IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Forum Guidelines, Jaunās foruma vadlīnijas
Storm
post Sep 10 2007, 19:17
Post #46


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 290
Joined: 12-April 06
From: nya




QUOTE(edg @ Sep 10 2007, 00:10) *

Katram profila settingos ir fiicha, kas ljauj atsleegt parakstus pilniibaa. Iesaku!


Kamoon man nevajag atsleegt neko. Es vnk informeeju xDD


--------------------
skills of a snail
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Sep 10 2007, 23:07
Post #47


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




informē par konkrētiem indivīdiem caur PM kādam no aktīviem modiem.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dangerous_D
post Oct 13 2007, 12:41
Post #48


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 22-April 06
From: Califonia




I can make out some of the latvian, for the rest I have a site bookmarked that will translate the page
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Nov 17 2007, 22:25
Post #49


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Labi, esam tikuši galā ar parakstiem, taču kā ar citiem attēliem (ja arī tas ir normēts, gomen, nav īsti spēka pārlasīt visu šo tēmu)? Būtībā problēma tāda, ka vismaz daļa foruma apmeklētāju iebilst pret 1280x720 formātu, kurā iznāk jau liela daļa jauno anime (var gan strīdēties, cik no tām patiešām ir HD, bet ne par to ir runa). 1920x1080 Pagaidām atstājot malā (gan jau līdzīga cīņa tiks izkarota par to pēc dažiem gadiem), kā ir ar 720p skrīniem - samazināt uz kaut ko pieņemamāku (ja jā, tad uz ko?) vai arī var atstāt nemainītu?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Nov 18 2007, 02:45
Post #50


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




shis ir interneta power boards, nepaarspiilee. 1024x700ciktur ir pilniigi pietiekoshi un dazhreiz pat paarspiileeti. Ir tikai sapraatiigi lielas bildes likt kaa popupus nospiezhot uz mazaakas versijas vai nelikt vispaar. Nedomaaju, ka ir veerts iesliigt dziljaakaas diskusijaas par sho teemu. Tad kad visaa latvijaa buus 10mbit wi-fi par briivu vareesi likt kaut 10mb smagas bildes, bet pagaidaam ljoti daudziem vareetu nepatikt lielaaks bildes svars par vnk smiekliigu kvalitaates uzlabojumu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Nov 18 2007, 13:25
Post #51


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Man intresē ko nozimē šī lieta....???

Sorry, dynamic pages in the [IMG] tags are not allowed


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Nov 18 2007, 14:37
Post #52


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Tu mēģināji iekļaut kaut ko šādu http://otaku.lv/index.php?showtopic=1997&st=40 kā attēlu, kas visticamāk drošības apsvērumu dēļ ir aizliegts, turklāt attēlus, kuri paredzēti izlikšanai otaku.lv vēlams augšuplādēt uz pašu otaku.lv, lai mazākas problēmas ar mirušiem linkiem (un vietējie, kuriem nav ārzemju nets, arī varētu redzēt LOL).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Nov 18 2007, 15:03
Post #53


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Ne es no sava datora lādeju iekšā, bet tad kad gribēju iepostost viņš man rādija šo....Sorry, dynamic pages in the [IMG] tags are not allowed



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Nov 18 2007, 15:30
Post #54


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Ēēēēmm.. Vai es tiešām tik neskaidri izteicos?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 29 2009, 00:28
Post #55


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(lastguru @ Sep 25 2005, 12:46) *

[*]Parakstam jābūt ne lielākam kā 600x150 pikseļiem.


lielisks piemeers kaa nevajag dariit:

IPB Image

ja nu kaadam veel nepielec: nevienu - NEVIENU - neinteresee tavs paraksts vairaak par saturiskiem postiem topikaa. Tava dziishanaas peec uzmaniibas ir trauceejosha un kaitinosha, es neveelos skatiities uz lielaam geju bildeem, it iipashi vienaa topikaa vairaakas reizes. teksts 10% vietas, ge­js- 90.

Tiem, kam shkjiet, ka man buutu jaaatsleedz paraksti, ja man kautkas nepatiik - elementaars savstarpeejas cienjas princips, es pilniigi noteikti nebuushu vieniigais kursh ir stipri neapmierinaats ar shito, kapeec vairaakiem forumieshiem buutu jaaciesh, lai saimons vareetu likt sev gejus parakstaa?

EDIT: pieliku bildei meeriijumus; kopaa - 501px, teksts - 6.68%, bilde - 93.32%; manupraat bish afigel.

This post has been edited by Sigfa: May 29 2009, 00:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post May 29 2009, 02:44
Post #56


Unregistered









QUOTE(Sigfa @ May 29 2009, 00:28) *

es pilniigi noteikti nebuushu vieniigais kursh ir stipri neapmierinaats ar shito, kapeec vairaakiem forumieshiem buutu jaaciesh, lai saimons vareetu likt sev gejus parakstaa?


Ja vēl piekristu, lai signature samazinātu 3x (Rules tomēr ir rules [dažas nenozīmīgas, uzrakstītas rindiņas, kuras pēc vajadzības var pārakstīt]) - signature pēc izmēra varbūt tiešām traucē, tad par šo vienīgais ko varu teikt:

QUOTE(lastguru @ Sep 25 2005, 12:46) *

12. Izturieties ar cieņu pret foruma moderatoriem (biedri no grupām "Jounin" un "Kage") un labvēlīgi pret pārējiem foruma dalībniekiem.


Nez, dzīvojot "Policejiskā valstī ar policejisku domāšanu" es jau sāku pievienoties Liberāļiem (atteikties no austrumeiropas postpadomju domāšanas) un iesaku tev:
Edit my Profile->Board Settings->Do you wish to view members signatures when reading topics?->NO!

Kāpēc? Tāpēc, ka sāk jau mazliet apnikt, ka katrs, kuram kādas lietas nepatīk, uzraksta kādu likumu, aizliegumu, un ierobežoju, lai tikai apmierinātu savu egoismu apspiežot citus. Apsveru domu vairs nelasīt ziņas par notikumiem Latvijā, jo katrs jaunizgudrotais aizliegums sāk novest līdz batkvēlei - tikšu Seimā likvidēšu kādreiz visu šo sviestu, jo tās idejas nomirs kopā ar mūsu pensionāriem.

Un pie tam, Saimons komentē tikai dažus zīmējumus, un to signature neviens tāpat izņemot dažus "māksliniekus" neredz. Tāka nevienu īpaši tas tāpat nebūt traucējis (varēji noignorēt - daudz, kas te tiek pārkāpts - tās dažas 20 rindiņas tāpat nestrādā).

Un tas tikai vēl trūktu, ja te sāktos diskusijas par Homoseksuālistu problēmām! Šos vispār labāk nekur nepieminēt.

Man arī piemēram kaitina sviestaini un stulbi posti iekšs "Person below me jebšu cilviņš aiz manis - spēle, lai mums nebūtu te pārāk garlaicīgi"
Taču tāpēc jau neņemu cirvi un neskaldu postotājus.

Iesaku Tev vairāk smelties Liberālās idejas un vairāk nodarboties ar sevi pašu (nav domāta masturbācija). Ar problēmā te tiks galā foruma moderatori - Saimons sāks muldēt par daudz un reāli krist uz nerviem (izbanos) vai izēdīsim šo, piesmejot viņa postošanas mākslu :3

Un Jums ALK taču ir gadiem krāta pieredze ne?

Saglabāsim labāk ilūziju "This land is made of love and peace". (Vai arī beigšu ostīt līmi un pievienošos tev :3)

IPB Image
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 29 2009, 09:43
Post #57


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Shuminj, man jaasaka, ka es negribu atsleegt parakstus, jo man reizeem ir interesanti pacholeet ko nu kurais tur sabaazis. Dazham kvalitatiiva aspraatiiba, citam vnk esteetiski baudaama bilde utt., savaadaak jau es te neceptos un tieshi taa arii dariitu.

EDIT: un man shkjiet, ka shis forums ir diezgan liberaals (ar dazhiem iznjeemumiem, kur kaads mods uzskata par savu sveeto pienaakumu aizstaaveet kaadas nepaarstaaveetas/vaaji paarsteeveetas intereshu grupas viedokli izmantojot sev dotos cenzuuras riikus). Neviens jau netaisa jaunus noteikumus tikai tapeec, ka kaadam kautkas neiepatiikas.

This post has been edited by Sigfa: May 29 2009, 09:47
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post May 29 2009, 09:50
Post #58


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Shumin - muļķības. Noteikumi ir noteikumi. Saimona paraksts novākts.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 29 2009, 09:56
Post #59


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Vai nebūtu ērtāk ieviest kādu tehnisku ierobežojumu, lai tādus attēlus, kas parsniedz konkrētu izmēru, vienkārši, nevarētu ievietot parakstā?

Mani ar šad tad kaitina pārlieku milzīgie atteli un youtubes embedētie video parakstos.


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post May 29 2009, 11:59
Post #60


Unregistered









QUOTE(Sigfa @ May 29 2009, 09:43) *

Shuminj, man jaasaka, ka es negribu atsleegt parakstus, jo man reizeem ir interesanti pacholeet ko nu kurais tur sabaazis.


Tasisnība, pats arī šad un tad paskatos, kas otram ielikts. Varbūt tiešām viena geja dēļ nav vērts atņemt kādam to prieku cool.gif

QUOTE(zenofex @ May 29 2009, 09:50) *

Shumin - muļķības. Noteikumi ir noteikumi. Saimona paraksts novākts.


Nuja, nākamais solis būs 1600x1050 pixel wallpapers, nejau visi aizdomājas, ka tas var kādam traucēt.

Liekas aizbraucu auzās tur, kur to nevajadzēja dry.gif

Un btw, nav ko piespamot "Forum Guidelines" :3
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 March 2024 - 12:14