ieteikumus un noteikti pieteikumus.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 3 2004, 00:52
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Yume @ Nov 2 2004, 23:50)
Tātad,
cienijamie forumieši, mums tiek veidots oceciāls fanklubs. Tas būs igauņu anime fankluba filiāle, taču darbosies kā patstāvīgas fanklubs, ar to plusu ka tā kā tai būs māsas klubs igaunijā būs iespējama plaša sadarbība.
Nu tā, viss ir tapšanas stadijā pašlaik, bet dažas lietas varu teikt uzreiz.
Zinot ka es esmu pa tiešo iesaistīta organizācijā ( ļoti tieši , tiešāk nav kur..  biggrin.gif ) un tas ka es esmu gaužām sabiedrisks cilvēks, tad :

*noteikti būs tikšanās, kur varēs aprunāties ar sev līdzīgiem, saprast ka nēesi viens tāds freek's kas skatas anime un to neviens nesaprot.

*visnotaļ pārliecināta ka būs tāda lieta ka anim eapmaiņa, tas ir, biedri  vares vieglāk dabūt kādu sev vēlamo animi, negaidot kamer viņa visa ielādēsies, vienkārši pārrakstot to no kāda cita.

*cospley's un karaoke. Gomen ja kādam ir pretenzija pret vienu vai otru, bet pēc pieredzes zinu cik tas ir jautri, tāpēc tas nebūs piespiedu kārtā, bet noteikti būs fanklubā tada lieta ka tikšanās šiem nolūkiem.

*varēs kādu reizi aizšmakt pie iegauņiem vai vini pie mums- t.i. kultūras apmaiņas programma garanteta. happy.gif

*Ja taradīsim telpu ( un tas ir tikai laika jautajums ) tad noteikti būs tada lieta ka anime skatīšanās barā ( ka saka : kopā jautrāk ! )


Tā, nu man ir jāatgriežas pie sava referāta rakstīšanas, bet es ļoti gaidīšu ieteikumus un noteikti pieteikumus.
*


...
PIESAKOS!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 3 2004, 00:54
Post #3


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




pieņemts.. tikai nevajag visu postu citēt.. es domāju tur tapat saprotams par ko iet runa..
Un Tador... tavi ieteikumi?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 3 2004, 00:56
Post #4


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




humm...
anime ziimeeshanas pulcinjsh...
tikai ar expertiem taa pashvakaak...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 3 2004, 00:57
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nu teiksim tā, skatoties cik gribes zīmēt mācīties, kautko es varu iemācīt, kautko varec citus pierunāt, man ir plašs paziņu loks


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 3 2004, 01:02
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




heh..shitas gandriiz vai bija lieks...apmainja kautkaada jau notiek (un peec festa pienjemu ka uznjems apgriezienus, kaa saka, viens otru redzeejushi..utt.)
uz skatiishanos jau nu noteikti tauta sarastos, dod tik zinju...
paaris tikshanaa kaadaa ieskrietuvee, vai kaut vai taajaa pashaa skatiishanaas pasaakumaa (kas ir grutak noorganizeejams nekaa otrais), lai iepaziitu veel tuvaal (tikai bez divdomiibaam) un karaoke, cosplay garanteets...
otaku.lv jau praktisiki var saukt par fanklubu...(eh...sviesc smile.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 3 2004, 01:15
Post #7


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




ak, jaa... varu meegjinaat noorganizeet lielu zaali (100-200 cilv.) kaadaas darbdienaas pa vakaru. ar projektoru.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 3 2004, 01:24
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




un es varu noarganizēt pāriz DVD move labus..

Un Dzoni... uzmini nu kas runāja ar igauņiem? Teiksim tā, maigi izasoties trīs cilvēki -Es, Yuki un Chi. Nez kas kautko varēja svēl sarunāt.
Bet runājot par otaku.lv publiku, dārgais ja tu neievēroji tad te vēl nekas ofeciāls nav, un beūs ja sitais aizies garam. Ja tu labi pavērosi tad redzēsi ka visos pasākumos kas šiten te ir bijuši , nu vai vismaz lielākaja daļa ( 95%) es esmu bijusi, un tici man, šis viedoklis ir visai objektīvs tagad. Es perfekti zinu ko var gaidīt no cilvēkiem kas šitā te runā.
Tapec tagad es to daru ofeciāli, ar sarakstu, likumiem, un pasēm ta teikt. Savādāk atkal viss būs vējā izgaisis, un es to nekadā gadījumā nepieļaušu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 3 2004, 01:33
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




nu ok, ok...neieshu jau ar Tevi striideeties, bet ko tas mainiis, ja viss buus oficiaali?cilveeki, kas pieteiksies, buus spiesti ierasties uz shiem pasakumiem?taapat tie kas gribees/varees ierasties, tie arii ieradiisies kaut bez visa fankluba.
nu labi, apmainjas braucieni pie igaunjiem un otraadi, bet cik tad biezji tie notiks?
hm...cik tad te pasaakumi ir bijushi?taas tikshanaas prieksh projekta?veel kadi? huh.gif
eh..labi.lai paliek..taapat labraat piedaliishos pasaakumos kad vien vareeshu un vispaar, nesauc mani par daargo!!!ieniistu!!*asiniim pielijushas acis* aaargh!!! *putas uz luupaam* (tas taa..atslodzei smile.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 3 2004, 01:39
Post #10


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




hehe,man ir visi daargi, kas šitā te ar mani runā.. jo ja es neteikšu tā , tad teikšu rupji.. un to jaub neviens negrib, vai ne? tongue.gif
Bet rinājot ko mainīs tas ka viss būs ofeciāli? Ļoti daudz ko, var redzet ka tu nekad nemēģināji neko organizēt sabiedrībā. Pirmkārt, tas ir psiholoģiski - man tas neļaus visu pusceļā, citiem būs sajūta ka viņi ier daļa no kautkāatdzīta.
Otrkārt - tas dod iespēju uz pas ākumu veidošanu. Sekojoši- mums būs telpas.
Bāaaa. man ir baigais sliknuks to visu tagad skaidrot, pie tam , es jūtu ka tas tāpat aizies vejā..
NU tad tā.....

Cilvēki kas piesakās.. man lūgums, uzrakstīt savu e-mail'u un telefonu uz PM man, lai es zinu ka tas ir nopietni un ka es varu ar jums rēķināties.

PS: nevienam nekas netiks piespiests Dzoni, viss ir brīvprātīgī... kas tad es - diktators kāds..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 3 2004, 01:50
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




heh..nu labi,labi..beigshu piesietie, kaa arii neieshu staastiit par manu uztveri uz apkaartnotiekosho
labpraat pieteiktos, tik kautkaa pataali no riigas...taa kaa buushu atkriteejs..paareejie uz priekshu.ideja laba
p.s.esmu organizeejis un sekmiigi wink.gif (nevareeju attureeties smile.gif)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 3 2004, 01:55
Post #12


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Ūuuuuu, nu jau organizēji, kapēc tad nesaprati ko es mēginaju pateikt? OK, es arī nesāksu klat sieties, sīkumiem. Un runājot par atkritējiem , es domāju ka tā nebūt nebūs problēma, Rīgā nedzīvo diezgan daudzi no otaku.lv publikas, un es domāju ka reizi 3 mēnešos visi tiek prom no uzsēdētās ligzdas uz 2 dienām, itsevišķi ja ir kur palikt, un es domāju ka tas nav nemaz tik grūti sarunājams.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Nov 3 2004, 01:56
Post #13


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




nevis barā, bet bārā.

- ei, ielejiet vienu nullepieci. *vienlaicīgi nospiež play*

tb anime skatīšanās bārā.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 3 2004, 01:58
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




Yume: kaapeec nesapratu?sapratu. (lasiit maaku un ar galbu arii veel galiigi nav chupaa)
nu tad lai top fankubs!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Nov 3 2004, 08:47
Post #15


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Oficiaali vai neoficiaali, bet klubinju vajadzeetu. Kaut vai "satikshanaas vietu", ka tas ir LFFB vai Drakonistiem. Tad jau var domaat arii taalaak. Es gan nezinu vai ir kaada liela noziime oficiaali dibinaat klubu (tb tas sanak bezpelnjas organizaacija, vai?). Zinu ka tas ir sameeraa liels chakars un nauda ari bik vajadziiga.
Ja Yume man pieraadiis ka vajag oficiaalu klubu, tad jau ok smile.gif Pagaidaam nav pieraadiijusi.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

20 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 16:42