IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Saskaitam aktīvos lietotājus :P, (Nothing special - tikai nedēļas laikā jāatzīmējas, kas esmu dzīvs)
Shumins
post Jul 17 2012, 07:46
Post #1


Unregistered









Vakardien mani patīkami pārsteidza TomoyaChan, uzrakstot PM ar jautājumu - "Pagaidām nekādu dižo aktivitāti neredzu >_> Kkur lasīju, ka šī adrese ir tik pat kā mirusi. Tā ir?"

Uz šo jautājumu bez padziļinātākas izpētes būtu grūti atbildēt dry.gif

Es personīgi domāju, ka šis forums kaut kad sen klusībā un vientulībā nomira, bet neredzu iemeslu skumjām.
Tā vietā lai tas tiktu aprakts, tas kā zombijs pamazām atgūstas jaunai - mazliet savādākai dzīvei cool.gif

IPB Image

Man zombiji patīk, jo tos neviens vairs nevar nogalināt. Tie forever viesiem var dot "Love and Peace"!
Bet ne par zombijiem gribēju spamot.

Ienāca prātā doma apkopot tos cilvēkus, kuri aktīvi, vismaz vienu reizi nedēļā te ieskrien uzraksta/izlasa ko. Lai dažiem nerastos muļķīgas domas par to, ka te neviens vairs nenāk.

Es domāju, ka tie, kas šo sviestu izlasa var droši atsaukties ar savu reply. Kaut vienkārši - esmu vēl dzīvs. Varbūt esmu pārāk liels optimists, bet domāju, ka nedēļas laikā mierīgi savāksim vismaz 20 laugh.gif

Bet lai tēma nebūtu tik tukša, droši varat arī pievienot savas domas.

*Kāpēc es šeit esmu (kaut vai ieradums).
*Kas man patīk/nepatīk (piemēram, besī Shumins muldēšana :3).
*Ko vairāk šeit vēlētos ieraudzīt.
*utt.

Laiks viena nedēļa (līdz 24. jūlija rītam). Tad šo tēmu slēdzu.

Gaidu dzīvības pazīmes no veciem labiem spameriem un jauniem zaļiem gurķiem blink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
3rdHalf
post Jul 17 2012, 09:45
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 28-July 10
From: Valmiera




Esmu dzīvs.

Kāpēc es šeit esmu? - J-stuf komūna Latvijā! tongue.gif

Kas man nepatīk? - Fōrums ir nedaudz neaktīvs, bet atrodoties šeit samērā nelielu laika posmu - nejūtos ka esmu pozīcijā lai tiesātu/pārmestu.

Ko vairāk šeit vēlētos ieraudzīt? - Vairāk dzīvus dalībniekus.

utt: - Forumu derētu uzprišināt ar jaunām iespējām, kā: achievementiem, apbalvojumiem un pateicībām. Perfekts piemērs būtu: forum.nihonomaru.com

ANYWAYS!
Man patīk šis forums un dotajā brīdī izskatās ka šeit uzturēšos.
IPB Image


--------------------
Mans YouTube kanāls un Flickr foto-straume!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jul 17 2012, 10:39
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




*Mēdzu ienākt katru dienu pat pa vairākām reizēm. Ieradums. Parasti izlasu, ja ir kas jauns. Man patīk, ja jaunāko ziņu sadaļā kaut kas labs ir, nevis errors. biggrin.gif

*Manī izraisa intelektuālo sašutumu daži frukti, bet domāju, ka pati esmu bijusi kādam grūti paciešama. Varbūt joprojām tā būtu, ja es paustu paplašinātu viedokli par manis iecienītajiem lietotāju mākslas darbiem (reizēm gan man paslīd kāja)

*Gribās, protams, redzēt aktivitāti. Agrāk aktuāla bija mākslas apspriešana, bet tagad diženie zīmētāji tik posto un posto, un neviens neko īpašu nesaka. Toreiz bija jautri, jo riktīgi pamētāties ar visādām asprātībām varēja. Tā arī citos treados bija. Nejauka kasīšanās patiesībā rada baigi lielo aktivitāti biggrin.gif Bet tagad... tas viss šķiet nenozīmīgs, laikam tāpēc, ka foruma biedri ir paaugušies vārda tiešā nozīmē.

ā, atcerējos, ka kādreizi ieminējos par apbalvojumiem un tituliem utt. Tas laikam nevienam īpaši nepatika. Bet re kā spokos visi gatavi savu dvēseli par cepumiem pārdot.

Nu, kaut kā tā.

This post has been edited by FuschichO: Jul 17 2012, 10:40


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Jul 17 2012, 10:46
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Errr... Joprojām esmu šeit, jo tā gribu. (Vai nu arī tāpēc, ka, atšķirībā no citiem forumiem un domubiedru vietnēm, šeit jūtos kā mājās - pat ja pamesta, kamēr tā stāv (edit: un kamēr tēma man puslīdz aktuāla), tikmēr aspsēdīšu.)

p.s. Var gan zombijus nogalināt. :I Bet tas tā.
IPB Image

This post has been edited by Ginta: Jul 17 2012, 10:59


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jul 17 2012, 12:56
Post #5


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




*Kāpēc es šeit esmu
Pāris reizes nedēļā sanāk te iegriezties, kaut vai lai iečekotu, vai spamboti nav te neko sakakājuši un izdzēstu (bet tas tagad ar diezgan pareti gadās). Uz citiem animē forumiem negribās pārvākties, nav vairs tas.

*Kas man patīk/nepatīk
Ja man ir labs garastāvoklis, tad man viss patīk.

*Ko vairāk šeit vēlētos ieraudzīt.
Grūti teikt. Diez vai būs tā, kā bija agrāk, bet nu vismaz kaut kāda aktivitāte te ir, tā ka ar labi.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TomoyaChan
post Jul 17 2012, 13:29
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 13-July 12
From: Rīga




Dzīvs un kā Shumins minēja - Jauns zaļš gurķis biggrin.gif
Esmu pazīstams ar otaku.lv, jo pirms dažiem gadiem lietoju šo adresi. Pirms pāris dienām nolēmu atgriezties ar jaunu niku un jaunu sākumu smile.gif

1. Esmu šeit, jo vēlējos satikt sev līdzīgi domājošus cilvēkus, proti, kuriem patīk anime, diskutēt par dažādām tēmām utt.
2. Hmmm, Shumins muldēšana laikam ir neizbēgama, tapēc kā vienīgo negatīvo lietu varu minēt cilvēku neaktivitāti. Ceru, ka ar laiku otaku.lv useru skaits palielināsies.
3. Ko vairāk vēlētos ieraudzīt? Vairāk useru, vairāk jaunas un aktīvas diskusijas.

Un piekrītu Gintai, zombijus var nogalināt biggrin.gif It īpaši ja ir pazīstams Necromancers ar interesantu vārdu xD
Vampīru ninja un macigal girl nav obligāts pasākums, bet var noderēt wink.gif


This post has been edited by TomoyaChan: Jul 17 2012, 13:30
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aruka_sei
post Jul 17 2012, 14:15
Post #7


Arheologs
******

Group: Chuunin
Posts: 642
Joined: 17-October 11
From: Latgale, Dagda




šeit esmu šeit biggrin.gif

1. esmu šeit lai padiskutēt, uzklausīt citu viedokļus un protams pastrīdēties par kaut kādu tēmu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2. vienīgais kas man nepatīk ir tie useri kuri ieregistrējas un pēc tam neko neraksta( kuriem ir nulle postu)
3. vairāk useru, vairāk aktīvitātes smile.gif



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jul 17 2012, 20:58
Post #8


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Esmu šeit jo esmu moderis + ieradums + drusku vēl interesē anime n stuff. Mani patiesībā neviens nebesī, dažreiz tikai besi tas, ka kādam besī kāds cits un tad foruma pavedienos notiek uzbrauciens.

Es nezinu, kāpēc, bet LV anime fanu forums nekad nebūs tāds kā piemēram http://forums.animesuki.com/ Kur visi dzīvi apspriež dažādas JP popkultūras izpausmes utt. Amīši ir citādāki, un varbūt, ka pat labāk tā. Mums te uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt tos, kuri normālus pārdomu postus par animēm taisīja, un pašlaik neviens no tiem vairs nav starp aktīvajiem. Shumins var vārīties, bet ne par animi smile.gif

Atšķirībā no citiem mani pilnībā apmierina posti a la "Forša anime!" ja tie nav katra pavediena beigās no vienas un tās pašas personas. Iemesls ir tas pats kas augstāk - trūkst aktivitātes. Kāpēc baidīt prom jaunos, iespējams, tie pieradīs pie foruma, mazliet paaugsies un sāks rakstīt garākus teikumus vai pat rindkopas! smile.gif

Apbalvojumi būtu forši, bet man liekas te pirms kāda brīža bija Rozes posts ka vajag apdeitot foruma softu utt. Un izskatās, ka tas viss ir iestrēdzis kaut kur... Un tā, kā viņš ir vienīgais kas kaut ko var darīt pie foruma softa, tad izredzes ieraudzīt kaut ko jaunu te ir mazas.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
archaxyz
post Jul 18 2012, 16:49
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 11-August 05
From: Latvija=>Rīga=>Darbs




Ienāku vismaz pāris reizes nedēļā lai paskatītos kas te notiek smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jul 20 2012, 14:12
Post #10


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Aptuveni reizi nedēļā (reizēm biežāk, reizēm retāk) arī es vēl šeit iegriežos, lai paskatītos, kas šeit jauns, kas mainījies un reizēm, lai vienkārši pagremdētos nostaļģijā.
Man patīk tas, ka šī vieta joprojām eksistē. Es varu iedomāties, ka tuvu alternatīvos apstākļos pie šādas lietotāju aktivitātes šī vieta jau sen būtu aizklapēta ciet, no sērijas "nav jēgas" utt. Bet ne šeit. Un tas priecē, ka joprojām ir šāda vieta, kur iegriezties un kā Ginta izteicās, sajusties kā mājās. Anime kā mēdija veids ir iezīmējis savu īpašu vietu manā atmiņu karaļvalstī, tāpat arī šis forums viemēr būs šis forums un nekas cits to neazivietos. Pat ne tik daudz dēļ anime, bet dēļ cilvēkiem un diskusijām. Anime šajā gadījumā būtu tikai tas vienojošais faktors, kas saved vienuviet cilvēkus ar kaut kādā ziņā līdzīgu (ne vienmēr gan, bet tomēr) dzīves un pasaules uztveri.
Ko es gribētu.. hmm. Man varbūt ir utopiskas vēlmes, lai būtu kā senāk, bet ta kā utopija pārāk nedraudzējas ar realitāti, tad es gribētu vēlēties to pašu lielāku aktivitāti, vairāk pasākumu un .. vairāk jaunu cilvēku.

Zombiji pēdējā laikā kļūst pārāk overrated.
Gribētos domāt, ka forums nav miris, bet pārgājis latentā aktivitātes periodā. Es protams, saprotu, ka nekad nebūs kā senāk, bet par mirušu es šo vietu nesauktu.

Banzai!


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sunder
post Jul 20 2012, 19:05
Post #11


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




Bump
Kādreiz nācu zīmējumus skatīties. Tāka tie tik pat kā vairs netiek likti, tad laikam vien pieraduma pēc nāku.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maitenieks
post Jul 20 2012, 19:34
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 22-August 09
From: Sabile




Šad tad te parādos. Šo to pat arī palasu, bet kopumā man pašam palēnām sāk pierimt animes entuziasms. Vairs nav vēlēšanās formēt kaut cik pamatotu viedokli animes sakarā. Tas laikam saistīts ar to, ka es 90% no šībrīža animēm uztveru kā junk-food. Līdz ar to nāk par labu šad tad palasīt pozitīvus komentārus par jaunajām animēm.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jul 22 2012, 12:40
Post #13


Unregistered









**Palikušas tikai vairs divas dienas cool.gif

Pagaidām saskaitīju 11 izdzīvojušos. Plus vēl kādi 2 vai 3, kuri ir pārāk lepni lai pieteiktos.

Liels paldies par atsaucību un pievienoto informāciju.

Pievienošu arī ko par par sevi ph34r.gif

*Kāpēc es šeit esmu?

Tas ir viss vienkāršākais jautājums.
Tas ir tāpēc, ka Otakieši ir paši foršākie un interesantākie cilvēki, kurus man nācies sastapt. Atsaucīgi un izpalīdzīgi, tādi kuri vienmēr gatavi jaunām domām un idejām. Nevis pieturēšanās pie novecojušiem steriotipiem. Bet tāda jau ir geimeru un otakiešu specifika. Maz reālās dzīves, daudz laika pavadīts pie datora, iegūstot dažādu internetā pieejamo informāciju. Tā neiegrimstot vietējos aizspriedumos un vērtībās, bet izvērtējot pieejamo informāciju, tiek izveidots savs - unikāls way of life.

Tieši šādi cilvēki, ar savām unikālām domām, kaitēm un problēmām man patīk viss vairāk. Patīkamas pārmaiņas no ikdienas cilvēkiem.

**Kas man patīk/nepatīk

Patīk lasīt jaunumus par Anime stuff un Anime apskatus, kā arī ieteikumus. Neesmu tik aktīvs Anime industrijā, lai ķemmētu caur ārzemju forumus. Man labāk patiktu iegūt informāciju šeit, mazliet atgremotu un papildinātu, par kuru arī mēs te vietējie varētu pacepties. Tomēr vietējā mentālitāte un domas ir mazliet savākas par USA un Jap otakiešiem.

Neciešu Haters, kuriem žults līst ārā pa visām spraugām. Saprotu, ka dažiem ir nežēlīgi vecāki, klases biedri vai darba kolēģi. Bet tam nevajadzētu būt par iemeslu, lai uzkrāto žulti izliktu šeit. Nav jau tā, ka kāds uztrauktos par negatīviem komentāriem, piezīmēm utt. Dažreiz, ka gribi ar kādu padalīties informācijā, visi sekojošie komentāri ir "Die Bitch Die!", tad dažreiz nopietni var apsvērt domu, kāda velna pēc es vispār ko rakstu. Tas aizbiedē cilvēkus.

IPB Image

Kā pozitīvāko Hateru atceros GM. Dažiem tomēr bija talants korekti un interesanti izplatīt žulti. sleep.gif

Bet tā kā lielākā daļa Hater ir izklīduši uz labākiem upuru medību laukiem, tad tā diez vai varētu būt problēma šeit.

***Ko vairāk šeit vēlētos ieraudzīt.

Domāju, ka priecātos par jebkuru informāciju, kas saistīta ar Anime & stuff. Kā arī interesantas idejas offtopic par jauniem sabiedrības modeļiem, izmaiņas pasaulē pēc komunisma ieviešanas USA, kad tiktu nacionalizēti visu miljardieru konti un uzkrājumi. utt.

Un nobeigumā mazliet par aktivitāti.

Domāju, ka Anime skatīšana cilvēkus mazliet nozombē un ierauj tos savā mazā pasaulītē.
Apkārt ir daudz šķietamu notikumu. Dažādas problēmas un draugi, attiecības un nodevība. Un tu pamazām pazuadē saikni ar realitāti, pilnībā iejūtoties kādā Animucītī. Tev it kā liekas, ka apkārt notiek daudz interesanta un tu daudz iemācies. Bet tikai pa nakti, kad izslēdz savu datoru, tu pieej pie loga un ieraugi ārpusē pilnīgi svešu pasauli. Ieej vannas istabā iztīrīt zobus un skaties spogulī uz kaut kādu svešu, ar bārdu noaugušu veci. Nošausminies par ļauno apkārtējo pasauli un sevi, fiksi ielienot gulēt, lai rītdien turpinātu skatīties turpinājumu, aizmirstot visu apkārt notiekošo.

Tāpat dažādos ārzemju forumos un blogos var izlasīt daudz informācijas par Anime. Un tu nevis centies to papildināt ar savām domām, bet vairāk kļūsti par pasīvu patērētāju, kas vairāk uzsūc informāciju, nevis to rada.

Bet ja mēs paši vēlamies aktivitātes, tad tās arī pašiem ir jārada. Viss ir ļoti vienkārši.
Atliek tikai izbrīvēt dažas minūtes laika un ko uzrakstīt. Tāpat arī šī tēma. Viņas nebūtu, ja viens jukušais un līdz nāvei nogarlaikotais bārdainas vecis to neuzrakstītu.

Noskatāmies kādu jaunu Anime un pievienojam tai aprakstu. Uzzinām, ka bankrotējusi studija Bones, uzrakstām savu sašutu par to, lai kopīgi par to pabirnātu asaras. Tās arī tās aktivitētes un tā kopā pārdzīvotais rodas. Ir bezjēdzīgi visu laiku gaidīt, kad kāds ko interesantu izdarīs tāvā vietā.

Tāpat arī ar socializēšanos ārpuss digitālās vides. Ja gribas kādu satikt, tad uzzaicināju kur ierasties nekad nesaņemsi. Lai gan tajā pašā laikā visi labprāt kur aizietu, kopīgi paskatītos kādu Anime, tikai nav neviena, kas mani uzaicinātu.

Bet to, ka pats varētu mājās savāk savu nekārtību, novākt junk food tukšās kārbas un alus pudeles un uzaicināt kādu citus jukošos ciemos neviens neiedomājas.

IPB Image

Slinkums un bailes no jauniem piedzīvojiem arī padara mūs vientuļus.

Ok, pietiks spamot.

Ceru, ka šodien un pirmdien līdz slēgšanai, pieteiksies vēl kāds izdzīvojušaism.

Domāju, ka arī citiem interesē, kas vēl šo forumu apmeklē cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Koneko
post Jul 22 2012, 15:54
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 161
Joined: 23-October 09




Biju uzrakstījusi garu atbildi, bet nolohojos un izdzēsu (neesmu pieradusi vēl darboties ar lapīti...) le sigh~

Vārdsakot, apskatos, kas šeit notiek gana bieži. Ja ne reizi dienā, tad reizi nedēļā noteikti. Kāpēc? Pat nezinu. Piereģistrējos, kad forums jau sen vairs aktīvs nebija, bet pateicoties tam (un yaoi diskusijai, un Gintai, un vēl pāris laimīgām sakritībām) iepazinos ar kaudzi foršu cilvēku, kas jau vairāk kā 2 gadus ir mīļi draugi. Life has never been the same! (Ak, jā, mēdzu te likt savus zīmējumus, bet vairs to nedaru - labāk tumblērī un DA).

Neceru uz revolūciju, kam sekotu aktivitāte forumā, bet nenoliedzu, ka ir vērts mēģināt.

Visvairāk patika(-īk) mākslas sadaļa. Vismazāk herpu un derpu naids, lai gan tagad to vairs neuzskatu par problēmu. Diez vai kāds no viņiem būtu spējīgs izlīst no midzeņa un pateikt to sejā, so yeah...

Bet ideja par savākšanos ir brīnišķīga. Kā jau minēju, pati pārliecinājos, ka sadraudzēties nav nemaz tik grūti.

IPB Image

This post has been edited by Koneko: Jul 22 2012, 15:55


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zahuyasha
post Jul 22 2012, 16:07
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 2
Joined: 28-June 12




Ceru ka soreiz ierakstisu pareizi.
Es registrejos,lai atrastu cilvekus ar tadam interesem ka man,sava dzimtaja pilseta(kas ne parak izdevas).
Parlukojot citus postus ieguvu paris lietas,kuras nevareju atlauties(tas ir,nopriku mangas).
Ari interesanti uzzinat citu viedokli,par dazadam temam,ar ko tad otaku "dzivo un elpo".
Atvainojos par kludam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 02:17