IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> warn system, spamotāju apkarošana
jurc
post Sep 20 2005, 20:37
Post #1


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Sakarā ar lielo spamu kas pastāv forumā, tiek palaista brīdinājumu sistēma. Kopā ir iespējami 10 brīdinājumi, kad šis limits ir sasniegts, tad attiecīgi būs bans!

Lai nesaņemtu šos brīdinājumus lūgums ievērot pāris nosacījumus:

- Postam jāsatur vairāk nekā 1 teikumam. Vai arī teikumam ir jābūt ar kādu jēgu. Nedrīkst atbildēt ar vienu vārdu "ok", "paldies", "lol", " biggrin.gif " utt.
- Nenovērsies no temata.
- Ja kāds ir atbildējis uz iepriekšuzdoto jautājumu, neatkārtojies un neraksti to pašu vēlreiz.
- Ja vēlies kādam lietotājam kautko pajautāt, vai pateikties - izmanto PM.
- Neapvaino citus foruma lietotājus.
- nu un ievērot pārējos foruma noteikumus

QUOTE(Dero @ Sep 21 2005, 12:26)
nu ja saņem max brīdinājumu un uzliek to banu, tad cik ilgi vīņš būs? dry.gif
*


Tā kā šis ir vienīgais un labākais anime forums latviešu valodā, tad:

Pirmo reizi saņemot visus 10 soda punktus - tiek atņemta postošanas iespēja forumā uz 2 nedēļām.
Par otro reizi tiks uzlikts bans uz nenoteiktu laiku!

QUOTE(anishuara @ Sep 21 2005, 12:48)
un tad pro4i pazud? visi vai ari  pec soda izcieshanas kada dalja paliek? blink.gif

Procenti nepazudīs, paliks 50% no iepriekš salasītajiem punktiem. Tātad nākamreiz pēc 5 brīdinājumiem - bans.

This post has been edited by lastguru: Oct 5 2005, 23:57


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Sep 20 2005, 20:42
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




viens jautaajums, vai driizaak- luugums. Ja vienaa threadaa izveershas diskusija par kaadu jeedziigu blakustematu, buutu labi, ja modi nevis brutaali topiku aizsleegtu, bet augshmineeto blakustematu vnk paarceltu jaunaa threadaa. Galu galaa, forums ir domaats, lai rosinaatu diskusijas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Sep 20 2005, 20:52
Post #3


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




pag nju ja man ir 0% un es vairs nespamoju....teksim kādus 2 mēnešus...vai tas warn pazūd?(es tikai jautāju jo man tāds ir...)


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Sep 20 2005, 20:55
Post #4


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




WARM levels automātiski nekur nezudīs, to ar laiku samāzinās modi, tā teikt par labu uzvedību. JA lietotājs būs uz labas uzvedības robežas tad % nekur nezuis un stāvēs.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 20 2005, 20:57
Post #5


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(pinksakura @ Sep 20 2005, 20:52)
pag nju ja man ir 0% un es vairs nespamoju....teksim kādus 2 mēnešus...vai tas warn pazūd?(es tikai jautāju jo man tāds ir...)
*


Nu ja tev ir 0% tad tie 0% arī paliks. Cik būsi nopelnījusi tik arī paliks. Ar laiku tie arī var tikt samazināti.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Sep 20 2005, 23:41
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Kur varēs redzēt savu warn leveli?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 20 2005, 23:44
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(bubu @ Sep 20 2005, 22:41)
Kur varēs redzēt savu warn leveli?
*


Tev vajadzeetu redzeet pie jebkura sava posta. Zem tava vaarda kaut kur.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Sep 21 2005, 10:14
Post #8


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Jee jeee visi spameri mast daaiiii ^____^ (raksta pirmo psoto pa ilgiem laikiem)
I pravelno .... zamanala urbties 3-4 lpp. ne pa teemu vai arii "OK"/"Tas bija man domaats?" postiem .....
Nav vairs taa liaka dienaam seedet te un sekot katram jaunajam postam liidzi, tapee shitais ierobezhojums ir iisti vietaa ... =) Ietaupiis man laiku )


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 21 2005, 10:30
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Ne-e, savu warn leveli var redzēt zem sava postu skaita...
Nu vismaz tur es savu redzu


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 21 2005, 10:42
Post #10


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nebēdnīgā bērnība beigusies, iestājies saltais briedums...arī šajā forumā sad.gif
Bet lab, jau lab šādi pasākumi ir nepieciešami.
A varbūt vecie buki var cerēt uz kādu pretimnākšanu un atlaidītēm?

P.s. Es ceru, ka tas viss nav ar atpakaļejošu datumu.

Un vel kas, vai nebūtu jauki, ja warn levelu redzētu ne tikai pats biedrs, bet arī visi pārējie? Tā teikt audzinošos nolūkos.

This post has been edited by ShinChan: Sep 21 2005, 10:45


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Sep 21 2005, 12:08
Post #11


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Ja godiigi man jau saak palikt bail... zin lai nebuutu tie spami vispaar labaak neko nepostot jo piem ja tev ir triis briidinaajumi tu jau praktiski tuliit lidosi aaraa... [gomennasai] 10 warni ir jau oki happy.gif un biezhi vien es piemeeram nemanu ka tas ir spams un sanjemu jauku veestuli no JurCHiX'a un vareni.. man jau ir tie cik tur procenti... ar sho spama apkaroshanu juus nevis iztiiriisiet forumu no liekiem postiem bet tieshi no cilveekiem kuri labraat apmeklee sho forumu...
bet taas ir tikai manas domas... unsure.gif [ ceru ka shis neskaitiisies spams dry.gif ]

P.S. - un vai tieshaam nebuus ne mazaako iespeeju laboties un piem tikt valjaa no kaada warna ar laiku? manupraat buutu tiitri oki ja kkaa ar laiku warni pazuud ja esi labojies or something like that... tas buutu logjiskaak... iem meenesi tu nespamo un nesanjem aizraadiijumus - viens warns nost or something... savaadaak cilveecinsh ar 8 vai 9 warniem jau var sirms no baileem palikt ka tik kko lieku nepasaka... unsure.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 21 2005, 12:18
Post #12


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




1) Ir 10 brīdinājumi nevis 5.
2) Un tavs pēdējais apgalvojums ir galīgi aplams. Atceries - šis nav čats. Forums ir vieta kur tiek diskutēta kāda konkrēta tēma. Palasi postus ko raksta kādi vecāki foruma lietotāji. Nav tie vienfrāzīgie teikumi un vienkārši posti dēļ tā lai tikai kautko iepostotu.
Un ja, kā tu saki, cilvēki gribēs arī turpmāk šeit labprāt iegriezties, tad viņi pirms rakstīt padomās vai tiešām tas ir jāraksta, un vai no tā kāda jēga būs.
Neizslēdzu iespēju ka kāds tomēr arī tiks nobanots. Bet nu ir jāiemācās nespamot. Šaubos ka visiem jaunajiem, kas piereģistrējas šajā forumā, patīk lasīt n-tās lapas lai atrastu sev vajadzīgo informāciju.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Sep 21 2005, 12:26
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




nu ja saņem max brīdinājumu un uzliek to banu, tad cik ilgi vīņš būs? dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 21 2005, 12:40
Post #14


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Dero @ Sep 21 2005, 12:26)
nu ja saņem max brīdinājumu un uzliek to banu, tad cik ilgi vīņš būs? dry.gif
*


Tā kā šis ir vienīgais un labākais anime forums latviešu valodā, tad:

Pirmo reizi saņemot visus 10 soda punktus - tiek atņemta postošanas iespēja forumā uz 2 nedēļām.
Par otro reizi tiks uzlikts bans uz nenoteiktu laiku!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Sep 21 2005, 12:48
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Un vel kas, vai nebūtu jauki, ja warn levelu redzētu ne tikai pats biedrs, bet arī visi pārējie? Tā teikt audzinošos nolūkos. (ShinChan)

ja Shina priekshlikums man liekas labs, tas butu labi redzet gan savus, gan ari citu cilveku % piemeram ka i-cukkarpa.lv tur ir tada pasha metode wink.gif nju un ka saka foxy par cilveku iztirishanu, tas ari ir iespejams, laikam tapec, ka pat tadi silveki ka moderatori shad un tad paspomo (tikai neapvainojietiesw happy.gif)

Pirmo reizi saņemot visus 10 soda punktus - tiek atņemta postošanas iespēja forumā uz 2 nedēļām.(JurCHiX)

un tad pro4i pazud? visi vai ari pec soda izcieshanas kada dalja paliek? blink.gif

A un vai moderi raxtis par ko tika pieshkirti %??? dry.gif Lai spamotajs vismaz zinatu par ko vinjam/ai ir iedoti %. wacko.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 12:45