IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

16 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> FMA, neliela diskusija
+Chibi+
post Dec 7 2004, 23:44
Post #1


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Nu, pēc tautas pieprasījuma radu topiku, kurā varam runāties par Hagane no Renkinjutsushi aka Fullmetal Alchemist, nebaidoties, ka kādam ko spoilerosim etc.
Tātad - kārtīgu fanu mitināšanās vieta te būs! Heh! laugh.gif









NB: Ceru, ka modiem neks nebūs pretī. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Dec 8 2004, 03:28
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




hmmz... manga ljoti patiik... a torrents uz 51 epizodi driiz beigsies... nu kaut kur starp ziemassveetkiem, jauno gadu... domaajams.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Dec 8 2004, 03:56
Post #3


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




baigi gruuti paprasiit man iedot diskus, neh? rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Dec 8 2004, 12:11
Post #4


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Man nepatīk, ka taisa topicu topica dēļ. Ja tā dara tad vajag vismaz piedavāt kādas diskusijas tēmas, jo pagaidām paraksts "spoileru pilna diskusiju vieta" nav ne tuvu patiesībai. Apspriešan par to cik kura epizode ātri novilkusies un kur tās var iegūt drīzak der pie Requests sadaļas. Pie kam šovs ir jau beidzies un manuprāt nav tik ļoti daudzslāņains, ideju pilns utt lai kaut ko vairs "iespoilotu"..

Taču ja reiz ir vēlme apspriest kaut ko tad pēc manām domām drīzāk to darīt ir vērts teiksim par līdzsvarotības teoriju "vai lai saņemtu kaut ko pretī ir kaut kas vienlīdzīgs / identisks jāziedo?" un vai "vienmēr kaut ko ziedojot gūsi kaut ko sev?" - "equal trade"

p.s. spoolot vajag kā šeit http://www.therossman.com/rrr/anime/fullmetalalchemist.html (sākt lasīt no Spoiler Uber Mode .. )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Dec 8 2004, 12:27
Post #5


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Hm, kaa tu iedomaajies es te pati ar sevi varu sakt veidot diskusiju nakts laikaa?

Es tikko paspeeju shito uztaisiit, jo man paluudza... dry.gif


Un, man, piemeeram, liekas, ka FMA ir daudz ko apspriest! Piemeeram, kaapeec tika radiits Fuhrer homunculus... Un par taam attieciibaam ar muusu un Hagaren paraleelo pasauli.... sad.gif

Ver shito ciet, ja jau mees ar muusu FMA esam tik lieki.... unsure.gif *sniff*


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Dec 8 2004, 12:41
Post #6


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE
Hm, kaa tu iedomaajies es te pati ar sevi varu sakt veidot diskusiju nakts laikaa?
A kaa tev skjiet kursh vinju un kad saaks? Diskusija saakas ar uzdotu jautaajumu, izteiktu apgalvojumu, nevis noraadot vot sheit ir smilshu chupa - speeleejamies.
Pie kam nakts ir ljoti labs laiks lai kaut ko saaktu - kluss, mieriigs un neviens netraucee..

QUOTE
Un, man, piemeeram, liekas, ka FMA ir daudz ko apspriest! Piemeeram, kaapeec tika radiits Fuhrer homunculus... Un par taam attieciibaam ar muusu un Hagaren paraleelo pasauli.... 
Tas ir jauki, bet kapeec nav neviena tava veerteejuma / viedoklja utt izsklaasta? Jebshu gaidi kad pa vienam teikumam katraa postaa tas aizies liidz kaadai n-tajai lapai?

QUOTE
Ver shito ciet, ja jau mees ar muusu FMA esam tik lieki....  *sniff*
Tad jaajautaa kaada vispaar bija shii posta jeega? Jebshu vai tu tieshaam esi FMA piekriteejs(a), ja arii man pat neizsakot nevienu negatiivi veerteejumu par mineeto shovu tiek uzmesta luupa?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Dec 8 2004, 12:41
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




mjaa..FMA tieshaam nekas iipash nav lai taisiitu shaadu traci.. (nu cik taalu esmu redzeejis) un manga bik' daudz labaaka...(kaa parasti tikai mans necilais viedoklis)
p.s.Roze, taa lapa ir laba..lol biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Dec 8 2004, 15:12
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




Roze: Paldies par linku... "review" izgaismoja dazhas neskaidras vietas... un kaa jamie izriikojushies ar "scenaariju"... papildus miinusinji shim seriaalam...

P.S. Paareejos review'us arii incanti palasiit


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Dec 8 2004, 16:04
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Mangu lasiju patika, serialu ari visu noskatiojs patika smile.gif
Jagaida Movie vasara smile.gif
aa un par tiem diskiem xe smile.gif
ja kas esmu gatavs maksat tikai lai butu uz dvd diskiem fma xe smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Dec 8 2004, 17:14
Post #10


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Oh, btw!
TheRossman roxxOrz!!! Iesaku visus vinja anime reviewus izlasiit, uberkuuliigi! wink.gif
http://www.therossman.com/rrr


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TheBadEdd
post Dec 8 2004, 22:38
Post #11


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Bljin, nu ja jau juus TAADI tad sanjemiet!!! mad.gif


* Kaa formeejaas homunkulusi jo tie kljuudainas transmutaacijas deelj atvainojiet mani ir suudu chupa un lai tiem iedotu formu tos baro ar sarkaniem akmenjen... Tad sanaak ka dante bija visiem 7 homikiem klaat?! ph34r.gif
* Un kas radiija to Fuhreru...
* Kaa var izniicinaat homunkulusu?! (Man ir miseklis, jo tur ir itkaa daudz veidu bet tomeer...)
* Kapeec Tuckeram neizdevaas pieiset Ninai dveeseli?!
* Kaa Eds atziivojas paraleelaja pasaulee ja jau vinjam ieprieksh uzkrita dirizablis?! blink.gif

Turpinaajums sekos vienkaarshi tagad esmu aiznjemts kaa jau teicu un FMA veelaak paarskatiishu tad veel precizeeshu un papildinaashu sho listi! cool.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Dec 9 2004, 04:18
Post #12


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




labs jautaajusm nenoliedzami ir kaa dante dabuuja ssos ciet nav mineets un vismaz vienam klaat vinna nebija skolotaajas meita attiistiijaas pati vaartu ieksspusee taadaa gadiijumaa dantei arii paareejso biaj veelriez jaaiznnem no vaartu ieksspuses bet kaadeel gan vinna nepanneema vinnu gruuti teikt

tikai viens caur to simbolu kad vinnos vairs nav sarkano akmennu alkkiimija vinnus ir radiijusi un alkkiimija arii pannem atpakall....

jo pirmkaart vinnss nebija pieteikami speeciigs un tas ir tas pats kas atsaukt mirussu cilveeku un ja mees piennemam ka eds bija pats speeciigaakais tad paskaties kas vinnam galu galaa sanaaca sskkirti pagaidaam uz muuzziem kaut arii dziivi....

vai tad to neizdariija vinna braccka???

starpcitu ccibi ir gan laikam taada nedzuaudz sasodiita fane ja jau vinna man iedeva visas seerijas un ja veel paskataas ar ko vinnai nemitiigi apziimeetas rokas un kaads simbols uz meetella biggrin.gif:D:D

aa jaa ccibi veel no vevcaa pavediena ja nekluudos tad mees nedragaajam gan vinnu pasauli....


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Dec 9 2004, 09:46
Post #13


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE
* Kaa Eds atziivojas paraleelaja pasaulee ja jau vinjam ieprieksh uzkrita dirizablis?! blink.gif


Hm. Tas tak nebija vinja kjermenis kur vinsh atradaas. Tas bija tikai liidziigs. (vinja dveesele bija sevi pieseejusi liidziigam kjermanim, nevis tam pasham :3)

QUOTE
* Kaa var izniicinaat homunkulusu?! (Man ir miseklis, jo tur ir itkaa daudz veidu bet tomeer...)


Ir jaabuut kautkam no vinja ieprieksheejaas dziives... (kaa piemeeram, lai izniicinaatu Lust vajadzeeja to kaklarotu)


Un aivvv... ja ES atradiishu kautkur sarkanu meeteli... >)... un ja MAN atradiisies liekas fig-vin-zin-cik matricas.... >)... Un ja es nebuutu nogriezusi oktobrii matus... <_>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Dec 11 2004, 19:54
Post #14


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(aivvv @ Dec 9 2004, 04:18)

starpcitu ccibi ir gan laikam taada nedzuaudz sasodiita fane ja jau vinna man iedeva visas seerijas un ja veel paskataas ar ko vinnai nemitiigi apziimeetas rokas un kaads simbols uz meetella biggrin.gif:D:D
*




ņirgājies, aivv? tongue.gif


QUOTE
* Kaa formeejaas homunkulusi jo tie kljuudainas transmutaacijas deelj atvainojiet mani ir suudu chupa un lai tiem iedotu formu tos baro ar sarkaniem akmenjen... Tad sanaak ka dante bija visiem 7 homikiem klaat?!  ph34r.gif


Es domāju, Dante vienkārši atrada tieši šos homunuculus... Nedomāju, ka tie bija vienīgie, kuri tika radīti, tie tikai trāpījās viņas ceļā. Viņai bija vajadzīgi kalpi. Viņai bija vajadzīgi kādi, kas būtu piesieti pie Filozofu akmeņa tāpat, kā viņa. Hmmm... Atcerieties, rādīja, kā viņa atrada Sloth... Nedomāju, ka viņa speciāli staigāja un meklēja "Grēkus"... dry.gif
QUOTE
* Un kas radiija to Fuhreru...


Man liekas, Fuhrers tika radīts, lai turpinātos kari. Lai radīti Stone, bija vajadz īgi upuri. Fuhere -> karš - >upuri. Loģiski, ne?

QUOTE
* Kaa var izniicinaat homunkulusu?!


Vajag kaut kādu daļu no oriģinālā ķermeņa. Lust bija matu šķipsna tajā kaklarotā, Greed kauli turpat gulēja, kad Eds viņu nogalināja [nabaga Edo, tā sērija bija drausmīga... ohmy.gif Greed kā nekā bija pirmais "cilvēks", kuru Edo patiešām nogalināja, acīs skatoties sad.gif ], tad vēl bija Fuhrera galvaskauss, un Edo taču arī izraka no kapa mātes kaulu.... Tas ir vienīgais veids. Ā, jā, es vēl dzirdēju, ka viņus vājina, ja sabojā to transmutation zīmi, kas viņiem ir... Tāpat kā Als mirtu, ja viņam izdzēstu circle..

QUOTE
* Kapeec Tuckeram neizdevaas pieiset Ninai dveeseli?!


Pag', paga, a cik veixmīgu transmutāciju tu zini? Tur jau ir viena šanse no miljona, ne? Man vismaz tā liekas... Viņš jau arī nebija nekāds labais alķīmiķis.. Plus arī - Tucker jau bija galīgi trax, bet alķīmijai vajag pilnīgi skaridru prātu..

QUOTE
* Kaa Eds atziivojas paraleelaja pasaulee ja jau vinjam ieprieksh uzkrita dirizablis?!

Viņš taču paspēja veikt pēdējo transmutāciju un tikt atpakaļ! T.i. viņs un Als vienlaicīgi to darīja, tādēļ viss izdevās. Remeber, teica, ka vēl neilgi, kamēr tikko nokļuvi citā pasaulē, alķīmija darbojas, tādēļ Eds vienkāršui paspēja. Un Als. Tad, kad dirižablis nokrita, tur jau vairs negulēja Eds..




QUOTE(Kikyou @ Dec 9 2004, 09:46)

Un aivvv... ja ES atradiishu kautkur sarkanu meeteli... >)... un ja MAN atradiisies liekas fig-vin-zin-cik matricas.... >)... Un ja es nebuutu nogriezusi oktobrii matus... <_>
*



Nopērc humpalās un es tev uzzīmēšu Flamela krsutu, un trnasmutation circle arī, ja vajag!!!! ^__________^


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TheBadEdd
post Dec 12 2004, 21:53
Post #15


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




* Kas notika ar Danti, Gluttony un Envy?! Un no kurienes Eds dabuja Al'a kjermaei?!

P.S. Es atradu gljuku - kad eds tika nogalinaats Al's peskreeja apstijas un pateica ka vinjsh vel ir silts! Kaa chainjiks var just?! ph34r.gif

P.P.S Chibi tu nevareetu nobildeet savu meeteliiti! wink.gif Nu ljoti jau vinjsh tika izreklameets! biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

16 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 01:35