IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Anime: Made in latvia?, Pašreizējais projektu stāvoklis
serleons
post Jul 21 2009, 17:45
Post #46


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 13-May 08




hahahaha lol pa federaaciju tas buutu reeciigi
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kuro-San
post Jul 21 2009, 23:11
Post #47


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 11-April 08




vot jums gan tās idejas xD moš uztaisiet animi par likteņa līdumniekiem ne? tā skaitās misterija + senie laiki, strēlnieki utt : D

bet vispār ko tur knapināties, kautkādu baigo shounen ar ekšinu vajag uzcept un kāst baigo naudu ar to, pa visu pasauli, kā naruto piemēram : P

This post has been edited by Kuro-San: Jul 21 2009, 23:11
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
serleons
post Jul 22 2009, 15:48
Post #48


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 78
Joined: 13-May 08




jaa izskataas ka vaards knapinaaties tev ir svesh smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Jul 23 2009, 15:04
Post #49


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Nu gan... dry.gif kas wisiem leecies, shiis patriotiskas idejas... katru gadu televizija krukji tas filmas (jau no galvas zinamas tas filmas, cik war), kaut kadas citas idejas nav?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Jul 25 2009, 00:15
Post #50


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Idejas...

Prasi kādam, kuram ir iedvesma vai Renkunam [aka man] [pārveidots karneolas biedra citāts]

Es personīgi varu mēģināt izveidot scenāriju/uzrakstīt sižetu/pamest ideju +/- klasiskam fantazy sižetikas gabaliņam ar dažiem varoņiem, vienotu vietu vai citām lietām, kas jums būtu vajadzīgas. Varu mēģināt uztapināt arī kaut ko reālisma garā, bet drīzāk sanāktu misticisms vai sapņojumam līdzīgs.

Ieskatam varu ieest īsu idejas ieskatu kādai īsstāstu sērijai, kas man labu brīdi padomā.

"Kad redzam debesīs krītošu zvaigzni mēs parasti ievēlamies vēlēšanos. Tas nekas, ka zaigzne ir tikai atmosfērā sadegošs meteora gabaliņš vai akmentiņš, mēs to izdarām. Nereti, nemaz neapzinoties vai zemapziņā mūsu vēlēšanās ir:"Cik skaisti! Es vēlos redzēt vēl vienu krītošu zvaigzni!"
Tomēr, ja kādam izdotos ievēlēties savu vēlēšanos tieši tajā brīdī, tieši tai zvaignei? Ja zvaigznes nebūtu viss parasti akmeņi, bet kaut kas cits?
Katru reizi, kad kāds izsaka savu vēlēšanos krītošai zvaigznei [citu, piepildāmu un nesaistītu ar vēl vienas zvaigznes vai kā tamlīdzīga redzēšanu], zvaigznei šī vēlēšanās jāpiepilda. Tā nolaižas šā cilvēka priekšā un dara visu, lai šo vēlmi piepildītu. Jo tikai, kad vēlme piepildīta, tā var nodzist, lai atkal atgrieztos debesīs kā jauna, kā cita zvaigzne."
Manā idejā zvaigznes ir mītiskas radības vai paŗcilvēciskoti dzīvnieki [aka mans ierastais furrij-ne-furrij tipa zīmēšanas stils] taču zvaiznes var būt arī dzīvnieki un cilvēki. Bez tam, zvaigznes nekrīt tikai mūsu dienās un tikai uz mūsu planētas.
Arī sižets var būt klasisks romance stāsts: Princese un princis, kas nevar satikties kkādu nebūt iemeslu dēļ, bet tad viens no viņiem izsaka vēlēšanos zviagznei "Es ēlos redzēt savu mīļoto/būt ar viņu kopā uz mūžu" vai akut ko tamlīdzīgu un tad nu zvaigzne, peileitojot nelielu maģisko spēku vai cilvēciskiem pārliecināšanas paņēmieniem mēģina vēlēšanos izpildīt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jul 25 2009, 02:13
Post #51


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Tā pa īstam mīlēt, protams, var tikai princese un princis.
Saspamojam idejas!!!

Kā pirmo draņķību piedāvāju psiholoģisku un ētiski- morālu trilleri par bendi.

Iesākumam, jāizpēta, kāds ir bijis bendes statuss dažādos laikos un valstīs. Jāizvēlās to variantu, kur bende ir sabiedrības ienīsts cilvēks, kas vislabākajā gadījumā manto šo amatu no paaudzes paaudzē.
Es esmu lasījusi par kaut kādiem prikoliem ar to, ka, ja bendes logā stāv cimds, tad viņš strādā (vai nestrādā, neatceros). Šādi sīkumi ir patīkami.

Šim cilvēkam, protams, ir mazvērtības komplekss. No viņa rokas katru dienu mirst cilvēki, un viņš tur neko nevar padarīt, jo tāds ir viņa darbs. Viņš vēl ir jauns un šo darbu pārņēmis tikai nesen, un nespēj ar to samierināties. Viņš, protams, ir dievbijīgs (jo lūdz žēlastību par saviem grēkiem un ļoti jauki, ja var iepīt kristietību, kur vien var), un uzskata, ka neviens nekad nespētu viņu, bendi, mīlēt.

Tātad ciešanas. Daudz ciešanu. MOAR!!!

Tad viņš iepazīstas ar čigānmeiteni, kura nezin, kas viņš ir. Viņš ir kautrīgs, nepārliecināts, un atturīgs, bet viņa ir droša, skaista un ar tiem laikiem nepiemēroti brīvu domāšanu. Viņas attieksme pret augstākiem spēkiem uzskatāma par mūsdienīgu un no malas raugoties, ķecerīgu. Viņu tas mulsina. Tomēr meitene viņa dienas dara priecīgākas, parāda tam daudzus ikdienas "brīnumus". Viņa apgalvo, ka baidās no meliem un nāves, jo dzīve ir par daudz skaista, lai to tā bojātu. (Tas, protams, liek puisim justies vainīgam) Saprotams, ka viņi iemīlas viens otrā.

UN TAGAD CIEŠANAS!!!!

Kā jau visas skaistas un nedumjas meitenes (Kur nu vēl vientulīgas čigānietes ffs!!!), arī viņu apsūdz par to, ka viņa ir ragana.

Tad ir tādi varianti.
Mazāk ciešanu: viņš vienkārši spiests viņai izpildīt nāvessodu.

VAIRĀK CIEŠANU
Viņam arī viņa jāspīdzina, lai viņa atzīstas savā grēkā (liek- pienākums tāds). Viņš varētu arī kā citādi, netieši būt iesaistīts šajā lietā, piemēram, liecinot pret viņu.

Beigas varat izdomāt paši.
Suggestions? Var visādus jautrus, neprātīgus nobeigumus izdomāt.

PIEMĒRAM VAIRĀK CIEŠANU!!!

Viņš varētu pieņemt un atbalstīt meitenes uzskatus, atteikties no sava pienākuma, un par to tikt spīdzināts (te var krāšņi aprakstīt visus vikipēdijā atrodamos spīdzināšanas paņēmienus) un notiesāts reizē ar viņu!!!!

HAHA!!!!!! SADEDZIET!!!! biggrin.gif

Gomen.

This post has been edited by FuschichO: Jul 25 2009, 02:17


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Jul 25 2009, 10:45
Post #52


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Super, labaas idejas.
Varbut kadam ir padoma ari kads scenarijs ari kaut kas no "horror genre"? =D

This post has been edited by Tamashi: Jul 25 2009, 10:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tamashi
post Jul 28 2009, 14:52
Post #53


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 139
Joined: 20-October 08




Eh, neva mind.
Man ir jautajums, ka jus vispar domajat to animi uztaisit(uzzimet), kuri butu tie makslinieki?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 3 2009, 19:36
Post #54


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(FuschichO @ Jul 25 2009, 02:13) *

Kā pirmo draņķību piedāvāju psiholoģisku un ētiski- morālu trilleri par bendi.
...

Domāju, ka tas ir izcils stāsts tādā formā, kā tu to pasniedz, bet anime no tā uztaisīt ne tikai nav reāli, bet arī ir pārāk prognozējama un lēna.

P.S. Bende, kas pats tiek spīdzīnāts ir nevis vairāk ciešanu bet mazāk, jo pašuzupurēšanās ir patīkama. Vienlaicīga notiesāšana vēl ļauj pastiprināti uztvert to misionāristisko upuri, tāpēc galīgi nekam neder.

Pēc spīdzināšanas bende astāj meiteni sakropļotu karcerī, lai drebošām kājam, gandrīz jucis pavēstītu par atzīšanos tautai. Viņš nespēj pārdzīvot nodarīto un naidā pret sevi nocērt sev labo roku. Īpašam efektam viņš to var darīt pakāpeniski - sākot ar plaukstu. Bende atgriežas karcerī, lai parādītu ka sakropļojis sevi viņas dēļ, par mīlestības apliecinājumu, bet no izvārgušās meitenes saņem nosodījumu skaļa "Es tevi ienīstu!" veidā, pēc kura meitene atklepo asinis un gandrīz nomirst, tomēr saņem spēkus šo teikumu atkārtot vēlreiz - skaļi, lēnām un nepārprotami - "Es tevi ienīstu!!!". Viņa ir sašutusi, ka bende veicis bezjēdzīgu goda aktu, kurus viņa tik ļoti un atklāti ienīst. Bende ir šokā, pievīlis meiteni, neredz dzīvei jēgu, izrauj nazi un piespiež sev pie rīkles. Tomēr viņam nepietiek drosmes, un viņš nazi atlaiž, ko tajā brīdī paķer meitene un ar niknu skatienu atvēzējas, lai iedurtu pati sev rīklē. Bende saļimst, savelk rokas dūrēs un sāk bimbambuļot. Fin.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 4 2009, 00:23
Post #55


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Nu ja reiz paredzams, tad no tiesas neder. Jāsadomā kas cits.

O, šodien es iedomājos par komēdiju, kurā parādās eņģelis. Un katram cilvēkam tas parādās viņam vēlamā dzimumā un izskatā un ar atbilstošām īpašībām. Tur var veidot dažādas misēkļepizodes, bet - vai kaut kas tāds jau nav izdomāts?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 4 2009, 01:41
Post #56


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ko tu āksties, neviens taču neko nezīmēs. Mangu neviens nevar uzzīmēt, dažs ar grūtībām AMV mēģināja, kur uzreiz anime būvēt augšā?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 4 2009, 12:40
Post #57


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Bet vai tad kāds cer uz pretējo- ka zīmēs? Es tikai bārstos ar idejām.

Es gribu zīmēt, bet tā ir mana darīšana un tā nebūs anime, bet varbūt kādreiz, kad es būšu 40 gadus veca meita bez vīra un ar trim dubultzodiem...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 4 2009, 13:00
Post #58


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tie trīs dubultzodi tev būs jau pēc desmit gadiem XD Tā kā vari jau sākt zīmēt, pirms ierodas tavs true love un nesataisa kādus piecus bērnus.

(tas, protams, nebija nopietni, tomēr norāde uz to, ka, ja nedarīsi tagad, arī pēc trīsdesmit gadiem tev būs kas labāks, ko darīt)


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Aug 4 2009, 18:53
Post #59


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es ar to biju domājusi, ka man anime zīmēt ieinteresēt varētu tikai tad, kad vispār nekā dzīvē ko darīt nebūs- aka no nekā nedarīšanas uzauguši trīs dubultzodi biggrin.gif (And I've met lots of love already. And I also think the "Real One" is bullshit) biggrin.gif

Tāpēc, lai sāk darīt tie, kuriem gribās un kuriem vajag. I'm out.

This post has been edited by FuschichO: Aug 4 2009, 18:55


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post Aug 6 2009, 10:05
Post #60


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Nedzēsiet to uzbrukumu pagaidām, lai var Drošības policija izmeklēt šo lietu. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 20:32