IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Nacionaalisti?, sheit?
ShinChan
post Sep 17 2004, 22:53
Post #31


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Tu man labāk izstāsti cik ilgi tev smadzeni skaloja pirms sjādus tekstus saaki visā nopietnībā bīdīt. Man liekas, ka pie vainas būs bijis kāds nelaimīgs konflikts ar krievu (krievvalodīgo). Varēji jau nerunāt caur puķēm un pateikt tiesji, ka tas kosmopolītiskais kangars (man patīk, ka vairums no jums ultrapatriotiem lieto vienus un tos pasjus apzīmējumus, jums laikam tas rokasgrāmatā ierakstīts) esmu es. Ja notiktu pēc tava prāta Latvija jau otrā dienā pēc tavām "reformām" nonāktu starptautiskā izolācijā un Latvijā pasjā norisinātos pilsoņu karsj. Es esmu uz mieru tendēts cilvēks. Urlas un recidīvisti ir sastopami visu tautību vidū, tas, ka procentuāli nedaudz vairāk ir krievu neliecina, ka lielākā daļa no visiem krieviem ir jāuzskata par potenciāliem noziedzniekiem. Starp citu, iepazinos ar jūsu organizācijas mājas lapu, jāsaka, ka nedaudz pasteidzos ar agresīviem secinājumiem, rādās, ka tādu uzskatu cilvēki kā tu, tajā organizācijā ir mazākumā, paarējie ir spējīgi racionāli izsvērt pasjreizējo situāciju Latvijā un neaicina uz klaju konfliktu ar cittautiesjiem. Okupācijas radītajām sekām ir jārod saprātīgs risinājums, nevis klaji jākonfrontē savā starpā, tā mums normāla nācija ir pēc 100 gadiem neizveidosies. Neveselīgā mikroklimatā mēs dzīvojam.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 17 2004, 23:38
Post #32


Unregistered









QUOTE(ShinChan @ Sep 17 2004, 22:53)
Tu man labāk izstāsti cik ilgi tev smadzeni skaloja pirms sjādus tekstus saaki visā nopietnībā bīdīt. Man liekas, ka pie vainas būs bijis kāds nelaimīgs konflikts ar krievu (krievvalodīgo). Varēji jau nerunāt caur puķēm un pateikt tiesji, ka tas kosmopolītiskais kangars (man patīk, ka vairums no jums ultrapatriotiem lieto vienus un tos pasjus apzīmējumus, jums laikam tas rokasgrāmatā ierakstīts) esmu es. Ja notiktu pēc tava prāta Latvija jau otrā dienā pēc tavām "reformām" nonāktu starptautiskā izolācijā un Latvijā pasjā norisinātos pilsoņu karsj. Es esmu uz mieru tendēts cilvēks. Urlas un recidīvisti ir sastopami visu tautību vidū, tas, ka procentuāli nedaudz vairāk ir krievu neliecina, ka lielākā daļa no visiem krieviem ir jāuzskata par potenciāliem noziedzniekiem. Starp citu, iepazinos ar jūsu organizācijas mājas lapu, jāsaka, ka nedaudz pasteidzos ar agresīviem secinājumiem, rādās, ka tādu uzskatu cilvēki kā tu, tajā organizācijā ir mazākumā, paarējie ir spējīgi racionāli izsvērt pasjreizējo situāciju Latvijā un neaicina uz klaju konfliktu ar cittautiesjiem. Okupācijas radītajām sekām ir jārod saprātīgs risinājums, nevis klaji jākonfrontē savā starpā, tā mums normāla nācija ir pēc 100 gadiem neizveidosies. Neveselīgā mikroklimatā mēs dzīvojam.
*



Nez', man pashlaik izskataas, ka tu vienk shitaa postu skaitu audzee, tas arii viss.. Lasot sho tavu postu, liekaas, ka pat neesi lasiijis manu ieprieksheejo postu, bet tik atkal mal vienaa malshanaa vislaik to pashu... Buus bik jaapaarbauda tava personiiba, man saak rasties aizdomas... dry.gif

*edit* Opaa, cilveekam pat bilde, luuk tas jau ir jaukaak... Tik zheel, ka es vairumu savu ineta naidinieku paziistu peec ip, nevis peec feisa biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Sep 17 2004, 23:49
Post #33


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Nē, nu, ShinChan - es arī piemēram nesaku, ka vajag tagad salikt civilokupantus rindiņā un apšaut. Tomēr politiski miermīlīgā ceļā, manuprāt, viņus visus vajadzētu "bīdīt" atpakļ uz "matušku".
Runājot metaforās: Nav svarīgi vai vagoni ir lopu, vai bagātnieku kupejas. Galvenais ir tas, ka vienvirziena biļete.

Ar latvisku Latviju es nedomāju valsti, kur dzīvo tikai tīrasiņu latvieši, taču arī ne tādu valsti, kur kaut kādi civilokupantu pārpalikumi sāk diktēt savus noteikumus.


Crash - savu bildi ar tač varēji ielikt. tongue.gif


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 17 2004, 23:54
Post #34


Unregistered









QUOTE(GameMaster @ Sep 17 2004, 23:49)
Crash - savu bildi ar tač varēji ielikt. tongue.gif

Ja cilveex no ineta kau cik sajeedz un i kau cik logjiskaa domaashana, tad manu bildi ir iespeejams visai fixi dabuut wink.gif Bez tam, es iisti neredzu jeegu she likt savu bildi, te dailjais dzimums, liekas, ir mazaakumaa cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 17 2004, 23:57
Post #35


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE
Jaa, ar utainajiem naf viegli sadzīvot, kā jamos mierā liek, tā tie saak uz galvas kāpt wink.gif Kā arī, šī topika esamība vien liecina, ka tiem okupantu izdzimteņiem vēl naf gana... Un es zinu, ka cīņa velta naf, jo nereti var redzēt tik perfekti naturalizētu krievu, ka priex vien skatīties. Bet tos valstij nelojālos drīzāk neitralizēt, ne naturalizēt vajag, jo vairums no tiem ir noziedzinieki no dzimšanas un tik skāde no jamiem vien ir...
Bez tam, ja mani manas maņas neviļ, tad še pat forumā ir samērā daudz normāli, valstij lojāli krievi, par ko man priex.
Un patiesībā jau visgrūtāk ir nevis pret krieviem cīnīties, jo tie tā saucamie urlas parasti ar augstu intelektu neizceļas un sevi aizstāvēt māk tikai ar nazi uz ielas, ne ineta vārdu kaujās, bet gan tikt galā ar to kangaru baru, kuri, lai arī savi tautieši, bet ir tādi, kā sacīja GM, kosmopolīti, ka man vienk nelabi metas... mad.gif

Nu pasaki, kurai no sjīm stulbībām un saprātīgam cilvēkam nepiedienīgām frāzēm man piegriest īpasju vērību? Tev jebkursj, kas kaut nedaudz ir studējis tiesības (vai kuram piemīt veselais saprāts) pateiks, ka tavi izteikumi ir nacionālā naida kurinaasjna.
QUOTE
Buus bik jāpārbauda tava personība, man saak rasties aizdomas...

*edit* Opā, cilvēkam pat bilde, lūk tas jau ir jaukāk... Tik žēl, ka es vairumu savu ineta naidinieku pazīstu pēc ip, nevis pēc feisa

Nu jau tu sevi padari vienkārsji smieklīgu. Ko ta nu esi sadomaajis dariit? Mekleesi mani rokaa un suutiisi "Visu Latvijai" izsiteejus man virsuu? Pasmietos, ja nesaapeetu veeders. Runaajot par postu kraasjanu, ja atminja nevilj, tad tu esi tas pats Crash, kas uzdarbojaas gamez.lv un bija iekraajis paaris tuukstosjus postu, paarsvaraa totaali spamojot, bet kas nu kuram tuvaaks.
P.s. Crash, tavu feisu esmu redzeejis, jo tu ieksj gamez aktiivi reklameeji kaut kaadu lapeli, kuraa bija tava bilde. Nu esam viens otru redzeejusji, ko ta buus dariit?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 00:06
Post #36


Unregistered









Hehe, es jau taa domaaju, ka no gamez esi... Galu galaa arii gamez bij entaas vaardu kaujas par shiim teemaam izciiniitas, gan jau tu ar tur piedaliijies... Bet nu taga viss iet uz labo pusi, jo iistais cilveex ir par modu ticis gamezaa smile.gif
Un par kau kaadu savas taisniibas pieraadiishanu ar duureem jau neiet runa, ko taadu kaadreiz meeginaaju saorganizeet, bet tas naf visai reaals pasaakums. Man vienk inceeja, vai tieshaam esam jau kur inetaa tikushies wink.gif
Starp citu, kaads tad tev gamez bij nix ?

P.S. Par teemu vismaz ar teviim neredzu jeegu diskuteet, jo, ja nemaldos un nejaucu tevi ar vienu citu, tad shis viss jau ir muusu starpaa izrunaats entaas reizes un te vais iisti neiet runa par kau kaadiem politiskiem uzskatiem, bet par abpuseejaam antipaatijaam cool.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 18 2004, 00:09
Post #37


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(GameMaster @ Sep 17 2004, 22:49)
Nē, nu, ShinChan - es arī piemēram nesaku, ka vajag tagad salikt civilokupantus rindiņā un apšaut. Tomēr politiski miermīlīgā ceļā, manuprāt, viņus visus vajadzētu "bīdīt" atpakļ uz "matušku".
Runājot metaforās: Nav svarīgi vai vagoni ir lopu, vai bagātnieku kupejas. Galvenais ir tas, ka vienvirziena biļete.

Ar latvisku Latviju es nedomāju valsti, kur dzīvo tikai tīrasiņu latvieši, taču arī ne tādu valsti, kur kaut kādi civilokupantu pārpalikumi sāk diktēt savus noteikumus.
*


Probleema ir tā, ka civilokupatu un viņu pēcnācēju kategorijā ierakstās aptuveni 30% Latvijas iedzīvotāju. Ko mēs ar viņiem darīsim? Prom uz Krieviju un citām NVS valstīm? Nevienam viņi tur nav vajadzīgi. Krievija neatzīst, ka okupācija ir notikusi, un sjī nu ir tā lieta, ko Latvija vienpusējā kārtā nevar pieņemt, te nepieciesjama starptautiska iejauksjanās. pilnībā atbalstu Pabrika un vēl virknes racionāli domājosju cilvēku paardomātos soļus lai panāktu Latvijas okupācijas starptautisku atzīsjanu, tacju visticamāk, ka tas paarredzamā nākotnē nenotiks, jo Krievijaī prātā nenāk maksāt Latvijai par okupācijas laikā nodarīto kaitējumu, tai skaitā kompensācijas par Abreni. Tā ir realitāte un ar bļausjanu, ka jāsit visi okupantu izdzimteņi nekāds progress panākts netiks. Panāksim vien to, ka saaksies daudz nezjēlīgākas "razborkas" starp latviesjiem un krieviem. Piekrītu, ka pasjlaik krievi savas "pravas kacjā" mazliet nepamatoti. Bet tā nu reiz ir politika (mana specialitāte smile.gif )

Labots:
QUOTE
P.S. Par tēmu vismaz ar tevīm neredzu jēgu diskutēt, jo, ja nemaldos un nejaucu tevi ar vienu citu, tad šis viss jau ir mūsu starpā izrunāts entās reizes un te vais īsti neiet runa par kau kādiem politiskiem uzskatiem, bet par abpusējām antipaatijaam

neatminos, ka būtu ar tevi diskutējis par sjo tēmu. Runājot par antipātijām, vai tiesjām ir tik neiespējami tās paarvarēt. Saproti, sjī savstarpējā pretimstāvēsjana jau arī ziraisa to, ka visiem kļūst vienkārsji riebīgi dzīvot sjajā valstī, jo viena sabiedrības daļa uz otru skatās kā uz ienaidnieku. Tas ir strupceļsj.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 00:25
Post #38


Unregistered









Vispaar shitais viss topix ir bik 'uzpuusts' no niekiem. Signature raxtiito textu jau nevajag uztvert tik burtiski, neba nu visi, kas to dziesmu dzied, uzreiz arii sit... jo ja taa buutu, tad jau tieshaam sen buutu bik karstaak viss tas aizgaajis wink.gif
Kaa arii, cik iz dziives zinu, tad tie, kas rej, nekozh, un otraadi. Parasti, tie, kas tieshaam ir savas asinis leejushi, urlas sizdami, jau nebuut to taa neskandina visapkaart... Taapee patiesiibaa shitaas ineta diskusijas i lielaa meeraa sviests, jo ne peerkonjkrustieshi, ne skinhedi, ne cita progresiivaa tauta daudz nemuld, bet dara. Savukaart mees te vienk viens otram nervus beidzam un nekaa nepanaakam biggrin.gif

*edit* Kameer man visai neskaidrs, kaads tev nix gamezaa, tikmeer es arii nez, vai varu tevi par naidinieku saukt, jo bij dazhi, kas tieshaam ik uz solja iegriezt centaas, bet varbuut tu neesi no tiem, bet vienk cilv ar savaadaakiem uzskatiem wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 18 2004, 00:34
Post #39


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE
jo ne pērkoņkrustieši, ne skinhedi, ne cita progresīvā tauta daudz nemuld, bet dara.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Nosmējos līks! Progresīvā tauta? Skinhedi un pērkoņkrusts? tas tiesjām bija progresīvi uzvaras pieminekli spridzinot pasjam sevi ar pie reizes uzraut gaisā, tāds savdabīgs pasjnāvnieka variants, laikam no islama fundamentālistiem bija noskatījies. Skinhedi, tie taksj paar vienu kārti ar urlām metami, tādus atsaldeņus vēl pameklēt.

QUOTE
*edit* Kamēr man visai neskaidrs, kāds tev nix gamezā, tikmēr es arī nez, vai varu tevi par naidinieku saukt, jo bij daži, kas tiešām ik uz soļa iegriezt centās, bet varbūt tu neesi no tiem, bet vienk cilv ar savādākiem uzskatiem wink.gif

Niks man tāds pats kā sjeitan, tacju neko daudz es ieksj gamez'a neesmu sarakstījis, tā ka sjaubos vai tu kauč ko no manis būsi lasījis.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crash
post Sep 18 2004, 00:42
Post #40


Unregistered









Nu tad priex, ka beidzot kau ko uztveeri kaa vajag smile.gif
Anywayz, ja gamezaa maz postoji, tad nu neesi no tiem izsenajiem naidiniekiem, so tik taalu viss ok.
Un tos politiskos uzskatus visp var iesaaliit, kameer reaali nevelta savu briivo laiku, naudu un energjiju, lai kau ko panaaktu. Taapeec, lai vai cik progresiivie ljautinji neshkjistu radikaali, bet tas tomeer ir celjsh, kaa bez baigajaam dotiibaam politikaa un bez kaudzes naudas ko panaakt wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Sep 18 2004, 11:13
Post #41


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Cienijamie Crash un Gamemater, man liekaas es veel pie juusu pieraxtiishanaas abiem PZ suutiiju, lai juus peec iespeejas neziskarat sho teemu, man pietika ar kurbijkurni, tas ko juus te raxtat nekaadaa gadiijumaa nav uzskataamas par patriotismu, tas pat nav shovenisms, tas ir rasisms, un par to iisteniiba vajadzeetu kauneeties.
Kungi.. vai juus tieshaam uzskatat ka visi kas auzstaav krievus ir krievi? Godigi sakot, es nepaziistu nevienu tiiru latvieti, varbuut kaad no jums man patiks ka rados tam nav bijushas citas asinis.. es varu ar cienju pateikt ka man ir 1/3 tiiru kurzemju asinju, bet es tachu tagad neeju ar cirvi virsuu poliem, jo redzieties tajaa un tajaa laikaa vinji bija okupeejushi manus priekshtechus... vai negrauzh kaklu krieviem par to ka tie tu arii ir bijushi... Jums tas pahiem neliekaas pasurdi?
Es godiigi izlasiiju kaadu pusi no visa shii sviesta, jo uz vaiaak man nepietika nervu.. paaraak vienmuli, neko jaunu jau juus tur neuzraxtiijaa...
Es loti labpraat parunaatu ar jums dziivajaa, nez vai jums pietiks argumentu lai mani paarliecinaatu ka "utainji" ir "pasules launums", cienijamie jus vismaz buutu aizgaajushi uz kaadu vinju miitinju un paklausiijushies ko vinji tur runaa.. un meeginaajushi vinjus paarliecinaat, nevis teikt kautko no zila gaisa kertu..
un Game master, tu raxti apsurdas lietas laiku pa laikam... saakumaa pamaacies veesturi un ta kautko runaa...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Sep 18 2004, 12:21
Post #42


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Yume - man jau ari Reiki Kurbijkurne izvērsās dialogs par nacionālistisko tēmu. Beigu beigās secinājām, ka cik cilvēku - tik viedokļu.
Par argumentiem - argumentu pietiks, tikai šaubos vai tu būsi gatava tos visus uzklausīt.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Sep 18 2004, 12:25
Post #43


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




QUOTE(GameMaster @ Sep 18 2004, 12:21)
Yume - man jau ari Reiki Kurbijkurne izvērsās dialogs par nacionālistisko tēmu. Beigu beigās secinājām, ka cik cilvēku - tik viedokļu.
Par argumentiem - argumentu pietiks, tikai šaubos vai tu būsi gatava tos visus uzklausīt.
*



vēlreiz:

QUOTE
Beigu beigās secinājām, ka cik cilvēku - tik viedokļu.


any questions?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 14:14