IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Mawaru Penguindrum
Ginta
post Sep 9 2011, 18:59
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Pingvīni!

IPB Image

Bet, ja nopietni (un neļaujiet amizantajiem pingvīniņiem sevi maldināt, gabals tiešām ir nopietnāks nekā sākumā varētu likties) stāsts apmēram tāds:

Tā kā Himari dienas ir skaitītas, brāļi, Kanba un Shouma, cenšas tās padarīt pēc iespējas patīkamas un bezrūpīgas. Kāda no tām, kad visi trīs dodas (uz zoodārzu?/akvaparku?) skatīties pingvīnus, tad arī pienāk brīdis šķirties... bet notiek brīnums - parādas iespēja viņas dzīvi paildzināt. Apmaiņā pret to, brāļiem ir jāsameklē un jādabon Pingvīndrams.
Pārējo kas un kā skatamies paši. :>

Vairāk info: MAL, AniDB

-------------------
Kad reiz ar vienu biedri runājot sanāca pieminēt, ka, lai gan kopumā patīk, mani ne sevišķi sajūsmina [tas, tas, tas], pretī ar izteiksmi ko tu vispār sajēdz (Nu, labi, varbūt tas nebija domāts, bet tāds iespaids radās. ;D) saņēmu:
"http://catchercatch.wordpress.com/2011/07/09/pengidrum1/ - tā ka baigu baigais simbolisms,ja!!!"
Kas gan manas domas daudz nemainīja, bet vienalga bija interesanti palasīt, tāpēc arī citiem iesaku.

IPB Image

This post has been edited by Ginta: Sep 10 2011, 17:45


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 5)
austere
post Sep 10 2011, 16:59
Post #2


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 5-July 09




Bet ja nopietni:
esmu noskatijies 5 epizodes (pagaidām tālāk neskatīšo līdz anime nebeigsies) un teikšu tā, ka to pingvīnu un simbolisma bija mazliet par maz - tas "sadzīviskais neglītums" (mirstoša māsa, pārspīlēta (anormāla) apmātība) šķita mazliet par maz atšķaidīts. Pirmā sērija man patika - viss notikās patīkami raiti un tas miršanas stāsts nevilkās garumā. Turpretī otrajā epizodē Ringo novirzes tika izrādītas kautkā nepatīkami detalizēti. Un vispār tēma Fate pieņemamu (labu vai sakarīgu) noslēgumu nesola.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Sep 21 2011, 03:33
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Es ap 5 seerijaam noskatijos. Shii anime izraadiijaas negaidiiti laba. A lot of fun un ar nopietnu sizhetu itkaa. laugh.gif Noteikti skatishos talak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
austere
post Dec 23 2011, 19:28
Post #4


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 5-July 09




Nu ko, Mawaru Penguindrum ir beidzies, uz to arī iedzersim (krūzi kafijas).

Jāsāk ar jau rakstīto: simbolisma un pingvīnu bija par maz. Savu zemtekstu izlobīt man nebija tik grūti, tikai lieta tāda, ka kopsummā nekā daudz pozitīva vai gaiša tur neizlobijās – bet tas, protams, nav nekas tāds, par ko būtu jāskumst. Tomēr šis anime nav tik klaji sadistisks kā Clannad vai brutāls kā filma Dancer in the Dark (ar Bjork).
Vizuālais izpildijums, mūzika un ... ir fantastinsks / satriecošs (fabulous max) un ir pelnijis visus 10 x 10 punktus, tāpat kā mulsinošās, trīsdomīgās sižeta / satura druskas un driskas. Gan saldās (salkanās) ainiņas (ar Himari), gan rūgtās (sayonara, ...), katrs sižeta pavērsiens, kadrs, katra detaļa šajā anime ir ... (trūkst vārdu): ir ar savu lielāku jēgu, dziļāku nozīmi – ieintriģēt skatītāju, priecēt aci, ausi un tukšumu starp tiem piepildīt ar jautājumiem bez atbildēm (un atbildēm bez jautājumiem). Tas viss tur ir (probably), lai anime neaizmirstos pēc dienas vai nedēļas, bet tiktu skatīta otro un trešo reizi.
Vai ne.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 24 2011, 01:03
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Sākumā man pat visai ļoti patika, bet pamazām, pamazām prieks ruka un beigās tik vien "meh" palika.
Spēju novērtēt, ka gabals ir labs/kvalitatīvs, bet kaut kā sajūsmas spiedzienus neizraisa. ^^;;


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 1 2012, 22:10
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Noskatījos. Ļoti patika. Likās viss tāds.. kā lai pasaka nopietnmīļsāpīgsvarīgdīvainlabs. Bet nu beigās labi parādīts
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
, cik saprotu, ka viss ir bijis viens liels tāds tā kā sapnis/murgs. Viņai brāļi itkā ir bijuši, bet nu.. nav. Mazliet par lucid dreaming iedomājos, visas sērijas Himari bija kā sava sapņa vadītājs, ''kā būtu bijis, ja.. '' un pašās beigās, kad jau tiek attēlota īstā ikdiena, viņa tā kā atceras kaut ko, ko būtu nosapņojusi, bet par ko nekad nav domājusi līdz tam konkrētajam brīdim. Vispār sarežģīti, bet ideja, kā brāļi glābj savu māsu, bet beigu beigās viņi vairāk nemaz neeksistē ir tā apgriezti labi. It kā viss vējā, bet tur nav kam būt vējā, jo viņi nav, bet viņa tomēr ir dzīva, bet īsti nevarēja dzīvot, bet izdzīvo, EH! Nu labais. biggrin.gif


Smuki uzzīmēts, man bija prieks vizuāli skatīties. Tagad ar vien vairāk D.Grey Man gribas mest zemē, jo turpinu salīdzināt to artworku ar jaunajiem [kauns, tā nav smuki salīdzināt! xD]. Bet 70% kpē es kko skatos ir dēļ artworka. :T Damnit D.Grey! y u no prettier.. normāls offtopiks man sanāca. ^u^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 09:25