IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Last party @ exile
exile
post Aug 7 2007, 01:54
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Nu taa, piedaavaaju visiem peedeejo iespeeju paviesoties manaa midzenii, jo driiz sho vietu noslauciis buldozeri. Taatad datums mums buus 17./18. augusts, ierashanaas laiks veel tiks precizeets. Visi liidzi ar savu dzeramo un veelams arii eedamo, jo ledusskapi speciaali ieprieksheejaa vakaraa izeediishu! Piedaavaaju maaju, daarzu ar aaboliem, savu kompaaniju un varbuut ko vairaak. Pacentiishos dabuut tv shim pasaakumam.
P.S. tiem kas nezin adrese ir braslas 49

This post has been edited by exile: Aug 7 2007, 01:55


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Aug 7 2007, 02:35
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Pff. Par to ledusskapi tu ierullēji. XD
Hmm. Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai 20-25 gadīgie opas un ķõķas, tā kā nezinu vai man, mazajam bērnam tur būtu jāiet. xPP wub.gif


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 7 2007, 08:56
Post #3


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




man kaareiz skjiet ka 20-25 gadiigie opas on kjokjas tur nebuus, bet to jau var noskaidrot tikai aizejot.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Aug 7 2007, 09:29
Post #4


Unregistered









QUOTE(Mimi @ Aug 7 2007, 02:35) *

Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai ... 25 gadīgie opas ... tā kā nezinu vai man, mazajam bērnam tur būtu jāiet. xPP wub.gif (Blaaa baaa)


25 gadiigie opas uz shkjuunjiem reti kad vaacas...

Shitaadu sviestu dzirdu pirmo reizi, parasti par taadiem uukjiem dziivo mazi beerni, kas nekur citur officiaali nevar dabuut alkaholu, jo nav 18 gadu. Izmanto zdeviibu pa leeto un nevienam pieaugusham redzetot kost un straadaat stulbiibas.

Ja tu tomeer saac straadaat un tev paraadaas kaut cik naudas, lai to vareetu izteereet kaadaa barchikaa vai klubinjaa - tu protams iesi tur. Vismaz nauda dod kaut cik briiviibas, lai nebuutu jaaseezj sasmakushos dziivokljos ar maziem beerniem utt...

Taaka droshi vari iet. Vareesi satikt sev liidziigi domaajushos beernus, kas atraavushies no vecaaku uzliktaam vazjaam - uzdzivos... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

IPB Image

Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 7 2007, 09:33
Post #5


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Es nezinu, vai būšu, jo tā kā es esmu 22 gadus veca ķõķa (vai opītis), tad jau visticamāk es tajā laikā izvēlēšos zārku vai apkopšu savu topošo kapavietu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 7 2007, 10:34
Post #6


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




huh.gif ziniet man jau sskkiet ka dazzam laba kaut kas nav kaartiibaa ar veertiibu sisteemu ...pietam taa riktiigi mad.gif


exile dziivesvieta nav ne uukkis ne smirdiigs tas jau pirmkaart nevajag dirst ja nav nojausmas iisteniibaa taa ir baigi forssa maaja ar forssu terasi un daarzu visnotal apmierinossaa staavoklii (ja es protams kauko baigi nejaucu bet manupraat nee)


otrkaart kaada starpiiba cik kuram gadu juus vienalga visi kopaa esat latviessu anime comunity un tas ka kaads piedaavaa vietu kur var pavadiit kopiigi laiku ir tikai pozitiviivi un pat ja teiksim tu shumin netaisies ierasties (un veel jo vairaak ja netaisies ierasties) ir tikai tava probleema un nav taadeell nepieciessams nodirst visu un visus kas tur taisaas ierasties


es uz pasaakumu netieku bet noveelu labi pavadiit laiku



--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Aug 7 2007, 11:23
Post #7


Unregistered









QUOTE(aivvv @ Aug 7 2007, 10:34) *

exile dziivesvieta nav ne uukkis ne smirdiigs tas jau pirmkaart nevajag dirst ja nav nojausmas iisteniibaa taa ir baigi forssa maaja ar forssu terasi un daarzu visnotal apmierinossaa staavoklii (ja es protams kauko baigi nejaucu bet manupraat nee)


1. Ja tas nav viesu nams, kur ir pirts un tusoshanai paredzeeta telpu utt - mazs uukjiitis vai skjuunis (Vienalga kaa sakopts, izremonteets - mans zjargons (nav uzbrauciens man taada terminologjija)).

2. Ja telpas ir mazas (liidz 20 m2) un peec kaartiigas pastaigas savaacas daudz civeeku, rodas probleemas ar svaigo gaiso, jo telpas taadaam lietaam nav paredzeetas. Visi cieshi saseezjas un sviist, kaa rezultaataa rodas smaka. Un ja veel kaads paspeejis novilkt savas kurpes, tad ir tieshi taa kaa es to pasniedzu - sasmakusi telpa.

3. Apstriidi teoriju, ka taadi pasaakumi ir cilveekiem zem 18? Tev ir visas tiesiibas...

no savas puses varu meegjinaat uzlabot savu termonalogjiju, neizmantojot vaardus kaa shkjuunis un taliidziigi. Bet no otras puses ceru vairs nelasiit kaut kaadas beernu gaudas, ka luuk sanaak veci opiishi un visus toaali izbesii. Vajag kaadreiz aiziet uz kaadu taadu tusu un tad filazofeet (To Mimi) laugh.gif

Savaa laikaa esu kodis tik daudz pagrabos, kaapnju telpaa un sazin kaados dziivokljos viss neiedomajaamaakaas vietasa. Un tur bija tieshi taa, kaa parakstiiju ieprieksh...

Ja taadaas vietaas ir special cilveeki, kurus citaadi nevar satikt okey - piemiedzu ar aci, bet ja nekaa tada tur nav - tureeties no taadiem dzivoklja tusiem pa gabalu laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Sorre, ja aizskaaru Exile iipashumu. Nebija taa domaats, vairaak naak shrobe par dazju beernu izteikumiem, kas tieshaam var sabojaat visu riitu dry.gif




Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 7 2007, 11:59
Post #8


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(exile @ Aug 7 2007, 01:54) *

savu kompaaniju un varbuut ko vairaak... wink.gif


Ohohohohohooo!
vai tie varētu būt striptīza pakalpojumi, toistj zefiiri?
>:3


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Aug 7 2007, 12:11
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Es klusēju un vairs neizbāžu ne vārda. unsure.gif


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 7 2007, 12:11
Post #10


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Hmm. Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai 20-25 gadīgie opas un ķõķas


Eh... kaut nu tā būtu. Parasti otaku trezveņiku kopā sanākšanās mažoritāte apmeklētāju ir tik tikko atraduši vārdnīcā skaidrojumu vārdam "pubertāte".


QUOTE
Es klusēju un vairs neizbāžu ne vārda.


Jauki. Ceram, ka tu neesi starp tiem nožēlojamajiem deģenerātiem, kas netur savu vārdu.

This post has been edited by GM: Aug 7 2007, 12:13


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Aug 7 2007, 18:09
Post #11


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!
Meeh, nebūšu, jo tajā laikā būs Zaļumballe.^^^^ hehe.

Have fun kids!

This post has been edited by Ayumi: Aug 7 2007, 18:11


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Aug 7 2007, 18:13
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Man prieks, ka shii diskusija izraisiija rezonansu jau pirmajaa dienaa, tagad jaacer ka kaads arii ieradiisies biggrin.gif
QUOTE(+Chibi+ @ Aug 7 2007, 09:33) *

Es nezinu, vai būšu, jo tā kā es esmu 22 gadus veca ķõķa (vai opītis), tad jau visticamāk es tajā laikā izvēlēšos zārku vai apkopšu savu topošo kapavietu.

Taadaa gadiijumaa es arii ietilpstu opju galerijaa un man profilaa jaabuut uzziimeetam zaarkam, eu pag man jau tur ir kapavieta ohmy.gif

QUOTE(Tigra2 @ Aug 7 2007, 11:59) *

QUOTE(exile @ Aug 7 2007, 01:54) *

savu kompaaniju un varbuut ko vairaak... wink.gif


Ohohohohohooo!
vai tie varētu būt striptīza pakalpojumi, toistj zefiiri?
>:3

atnaac un redzeesi sleep.gif

QUOTE(GM @ Aug 7 2007, 12:11) *

QUOTE
Hmm. Es kaut kā iedomājos, ka tur būs tikai 20-25 gadīgie opas un ķõķas


Eh... kaut nu tā būtu. Parasti otaku trezveņiku kopā sanākšanās mažoritāte apmeklētāju ir tik tikko atraduši vārdnīcā skaidrojumu vārdam "pubertāte".

Shkiet, ka manaa pagaajushajaa pasaakumaa tieshi ALK bija tas, kas visus mazos aizbiedeeja ar savas ierashanaas draudiem, bet kaa parasti neieradaas biggrin.gif

Tie kas bija tie jau zin kaa tur gaaja un tie kas nebija nekad arii neuzzinaas ja neieradiisies uz sho - "It was fun while beer lasted"

Jaa un ayumi ej promoto pasaakumus kaadaa citaa topikaa( nezinu vai shis buus labaaks par zveeraa - grupas jau taas pashas)

This post has been edited by exile: Aug 7 2007, 18:18


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 7 2007, 19:50
Post #13


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




ALK apspriediisies par ierashanaas varbuutiibu naakamajaa kopsapulcee. Esiet briidinaati- mees tur varbuut buusim >:)

QUOTE
Meeh, nebūšu, jo tajā laikā būs Zaļumballe.^^^^ hehe


mm, mazgadiigo dzerstinjsh.

This post has been edited by Sigfa: Aug 7 2007, 19:53
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 7 2007, 20:27
Post #14


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




QUOTE(Ayumi @ Aug 7 2007, 17:09) *

Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!



Wow, laikam sen neesmu bijusi otaku pasākumā! Vai tiešām tagad tas viss norit pēc augstāk minēta scenārija? Ja jā, būs jāatnāk un jāievērtē. Hehehehehe.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tissana
post Aug 7 2007, 21:08
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 16-December 05
From: reverie|*




vai arī pavisam jaunas sejas ir gaidītas un netiks nolinčotas? huh.gif smile.gif

QUOTE(+Chibi+ @ Aug 7 2007, 20:27) *

QUOTE(Ayumi @ Aug 7 2007, 17:09) *

Lol xD
Ļaujiet minēt, šitais būs kārtējais jauniešu drinking party, ja? Izrij ledusskapi, pamīcies ar kādu nepazīstamu jaunieti, iedzer aliņu, pavandi māju un čau!



Wow, laikam sen neesmu bijusi otaku pasākumā! Vai tiešām tagad tas viss norit pēc augstāk minēta scenārija? Ja jā, būs jāatnāk un jāievērtē. Hehehehehe.



Scenārijs.. Gandrīz kā pirmizrāde, bez mēģinājuma biggrin.gif

This post has been edited by Tissana: Aug 7 2007, 21:10


--------------------
...and the angels come down to Earth again when they heard the news...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 13:44