IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kāpēc tev tāds avatars un jūzerneims?, Koa?
Arta
post Jan 15 2010, 20:46
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Kad piereģistrējos, domāju, ka te tāpat noteikti nenākšu - nepiedomāju pie jūzerneima, ehmeh kāds ir tāds ir, tas ir mans vārds - netā esmu kā uz skatuves! Ak vai..

Avatars/attēls/etc? Man patīk Ryuutarou. rolleyes.gif :'D There it goes! I SAID IT! -.-''

Kā ar tevi, otakieti, koa, hn?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jan 15 2010, 21:00
Post #2


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




Jūzerneims ir tāds pats, kāds ir/bija niks IRCā. Nu tikai agrāk bija garāks, bet es viņu saīsināju dažādu iemeslu dēļ. Pilnā versija ir gana gejiska anyway.
Avatars - mana bilde.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Jan 15 2010, 21:26
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Kā jau kaut kādā vecā topikā rakstīju, mans sākotnējais niks bija Missy, jo man tas likās stilīgi, pēc tam es sapratu, ka gribu būt Sushi. Viņš tāds radās, jo man bija kaut kāds debīls zīmējums ar uzrakstu ''meitene sushi'' un es sapratu: ''Eeeiii, nu bet super, es gribu tādu niku o jāāā!'' Es labāk gribētu būt bez nika, tiešām, šitais arī jau ir noriebies. XD

Avatars.. aa zombijs! Vajag kādu paskaidrojumu? Nu, man patīk zombiji un viņš forši staigā. Šis tika nozagts kādam Spookyland forumā.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 15 2010, 21:38
Post #4


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Niks ir Kikyou, jo man reiz patika Inuyasha.
IPB Image
Liela daļa fanu viņu ciest nevarēja, bet man viņa patika. :I

Avatars tāds, kāds tas ir tāpēc, ka man patīk Cirno.
Un labāk par nekustīgu Cirno ir Cirno, kura met kūleni.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 15 2010, 21:52
Post #5


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




zenofex (aptuveni te) ir mistiska persona spēlē Might and Magic 6, kura nekad nekur neparādās, bet galvenais personāžs regulāri no viņa saņem vēstules. Spēle man ļoti patika, un izlēmu ka man niks būs zenofex. Mans vienīgais niks.

Avatars ir Icchan (Icchiro Mihara) no Angelic Layer. Viņš ir weird pervert. Es nē, bet tas nekas. Šī anime man toreiz, kad skatījos likās mega cool. So avatars.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 15 2010, 22:22
Post #6


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(zenofex @ Jan 15 2010, 20:52) *

Avatars ir Icchan (Icchiro Mihara)

atceros man savulaik, ļoti patika patika tavs Animatrixa, avatars.

Ja ikurāt par sevi jāstāsta, tad niks nācis no tāda paša nosaukuma anime. Tiem kas nav redzējuši iesaku iečekot: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=708
Atceros, kaut kad 90 - tajos skatījos...iepēra.
Avatars - fanarts no NGE. Shinji savā kārtēja eksistenciālajā dilemmā. Konkrētā anime un tēli uzrunāja, avatara materiāls vizuāli imponēja, tādēļ izmantoju forumā gandrīz vai kopš piereģistrēšanās brīža, un atpakaļ neesmu skatījies, ja neskaita vienu reizi, kad uz kādu nedēļu nomainīju uzcitu bildi. Taču pēc pēc publikas protestiem, nācās likt vien atpakaļ veco.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 15 2010, 23:05
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Publikas protesti, huh?

Mans niks, ja izņem C, japāniski nozīmē fēnikss, jeb nemirstīgais putns. Tā kā mans irl vārds nozīmē "augšām cēlies", tad es domāju, ka Fēnikss, lai arī banāls un lepns, ir lielisks manis reprezentētājs. Bez tam- es ticu cikliskumam un reinkarnācijai. Llalalalala.

Avatārs- jo man patīk Hana Yori Dango, un izskatās divdomīgi.
Vispār varbūt kāds atceras manus daudzos vecos avatārus, starp kuriem bija arī pāris mani foto ar drausmīgu troll/fail piegaršu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Jan 15 2010, 23:23
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




Jūzerneims: toreiz, kad reģistrējos, gribējās apostīt gaisu un negribēju iet ar nevienu no esošajiem nikiem - lai vajadzības gadījumā varētu pazust tik pat kā nepiefiksēta. Viena no pirmajām idejām bija Hachi (iesauka vienai no Nanām no animes NANA) - tā mani alt toreiz dēvēja manas fantastiskās putrošanās spējas dēļ. Tomēr tēlam bija pārāk smags liktenis, lai es to gribētu piekārtot jebkādās asociācijās ar sevi. Tad nu meklēju kādu aušīgu radību, bet bez smagas pagātnes un ceļā trāpījās School Rumble. Es gan esmu krietni depresīvāka, bet daudzi gadījumi man atgādināja manis pašas ēverģēlības.

Avatars: ilgstoši mētājās šis tas pārkontrastots no manis pašas fotogrāfijām, bet tad iefanoju par manuliem biggrin.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jan 15 2010, 23:24
Post #9


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




niks - bija agrāk kkāds japanese name generators , kurā arī dabūju vārdu Ayumi un tad nomainīju savu orģinālo niku uz šo.
avatars - paldies Zeloco ka parādīja man Baman and Piderman. smile.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tramvajs
post Jan 15 2010, 23:26
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 138
Joined: 25-June 06
From: 5. tramvaju depo Brīvības ielā 191




Mēs visi zinām, ka tuvā nākotnē Rīgas Satiksme pārņems pasauli un mīlēs mūs visus, bet visvairāk, protams, mīlēs mani, Tramvaju. Tāpēc tāds niks. Lai mani mīlētu. Rīgas Satiksme. Liela mīlestība.

Un bildīte tāpēc, ka Tramvajs pēdējā laikā jūtas ļoti tā, it kā viņa maigā dvēselīte stabā būtu ieskrējusi. Nu, nē, vienkārši google man iedeva tādu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 16 2010, 00:04
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Ayumi @ Jan 15 2010, 22:24) *

niks - bija agrāk kkāds japanese name generators , kurā arī dabūju vārdu Ayumi un tad nomainīju savu orģinālo niku uz šo.
avatars - paldies Zeloco ka parādīja man Baman and Piderman. smile.gif

Jaa, klasika, ljoti iesaku visiem foruma apmekleetaajiem.

Niks: ... Avatar: Printscreen no Skazka skazok. Atspoguljo, ka man nav riktiigi ar galvu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jan 16 2010, 00:21
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




Username - kombinācija no vārda irl un rōņina. Tāds nu tobrīd biju, nevienai sistēmai, nevienam baram nepiederošs. Tāpēc rōņins. Samurrājis bez seniora.

Avatars - Patīk FFXII tēli. Sevišķi Gabranth. Kaut gan drīzumā domāju avataru mainīt, un skaidrojumam nebūs jēgas.

P.S. "What do you get when you eat all the potatoes?" Jā, Baman&Piderman ir jautri, labi draugi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Jan 16 2010, 01:38
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Username - Sākumā man šeit bija cits accounts, tas nikneims man piegriezās, samainiju. Uz to brīdi tieši gāja kaut kāda diskusija par to, ka visiem kaut kāds bums mainīt vārdus vai kaut kas tāds un dažādu iemeslu vadīta tad arī nolēmu, ka varbūt tiešām labāk sākt no jauna. Kad taisiju jauno, ilgi nevarēju izdomāt, ko lai liek, kas tik ātri nepiegrieztos un... jā, savs vārds man patīk.

Avatars - tas ir no Zoku Sayonara Zetsubou Sensei ED (var ieskatīties >šeit<). Audio ziņā tā varbūt nav labākā dziesma, kas Zetsubou Sensei sērijā ir, bet, vizuālais izpildijums jau pirmajā reizē, kad ieraudziju, ļoooti iepatikās. Uzņēmu skrīnšotu - uztaisiju avataru. Tas arī viss. (Iepriekš ir bijuši arī citi, bet šis jau ir diezgan ilgi un pagaidām mainīt arī nedomāju.)

This post has been edited by Ginta: Aug 10 2012, 04:12


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jan 16 2010, 03:34
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Niks - hmm, paša izdomāts. Oriģināli bija kā vārds vienam tēlam kādā no maniem nepabeigtajiem stāstiem.
Avatars - random bilde, kas iekrita acīs, klejojot pa netu.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jan 16 2010, 03:47
Post #15


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Keydan = Key + Dan
Mani sauca par Danilu Meisteri, kā vienu varoni no pasakas, viņš taisīja atslēgas. => Keydan

Avatari - come and go...

This post has been edited by Keydan: Jan 16 2010, 03:48
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 11:14