IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V « < 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> warn system, spamotāju apkarošana
anti
post Feb 10 2010, 20:51
Post #136


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(Tigra2 @ Feb 10 2010, 19:25) *
Čaaaaaaav, atdzīvināšu topicu ar vienu interesantu jautājumu:
Vai modi arī var dabūt warnu? :3

Izskatās, ka nevar gan.
Kuru tad gribēji wārnot?


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 10 2010, 20:56
Post #137


Unregistered









Zaķons mīļais laugh.gif

Šī jau nav valsts iestāde, kur jānodrošina vienādas tiesības katram. Visi aizvainojumi jawarno, jāmeklē vainīgie utt. Es "Otaku" vairāk uzskatu, un domāju ka arī tie, kas šo spama midzeni uztur, par savu slēgto domu biedru grupiņu. Ja vēlies te ko ierakstīt - ņem vērā to vēlmes, kurus te ielicis Rozes kungs. Un tas taču ir bezjēdzīgi kasīties par visādiem sīkumiem. Nevienam tas pilnīgi neinteresēs. Protams, ja kāds sīkais atklāti pazemo foruma biedrus, tad to vienkārši izbano. Nelien te ar savām stulbībām!

Ja tev liekas, ka tevi kāds pazemo, tu vari uzsākt kādu off tēmu, pārliecināt citus, ka šāda uzvedība ir nevietā. Tā varbūt aizskar citus spamerus un aizbaida cilvēkus. Bet, ja ieliktie admini paši tev sāk aizskart un aizrāda, ka labāk neraksti, tad ir pedējais laiks pārvākties uz TVnet.
Ja nepatīk, tad nenāc uz mūsu parciņu dry.gif
(Negribu bievienu aizbiedēt - bet tās ir privāto klubiņu tiesības)

Atceries taču savus klubiņus, ja tev kāds nepatika, tad vairs neaicināji. Vienkārši Rozem nav laika te visu uzmanīt, tāpēc tas izvēlējies cilvēkus, kas uztur viņa viedokli. Un tāpēc admini te ir jāciena un kaut arī tiem nav taisnība ph34r.gif

Es gan priecājos, ka ir vieta, kur paspamot, un, ka par muldēšanu vien neviens mani nav izbanojis...
IPB Image

Iesaku tev pazīšanās taktiku, tā arī var iegūt sev aizmuguri cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Feb 10 2010, 21:09
Post #138


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(Shumins @ Feb 10 2010, 19:56) *
Vienkārši Rozem nav laika te visu uzmanīt, tāpēc tas izvēlējies cilvēkus, kas uztur viņa viedokli.

Mm, par šito patiesībā es nedaudz prātoju - tb, pēc kādiem atlases principiem modi tika izvēlēti?

Kas attiecās uz Tigras teikto - tev nepatika, ka modi netiek ievēlēti (tb, visi balso pollā or smthn?) vai tas, ka modi nav no parasto lietotāju vidus?


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Feb 10 2010, 21:13
Post #139


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




tigra, izskataas, ka tev veeljoprojaam nav ponjas par to, kas ir oligarhija.

modus nevar vaarnot, toties var izmantot nomelnoshanas kampanjas publiskajaa telpaa meetaajot dazhaadus sloganus, piemeeram "Nost ar anti tantes visatljautiibu! Sargiet beernus - kjeriet kjeemus!" un tamliidziigi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Feb 10 2010, 23:20
Post #140


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(anti @ Feb 10 2010, 20:09) *

Kas attiecās uz Tigras teikto - tev nepatika, ka modi netiek ievēlēti (tb, visi balso pollā or smthn?) vai tas, ka modi nav no parasto lietotāju vidus?


Nu, man jau viss it kaa patiik, nav pretenziju, domaaju, ka ja notiktu ar poll'iem buutu galiigs murgs. Neatceros, ko iisti tolaik domaaju, bet taa laikam bija taapat bezsakaraa klaat piemesta doma, ka nu ''tik ideaali jau nav, lai nebuutu uz ko tiekties'', vai kaut kaa taa.

Un jautaajums Sigfam, kaa savaadaak var aprakstiit sisteemu, kuraa viens cilveeks izveelas vadoshos amatos seedoshas personas, kuraam tad arii tiek dota visa riiciibas vara? Monarhija(?) ne gluzi.
Mono-viens, Oli-dazji, Monarhija - viena vara, Oligarhija - dazju vara. Vismaz taa es saprotu sho terminu.
arhs (ἄρχων) no griekju valodas vadiitaajs, liideris;

Tad skatoties abstrakti, nevar vilkt paraleeles?

Logjiski, ka sheit nav ne kaada valsts, ne reaali esosha teritorija (tikai vieta uz kaada cietaa diska), kur vareetu reaali eksisteet kaada no paarvaldes formaam, taa kaa, tas buutu tikai logjiski, ja jebkuram buutu skaidrs, ka domaats paarnestaa noziimee.
Paraleeles mees katrs velkam savaadaak, liidz ar to, ir starpiiba tajaa, kaa mees to redzam. Tu vari teikt, ka nepiekriiti tam, ko es saku, tomeer, kursh saka, ka mana ''ponja'' ir nepareiza, bet tava pareiza? Liela dalja terminu, ko lietojam, ir vaardu speeles no sengriekju valodas, tas, ka uztveru vaardus taa kaa tie ir rakstiiti, neliecina, ka uztveru nepareizi termina jeegu.
Viss paareejais jau ir interpretaacija un interpretaacija ir subjektiiva, liidz ar to taa nevar buut nepareiza savaa buutiibaa.

Ja tu piekriiti tam, ka Oligarhija noziimee dazju vara sfeeraa(kaa to maaca pat pamatskolaa, ekonomikas stundaas), tad tas, ko tu uzskati par nepareizu ir mana interpretaacija. Un interpretaacijai nav nekaada sakara ar ''ponju''.

Praktisks piemeers: Divi cilveeki skataas debesiis, abi piekriit, ka debesis ir zilas un ka tur ir maakonji, viens maakonii saskata zakjiiti, otrs neredz neko.
Tad analogi: Es saskatu oligarhijas ieziimes(kaa zakjiiti maakonjos, apzinoties, ka zakjiisha reaali nav), tu neskaties manaa virzienaa liidz ar to, neredzi kaa es to biju domaajusi.



Lai vai kaa, viskolosaalaakaa lieta shai forumaa ir taada, ka pat galiigs bezsakars rada spamu, ko var interesanti palasiities. XD I love otaku.lv



--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Feb 10 2010, 23:59
Post #141


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nesaprotu tavu veelmi forumu saliidzinaat ar valsts paarvaldes formu. te nav nekaadas tiesiibas, kuras buutu jaaaizstaav, te nav arii nekaadu pienaakumu kuri buutu jaapilda, paraleeles var vilkt ljoti vaajas. neielaizhoties dziljaakaa argumentaacijaa, es shii foruma rozes, modu un lietotaaju atteiciibas sauktu par gluzhi vienkaarshi hierarhisku sisteemu, kur iipashnieks noraada dazhus menedzherus, lai tie uztur kaartiibu. ja baigi gribaas analogjiju, varam skatiities uz izstaadi - riikotaajs pasaka kur kas notiks, noliigst dazhus kuratorus un apsargus, lai tie uzvaktee apmekleetaaus kas vareetu novemt ieejas turku paklaaju.

a par ponju es teicu tapeec, ka tu tur saaki murgot par tirgus daljaam, "ietekmi sfeeraa" (lol), tad veel par politisko varu un riiciibspeeju, kas viss ir pilniigaa bezpridjelaa un neatbilst pat tavai iepriekshmineetajai definiicijai.

un mukt no atbildiibas par saviem vaardiem sakot "ai, nu mees jau katrs saprotam to savaadaak, tapeec nestriideesimies..." ir, well, lame.

bet nejuuties spiesta atbildeet, es saprotu, ka gribaas savas domas izteikt un atceros kaa beidzaas muusu ieprieksheejaa mazaa diskusija.

she jums bundulis ar puuceeniem kaa kompensaacija par offtopiku

IPB Image

This post has been edited by Sigfa: Feb 11 2010, 00:03
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Feb 11 2010, 00:14
Post #142


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(Sigfa @ Feb 10 2010, 22:59) *

Sigfas teksts + pūcītes

IPB Image


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 11 2010, 00:31
Post #143


Unregistered









QUOTE(Tigra2 @ Feb 11 2010, 00:14) *

QUOTE(Sigfa @ Feb 10 2010, 22:59) *

Sigfas teksts + pūcītes

IPB Image

Nus tikai nemet tās laukā - ja Tīģeris negrib, njemšu es !!!
Esmu dzirdējis, ka tās ir garšīgas...

IPB Image
Go to the top of the page
+Quote Post
MmmCokkies
post Feb 11 2010, 02:27
Post #144


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 10-January 10
From: Liepāja




QUOTE(JurCHiX @ Sep 20 2005, 19:37) *


- Ja kāds ir atbildējis uz iepriekšuzdoto jautājumu, neatkārtojies un neraksti to pašu vēlreiz.



Cik noprotu no šī punkta, ja sekojošā postotājā domas atšķirās par vienu un to pašu tēmu no manējās, tad es varu izpausts līdzīgu savu viedokli par attiecīgo tēmu , bet ar savādāku jēgu ?
Šis ir vienīgais jautājums par kuru man radās šaubas parējis ir diezgan oki ^^
Kaut gan.... runājot par tieši par esošo tēmu un aizliegumu novirzīties no tēmas ir diezgan sarežģīti, reti kurš spēj noturēties pie vienas tēmas neimainot tās virzienu uz citas tēmas pusi... Tas būs dikten apgrūtinoši.
Un arī tēmas zaudēs nedaudz savu jautrības pusi... biggrin.gif Vienmēr ir interesanti sākt lasīt par cepumiem un beigt lasīt par smadzeņu alfa viņiem biggrin.gif biggrin.gif

This post has been edited by MmmCokkies: Feb 11 2010, 02:28
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MmmCokkies
post Feb 11 2010, 02:41
Post #145


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 10-January 10
From: Liepāja




QUOTE(Tigra2 @ Feb 10 2010, 22:20) *

QUOTE(anti @ Feb 10 2010, 20:09) *





Un jautaajums Sigfam, kaa savaadaak var aprakstiit sisteemu, kuraa viens cilveeks izveelas vadoshos amatos seedoshas personas, kuraam tad arii tiek dota visa riiciibas vara? Monarhija(?) ne gluzi.
Mono-viens, Oli-dazji, Monarhija - viena vara, Oligarhija - dazju vara. Vismaz taa es saprotu sho terminu.
arhs (ἄρχων) no griekju valodas vadiitaajs, liideris;

Tad skatoties abstrakti, nevar vilkt paraleeles?




Es pieļauju ka lapas izveidotājs ir viens vai cilvēkus vai draug grupa... Jeb kurā gadījumā froruma likuma dievs ir tās izveidotājs... Tā tad viņš ir līderis/līdere. Esmu pārliecināts ka vīnš/vina/viņi cenšas padarīt šo formu labāku, bet vai ar šo sistēmu viņiem tas izdosies tas ir cits jautājums, katrā ziņā ir interesanti pāvērot reakiju no abām pusēm... Jeb kurā gadījumā ne jau visus lietotājus nobanos , ja sistēma nestrādās tad ir tikai loģiski viņu atsaukt,mainīt/pilnveidot ;D neviens nav intreses atvadīties no 10 % , 15 % , 50% šo foruma pastāvīgu lietotāju...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 11 2010, 03:05
Post #146


Unregistered









QUOTE(MmmCokkies @ Feb 11 2010, 02:27) *

Cik noprotu ..

QUOTE(MmmCokkies @ Feb 11 2010, 02:41) *

Es pieļauju ..


Es noprot-pieļauju, ka Tu par daudz spamo un novērs uzmanību no pūcēm.
Sigfa nepamanīs manu lūgumu, ka tās jāadod man. Un es palikšu bez paikas ph34r.gif

IPB Image


Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 11 2010, 03:31
Post #147


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




ITT: Ūdens liešana
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Feb 11 2010, 11:35
Post #148


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




shuminj, katram kuru neapmierina mans offtopiks pienaakas pa vienam puuceenam. Ja tev ar to nav probleemu, tad tev laikam naaksies sarunaat ar kaadu kursh savu puuceenu neveelas un ir gatavs atdot tev.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Feb 11 2010, 17:22
Post #149


Unregistered









Publiska atbilde uz PM no MmmCokkies:

QUOTE
By the way! biggrin.gif
Man mērķis nebija ne runāt par pūcēm ne novērsts tavas ģeniālās domas uz citu pusi biggrin.gif Tik izteicu savu viedokli... Well , bet cepums par bildīti vienīgā romantiskā anime kuru jeb kad esmu nostījis
rakstu tev pm, jo savādāk tas atkal skaitīsies spams biggrin.gif
Tev zem kājas ir gliemezītis wink.gif

Takš nesatraucies tik ļoti, atnāks Anti un nospiedīs te spama postiem Delete.
Kādreiz jau var paspamot arī, kopā ar citiem, lai jautrāk kopā. Admini taču redz, kas nav pa tēmu un lieko izdzēsīs.

Ctādi pirmā brīdī, kad ieraudzīju PM vēstuli no tevis pat sabijos ph34r.gif
Domāju, ka rakstīsi:
IPB Image

Go to the top of the page
+Quote Post
Miyu2011
post Sep 9 2013, 14:58
Post #150


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 12-February 12




WTF ph34r.gif

IPB Image

Kāds gadījumā nav pārcenties ar spamotāju apkarošanu?

Es jau itkā nebiju no tiem lielākiem spameriem pēdējā laikā blink.gif

This post has been edited by Miyu2011: Sep 9 2013, 17:44
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V « < 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 09:27