IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Anime Kso LV hubs, Latvieshu anime hubs-> anime.kso.lv:2412
sipps
post Dec 16 2006, 11:27
Post #76


Unregistered









QUOTE(Hikaru @ Dec 16 2006, 09:30) *

QUOTE(sipps @ Dec 15 2006, 20:11) *

kadajega vispar no DC++ hubiem?

DC++ hubos var dabūt gandrīz visu, bet torrentos tikai šo to.


???

kur tu rauj tadas muļķibas? vienigais ko dc++ var atrast ir bezgaligi daudz visadu figu. un ir tieso otradi torentu trackeros var atrasti visu bet dc++ to kas palicis pari
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Dec 16 2006, 11:40
Post #77


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(sipps @ Dec 16 2006, 12:27) *

kur tu rauj tadas muļķibas? vienigais ko dc++ var atrast ir bezgaligi daudz visadu figu. un ir tieso otradi torentu trackeros var atrasti visu bet dc++ to kas palicis pari

Trakeros (šoreiz iet par tevis pieminētajiem lv trakeriem) var atrast tikai to, ko uploderi saliek. DC++ var atrast to, ko KATRS lietotājs ir nošārējis.
Torrenti - kvalitāte, DC++ - kvantitāte


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Dec 16 2006, 14:05
Post #78


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




QUOTE(jurc @ Dec 16 2006, 10:40) *

Trakeros (šoreiz iet par tevis pieminētajiem lv trakeriem) var atrast tikai to, ko uploderi saliek. DC++ var atrast to, ko KATRS lietotājs ir nošārējis.
Torrenti - kvalitāte, DC++ - kvantitāte


Jup. Nebuutu shitais dc hubs, nebuutu es nemaz redzeejis 90% manus redzeeto animju, par cik tieshi hubaa man cilveeki daudzko ieteica (kad veel es biju anime njuubs). Un ttrakeros pat ja requesto, nevar zinaat vai izpildiis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Dec 16 2006, 14:53
Post #79


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




QUOTE
Ratio ir vajadzīgs dažiem trakeriem.


Ugu... visos normalos trekeros ir ratio sistema... ratio nav tikai masivos arzemes treķeros... bet tur ir mazs atrums.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
s/z
post Dec 16 2006, 15:55
Post #80


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 5-July 06




QUOTE(jurc @ Dec 16 2006, 10:40) *

Torrenti - kvalitāte, DC++ - kvantitāte


Nevarētu teikt, ka DC++ ir kvantitāte. Parasti gluži otrādi - neko daudz iekš DC++ nevar atrast, vai runa ir par to pašu anime.kso.lv vai Total anime nation hubu.

Nu DC++ kvalitāte iespējama tikai tad, kad atsevišķo lietotāju failu arhīvi ir daudzmaz sakārtoti. Piekrītu arī Nikam, ka failu ziņā nereti valda haoss. Sērijas sagrābstītas no dažādām suberu grupām, kuras nereti failu nosaukumos nav pat norādītas. Valoda arī nereti nav svarīga, tikpat labi tas varbūt krievu dubs, cik angļu subs.


Torrentiem, savukārt, ir 2 galvenās problēmas: 1) izbeidzas seederi; 2) mirst torrent saits. Tā, piemēram, JollyRoger relīzes vēl kāds bija apkopojis un izlicis citur, izdevās visai viegli evakuēt, bet citi faili aiziet gandrīz līdz ar galiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 16 2006, 20:32
Post #81


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




s/z, you don't get the point. Tas, ka dc++ ir vairaak stuff, nenoziimee, ka tev tur buus kaut ko vieglaak atrast. Ir stuff, ko ir veerts mekleet, un dc++ ir ceriigs resurss.

Populaaraam lietaam - torrenti
Specifiskam stuff - edonkey vai tamliidziigi "noshaaree pats" globaalie resursi
Retam stuff - dc++ vai tamliidziigi "tev buus kaut ko shaareet" resursi
Ljoti retam stuff - irc, forumi un tamliidziigi "samklee kaadu, kas tev iedos" resursi

Kaa likums, jo zemaak kaapjamies, jo vairaak chakara buus samekleet, atvilkt. Taapeec, ja veelies videeju anime, droshi vien torrentos to ir vieglaak atrast. Bet, ja gribi, piemeeram, Imokawa Mukuzo, tas diez vai buus paaris minuushu jautaajums. Lielaaka ceriiba ir pajautaat kaadam, kam tas jau ir.

Bet es tikai apskatu no atrashanas viedoklja. Veel ir aatrums, lokalizeeshanas fiichas, more or less integrated apvienoshana ar zemaakiem resursiem (piem., chats dc hubos vai forums torrentu trackeros), speeja kontroleet kam/ko dodi, u.c. Katram savas prioritaates, katram sava resursu izveele.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 17 2006, 12:24
Post #82


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Bez tam ieteiktu neieciklēties uz LV resursiem only, laiks, kad visi provaideri limitēja ārzemju trafiku līdz xx MB mēnesī, ir pagājis.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 18 2006, 21:25
Post #83


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




..ne bet nopietni- kas ar hub-u noticis?? dead n gone 4ever?


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Junker
post Dec 19 2006, 01:08
Post #84


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 28-February 06
From: Riga




Anime.Kso.Lv:2412 hubs NAV DEAD smile.gif Un domaaju ka veel ilgi nebuus. Vienk. provaiderim radushaas ljoti nopietnas probleemas ar tiiklu, kaa rezultaataa hubs jau dazhas dienas kaa ir off, bet domaaju ka turpmaako 1-2 dienu laikaa viss buus atpakalj vecajaas sliedees.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Dec 21 2006, 00:15
Post #85


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




QUOTE(Hikaru @ Dec 16 2006, 09:30) *

QUOTE(sipps @ Dec 15 2006, 20:11) *

kadajega vispar no DC++ hubiem?

DC++ hubos var dabūt gandrīz visu, bet torrentos tikai šo to.

Grūti piekrist tik absurdam apgalvojumam. tongue.gif Viss atkarīgs no trakeriem un hubiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Junker
post Dec 21 2006, 11:54
Post #86


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 28-February 06
From: Riga




Jauna info tiem, kas gaida kad hubs buus atkal on: visticamaak diemzheel tikai peec z-sveetkiem vai jaunaa gada pashaa saakumaa. Hubam tiks mainiits hosteejoshais provaiders.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Junker
post Dec 28 2006, 18:20
Post #87


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 28-February 06
From: Riga




Hubs ir atdzimis..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Dec 28 2006, 20:50
Post #88


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(Faplo @ Dec 20 2006, 23:15) *

QUOTE(Hikaru @ Dec 16 2006, 09:30) *

QUOTE(sipps @ Dec 15 2006, 20:11) *

kadajega vispar no DC++ hubiem?

DC++ hubos var dabūt gandrīz visu, bet torrentos tikai šo to.

Grūti piekrist tik absurdam apgalvojumam. tongue.gif Viss atkarīgs no trakeriem un hubiem.

Hikaru ir īpašas attiecības ar torrentiem smile.gif
Pareizāk sakot viņa provaiderim, kurš vēl nav sapratis, ka nogriežot P2P un ārzemes, var ļoti ātri tikt vaļā no klientiem smile.gif
Daži provaideri jau pamēģināja un saprata, ka noP2P=no money


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 30 2006, 16:31
Post #89


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Faplo @ Dec 20 2006, 23:15) *

Grūti piekrist tik absurdam apgalvojumam. tongue.gif Viss atkarīgs no trakeriem un hubiem.

Kad labāk iemācīsies spēlēt Go un sāksi saprast profesionalu spēlētāju absurdus gājienus, tad varbūt piekritīsi šim saprotamam apgalvojumam. tongue.gif

P.S. Sorry par muļķībām. (~32 stundas neesmu gulējis)

This post has been edited by Hikaru: Dec 30 2006, 20:11
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zirneklis09
post Feb 8 2007, 02:02
Post #90


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 8-February 07




Pilniibaa piekriitu! teiktajam, jo ilgaas naktis gaidot, kameeer nolaadeesies animee seeerija, traks var palikt. Ja torrentos ir vieniiga vieta, kur to var atrast, tad nekas cits neatliek kaa seedeet. Sheit Otaku esmu jauninjais, nav bijis laika pieregistreeties, bet anime kaa taadu jau skatos 6 gadus!!! un es saku, tas ir vienreizeeji! smile.gif(to tik fani sapratiis!) pats arii seezhu hub.kso.. utt, nawa man cietajam baigi lielie izmeeri, bet shis tas ira, , vo tie kuri naw noskatiijushies pagaidaam peedeejaas izlaistaas Naruto seerijas, man no 210-219 seerijai ira
Veel viena lieta kas man ljoti patiik ir psp proga Bearshare, anime var atrast arii ljoti daudz un ar sapraatiigu aatrumu.. nolaadeeju tur visas esoshaas Bleach un Naruto seerijas
Kaa arii Animee Online TV, kaa tad nu bez taa
Tapeec es saku Anime fani, vajag savaakties barinjaa buus jautri...
Un peedeejais - Vai kaads gudraaks cilveeks var man pateikt, ,vai Dattebayo turpinaas sub-tuulkot Bleach un Anime, nevaru sagaidiit...Paldies! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 20:24