IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Code Geass - Lelouch of the Rebellion
Ginta
post Dec 9 2006, 05:26
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




nosaukums: Code Geass - Hangyaku no Lelouch
epizodes: 25
06.10.2006 - 21.07.2007
oficiala lapa: http://www.geass.jp/
vel info: AniDB; AnimeNfo; ANN

apraksts (ne seviski veiksmigi tulkots no ieprieksminetajiem avotiem):
Britanijas imperija ir iekarojusi un okupejusi Japanu. Ta tagad tiek deveta par 11. apgabalu un tas iedivotaji - par vienpadsmitajiem. Britanijas imperija Japanai atnem tas autonomo varu un uzspiez tai savus likumus ar 'Knightmares'(?) palidzibu. Britanietis, kurs tolaik dzivoja Japana- Lelouch, savam draugam Suzaku teicas Britaniju iznicinat.
Kadu dienu pec vairakiem gadiem vins nejausi ieklust vienpadsmito teroristu plana istenosanas vieta un laika, kad tie ir nolaupijusi kadu no Britanijas militarajiem noslepumiem. Vinu aiztur kads no Britanijas specvienibas, kas nosutits teroristus apturet- Suzaku.
Kamer ierodas papildspeki, militarais noslepums- jauna un noslepumaina meitene- dod Lelouch Geass speku. Ta ir vara, kas citiem liek paklausit jebkuru tas ipasnieka paveli. Ar ta palidzibu Lelouch nolemj realizet karoto Britanijas grausanu. Vins klust par Zero- maska terptu bruninieku, kas vada sacelsanos pret Britaniju. Taja pasa laika Suzaku tiek iecelts par jauna- 'Knightmare' prototipa- Lancelot pilotu, kurs sev par galvenajiem merkiem ir izvirzijis Britanijas aizsargasanu pret teroristiem un atrast idealo un patieso pasauli.

IPB Image

IPB Image

IPB Image


mans komentars:
Kad dabuju izskirstit zurnalu Clamp:NewtypePLATINUM redzeju, ka tur veseli 3 atverumi ir veltiti kaut kadai jaunai anime: コードギアス反逆のルルーシュ domaju: o! izskatas gliti un tur tacu CLAMP piedalijusas (original character design).. bet.. wth?? is that a gigant robot I see?? -talakaja informacijas meklesana interneta ta ari ieraudziju- sai anime stav klat uzraksts: mecha -saku jau pardomat skatities, jo lai, lai gan CLAMP man patik loti, loti (*yaa.. major their admirer*), mecha- maigi izsakoties- nav mans milakais temats..
bet patiess prieks, ka ta nedariju. neesmu sa zanra eksperts un nezinu, kada ta varbut izskatas uz citu robot-anime fona, bet vertejot to vispareji- man liekas, ka viss ir loti labi. patik. (un ja nakosreiz izdzirdot vardu 'mecha' mana sejas izteiksme nemainisies- tad ziniet- tas ir pateicoties Code Geass - Hangyaku no Lelouch)

Edit: 2. sezona

Geass - Hangyaku no Lelouch R2
episodes: 25
Apr 6, 2008 - ?

IPB Image

info:
aniDB; ANN;mal

This post has been edited by Ginta: Apr 8 2008, 11:16


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
11 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 14)
Keydan
post Dec 9 2006, 14:04
Post #2


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Oh!!! Jau ilgu laiku gaidiju kautko tadu...
Anime pec pašas pirmas se3rijas iekļuva mana personiga TOP 10!!!
Man iepatikas sižets, zimets diezgan labi, pat miļi, normala muzika. Un balss Lelouch'am ir loabi izvelets (ja nemaldos, balsaktiris tads pats ka xxxHolic Watanuki). Tomer Mecha visu samaitaja. Bija ari citas liets kuras man tepatik... bae es aizmirsu.
Ar nepacietibu gaidu nakamo seriju! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 9 2006, 15:48
Post #3


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




OMFG Es šito gribeju noskatiities, kad taa vel nebija iznaakusi X)

tagad vajadzees nokachaat wee)))


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Dec 9 2006, 16:25
Post #4


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




paskatiijos pirmaas epas .. un vienaa briidii neiztureeju. beidzu trackot. klishejas. :/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Dec 9 2006, 16:25
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Es CG vispār nesauktu par mecha, jo tā galīgi neatbilst mecha stereotipam (mazi bērni, kuri ar milzīgiem robotiem glābj pasauli), turklāt vairākās epās Nightmare Frames (vai arī Flames - kā zināms, japāņi neatšķir "l" no "r") vispār neparādās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 9 2006, 17:11
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Pēc 5 sēriju noskatīšanās, radās iespaids, ka tas ir Death Note un Gundam Seed sajaukums. Vispār interesanti, kas no tā viss sanāks. Skatīšos tālāk.

This post has been edited by Hikaru: Dec 9 2006, 17:18
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 10 2006, 18:17
Post #7


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Izlasot rindinjas no AniDB "his goals are take revenge for his mother, and create a world in which his little sister, Nanali, could live in peace", jau gribas spljaudiities. Veel jo banaalaak, ja sho atriebiibu nes siiks njunnja, kuram nevar buut nekaadas izpratnes par sociaalo sisteemu, ne arii shim ir kaads viedoklis, kuru shis speetu apskaidrot saviem vaardiem. Kur nu veel taaa deeveetaa taisniiba, ko shis nes pa priekshu savai darbiibai. Klisheja, klishejiskaa iesainjojumaa.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Dec 10 2006, 18:39
Post #8


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 10 2006, 17:17) *

Izlasot rindinjas no AniDB "his goals are take revenge for his mother, and create a world in which his little sister, Nanali, could live in peace", jau gribas spljaudiities. Veel jo banaalaak, ja sho atriebiibu nes siiks njunnja, kuram nevar buut nekaadas izpratnes par sociaalo sisteemu, ne arii shim ir kaads viedoklis, kuru shis speetu apskaidrot saviem vaardiem. Kur nu veel taaa deeveetaa taisniiba, ko shis nes pa priekshu savai darbiibai. Klisheja, klishejiskaa iesainjojumaa.


Tu ari ta problema... viņš nav "njunnja" bet tads mazais ģenijs un bijošais Brittanijas princs!
Tomer mazlitiņ banali ir...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Dec 10 2006, 21:35
Post #9


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 10 2006, 17:17) *

Izlasot rindinjas no AniDB "his goals are take revenge for his mother, and create a world in which his little sister, Nanali, could live in peace", jau gribas spljaudiities. Veel jo banaalaak, ja sho atriebiibu nes siiks njunnja, kuram nevar buut nekaadas izpratnes par sociaalo sisteemu, ne arii shim ir kaads viedoklis, kuru shis speetu apskaidrot saviem vaardiem. Kur nu veel taaa deeveetaa taisniiba, ko shis nes pa priekshu savai darbiibai. Klisheja, klishejiskaa iesainjojumaa.
Pasūkāji pirkstu un noteici vēja virzienu? Apsveicu, taču mana iepriekšējā matemātikas skolotāja tev ieliktu labi ja 4. Kā zināms, nav labi spriest par seriālu pēc pirmajām epām, bet tu, cik var saprast, pat tik daudz neesi redzējis, tā kā, lūdzu, noskaties vismaz pirmās 5-6 CG epas, pirms atbildi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Dec 10 2006, 21:46
Post #10


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Niks @ Dec 10 2006, 20:35) *

... tā kā, lūdzu, noskaties vismaz pirmās 5-6 CG epas, pirms atbildi.

kaa reiz noskatiijos apmeeram tik, pirms izmetu shovu no trackojamaas listes.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Dec 22 2006, 13:17
Post #11


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




CG labs man patiik smile.gif
Berni + Roboti glabj kartejo reizi pasauli un cinas par taisniigumu ? LOL imho 75% mechas tas taa ir tongue.gif

Klishejiski, bet es turpinashu skatiities smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post Mar 31 2007, 22:08
Post #12


Unregistered









Skatos 23. epizodi un beigaas "patiikams" paarsteigums...
Suņi taadi!!! 24. un 25. epizodi atliek uz vasaru... laugh.gif

This post has been edited by LeoR: Mar 31 2007, 22:09
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Apr 3 2007, 12:03
Post #13


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Es par sho te izgajienu pus dienu majas lamajos mad.gif
Makslinieki laikam ari iespaidojushies no geasa un draudzigi uztaisija hari-kiri biggrin.gif

This post has been edited by Spectre: Apr 3 2007, 12:04


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Aug 1 2007, 00:44
Post #14


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




http://tsukitenshin.net/gg/%5Bgg%5D_Code_G...%5D.mkv.torrent KAMPAI~
Update:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
WTF^3 *dauza galvu pret klavu* WTFH Kā tā var izrīkoties pēc tik ilgas gaidīšanas!!!!!!!!!!!


This post has been edited by Niks: Aug 1 2007, 02:21
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Aug 1 2007, 09:29
Post #15


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Esmu sākusi skatīties šo anime un tikusi līdz kādai 14 sērijai, laikam, jo es to skatos tad, kad ir kāds brīvs brīdis un nav nekā cita, ko skatīties vai arī negaiudīti rodas vēlme to redzēt. Kopumā, no visām šobrīd redzētajām epām varu teikt, ka anime piesaista, noteikti, taču kaut kas man tajā nepatīk. Man nezinu kapēc visu laiku kaut kas saistās ar Gundam Seed un tas izjauc visu skatīšanās prieku. Jo ir apnicīgi līdzīgu ideju redzēt jau nez kurā šāda žanra animē. Bet kopumā ir skatāms, tīri normāli. smile.gif Varbūt vēlāk pārdomāšu un mainīšu savu viedokli, kad būs viss redzēts. rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 02:26