IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Koi Kaze, jeb slidena būšana -iespējami *spoilers*
NOLF
post Jan 11 2005, 20:14
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04
Meklējot ko skatīties pēc Kino's Travels un Haibane Renmei, kaut kādā veidā nonācu pie Koi Kaze skatīšanās. Par spīti maniem aizspriedumiem pret 13 sēriju drāmām, torrents atskrēja nemanot un nupat kā noskatījos pēdējo.

Padalīšos iespaidos.

Animācija un ārtvorks:

Kvalitatīvi un ļoti patīkami. Pamatīgi atgādina Paranoia Agent redzēto. Par mūziku un skaņas efektiem neko īpašu pateikt nevaru - norma smile.gif Balss aktieri arī īpaši acīs (ausīs?) neiekrita, tāpēc arī pieņemšu, ka viss bija OK.

Traki liels pluss manās acīs ir tas, ka sevišķi labi izzīmēti tēli.

Sižets un tā pasniegšanas maniere:

Sižets darītu godu jebkuram Džerija Springera talkšovam. Īss līdz šim redzētā apkopojums būtu šāds - depresīvs un mēreni dzīvē vīlies sarariman, kam teju jau 30, satiek pievilcīgu skolnieci. Divreiz. Nenotiek nekas nosodāms, bet brīdī, kad abi gatavojas atvadīties, lai nekad vairs nesatiktos, izrādās, ka viņi ir ne tikai brālis un māsa, kuri 12 gadus nav tikušies, bet arī turpmāk dzīvos zem viena jumta.

Gaidīju ķiršu ziedu mākoņus, asaru plūdus tumšās guļamistabās un aizlūzušās balsīs deklamētus monologus par turētiem/neturētiem solījumiem un pagaidām izskatās, ka esmu kļūdījies - visādu klišeju ir pamaz. Ir pāris nevajadzīgi komiski tēli un lielākā daļa situāciju/sižeta pavērsienu bija paredzamas vēl pirms skatīšanās un tikai nopietnā, kā arī neparasti tiešā un godīgā pieeja glābj situāciju, padarot to mēreni skatāmu.

Daudz tiek izmantotas noskaņas, simboli un zīmīgi klusuma brīži/seju izteiksmes, tb, daudz kas tiek pateikts bez vārdiem, liekot uzmanīgi sekot līdzi attēlam. Pozitīvi smile.gif

Tēli:


Ņemot vērā kutelīgo tematiku, domāju, ka nav jābrīnās, ka tēli apzināti tika izveidoti kādi jau viņi ir. Ir grūti simpatizēt gan ar galvenajiem, gan ar otrā plāna varoņiem. Pēc noskatīšanās liekas, ka visā seriālā bija tikai viens pieaugušais - Čidori.

Gribu apgalvot, ka raksturu izaugsmes bija samērā maz, kas ir apzināts gājiens no veidotāju puses. Negribu analizēt atsevišķus tēlus, lai neizpaustu sižetu, taču domāju, ka apgalvojums būs kaut nedaudz pamatots smile.gif

Vērtējums:

7.5

Īsti nevaru saprast, kas Koi Kaze ir - prasmīgi animēta lubene vai nepadevies sociālais komentārs. Ja pirmais - tad KK ir meistardarbs. Ja otrais - tad pārāk diskrēts, lai būtu kaut cik efektīvs.

Ieteikumi:

Kimi Ga Nozumu Eien, Saikano, Kana Imouto (H-game)

This post has been edited by driznaks: Jan 12 2005, 00:38


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jan 12 2005, 18:06
Post #2


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava
par seriaalu jau rakstiiju =) sheit http://otaku.lv/index.php?showtopic=381
atkaarttoshos kau, ko taadu var tikai japaana pa tv paraadiit cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 Lo-Fi Version Time is now: 4 July 2020 - 04:58