IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lieltuss, Austrumu Robežā
Church
post Mar 15 2005, 22:56
Post #31


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




par tiem attaalumiem no malas izskataas ka saakas siikumaina kashkjeeshanaas. tik - maksaat, tik - nemaksaat. tach jau ieprieksheejam pasaacienam tadors teica - tik cik nau ielauziens. ja nevar - nevar. vienkaarshi jo vairaak naudas kopsummaa, jo lielaaka iespeeja kaarteejam/naakosham notikt/par naakosho mazaaka summa iekaseejama/vaacama. that's it.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Mar 15 2005, 22:58
Post #32


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




Tad jau var ar neko nemaksaat laugh.gif nu labi, labi. Tas buutu ar mieru ja es ierasot ar kaadiem 2-5Ls par ieeju...? A varbuut to attaalumu samazinaat liidz 40km laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 15 2005, 23:48
Post #33


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(SheWr @ Mar 15 2005, 21:58)
Tad jau var ar neko nemaksaat  laugh.gif  nu labi, labi. Tas buutu ar mieru ja es ierasot ar kaadiem 2-5Ls par ieeju...? A varbuut to attaalumu samazinaat liidz 40km  laugh.gif
*


erm. mok pietiks. shaada demagogjija, cik naudas, cik km, saak bik shkjebinaat. ja maz peso - nemaksaa. ja cilveekam i peso un veelme redzeet kautko taadu atkaartoties - samaksaas. voluntary thing. vieniigaa probleema lai paaraak maz maksaataaju nebuutu ;P
tas i pilniigi normaali, ja nestraadaajosham skolniekam/studentam i probleemas ar peso.
galvenais i neabjuzeet paarmeeriigi to briivpraatiigaas maksaashanas principu, un viss buus m`key. domaaju, ka naudas nepietiekamiibas gadiijumaa tadors attieciigi sheit vai tur uz vietas taa arii pateiks.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Mar 16 2005, 07:51
Post #34


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Lija @ Mar 15 2005, 09:54)
oki, es ar laikam būšu....
Tador!!!!!! Plīz... ir arī tauta, kura nedzer kafiju (šo pretīgo šļuru). So, so plīīīz vai nevar sadabūt arī tēju ar pamatīgu daudzumu cukura...
*


buus teeja, mieraa biggrin.gif
60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Mar 16 2005, 07:52
Post #35


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(JurCHiX @ Mar 15 2005, 15:34)
Mēs te ar Dzoni izdomājām tādu vienkāršu lietu - kā būtu ka tiem kas brauc tālāk par 200km ieejas maksa nav jāmaksā? Tjip jūs izmaksājiet mums ^^ A to lai 2x mēnesī maksātu 5Ls + ceļš 7ls.. Bik sanāk.. kabata par mazu...
Arigato....
*


gan jau
ja savaaksies pietiekami daudz cilveeku, kaa izskataas ka buus vispaar ne par ko neuztrauksimies biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Mar 16 2005, 07:55
Post #36


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(+Chibi+ @ Mar 15 2005, 20:55)
Hei, come on, es uz iepriekshejo atvilkos TIKAI Eda meetelii, jo izdomaaju naakt 1h pirms saakuma. Un nekas, bija labi. happy.gif

Un jaa, es uzstaaju. Es gribu satiktu kaadu tikpat apseestu ar Naruto. happy.gif
*


es RAAVU skatos vienmeer...
60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Mar 16 2005, 07:58
Post #37


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Church @ Mar 15 2005, 22:48)
QUOTE(SheWr @ Mar 15 2005, 21:58)
Tad jau var ar neko nemaksaat  laugh.gif  nu labi, labi. Tas buutu ar mieru ja es ierasot ar kaadiem 2-5Ls par ieeju...? A varbuut to attaalumu samazinaat liidz 40km  laugh.gif
*


erm. mok pietiks. shaada demagogjija, cik naudas, cik km, saak bik shkjebinaat. ja maz peso - nemaksaa. ja cilveekam i peso un veelme redzeet kautko taadu atkaartoties - samaksaas. voluntary thing. vieniigaa probleema lai paaraak maz maksaataaju nebuutu ;P
tas i pilniigi normaali, ja nestraadaajosham skolniekam/studentam i probleemas ar peso.
galvenais i neabjuzeet paarmeeriigi to briivpraatiigaas maksaashanas principu, un viss buus m`key. domaaju, ka naudas nepietiekamiibas gadiijumaa tadors attieciigi sheit vai tur uz vietas taa arii pateiks.
*


IECELJU "CHURCH" PAR MANU RUNAS VIIRU FINANCIAALOS UN LIIDZIIGOS ASPEKTOS SARUNAAS AR OTAKU PUBLIKU!
ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 16 2005, 08:41
Post #38


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Hem, 50% ka ieradiishos un 50% ka vilkshos aatraak prom wink.gif Jo naktis nav manas aktiivas darbiibas laiks, iznjemot tusus kur aktiivi jaakustas un jaadzer alkohols wink.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 16 2005, 12:40
Post #39


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(zenofex @ Mar 16 2005, 07:41)
Hem, 50% ka ieradiishos un 50% ka vilkshos aatraak prom wink.gif Jo naktis nav manas aktiivas darbiibas laiks, iznjemot tusus kur aktiivi jaakustas un jaadzer alkohols wink.gif
*


hhih. tad es nebuushu vieniigajs alkoholikjis/spirtobola speeleetaajs ;D
P.S.
uz vietas chikam i pasuutaams alko, cik acceros no ieprieksheejaa pasaaciena. pa vecriigas krogu standartcenaam gan protams.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 16 2005, 12:51
Post #40


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




to Tador: btw, vai citreiz nau veerc topicos kaa 'peso' '#kaarteejais pasaakums#' vai 'strelkas' utml ielikt pirmajaa postaa buutisko nfo par vietu / laiku / naudu / konta Nr. / etc? un, ja kas mainaas laika gaitaa, attieciigi edit pirmo postu? a to piemeera peec laj atbildeetu uz jautaajumu ieksh topeca par naudu (kaads tavs acc. #) man naacaas ilgi paarrakt ieprieksheejaa pasaaciena postus ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Mar 16 2005, 18:32
Post #41


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




*Za4peedinja skalji jo sklaji snjuxts taa ka wisi saskrien apkaart, tad uz wisu jautaajosho skatienu skalji un sirds plostoshi breec : "ES NETIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKUUUUUUUUU!!!!!!!"*
Oki, tagad sho sestdienu raudaashu no sirds un nezinaashu kur likties wisu nakti, wareetu jau aizshmaukt, tikai signalizaacija, shoreiz paps nodroshinaajaaas pret taadiem izgaajieniem.....
*"NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" za4peedinja shnjuxt weel wairaak*


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Mar 16 2005, 19:58
Post #42


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(za4peedinja @ Mar 16 2005, 17:32)
*Za4peedinja skalji jo sklaji snjuxts taa ka wisi saskrien apkaart, tad uz wisu jautaajosho skatienu skalji un sirds plostoshi breec : "ES NETIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKUUUUUUUUU!!!!!!!"*
Oki, tagad sho sestdienu raudaashu no sirds un nezinaashu kur likties wisu nakti, wareetu jau aizshmaukt, tikai signalizaacija, shoreiz paps nodroshinaajaaas pret taadiem izgaajieniem.....
*"NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE" za4peedinja shnjuxt weel wairaak*
*


signalizaacija??? wtf?
Mental case?
vai kaa narutaru?
60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari... 60 chari...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Mar 16 2005, 22:33
Post #43


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(za4peedinja @ Mar 16 2005, 17:32)
*Za4peedinja skalji jo sklaji snjuxts taa ka wisi saskrien apkaart, tad uz wisu jautaajosho skatienu skalji un sirds plostoshi breec
*


Vāāaaaa.. saule, kā tad bez tevis.. bet.. a .. bet kā... viss, es nāku tev pakaļ.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 17 2005, 00:34
Post #44


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Church @ Mar 16 2005, 11:40)
QUOTE(zenofex @ Mar 16 2005, 07:41)
Hem, 50% ka ieradīšos un 50% ka vilkšos ātrāk prom wink.gif Jo naktis nav manas aktīvas darbības laiks, izņemot tusus kur aktīvi jākustas un jādzer alkohols wink.gif
*


hhih. tad es nebūšu vienīgajs alkoholiķis/spirtobola spēlētājs ;D
P.S.
uz vietas čikam i pasūtāms alko, cik acceros no iepriekšējā pasāciena. pa vecrīgas krogu standartcenām gan protams.
*


mde es laikam nebraukšu uz tusu ar mašīnu līdz ar to var gadīties ja ieradīsies Roze ka saaksmim spirtot tīri nopietni nu anyway Rags te bīdīja kaukādus tekstus par iešanu pēc tusa sakē dzert es arī laikam to vēlētos


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 17 2005, 01:35
Post #45


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(kaarleens @ Mar 16 2005, 23:34)
mde es laikam nebraukšu uz tusu ar mašīnu  līdz ar to var gadīties ja ieradīsies Roze ka saaksmim spirtot tīri nopietni nu anyway Rags te bīdīja kaukādus tekstus par iešanu pēc tusa sakē dzert  es arī laikam to vēlētos
*


imho roze ar buus. ;D
*********** filling chars *****************
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 02:29