IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sveiciens visiem
Duarh
post Nov 28 2004, 01:38
Post #16


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Nav jaabuut altruistam, bet kompetentam skolotaajam, lai priecaatos par to, ka skolnieks pashu paaraug - tam vajadzeetu buut skolotaaja meerkjim, un motivaacijai uzlabot savas zinaashanas. Ar altruismu nav nekaada sakara.

smile.gif a, protams, lekshanaas arii ir dalja no lietas. . .bet dazhreiz taa ir laba un vajadziga izklaide


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Nov 28 2004, 11:24
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Yume es Pinkos(dzivosu pec menesa apmeram xe)...
Nu nez varetu jau pie manis rikot xe,Istaba liela, vissapkart buss animes kalendari, action figures utt.
Ja tiesam nebuss vietas kur tad var jau sarunat xe smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 28 2004, 13:45
Post #18


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(ShinChan @ Nov 28 2004, 00:15)
Kuram pasniedzējam gan patīk, ka audzināmais pāraug viņu pašu? Varbūt kādam nelabojamam altruistam, lai gan nezinu kā vajag lekties ar pasniedzēju, lai iemantotu tādu nelabvēlību. Vai tik paša raksturs un izaicinošā uzvedība (pēc paša pieredzes saku) nebūs pie vainas?
*


manis noraadiiais iemesls ir vieniigais... ja nu vieniigi rakstot referaatus es izmantoju valodu kas ir par gruutu prieksh vinjas ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Nov 28 2004, 14:09
Post #19


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(ShinChan @ Nov 28 2004, 00:15)
Kuram pasniedzējam gan patīk, ka audzināmais pāraug viņu pašu?
*



Tādam, kurš ir ieinteresēts(-a) skolnieka(-ces) izaugsmē. Vienā vārdā - Skolotājam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 28 2004, 14:31
Post #20


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Labi, te prasās pēc sīkāka mana redzējuma izklāsta.
Protams, ka skolotājs/pasniedzējs parasti priecājas par sava audzināmā izaugsmi un panākumiem lokālā, nacionālā vai starptautiskā līmenī. Tas ir tā it kā viņš pats būtu uzvarējis tajās olimpiādēs, debatēs vai vienalga kur. Taču ir jāsaglabājas šai hierarhijai pasniedzējs->audzināmais un ja tas tiek sagriezts kājām gaisā, vai arī sāk izskatīties, ka tā varētu notikt, tad ir gluži dabiski, ka cilvēkam rodas kompleksi vai diskomforts. Tas cik liels maita tā rezultātā viņš paliek (vai nepaliek) ir atkarīgs no katra individuālā gadījuma. šajā gadījumā, laikam runa ir par reti atriebīgu veceni. Gribu teikt tikai to, ka tas ir dabiski, bet ne pieņemami. Zināmos apstākļos jebkuru skolotāju/pasniedzēju var padarīt par savu ļaunāko ienaidnieku un murgu.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 28 2004, 14:39
Post #21


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu... happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Nov 29 2004, 08:04
Post #22


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Varbut to skolotaju slepus pieteikt populārajās arābu nevalstiskajās organizacijās.
Al kaeda, hamas,uc. biggrin.gif pec tam var ari piezvanit uz CIP Vai SAB.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Duarh
post Nov 29 2004, 08:28
Post #23


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 9-April 04
From: Portland OR USA




Mieriigi, mieriigi, taadas lietas postot nav paaraak gudri, it iipashi jau taadeelj, ka pashreizeejaa pasaules staavoklii kaads arii juus var njemt par pilnu. . .


--------------------
世界を革命する力を
この我がに返してもらう!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Nov 29 2004, 08:34
Post #24


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Vislabakaja gadijumā tam ari janotiek. biggrin.gif

Pag pag kada veida tu tik atri.......... . AAAA vini mus izseko. Rauju vadus formateju diskus un disketes skrapeju komaktdiskus. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu neviens jau vinu nepierakstis ieks tām organizacijam. biggrin.gif Bet deretu gan mad.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 29 2004, 08:53
Post #25


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Pēc idejas, skolotājiem tikai būtu jāpriecājas par skolniekiem, kuri viņus pārsniedz! Tā ir skolotāja būtība - tātad labs skolotājs, ja viņa audzēknis pāraudzis savu audzinātāju.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Nov 29 2004, 09:41
Post #26


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




nu ja, tas takaa buutu skolotaaju meerkjis - nodot zinaashanas taalaak, lai ar vinju paliidziibu sasniegtu ko vairaak. To lietu sauc par attiistiibu, evoluuciju wink.gif un shitaadi tizli u4uki iet pret dabu ! ohmy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 29 2004, 10:24
Post #27


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Varbūt vienkārši piedāvāt skolotājai kopā apskatīties anime... lai viņa kļūtu par Otaku un tad telpa būs garantēta. biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 29 2004, 15:01
Post #28


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




huh.gif kaa tad ar taam telpaam iisti buus? palikavai nepalika?

Vsilielaakaa bvauda ir veerot kaa cilveeks izvaaraas savaa niknumaa un bezspeekaa, kur pievainas ir pasha kompleksi. Risinaajums vareetu buut noalgot kaadu Zhigolo kursh vinjai iemaaciis miileet Anime.
Pag jaut ir vai mees taas telpas dabuujam uz mutiska dariijuma vai bija parakstiits papiirs par telpu lietoshanu.... ja tas ir vieniigais "ningen" kursh dziivi bojaa nepamatoti tad vajag papiiru liimenii kartot shiis lietas. kameer stingri nenopamatos un nepieraadiis kapee telpas tiek atnjemtas, tikmeer lai vinja pavada naktis bezmiegaa. Tas ka vinja tur ienjem n-to pposteni nedod vinjai tiesiibas chakareet mozgas. Mums savaa videnee vienreiz izdevaas gaazt pasniedzeeja visatljautiibu, jo lieta aizgaaja papiiru liimenii un pasniedzeeja raksturinjsh tika uzlikts zem giljotiinas vai nu darbs vai nu 4 vai 6( neatceros cik iisti) skoleenu nelikumiiga neattesteeshana.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Nov 29 2004, 15:12
Post #29


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(Tador @ Nov 28 2004, 13:39)
taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu...  happy.gif
*



Un dažus kilogramus sausiņu, kā arī lieku veļas pāri.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 29 2004, 17:12
Post #30


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Tador @ Nov 28 2004, 13:39)
taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu...  happy.gif
*


ez, tikai ar tiem miltiem taa pavaajaak...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 12:34