IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> PS2, uzlauzt
dcrow
post Jul 13 2005, 15:07
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




Vai kāds zina kur var Rīgā veikt PS2 Slim čipošanu, jeb uzlauzšanu?


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 13 2005, 20:21
Post #2


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




noteikti jaavar centraaltirguu ..................................


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 13 2005, 20:37
Post #3


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




nu taa jau ir katra passa probleema smile.gif jautaajums bija kur var smile.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jul 13 2005, 22:12
Post #4


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Bērnu pasaulē, pats tur veicu.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jul 13 2005, 22:26
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Nezinu kā ir ar PS2 Slim line, bet vecajam PS2 ir pieejami USB moduļi, kas ievietoti atbloķē konsoli.
P.S. Kāpēc tu vispār gribi savējo uzlauzt?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Jul 13 2005, 23:46
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




Dela tāda, ka vēl neesu pircis, bet domāju ka ja nopirkšu nevarēšu spēlēt pirātiskos diskus, negribas katru reizi tērēt uz spēli 30 - 60 Ls


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jul 14 2005, 02:10
Post #7


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Da tagad jau nopirkt arī oficiālajos veikalos uzlaustus un nočipotus var. Tā kā neuztraucies.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jul 14 2005, 22:38
Post #8


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(Shumins @ Jul 13 2005, 23:54)
Es ceru vairaak uz kaadu labu PS2 Emulatoru...ja man pa taadu naudu tikai iznaak PS2, tad tas nav nopietni...PC ir cita kategorija...tik to speelju buutu...
Tagad vismaz labi, ka var uzspeeleet PSx games uz datora, citaadi zjeel tie 100 sapirktie diski...
Gan arii PS2 varees, taa veel mani FFX un turpinaajumi gaida  mad.gif
Lai gan man liekas, ka shito joku tev var izdariit jebkuraa elektroprechu labotaaju bodiitee...Tas ir ljoti vienkaarshi un neviens nelaidiis iepeeju garaam uz tevi uzvaariities...
Dziivotu Kuldiigaa tad gan zinaatu kur, nu vismaz 50% smile.gif
*

  • Nedaudz no emulācijas teorijas:
    emulācija vienmēr prasa lielākus resursus nekā koda izpilde dzimtajā sistēmā (ir viens izņēmums, kad dzimtās sistēmas emulācijas apstākļos koda izpilde bija ātrāka par tā izpildi dzimtajā sistēmā, bet par to citreiz);
  • kamēr PS2 nebūs pilnībā dokumentēts, par PS2 līmeņa grafikas un spēlējamības sasniegšanu ar emulātoru var aizmirst;
  • pat ja būtu pieņemams emulātors, pietiekoši jaudīgi PC dzelži par saprātīgu cenu būs pieejami tikai pēc kādiem 5 līdz 6 gadiem (un tie vienalga maksās vairāk nekā PS3, kas atbalstīs arī PS2 spēles).
Tāpēc pērc vien PS2.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Jul 18 2005, 08:44
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




Es vot sadomāju pirkt caur 220.lv PS2 Slim, gan jau tur nebūs čipota, bet spēles kā jau visi zin nav no lētajām, uzreiz gribētos uzlauzt to, lai varētu palēto pirkt spēles...


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jul 18 2005, 10:26
Post #10


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(dcrow @ Jul 13 2005, 14:07)
Vai kāds zina kur var Rīgā veikt PS2 Slim čipošanu, jeb uzlauzšanu?
*


Uzmesago dark ruin, viņš zinās ko ieteikt.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jul 18 2005, 13:19
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
Es vot sadomāju pirkt caur 220.lv PS2 Slim, gan jau tur nebūs čipota, bet spēles kā jau visi zin nav no lētajām, uzreiz gribētos uzlauzt to, lai varētu palēto pirkt spēles...
Es nepirktu slim. Cik zinu, tad mazais ps2 var uzkarst, un dvd lasītāja galviņa saiet čupā. Pie tam cena par šo novecojušo agregātu iekš 220.lv ir pārmērīgi dārga.

QUOTE
(ir viens izņēmums, kad dzimtās sistēmas emulācijas apstākļos koda izpilde bija ātrāka par tā izpildi dzimtajā sistēmā, bet par to citreiz);
Dīvaini gan tu noformulēji to izņēmumu.

Bet, nu, tiesa, emulācija prasa varenus resursus. Kaut kad nesen uz sava pocketpc(400mhz, hoho) mēģināju noemulēt SNES, bet vienalga manāmi iebremzēja ar skaņu, bēē. Iespējams, ja tas emuls būtu optimizēts arm'am, tad staigātu, bet tas bija snes9x ports.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Jul 18 2005, 14:03
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




Par to uzkarsšanu lasīju dažādos forumos, un visur raksat ka slim versija strādā diezgan stabili, pat uzsilstot, ka nevienam nebija problēmu ar to...Pie tam ir garantija vienu gadu, un cena tur 133ls, vai ta tas ir par daudz? Tu kautkur redzēji lētāk?


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jul 18 2005, 22:58
Post #13


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Labāk pērc pa 160, bet uzreiz nočipotu.
A to uz čipu, es nezinu kā tagad maksā, iztērēsi vēl 40 Ls.
Pie tam slim versijai čips drošvien ir dārgāks nekā parastajai.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Jul 19 2005, 00:36
Post #14


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




QUOTE(bypass @ Jul 18 2005, 13:19)
QUOTE
Es vot sadomāju pirkt caur 220.lv PS2 Slim, gan jau tur nebūs čipota, bet spēles kā jau visi zin nav no lētajām, uzreiz gribētos uzlauzt to, lai varētu palēto pirkt spēles...
Es nepirktu slim. Cik zinu, tad mazais ps2 var uzkarst, un dvd lasītāja galviņa saiet čupā. Pie tam cena par šo novecojušo agregātu iekš 220.lv ir pārmērīgi dārga.

QUOTE
(ir viens izņēmums, kad dzimtās sistēmas emulācijas apstākļos koda izpilde bija ātrāka par tā izpildi dzimtajā sistēmā, bet par to citreiz);
Dīvaini gan tu noformulēji to izņēmumu.

Bet, nu, tiesa, emulācija prasa varenus resursus. Kaut kad nesen uz sava pocketpc(400mhz, hoho) mēģināju noemulēt SNES, bet vienalga manāmi iebremzēja ar skaņu, bēē. Iespējams, ja tas emuls būtu optimizēts arm'am, tad staigātu, bet tas bija snes9x ports.
*


1. PS2 Slim sakarst, tik pat cik portatīvais, bet par tā sadegšanu, tu taču neuztraucies.
2. Diemžēl neatceros kāda sistēma tas viss notika, jo tas eksperimetns bija pasen, taču tas atkal uzpeldēja, kad sākās runas, par to ka Xbox Next procesori un īpaši grafiskā sistēma ir nesaderīgi ar Xbox CPU un GPU, jo tiem ir pārāk atšķirīgas arhitektūras, tāpēc Xbox spēles nāksies emulēt. Bet atgriezīsimies pie eksperimenta, tā mērķis bija noskaidrot, kas notiktu, ja programu palaistu ar emulatoru uz sistēmas, kura emulātoram bija jāemulē. Lai gan emulācija prasīja papildus resursus, tās laikā kods tika optimizēts, kā rezultātā ātrdarbība pieauga tik ļoti, ka pārspēja koda izpildi dzimtajā sistēmā bez emulātora.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Jul 19 2005, 08:38
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




[/quote]
1. PS2 Slim sakarst, tik pat cik portatīvais, bet par tā sadegšanu, tu taču neuztraucies.
*

[/quote]

Par sadegšanu es domāju ka nevajadzētu uztraukties, jo ir jau garantija, un es domāju gan jau Slim versija nebija jau veidota tā, ka uz tās paspēlēs 3 stundiņas un atstās to, lai atdziest...Gan jau tur viss ir izdomāts...


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 13:17